Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 178 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 01 Lip 2019 20:38 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3596
srebrny
W ubiegłym tygodniu pisali do mnie prośbę o podanie numeru lotu, a potem dostałem mailem informację o kierowcy. A po wylądowaniu zadzwonili z potwierdzeniem, że kierowca już czeka.
Góra
 Profil Relacje PM off
Qba85 lubi ten post.
 
      
Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN
Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce) Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce)
#122 PostWysłany: 01 Lip 2019 20:42 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1363
srebrny
Qba85 napisał(a):
Jakie macie doświadczenia z Red Taxi? Oni odpowiadają w ogóle na telefon/e-mail poza tym automatycznym potwierdzeniem? Próbuję się z nimi skontaktować i odpowiada mi echo...

Spróbuj przez fb, szybko do tej pory mi odpisywali
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off
pyra2 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#123 PostWysłany: 01 Lip 2019 21:21 

Rejestracja: 15 Lut 2016
Posty: 371
Loty: 117
Kilometry: 143 680
niebieski
Misiatek napisał(a):
W ubiegłym tygodniu pisali do mnie prośbę o podanie numeru lotu, a potem dostałem mailem informację o kierowcy. A po wylądowaniu zadzwonili z potwierdzeniem, że kierowca już czeka.


U mnie się skończyło na numerze lotu ;-)

Manuel napisał(a):
Może skorzystaj z Taxoid, albo numerów telefonów, które podałem wyżej jakby taka sytuacja utrzymywała się przez dłuższy czas?


W zasadzie to już się utrzymuje, bo zamówiłem 20 czerwca, a lot mam jutro :) A przez whatsappa też da się te numery złapać?

katka256 napisał(a):
Spróbuj przez fb, szybko do tej pory mi odpisywali


spróbuję :)
_________________
2018: Anglia, Litwa, Austria, Węgry, Kosowo, Albania, Czarnogóra, Włochy, Rosja, Holandia, Hiszpania. 2019: Chorwacja, Niemcy, Czarnogóra, Czechy, Chiny. 2020: Hiszpania i...:/ 2021: Litwa. 2022: Albania, Słowacja, Czechy, Niemcy. 2023: Gruzja, Litwa, Albania, Cypr...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 01 Lip 2019 21:36 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 705
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
Nie. Te numery to tylko przez Viber.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 02 Lip 2019 23:10 

Rejestracja: 15 Lut 2016
Posty: 371
Loty: 117
Kilometry: 143 680
niebieski
Kontakt z Red Taxi przez Facebooka zadziałał, na lotnisku wszystko poszło sprawnie (pan z karteczką). Na dworzec autobusowy wyszło 5.85 euro
_________________
2018: Anglia, Litwa, Austria, Węgry, Kosowo, Albania, Czarnogóra, Włochy, Rosja, Holandia, Hiszpania. 2019: Chorwacja, Niemcy, Czarnogóra, Czechy, Chiny. 2020: Hiszpania i...:/ 2021: Litwa. 2022: Albania, Słowacja, Czechy, Niemcy. 2023: Gruzja, Litwa, Albania, Cypr...
Góra
 Profil Relacje PM off
katka256 lubi ten post.
 
      
#126 PostWysłany: 10 Lip 2019 09:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2012
Posty: 1183
niebieski
Oprócz pociągu, który przetestowałem rok temu, teraz zdecydowałem się na transfer wizz i w pełni polecam.
Usługa transferu dodana do rezerwacji 2 dni przed wylotem, koszt 2x15zł za dwie osoby, czyli około 7 euro.
Po przylocie jako pierwsi przeszliśmy przez kontrolę paszportową i przy wyjściu ze strefy przylotów czekał człowiek z kartką. Okazało się, że jest to taksówka z lokalnej korporacji dedykowana specjalnie na nas dwoje. Pojechaliśmy na dworzec autobusowy w Podgoricy i jak wyliczyłem ostatecznie po 25min od lądowania (dotknięcie kołami pasa startowego) ruszyliśmy już klimatyzowanym busikiem do Kotoru :D Obstawiam, że w tym czasie nie wszyscy jeszcze zdążyli jeszcze przejść kontrolę paszportową.
Góra
 Profil Relacje PM off
vivere lubi ten post.
 
