Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 220 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
#161 PostWysłany: 20 Kwi 2016 02:44 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 483
niebieski
jesli "drobna", "nieznacznie" oraz "bez zmian" to po co ten post bez zadnego linka, nieczego :o
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#162 PostWysłany: 20 Kwi 2016 03:03 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
Gaszpar napisał(a):
Jak nic tam nie jeździ z komunikacji to chociaż parking zrobili darmo ... :)


Parking jest za darmo tylko dlatego, że było dofinansowanie unijne i okazało się, że przez 10 lat nie mogą pobierać opłat. Inaczej groził obowiązek zwrotu dotacji. Budki i szlabany już były gotowe, a tu taki niefart ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#163 PostWysłany: 06 Lip 2016 07:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2014
Posty: 197
Loty: 18
Kilometry: 26 076
Mam pytanie dla osób, które zostawiały już samochód przy lotnisku...czy jest możliwość sprawdzenia ilości dostępnych miejsc parkingowych ? Bo nie chciałbym mieć sytuacji, że podjadę pod lotnisko a tam full i potem szukanie prywatnych płatnych parkingów...jak ktoś ma doświadczenie z parkowaniem przy lotnisku Jasionka proszę o info.
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#164 PostWysłany: 06 Lip 2016 07:39 

Rejestracja: 26 Sie 2015
Posty: 99
Nie ma. Na chwile obecną parking jest na moje oko wypełniony w ok. 80% ale jeśli tylko nie przyjeżdzasz w porze zlotu 4 samolotów ryanaira miejsce znajdziesz bez problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiek1212 lubi ten post.
jasiek1212 uważa post za pomocny.
 
      
#165 PostWysłany: 07 Lip 2016 22:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 480
Loty: 53
Kilometry: 142 596
niebieski
Będziemy wracać z Korfu 17.07. do Rzeszowa, lądujemy o 9:00. Musimy dostać się do Wrocławia więc kupiłem Polskiegobusa na 10:35.

Oczywiście byłem pewien, że Jasionka to lotnisko z normalną komunikacją miejską, jednak widzę pewnie przeszkody, o czym wszyscy piszecie :lol:

Jednak jakdojade.pl pokazuje mi niezłe połączenie, ktoś z lokalesów może potwierdzić, że 53 dostaniemy się w okolice Dworca Podmiejskiego?

Załącznik:
jakdojade RZE.jpg
jakdojade RZE.jpg [ 245.6 KiB | Obejrzany 3556 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#166 PostWysłany: 07 Lip 2016 22:17 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 992
niebieski
Wysiądź pod UW na Piłsudskiego. Okkło 300m do dworca podmiejkiego.
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.
Góra
 Profil Relacje PM off
madziaro uważa post za pomocny.
 
      
#167 PostWysłany: 07 Lip 2016 22:29 

Rejestracja: 21 Sty 2012
Posty: 49
Loty: 73
Kilometry: 72 829
Bez problemu z pod UW to bardzo blisko
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
madziaro uważa post za pomocny.
 
      
#168 PostWysłany: 07 Lip 2016 23:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1761
srebrny
madziaro napisał(a):
Będziemy wracać z Korfu 17.07. do Rzeszowa, lądujemy o 9:00. Musimy dostać się do Wrocławia więc kupiłem Polskiegobusa na 10:35.

Oczywiście byłem pewien, że Jasionka to lotnisko z normalną komunikacją miejską, jednak widzę pewnie przeszkody, o czym wszyscy piszecie :lol:

Jednak jakdojade.pl pokazuje mi niezłe połączenie, ktoś z lokalesów może potwierdzić, że 53 dostaniemy się w okolice Dworca Podmiejskiego?

