Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 332 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Lip 2010 10:26 

Rejestracja: 27 Sty 2010
Posty: 184
Nie wiem czy to pisać w tym miejscu, ale czy ma ktoś rozeznanie w cenach parkingów nie należących do lotniska (może być z kilometr czy dwa od lotniska, byle taniej). Chodzi mi o stawkę za tydzień.

Na lotnisku jest 69 zł, obecnie promocja w tej cenie 2 tyg, ale na tyle się nie wybieram.
Niby nie jest to cena zaporowa, ale jak na parking niestrzeżony spora. Koszt paliwa z Wawy 130 PLN a z parkingiem już 200 PLN. Plus czas i niedogodność związana z przejazdem....

Wracając do meritum - czy są w Pyrzowicach jakieś sensowne nielotniskowe parkingi?
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez mashacra, 14 Gru 2014 18:30, edytowano w sumie 1 raz
aktualizacja tytułu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast
10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi 10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi
#2 PostWysłany: 28 Lip 2010 17:38 

Rejestracja: 13 Lip 2010
Posty: 18
remi3 napisał(a):
Wracając do meritum - czy są w Pyrzowicach jakieś sensowne nielotniskowe parkingi?

Są na pewno (nierzadko można zaparkować u kogoś na posesji nawet - oczywiście też za oplatą). Choć niestety nie powiem Ci jakie są ich ceny (bo nie korzystałem, a jedynie widziałem je przejeżdżając na lotnisko). Wiem że niewiele ratuje odpowiedzią bo nie podaje konkretów jak cena czy miejsce, ale masz przynajmniej pewność że jest coś takiego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 28 Lip 2010 17:54 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Potwierdzam słowa masha. Widziałem sporo po drodze na lotnisko. Ja parkowałem na lotniskowym z kuponem z latamyzkatowic.pl
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Lip 2010 19:30 

Rejestracja: 29 Kwi 2010
Posty: 388
niebieski
m4sh napisał(a):
remi3 napisał(a):
Wracając do meritum - czy są w Pyrzowicach jakieś sensowne nielotniskowe parkingi?

Są na pewno (nierzadko można zaparkować u kogoś na posesji nawet - oczywiście też za oplatą). Choć niestety nie powiem Ci jakie są ich ceny (bo nie korzystałem, a jedynie widziałem je przejeżdżając na lotnisko). Wiem że niewiele ratuje odpowiedzią bo nie podaje konkretów jak cena czy miejsce, ale masz przynajmniej pewność że jest coś takiego.


jest mase parkingow strzezonych, praktycznie co drugi mieszkaniec w Pyrzowicach sie tym trudni. Ceny nizsze niz na niestrzezonym parkingu na lotnisku i jeszcze dowożą do lotniska jak jest dalej niz 300m od danego parkingu.. Ja kiedys parkowalem na wiz-park, http://www.pyrzowice-parking.pl/cennik.html, na tydzien wychodzilo jakos 50pln.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 30 Lip 2010 13:32 

Rejestracja: 28 Lut 2010
Posty: 426
Loty: 7
Kilometry: 5 251
niebieski
Polecam parking http://pyrzowiceparking.info
Zawsze tam parkuje i jestem bardzo zadowolony.
Zostawiasz samochod a na lotnisko zawoza Cie swoim. Przylatujesz, dzwonisz i przyjezdza samochod i dowozi Cie do Twojego samochodu. Szybko sprawnie i bezproblemowo. Tak jak lubie. A to tel do nich:
+48 791-211-998 lub +48 660-437-563
_________________
Zapraszam na swojego bloga o podróżach i nie tylko...
http://zajebistepodroze.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 21 Lut 2011 22:09 

Rejestracja: 24 Gru 2010
Posty: 26
Jechałem ostatnio na Pyrzowice i specjalnie wyjechałem trochę wcześniej żeby porozglądać się za tanim parkingiem blisko lotniska. Rezultat:
„Parking Pod Skrzydłami”
2 minuty piechotą od bramki wyjazdowej z lotniska
Cena: 10zł/dzień
Cena tak niska, ponieważ po miłej rozmowie pracownik sam taką zaproponował. Widać, że jest to standard wśród pozalotniskowych parkingów, trzeba się dogadać. Wiadomo-jednym zależy na paragonie (płacą normalnie), innym nie. Parking ogrodzony, oświetlony, dużo zaparkowanych pojazdów. Czułem że moje auto jest tam bezpieczne.

Dojazd:
a) nieprzepisowy
Wjechać samochodem na teren lotniska i.. od razu wyjechać. Następnie pierwsza w prawo (zakaz ruchu) i za torami kolejowymi parking po prawej stronie :)

b) prawidłowy
na wysokości stacji BP skręcić w lewo, pierwsza w prawo i do samego końca, przed torami kolejowymi po lewej stronie mamy parking

Z niewiedzy wybrałem opcję a) :) , za to możliwość dojazdu b) została mi powiedziana przez pracownika parkingu. Z tego co się dowiedziałem większość ludzi wybiera a) – policja praktycznie tam nie patroluje, choć zdarza się, więc następnym razem skorzystam z drogi przy BP :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 21 Lut 2011 23:33 

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 362
niebieski
Parkowałem na tym samym parkingu w maju 2010. Tu jest ich strona http://parking.auto.pl. To jest chyba najbliższy parking terminala B. Dojście przez przejazd kolejowy piechotą około 3 minut (około 250 m). Za 5 dni i 7 godzin zapłaciłem jak za 5 (40 PLN).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 03 Lut 2012 15:35 

Rejestracja: 31 Gru 2011
Posty: 19
Witam serdecznie!
Mam pytanie odnośnie pozostawienie pojazdu w Katowicach. Wybieram się w podróż Polskim Busem i chciałbym zostawić samochów na 4 dni gdzieś w okolicach przystanku. Parking nie musi być strzeżony. Byle tani i w miarę bezpieczny.
Dziękuję i pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 03 Lut 2012 15:49 

Rejestracja: 12 Paź 2011
Posty: 248
niebieski
mało oryginalny ale moim zdaniem dosyć bezpieczny pomysł - centrum handlowe Silesia City Center - pieszo na przystanek PB dojdziesz w 15 minut, autobusem 2 przystanki (2,80zł za normalny bilet od osoby), taksówką do 10zł

parking duży (również podziemne i dachowy ale te są zamykane na noc)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 03 Lut 2012 15:54 

Rejestracja: 31 Gru 2011
Posty: 19
Ok, ale czy pozostawienie samochodu na dłuższy okres w tym miejscu nie wiąże się z odholowaniem? Samo centrum nie jest przecież czynne 24h.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 03 Lut 2012 16:00 

Rejestracja: 12 Paź 2011
Posty: 248
niebieski
oj "przecież przecież" ;) - całe centrum handlowe nie ale TESCO i np. apteka tak - czynne 24h na dobę
(jakby co polecam stanąć w części między TESCO a stacją SHELL)

nikt nie da ci żadnej gwarancji na darmowe i w 100% bezpieczne parkowanie

pod SCC widzi się czasem auta stojące nawet po kilka miesięcy, nie podejrzewam żeby od razu odholowywali
zawsze można się powiedzmy tłumaczyć awarią........ :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 03 Lut 2012 16:08 

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 1306
Mieszkałem kiedyś w okolicacg SCC.
Parkuj śmiało, nie będzie problemów, zresztą nikt tego nie rejestruje ale jak chcesz jest też parking streżony płatny tzn. wydzielona strefa:smile:

Wysłane z mojego GT-I5700 za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 03 Lut 2012 16:31 

Rejestracja: 31 Gru 2011
Posty: 19
Dzięki wielkie za informacje!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 19 Kwi 2012 17:59 

Rejestracja: 23 Cze 2011
Posty: 128
Cześć,
Ma ktoś jakiś sprawdzony parking na krótki okres -2-3dni w rozsądnej cenie blisko lotniska bądź na lotnisku ??
Na lotnisku jest fajna promocja ale tylko jak się zostawia między 7 a 14 dni. Na krótkie wypady 2-3 wychodzi około 65zł - trochę drogo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 19 Kwi 2012 18:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Mar 2011
Posty: 88
Loty: 54
Kilometry: 87 634
http://www.parkingpyrzowice.pl/

10zł/doba, polecam ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 19 Kwi 2012 18:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2011
Posty: 1072
Loty: 14
Kilometry: 31 648
srebrny
rupert84 napisał(a):
Cześć,
Ma ktoś jakiś sprawdzony parking na krótki okres -2-3dni w rozsądnej cenie blisko lotniska bądź na lotnisku ??
Na lotnisku jest fajna promocja ale tylko jak się zostawia między 7 a 14 dni. Na krótkie wypady 2-3 wychodzi około 65zł - trochę drogo.


Pyrzowice to pełne zdzierstwo - do 5 min postój bezpłatny , a 6 min to 7 zł - niezłe...:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 19 Kwi 2012 18:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
rupert84 napisał(a):
Cześć,
Ma ktoś jakiś sprawdzony parking na krótki okres -2-3dni w rozsądnej cenie blisko lotniska bądź na lotnisku ??
Na lotnisku jest fajna promocja ale tylko jak się zostawia między 7 a 14 dni. Na krótkie wypady 2-3 wychodzi około 65zł - trochę drogo.

Ja parkuje tutaj http://www.pyrzowice-parking.com/
Zwykle odmawiam podwiezienia bo jest bardzo blisko lotniska :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 19 Kwi 2012 18:46 

Rejestracja: 20 Lip 2011
Posty: 25
ja polecam ten parking, bardzo sprawnie działają, no i fajna cena :)
http://www.parking-travel.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 19 Kwi 2012 22:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 80
Ja korzystałem z tego: http://parking-pyrzowice.prv.pl/
Polecił mi go Krzywiec.
Wychodzisz i 100 m dalej masz wejscie na lotnisko :P
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 19 Kwi 2012 22:25 

Rejestracja: 01 Lis 2011
Posty: 382
srebrny
Pawel_T napisał(a):
Ja parkuje tutaj http://www.pyrzowice-parking.com/
Zwykle odmawiam podwiezienia bo jest bardzo blisko lotniska :)


ja również mogę polecić, korzystałem już kilka razy - szybko i miło :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 332 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group