      
#127 PostWysłany: 10 Lip 2019 20:28 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1363
srebrny
tylko gdybyś wyszedł ostatni, ostatni przeszedł kontrolę, to ktoś inny by jechał pierwszy klimatyzowanym busikiem :D
ot łut szczęścia, a nie transferu.
Może ktoś drugi jechał klimatyzowaną taksówką do Kotoru i był szybciej?
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 10 Lip 2019 20:38 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 27
Ja właśnie ląduję o 19:45 w Podgoricy i obawiam się czy zdążę, na ostatni autobus do Kotoru o 20:20 z dworca autobusowego.
Próbował już ktoś takiego połączenia może ;) ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 14 Lip 2019 14:23 

Rejestracja: 12 Lip 2019
Posty: 175
Jeśli masz tylko bagaż podręczny i zamówione już taxi, to myślę, że bez problemu zdążysz, o ile oczywiście samolot przyleci o czasie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 21 Sie 2019 13:36 

Rejestracja: 19 Sie 2019
Posty: 7
-- 21 Sie 2019 13:16 --

Jutro lot, jak radzicie? mam zamówioną taxi z lotniska do Podgoricy(nie było opcji Stacja Autobusowa) wiec będę musiał mu to powiedzieć. Stamtąd busem do Kotoru, Samolot ma przylecieć 13;05, taxi zamówiłem na 13:20. mam tylko bagaż podręczny, bus do kotoru jest o 13:44, kolejny o 14:23, powinienem zdążyć na ten pierwszy? i kupić bilet na bus przez internet?(nie wiadomo czy zdaże na ten pierwszy więc jest ryzyko), a druga kwestia, że pokazuje ilość wolnych miejsc, na ten pierwszy 3 wolne miejsca, na durgi bus 5 wolnych miejsc, jak nie kupię przez internet, a bus będzie pełny?

-- 21 Sie 2019 13:33 --

i jeszcze mam pytanie odnośnie bagażu podręcznego, wiem, że powinien byc 40x30x20, plecak z rączką ma ok 44x33x19, przejdzie? jak myślicie?

-- 21 Sie 2019 13:36 --

Image plecak jest taki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 21 Sie 2019 14:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2010
Posty: 259
Loty: 223
Kilometry: 481 406
niebieski
Ostatnio dwa tygodnie jeździłem po Czarnogórze autobusami - głównie wybrzeże - od Herceg Novi po Bar - odjazdy sprawdzałem w necie ale bilety zawsze kupowałem u pomocnika kierowcy lub w kasie. Bilety zawsze były i miejsca też. Tylko raz na trasie Kotor-Budva zabrakło miejsc - pojechali wszyscy ale część ludzi stała. Dla podróżujących z dziećmi: dzieci 12 i 8 lat zawsze miały zniżkę - młodszy nieraz nie płacił a nieraz go kasowali - nie wnikałem dlaczego. Tylko w 1 na trasie Kamenari-Igalo (wzdłuż Boki) płacili wszyscy max 1 euro.
Jeśli chodzi o bagaże to jak się dawało do luku to widziałem, że brali dodatkową opłatę - 1 euro - za bagaż - nieraz ludzie w związku z tym taszczyli walizy do środka.
pozdrawiam
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez kojot_lubin, 21 Sie 2019 14:21, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
gaajson uważa post za pomocny.
 
      
#132 PostWysłany: 21 Sie 2019 14:21 

Rejestracja: 19 Sie 2019
Posty: 7
kojot_lubin napisał(a):
Ostatnio dwa tygodnie jeździłem po Czarnogórze autobusami - głównie wybrzeże - od Herceg Novi po Bar - odjazdy sprawdzałem w necie ale bilety zawsze kupowałem u pomocnika kierowcy lub w kasie. Bilety zawsze były i miejsca też. Tylko raz na trasie Kotor-Budva zabrakło miejsc - pojechali wszyscy ale część ludzi stała. Dla podróżujących z dziećmi: dzieci 12 i 8 lat zawsze miały zniżkę - młodszy nieraz nie płacił a nieraz go kasowali - nie wnikałem dlaczego. Tylko w 1 na trasie Kamenari-Igalo (wzdłuż Boki) płacili wszyscy max 1 euro.
pozdrawiam



dziękuję za informację, a co do pozostałych kwestii? powinienem zdążyć na pierwszy bus i czy taki plecak przejdzie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#133 PostWysłany: 21 Sie 2019 14:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2010
Posty: 259
Loty: 223
Kilometry: 481 406
niebieski
Jak już chcesz brać bilet przez neta to bym brał na ten drugi - lekkie spóźnienie samolotu, kontrola paszportów po wyjściu, jakiś korek. Tym bardziej że odstęp między nimi nie jest jakis duże - spokojnie poczekasz :)
W mojej ocenie bagaż przejdzie - bardziej zawsze czepiają się walizek toreb niż małych plecaczków, które zawsze łatwiej upchnąć - takie moje zdanie.
pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
gaajson uważa post za pomocny.
 