Załącznik:
jakdojade RZE.jpg


Tak jak pisali poprzednicy, wysiądź pod Wielkim Pomnikiem, bilet na autobus 53 normalny 3 zł z lotniska, ale u kierowcy kupisz tylko godzinny za 4 zł,
Możesz zapłacić 3 zł jakąś apką: mpay, callpay, skycash, mobilet
Lepiej było kupić LUXa wygodniejsze autokary, więcej miejsca na nogi, tablet, kawa, herbata i większy zapas czasowy na przesiadkę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#169 PostWysłany: 08 Lip 2016 06:23 

Rejestracja: 26 Sie 2015
Posty: 99
Zazwyczaj na lotnisko jeżdżą nowe autobusy a w nich powinnien działać biletomat (monety ale czasami także na kartę zbliżeniowo).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#170 PostWysłany: 08 Lip 2016 06:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2013
Posty: 491
Loty: 31
Kilometry: 61 615
niebieski
cekace napisał(a):
madziaro napisał(a):
Będziemy wracać z Korfu 17.07. do Rzeszowa, lądujemy o 9:00. Musimy dostać się do Wrocławia więc kupiłem Polskiegobusa na 10:35.

Oczywiście byłem pewien, że Jasionka to lotnisko z normalną komunikacją miejską, jednak widzę pewnie przeszkody, o czym wszyscy piszecie :lol:

Jednak jakdojade.pl pokazuje mi niezłe połączenie, ktoś z lokalesów może potwierdzić, że 53 dostaniemy się w okolice Dworca Podmiejskiego?

Załącznik:
jakdojade RZE.jpg


Tak jak pisali poprzednicy, wysiądź pod Wielkim Pomnikiem, bilet na autobus 53 normalny 3 zł z lotniska, ale u kierowcy kupisz tylko godzinny za 4 zł,
Możesz zapłacić 3 zł jakąś apką: mpay, callpay, skycash, mobilet
Lepiej było kupić LUXa wygodniejsze autokary, więcej miejsca na nogi, tablet, kawa, herbata i większy zapas czasowy na przesiadkę.


Nie ma LUXa z Rzeszowa do Wrocławia...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#171 PostWysłany: 08 Lip 2016 09:58 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 992
niebieski
Jest za to Neo. Często z sensownymi cenami biletów i lepszym zapasem cenowym.
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#172 PostWysłany: 08 Lip 2016 12:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1761
srebrny
@szumny
chyba czasowym, nie cenowym

@G P
karty i karty zbliżeniowe chyba nie działają w biletomatach, chyba, że już to naprawili.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#173 PostWysłany: 08 Lip 2016 13:30 

Rejestracja: 26 Sie 2015
Posty: 99
Płaciłem zbliżeniowo parę razy ale ze 3 miesiące temu (korzystam ostatnio sporadycznie bo ZTM robi wszystko żeby pasażerów nie mieć) i działało. Tylko nie wszystkie biletomaty w autobusach mają ten moduł do kart) i monety są najpewniejsze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#174 PostWysłany: 08 Lip 2016 15:11 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 992
niebieski
cekace napisał(a):
@szumny
chyba czasowym, nie cenowym


Cenowym, cenowym. PB na tej trasie raczej bywa nieosiągalny. NEO - owszem.
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#175 PostWysłany: 09 Lip 2016 13:01 

Rejestracja: 05 Lis 2010
Posty: 64
Rozważam poranny lot z Rzeszowa, ale zanim go zarezerwuje chcialbym się poradzić nt. oczekiwania na Dworcu Podmiejskim.
PolskiBus przyjeżdża do Rzeszowa po 3 w nocy, natomiast pierwszy autobus na lotnisko (51) jest dopiero o 5:22. W związku z tym mam pytanie czy Dworzec Podmiejski będzie bezpiecznym miejscem na ponad dwugodzinne oczekiwanie w nocy, czy przemieścić się w jakieś inne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#176 PostWysłany: 09 Lip 2016 18:27 

Rejestracja: 25 Paź 2013
Posty: 170
Raczej mało osób się tam kręci, więc powinno być spokojnie. Jest malutka poczekalnia, która powinna być też otwarta.
Góra
 Profil Relacje PM off
xyz uważa post za pomocny.
 
