Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Kwi 2012 17:45 

Rejestracja: 14 Kwi 2012
Posty: 15
Witam serdecznie w maju lecę do Barcelony na 2 tygodnie. Poszukuję jakiegoś dobrego parkingu przy lotnisku. Co polecicie w tej okolicy, chodzi o taki żeby był bezpieczny.

Dziękuję za pomoc i czekam na jakieś info.


Ostatnio edytowany przez Zeus 05 Wrz 2017 09:30, edytowano w sumie 2 razy
aktualizacja tytułu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 23 Kwi 2012 18:15 

Rejestracja: 05 Lip 2011
Posty: 36
Loty: 171
Kilometry: 246 758
Polecam: http://www.lotnisko-parkingi.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 24 Kwi 2012 18:07 

Rejestracja: 14 Kwi 2012
Posty: 15
Wybrałem wstępnie Parking MALKO , czy ktoś korzystał? jak z bezpieczeństwem pozostawionego auta?
Proszę o opinię.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 01 Sie 2015 18:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Kwi 2015
Posty: 251
Loty: 16
Kilometry: 21 984
Odświeżę temat...potrzebuję dobrego i bezpiecznego parkingu na tydzień w BZG...co polecacie?
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 01 Sie 2015 19:27 

Rejestracja: 11 Sie 2014
Posty: 220
Loty: 4
Kilometry: 3 825
niebieski
Ja polecam oficjalny parking przy lotnisku. Nikt ci tam kuku nie zrobi a komfort zaparkowania tuż pod terminalem jest dla mnie istotny. Teraz jest zniżka i parking na 8 dni kosztuje 70 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off
mplucinski lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 01 Sie 2015 19:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Jako bydgoszczanin mogę tylko powiedzieć ze oba parkinki z linku wyzej istnieją i sa to normalne cywilizowane parkinki strzeżone. Parking jest tez przy samym lotnisku. Jesli chodzi o odległość do lotniska to nawet gdybys zostawiał parking w centrum (jest kilka parkingów zadaszonych piętrowych) to bedzie najwyżej 10-15 minut na lotnisko. Taksówka 15-25 pln.



Wysłane z mojego iPhone (łatwo zgadnąć po błędach z "ułatwiacza" pisania), przez Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 26 Lut 2020 20:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 974
Loty: 272
Kilometry: 601 319
srebrny
Czy oprócz oficjalnego parkingu przy lotnisku nie ma innej sensownej alternatywy ?
_________________
http://swiatwmoimzasiegu.blogspot.com/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 27 Lut 2020 00:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2019
Posty: 68
Nie ma. Dlatego taki drogi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
flus lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 30 Lis 2023 12:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
Muszę odświeżyć trochę temat. Czy pojawiła się jakaś inna alternatywa zostawienia samochodu na 2 dni w innym miejscu niż oficjalny parking? Nie uśmiecha mi się płacić 55 zł za zostawienie samochodu, a tak za bardzo nic w okolicy nie widzę. Jedyna opcja jaka mi przychodzi do głowy to zostawienie samochodu, gdzieś na mieście i podjechanie autobusem 80, i tu pojawia się pytanie jakie darmowe miejsce było by najlepsze do zostawienia samochodu, tak aby było względnie blisko trasy autobusu 80 oraz względnie bezpiecznie? Pierwsza myśl jaka przychodzi mi do głowy to CH Glinki? Chyba że ma ktoś lepsze propozycje?

edit:

Odpowiem sobie sam. Zostawiamy samochód na ulicy Zaświat (53.14082256082038, 18.00274679339929) zaraz obok cmentarza. Udajemy się na przystanek Zaświat - Cmentarz, wsiadamy do autobusu numer 80, bilet (3,80 zł) kupujemy w automacie w autobusie. Za 30 min jesteśmy na lotnisku i cieszymy się tanim parkowaniem.
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.


Ostatnio edytowany przez Washington 09 Gru 2023 21:06, edytowano w sumie 2 razy
aktualizacja posta
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group