      
#134 PostWysłany: 21 Sie 2019 17:39 

Rejestracja: 19 Sie 2019
Posty: 7
kojot_lubin napisał(a):
Jak już chcesz brać bilet przez neta to bym brał na ten drugi - lekkie spóźnienie samolotu, kontrola paszportów po wyjściu, jakiś korek. Tym bardziej że odstęp między nimi nie jest jakis duże - spokojnie poczekasz :)
W mojej ocenie bagaż przejdzie - bardziej zawsze czepiają się walizek toreb niż małych plecaczków, które zawsze łatwiej upchnąć - takie moje zdanie.
pozdrawiam



a walizka 44x33x18?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 21 Sie 2019 22:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2010
Posty: 259
Loty: 223
Kilometry: 481 406
niebieski
:) z walizką nigdy nie leciałem :) nie używam :) także się nie znam :)
ale ma ponad wymiar - wiele razy widziałem jak ludzie próbują "upchnąć"
jak będziesz miał pecha i Cię sprawdzą dopłacasz :) a jak już sprawdzają to przeważnie walizki - z plecaczkiem zawsze coś zrobisz a ze sztywną walizą...
jak coś to pisz na priv bo schodzimy z tematu
udanego wyjazdu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 18 Lut 2020 10:01 

Rejestracja: 18 Maj 2016
Posty: 474
niebieski
Działa, działa.
W listopadzie kolejny raz korzystaliśmy dwa razy z tych taksówek (tylko do innej miejscowości, nie do Podgoricy).

Napisz do nich najlepiej na facebooku, to potwierdzą jaka jest cena i mogą też od razu zrobić rezerwację.
Płaci się za kurs, nie za osoby. Za bagaże nie ma żadnych dopłat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 19 Lut 2020 13:24 

Rejestracja: 18 Maj 2016
Posty: 474
niebieski
Do Podgoricy jeżdżą wg taksometru.
Natomiast do innych miejscowości stawki są wg stałych cen: http://www.redtaxi.me/index.php/cijenovnik/?lang=en
Jak w trakcie podróży taksometr (są w lusterkach wstecznych) osiągnie ustaloną kwotę, to kierowcy wyłączają dalsze naliczanie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael uważa post za pomocny.
 
      
#138 PostWysłany: 23 Lip 2020 19:26 

Rejestracja: 06 Kwi 2019
Posty: 184
niebieski
Może się przydać ta informacja osobom lądującym na lotnisku TGD.
Zauważyłem, że bardzo dużo osób łapie się na kłamstwa taksówkarzy na lotnisku.
Wmawiają osobom lądującym, że pobliski pociąg nie jeździ z powodu koronawirusa.

Oczywiście to zwykła ściema.
Pociąg normalnie jeździ i zatrzymuje się na Aerodrom-ie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 15 Paź 2020 14:13 

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 173
Loty: 133
Kilometry: 282 096
Właśnie wróciłem z Czarnogóry.Transport z lotniska Podgorica do miasta załatwiłem tydzień przed wylotem z RED TAXI .Odpowiedzieli po dwóch godzinach, podali orientacyjną cenę kursu i poprosili o akceptację i dotrzymali słowa ,czekał na nas kierowca z kartką z moim nazwiskiem.Kurs do apartamentu w centrum miasta(obok Mall Montenegro) koszt 6,15 euro.Z powrotem podobnie wysłałem maila i kierowca przyjechał pod dom punktualnie i tym razem koszt przejazdu 5,95 euro. W pełni polecam tą korporację taksówkową.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#140 PostWysłany: 03 Sie 2021 12:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Maj 2014
Posty: 731
srebrny
RED TAXI cały czas trzyma poziom. Z lotniska blisko hotelu Hilton 6,1 euro. Powrót 5,95.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 178 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group