Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Sty 2016 22:36 

Rejestracja: 30 Mar 2015
Posty: 191
Cześć,

do Varadero od dwóch lat lata czarter LOTu. Pewnie ktoś z Forumowiczów już tam był. Droga około 25 km, myślę, że przed 22:30 wyjdziemy z bagażami.

Czy podpowiecie jak dostać się do Varadero z lotniska?

hoppa woła około 300 złotych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 01 Lut 2016 15:27 

Rejestracja: 30 Mar 2015
Posty: 191
Odpowiadam sobie i innym na pytanie. Ceny na początek półwyspu.

Taxi z lotniska 35 CUC, najlepiej mieć odliczone bo nie wydają reszty,

"Taxi" załatwione przez właścicielkę casy 25 CUC. Byli to jacyś jej znajomi zdezelowany fiatem, ale bezpiecznie dojechaliśmy.

Pod lotniskiem stoi pełno autobusów transferowych do hoteli na półwyspie. W innym temacie ktoś pisał, że można zorientować się w biurze podróży z którego leci czarter.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 26 Lut 2016 19:29 

Rejestracja: 20 Paź 2014
Posty: 3
Witam,

Polecam stopa z lotniska... Warto troszkę odejść z terminalu i pójść drogą dochodzącą do autostrady. Ktoś was weźmie. Ja dojechałem z Juan Gualberto Gómezdo do Matanzas za 2 kabanosy.

Powrot taxi z Varadero na lotnisko to koszt 18 CUC od auta - wystarczy podejsc do stacji autobusowej i pogadac z taksiarzami.

Pozdrawiam,

Krzysztof
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Lis 2016 23:01 

Rejestracja: 17 Lis 2016
Posty: 7
My za trasę Lotnisko Varadero -> Melia marina hotel (koniec półwyspu) zapłaciliśmy 40 CUC (tyle samo co za trasę Varadero -> Havana, tyle, żę taksówką łączoną - do granicy miasta dojechaliśmy oznakowaną taksówką, później przesiedliśmy się do prywatnego samochodu który dowiózł nas do Havany). Za taksówkę Havana -> Piniar del rio zapłaciliśmy 100 CUC + taksówkarz przez pół godziny wypytywał się o nasz nocleg (gdzie jest, kontaktował się z właścicielem itd - nocleg załatwiany przez Airbnb).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 04 Sty 2019 21:29 

Rejestracja: 02 Sty 2018
Posty: 7
Nie mogę znaleźć żadnych wolnych terminów na stronie Viazul dopiero tydzien po moim przylocie. Słyszałem, że nie sprzedają wszystkich biletów online. Czy to prawda?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 04 Sty 2019 21:32 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22486
viazul,1519,66580
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group