Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 20 Lip 2020 10:45 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2047
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
ten parking za ekranami cały czas aktualny?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#42 PostWysłany: 20 Lip 2020 11:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1025
srebrny
Tak, tylko czasem bywa gęsto.
Oceniam 80% szans na znalezienie miejsca parkingowego za ekranami przed COVID, a obecnie pewnie z 95% z racji COVIDa :)
Góra
 Profil Relacje PM off
samaki9 uważa post za pomocny.
 
      
#43 PostWysłany: 20 Lip 2020 14:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4489
złoty
Zawsze coś się znajdzie, czym dalej od lotniska tym łatwiej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 10 Sie 2022 20:10 

Rejestracja: 22 Lip 2018
Posty: 250
A jak obecnie wygląda po zmianach w strefach parkingowych w Pozku? Gdzie w miarę bezpiecznie zostawić samochód? "Parking za ekranami" czy może przy terminalu general aviation?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 10 Sie 2022 20:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Cze 2012
Posty: 615
Loty: 136
Kilometry: 204 655
srebrny
W tym roku dwa razy zostawiałem auto za ekranami na noc, nie było najmniejszych problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off
Mic Glu lubi ten post.
Mic Glu uważa post za pomocny.
 
      
#46 PostWysłany: 11 Sie 2022 06:05 

Rejestracja: 12 Lip 2018
Posty: 29
Potwierdzam, za ekranami jest w miare ok, czesto tam parkuje i nie ma problemow. Jak sie jezdzi po tym osiedlu za ekranem to tez mozna znalezc auta ktore parkuja na takich trawnikach/polach ale tam nie probowalem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 14 Paź 2022 07:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Tak ku przestrodze, cena za najtanszy parking dlugoterminowym P6 (tydzien/8dni) w POZ to obecnie minimum 129zl.
W GDN za tyle mozna zostawic samochod na....22 dni, czyli 300% dluzej. Ciekawa linie (cenowa) ma poznanskie lotnisko.
POZ https://poznanairport.pl/parking/cennik/ vs.
GDN https://www.airport.gdansk.pl/informacj ... u-p10.html
Ja rozumiem pyry, centusie itp. ale to jest... zarzad i prezes POZ juz calkowicie odlecieli... :-(
Tak samo w sprawie kiss&fly, ktore jest jakies 500m od przylotow. I POZ jest chyba jedynym znanym mi lotniskiem, do ktorego nie mozna podjechac samochodem na przyloty i odlotyza free, tylko trzeba dygac kilkaset metrow. Albo placic.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#48 PostWysłany: 14 Paź 2022 08:40 

Rejestracja: 29 Lip 2021
Posty: 532
Loty: 64
Kilometry: 105 797
złoty
Zgadzam się z powyższym, ale dodam od siebie że można trochę zaoszczędzić na tym parkingu kupując go online (https://airportpoznan.pl/) - wchodzi wtedy 10% zniżki.

Załączniki:
Przechwytywanie.PNG
Przechwytywanie.PNG [ 14.8 KiB | Obejrzany 1126 razy ]
_________________
Image

Z tych ciekawszych zaliczone: Syria, Liban, Izrael, Kosowo, Laponia, Hawaje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 14 Paź 2022 08:56 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1601
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
Najbliższe osiedla z blokami i dostępnymi parkingami przy nich, znajdują się od ulicy Bułgarskiej w stronę miasta. Wzdłuż ulicy Bukowskiej. Tzw. Grunwald Północ, jeszcze nie objęty płatną strefą parkowania. Na przykład ul. Promyk. Blisko jest przystanek autobusu 159.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 14 Paź 2022 09:32 

Rejestracja: 10 Wrz 2019
Posty: 506
niebieski
jaco027 napisał(a):
Tak ku przestrodze, cena za najtanszy parking dlugoterminowym P6 (tydzien/8dni) w POZ to obecnie minimum 129zl.
W GDN za tyle mozna zostawic samochod na....22 dni, czyli 300% dluzej. Ciekawa linie (cenowa) ma poznanskie lotnisko.
POZ https://poznanairport.pl/parking/cennik/ vs.
GDN https://www.airport.gdansk.pl/informacj ... u-p10.html
Ja rozumiem pyry, centusie itp. ale to jest... zarzad i prezes POZ juz calkowicie odlecieli... :-(
Tak samo w sprawie kiss&fly, ktore jest jakies 500m od przylotow. I POZ jest chyba jedynym znanym mi lotniskiem, do ktorego nie mozna podjechac samochodem na przyloty i odlotyza free, tylko trzeba dygac kilkaset metrow. Albo placic.



we Wrocławiu cenowo tak samo, a nawet gorzej bo nie ma tych 10 % zniżki za rezerwację online - Zachód i myślę, że porównywanie się cenowo do Berlina a nie Gdańska
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 24 Lip 2023 12:07 

Rejestracja: 14 Lis 2010
Posty: 578
Loty: 116
Kilometry: 151 005
złoty
Przejeżdzałam w weekend za ekranami, +/- 5 miejsc wolnych, dość szerokich, do wygodnego zaparkowania.
Biorąc pod uwagę, że na parkingu lotniskowym było wówczas bardzo gęsto (P2 i P5 całe zawalone, na P6 wolne miejsca dopiero gdzieś w 30 rzędzie), to myślę, że w spokojniejszych okresach już w ogóle za ekranami są duże szanse na miejsce.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group