Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 07 Wrz 2018 11:30 
Awatar użytkownika

niebieski
http://www.hsa.gov.sg/pub/faq/faq/faqca ... apore.aspx

Punkt 9.

Na e-papierosy zakaz.
 Profil Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 10 Wrz 2018 11:28 

Loty: 22
Kilometry: 54 541
można przewieźć pastylki z nikotyną...jak się uzyska wcześniej zgodę :(, czyli czas rzucić palenie.
 Profil Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 11 Kwi 2019 09:36 

Cześć, czy ktoś z Was zna jakąś tanią przechowalnie bagażu w Singapurze na lotnisku lub w okolicy . Chciałabym przechować 2 duże walizki tylko na ok 4-5 godzin. Widzę że na lotnisku jest przechowalnia bagaży ale ceny mają trochę kosmiczne ..30 $ SIN ( około 90 zł) za 2 walizki duże i cena taka sama jest za 4 godz czy 24 godz ..
Przylatuję do Singapuru na terminal 2 o godzinie 17.00 , następny lot mam z terminala 4 o godzinie 1.45 z Singapuru na Filipiny. Chciałabym podczas tych godzin pojechać metrem z lotniska w okolicę Mariny na pokaz fontan i laserów i zobaczyć grające drzewa-) tylko mam problem co zrobić z 2 walizami.. :cry:
 Profil Relacje PM off  

#24 PostWysłany: 11 Kwi 2019 10:01 
Awatar użytkownika

niebieski
To naprawde nie jest kosmiczna cena w porownaniu do innych lotnisk. W SIN ta cena jest dla walizek o wadze powyzej 10kg, ostatnio za podreczny tez tyle zaplacilem bo wazyl powyzej 10kg. Na marginesie, jedna z niewielu przechowalni ktora otwiera przy Tobie bagaz zeby sprawdzic czy nie ma tam ladunkow wybuchowych ;)
 Profil Relacje PM off  

#25 PostWysłany: 11 Kwi 2019 14:06 

Ewentualnie czy ktoś wie jak to jest z nadawaniem bagaży z 6 godzin wcześniej na terminalu T4 w Singapurze na stanowisku Air Asia ? ile godzin wcześniej można nadać bagaż?
czytałam że wiele lini lotniczych w Singapurze ma odprawę i nadawanie bagażu nawet między 6 a 12 godzin przed wylotem :D co jest super sprawą bo nie trzeba się męczyć z walizami na lotniskach , czy też płacić za depozyty. Polski LOT ma bodajże możliwość nadania bagażu nawet na 6 godzin przed wylotem . Wklejam link może się komuś przyda :)
http://www.changiairport.com/en/airport ... sia%20Zest
 Profil Relacje PM off  

#26 PostWysłany: 11 Kwi 2019 18:23 
Awatar użytkownika

niebieski
Wszystkie informacje masz w linku ktory sama wkleilas odnosnie osob ktore moga skorzystac z early check-in w Air Asia. Nie ma tu regulacji czasowych, early check in jest otwary :Available from 0530hrs to 2200hrs
 Profil Relacje PM off
bepi lubi ten post.

#27 PostWysłany: 11 Kwi 2019 19:58 

niebieski
bepi napisał(a):
Polski LOT ma bodajże możliwość nadania bagażu nawet na 6 godzin przed wylotem . Wklejam link może się komuś przyda :)

Byłem i czekałem. Sam leciałem Scootem do Berlina ,ale jakieś pół godziny wcześniej leci LOT do Warszawy. Była grupka pasażerów którzy dopiero przed 22 mogli oddać bagaż a odlot był chyba po północy. Widziałem jak ustawiała się kolejka do check in ok 21 ale jeszcze nie odprawiali. Jak coś to ok 100m od stanowisk odprawy jest całodobowa przechowalnia bagażu dość droga,bo duża walizka 10$ a mała 6-7$ płaci sie za sztukę ,nie ma szafek co by weszło więcej.
 Profil Relacje PM off
bepi lubi ten post.

#28 PostWysłany: 12 Kwi 2019 07:42 

Flyguy napisał(a):
Wszystkie informacje masz w linku ktory sama wkleilas odnosnie osob ktore moga skorzystac z early check-in w Air Asia. Nie ma tu regulacji czasowych, early check in jest otwary :Available from 0530hrs to 2200hrs

Czy to znaczy że dam radę oddać walizy np o godzinie 18.00 czyli około 6 godzin przed wylotem z tego by tak wynikało ... Byłaby to dobra wiadomość. Nie mam wyjścia muszę to przetestować .. napiszę jak wrócę , jak się nie da... to oddam do depozytu , wyjścia nie ma , Jedynie upierdliwe jest to że z terminala T4 skąd lata Air Asia nie jedzie metro do centrum Singapuru . Więc trzeba się wrócić spowrotem shuttle busem z T4 na T2, lub T3
 Profil Relacje PM off  

#29 PostWysłany: 12 Kwi 2019 07:47 
Awatar użytkownika

niebieski
...tak tylko zeby Ci czasu zaoszczedzic, jestes pewna, ze spelniasz warunki kwalifikujace Cie do Early-Check in wymienione w linku powyzej ?
 Profil Relacje PM off  

#30 PostWysłany: 15 Kwi 2019 22:43 

andrzejdz napisał(a):
bepi napisał(a):
Polski LOT ma bodajże możliwość nadania bagażu nawet na 6 godzin przed wylotem . Wklejam link może się komuś przyda :)

Byłem i czekałem. Sam leciałem Scootem do Berlina ,ale jakieś pół godziny wcześniej leci LOT do Warszawy. Była grupka pasażerów którzy dopiero przed 22 mogli oddać bagaż a odlot był chyba po północy. Widziałem jak ustawiała się kolejka do check in ok 21 ale jeszcze nie odprawiali. Jak coś to ok 100m od stanowisk odprawy jest całodobowa przechowalnia bagażu dość droga,bo duża walizka 10$ a mała 6-7$ płaci sie za sztukę ,nie ma szafek co by weszło więcej.

Na lot SIN-WAW LOT-em bagaże oddałem 6 h przed lotem bez żadnego problemu.Poza tym na Changi zawsze jest przedstawiciel LOT-u jak i innych lini lotniczych.Wystarczy zapytać i potwierdzić.
 Profil Relacje PM off  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość