Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 178 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 19 Maj 2018 10:07 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Agu tak się orientowałaś w temacie, że wiesz, iż nieważnie od pory dnia i roku jedyną mozliwością wydostania się z lotniska jest taxi albo pociąg. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni
Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast
#42 PostWysłany: 19 Maj 2018 11:46 

Rejestracja: 10 Lip 2017
Posty: 76
Czyli muszę nastawić się na taxi albo szukać hotelu z transferem z lotniska :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 19 Maj 2018 12:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4474
srebrny
Przy locie wizz można dokupić transfer do miasta za 3,5 €
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#44 PostWysłany: 19 Maj 2018 14:54 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Mnie taksiarz, który wiózł klientkę z lotniska chciał zabrać za 5€.
Miałem chęć złapać od razu stopa do Kotoru z trasy, ale po kilkudziesięciu minutach zrezygnowałem, a na przejeżdżający autobus nie miałem co liczyć, bo jak się okazało, gdy ruszyłem nim z dworca autobusowego z Podgoricy do Kotoru jedzie inną trasą, niż ta która prowadzi koło lotniska.
Ostatecznie taksa (jako stopowicza) zawiozła mnie na dworzec za 3€ :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 01 Cze 2018 22:51 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Po powrocie, kraj na prawdę ładny, ludzie już nastawienie na "walenie" turystów, podróż taxi z lotniska umówione lotniskowe 12 euro...tylko niepotrzebne gadanie po serbsku, nie wiedzą, że Polacy to rozumieją, iż (znowu trafili na kurs tylko do Podgoricy, liczą na wyjazdy typu Kotor, Budva itp za mnogo monet..." i dodatkowo żenujące nie mam wydać z 15 euro...żenua :oops: ) Powrót każdą inną taryfą niż tą z lotniska z centrum miasta za 7 euro i to jest przystępna cena biorąc pod uwagę odległość od centrum do lotniska. Można spróbować dojechać pociągiem, ale to jest droga dla typowych backpapersów, których co raz mniej na tym forum :P .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 03 Cze 2018 18:06 

Rejestracja: 26 Maj 2012
Posty: 28
Loty: 62
Kilometry: 125 254
Update - właśnie kupiłam na stronie Wizz za zawrotną sumę 32 zł transfer z/ na lotnisko do Podgoricy. Do innych lokalizacji też nie wychodzi drogo.
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
correos uważa post za pomocny.
 
      
#47 PostWysłany: 04 Cze 2018 07:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4830
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
@disco_ibiza
https://cdn.wizzair.com/pl-PL/travel_se ... t_transfer
rzucilem okiem, Podgoricy nie znalazlem wiec nastawilem sie na bieganie do pociagu
32 PLN spalone w punktach i mam nadzieje, ze sprawnie do centrum

dziekuje za pomysl :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 04 Cze 2018 08:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4474
srebrny
@correos pisałem w poście #43 :D
To b. atrakcyjna oferta.
Załącznik:
tgd dojazd.jpg
tgd dojazd.jpg [ 51.44 KiB | Obejrzany 1246 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 04 Cze 2018 08:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4830
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
@wtak zwracam honor :)
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak lubi ten post.
 
      
#50 PostWysłany: 04 Cze 2018 09:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4474
srebrny
W rezerwacji transferu wizz trzeba podać metę :)
Jak myślicie, które miejsce w Podgoricy będzie najlepsze? Może od razu jakaś knajpa, targ [może trochę późno na targ] albo supermarket? :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 04 Cze 2018 09:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4830
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
wpisalem
Hilton, Bulevar Svetog Petra Cetinjskog 2, Podgorica
oraz uzupelnilem nr telefonu o 0048
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 05 Cze 2018 09:00 

Rejestracja: 10 Lip 2017
Posty: 76
Zdecydowaliśmy się ominąć Podgoricę i od razu jedziemy do naszej bazy (Sutomore). Zaproponowano nam transfer z lotniska do naszego "apartamentu" za 35euro. W drodze powrotnej, będziemy mieć sporo czasu, więc może przetestujemy pociąg. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 05 Cze 2018 09:02 

Rejestracja: 30 Paź 2012
Posty: 28
AguSS napisał(a):
Zdecydowaliśmy się ominąć Podgoricę i od razu jedziemy do naszej bazy (Sutomore). Zaproponowano nam transfer z lotniska do naszego "apartamentu" za 35euro.
To jest cena za osobę czy cały kurs ?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 05 Cze 2018 09:36 

Rejestracja: 17 Maj 2013
Posty: 10
AguSS napisał(a):
Zdecydowaliśmy się ominąć Podgoricę i od razu jedziemy do naszej bazy (Sutomore). Zaproponowano nam transfer z lotniska do naszego "apartamentu" za 35euro. W drodze powrotnej, będziemy mieć sporo czasu, więc może przetestujemy pociąg. :)


Hej,

rozumiem, że chodzi o pociąg z Baru do Podgoricy, tak?