      
#177 PostWysłany: 10 Lip 2016 17:16 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 992
niebieski
xyz napisał(a):
Rozważam poranny lot z Rzeszowa, ale zanim go zarezerwuje chcialbym się poradzić nt. oczekiwania na Dworcu Podmiejskim.
PolskiBus przyjeżdża do Rzeszowa po 3 w nocy, natomiast pierwszy autobus na lotnisko (51) jest dopiero o 5:22. W związku z tym mam pytanie czy Dworzec Podmiejski będzie bezpiecznym miejscem na ponad dwugodzinne oczekiwanie w nocy, czy przemieścić się w jakieś inne?


Lepiej jednak podejść na główny. To tylko 5 min.
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.
Góra
 Profil Relacje PM off
xyz uważa post za pomocny.
 
      
#178 PostWysłany: 10 Lip 2016 18:31 

Rejestracja: 05 Lis 2010
Posty: 64
szumny napisał(a):
Lepiej jednak podejść na główny. To tylko 5 min.

Super, dziękuję bardzo! Czyli podsumowując (przepraszam, że tak dopytuję ale będzie to moja pierwsza wizyta w Rzeszowie) przemieścić się na Dworzec Główny PKS? PKP? i tam w budynku dworca bezpiecznie i komfortowo (w sensie: w klimacie rozpoczynającej się wycieczki, a nie dwugodzinnego stresu czy ktoś mnie nie napadnie itd. :) ) będzie można przeczekać te 2 godziny, a potem łapać "51" na lotnisko z przystanku Pl. Wolności Galeria 04 albo Piłsudskiego Ameryka 06?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#179 PostWysłany: 04 Sie 2016 08:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2014
Posty: 197
Loty: 18
Kilometry: 26 076
Co prawda jeszcze sporo czasu ale wolę wcześniej dać info. 9 października mamy z Żoną wylot na Korfu, mam trzy miejsca wolne w samochodzie (póki co) na trasie miasto - lotnisko. Godziny ranne 6-6.30 może nawet ciut wcześniej aby na spokojnie się ze wszystkim wyrobić.
Powrót 16 października planowo lądujemy o 9 więc także mogę zabrać kogoś na trasie lotnisko-miasto.
W tym temacie -> viewtopic.php?f=248&p=797345#p797345 dałem info także dla osób zainteresowanych wspólnym wyjazdem ;)
Pozdrawiam !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#180 PostWysłany: 15 Sie 2016 13:53 

Rejestracja: 21 Gru 2011
Posty: 115
xyz napisał(a):
szumny napisał(a):
Lepiej jednak podejść na główny. To tylko 5 min.

Super, dziękuję bardzo! Czyli podsumowując (przepraszam, że tak dopytuję ale będzie to moja pierwsza wizyta w Rzeszowie) przemieścić się na Dworzec Główny PKS? PKP? i tam w budynku dworca bezpiecznie i komfortowo (w sensie: w klimacie rozpoczynającej się wycieczki, a nie dwugodzinnego stresu czy ktoś mnie nie napadnie itd. :) ) będzie można przeczekać te 2 godziny, a potem łapać "51" na lotnisko z przystanku Pl. Wolności Galeria 04 albo Piłsudskiego Ameryka 06?

Nie przesadzaj z tymi napadami. Akurat Rzeszów jest jednym z najbezpieczniejszych miast. Na Podmiejskim to nie wiem czy ta poczekalnia jest otwarta w nocy, obok filarów (dworzec jest pod estakadą) jest sklep Żabka, czynny chyba całą dobę. Na Dworzec Główny dojdziesz w około 10 minut, naprzeciw budynku Poczty jest 24h market. Z dworca i tak będziesz musiał z 5 minut iść na któryś z wymienionych przez Ciebie przystanków.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 220 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group