Przylatuję wizzairem po 23tej, a powrót o 19. Myślę, że dojazd do hotelu też będzie transferem z hotelu lub tanią taxi, a na powrót można przeznaczyć więcej czasu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 05 Cze 2018 10:47 

Rejestracja: 10 Lip 2017
Posty: 76
@olinka89 Przylatujemy dokładnie o takich samych godzinach. Pociąg z Baru przez Sutomore do Podgoricy. Tam ostatniego dnia trochę pozwiedzamy i na lotnisko. Czasu będzie trochę, więc można pokombinować z powrotem

@Jarecki- koszt transferu naszej grupy (3 osoby).
Góra
 Profil Relacje PM off
Jarecki uważa post za pomocny.
 
      
#56 PostWysłany: 18 Cze 2018 22:45 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
polecam http://rezervacije.redtaxi.me/form/en

wystarczy wysłać formularz, na zamówienie odpowiadają bardzo szybko na maila (w ciągu godziny), taksówki przyjeżdżają punktualnie, przejazd wg uczciwego wskazania licznika: np. z/do lotniska do/z centrum Podgoricy ok. 6-6,50 EUR. W przypadku zamówienia na lotnisko kierowca czeka z kartką z nazwiskiem o umówionej porze, można podać numer lotu i w razie opóźnienia kurs dostosują do realnego czasu przylotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 18 Cze 2018 23:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 949
Loty: 178
Kilometry: 311 128
srebrny
Wczoraj i dzisiaj testowałem dojazd z lotniska TGD do Podgoricy pociągiem. Do przystanku Aerodrom z terminalu idzie się max. kwadrans, przygotujcie się na drogę z wąskim poboczem i sporą ilością pędzących samochodów. Oczywiście taxi mafia klasycznie próbuje naciągnąć turystów informując "no train, no bus". :) Na elewacji "budynku" stacyjnego jest już ślad po Polakach :D Pociąg (mocno zdezelowany skład) w obie strony niemal rozkładowo (trasa Podgorica-Bar-Podgorica), na trasie z lotniska konduktor do mnie nie podszedł i dotarłem do miasta za darmo, bilet kupowany w kasie to wydatek zawrotnej sumy 1 EUR (chociaż strona online sugeruje 1,20 EUR) :-P Oprócz mnie w obie strony nie było innych turystów, tylko dwóch lokalsów. Także to połączenie ewidentnie nie cieszy się dużą popularnością, taksówki królują. Miałem okazję lecieć w inauguracyjnym rejsie WizzAir TGD-WAW, ale przez cały czas lotu kapitan nawet nie przywitał się z pasażerami, a co dopiero mówić o wzmiance, że to nowa trasa :(
_________________
Image
Travellista's Diary
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 19 Cze 2018 20:41 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Mnie tam zawsze tłumaczyli, że jak nie mam biletu to sam szukam konduktora, tylko po to, aby taki fakt zgłosić- tym bardziej, że do zapłaty jest zawrotna cena 1 euro. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#59 PostWysłany: 20 Cze 2018 08:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4830
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
to do kompletu informacji opisze transfer wizzair

po wyladowaniu stoi facet z duza kartka z nazwiskami
zbiera wszystkich i rozwozi zgodnie z podanymi adresami
ten etap bardzo sprawnie i bez zadnych klopotow

powrot nalezy sms wyslac z potwierdzeniem miejsca odbioru
i godziny, niestety opoznienie blisko 40 minut, dodatkowo
prosilem personel Hiltona / nie bylem tam zakwaterowany jedynie podalem ten adres do odbioru/
by zadzwonil i sie dowiedzial czy transport jest nadal aktualny, podjechala pod hotel taksowka
z informacja, ze to transfer wizzair
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 20 Cze 2018 10:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4474
srebrny
@correos
O której należy się zgłosić na transfer powrotny (tzn. ile czasu pozostaje do odlotu)?
Szkoda by było mitrężyć czas na lotnisku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 178 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group