Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 178 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 21 Cze 2014 00:32 

Rejestracja: 28 Paź 2012
Posty: 23
Loty: 60
Kilometry: 85 827
Lecę niedługo do Podgoricy - 26 czerwca
I mam spędzić z tydzień w miejscowości Bar.
I teraz pytanie
Jak najtaniej dojechać do miejscowości Bar? Autobusem do Podgoricy i później pociąg, lub da się do pociągu trafić z lotniska?
_________________
mimimi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
#2 PostWysłany: 21 Cze 2014 00:33 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22328
Pociąg prosto z przystanku Aerodrom (lotnisko) do Baru.

PS przyjmują kartę ISIC w kolejach Czarnogórskich
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 21 Cze 2014 01:12 

Rejestracja: 28 Paź 2012
Posty: 23
Loty: 60
Kilometry: 85 827
Tylko że gdzie ten przystanek znajduje? :)
_________________
mimimi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 21 Cze 2014 01:19 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22328
No jak czytam na różne fora, już nie ma tego przystanku, zostaje bodajże tylko taksówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 05 Lip 2014 17:50 

Rejestracja: 12 Wrz 2013
Posty: 24
Loty: 66
Kilometry: 79 987
Właśnie, że jest :) sama na nim wysiadałam dwa dni temu, do lotniska jest 15 minut na piechotę:) zwykłą asfaltową drogą, zależy o której lądujesz, czasami na pociąg trzeba poczekać około 1 godziny, jak miejscowi będą się schodzić znaczy, że zaraz pociąg przyjedzie:) zatrzymują się tam wszystkie pociągi
Z lotniska w podgoricy, możesz jeszcze:
1. wziąść taksówkę żeby dostać się do dworca głównego w podgoricy koszt 5-10 euro zależy jak się będziecie targować:)
2. zatrzymać jakiegoś tubylca i poprosić o podwiezienie:)
koszt taxi lotnisko-bar 40 euro, zawsze trzeba się targować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 15 Sie 2014 17:02 

Rejestracja: 15 Sie 2014
Posty: 2
Wicia, a pamiętasz ile kosztuje, tak mniej więcej, bilet z lotniska w Podgoricy do Baru?? :) i bilet kupuje się u konduktora czy jest tam jakiś mały dworzec??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 22 Sie 2014 12:01 

Rejestracja: 12 Wrz 2013
Posty: 24
Loty: 66
Kilometry: 79 987
w jedną stronę około 2,5 euro, biletu na stacji nie kupisz jest sam przystanek, ale nie ma się co martwić, wsiądź do pociągu i usiądź spokojnie, konduktor sam do Ciebie podejdzie jak będzie sprawdzał bilety i wtedy kupisz:)

-- 22 Sie 2014 12:05 --

przepraszam myślałam, że pytasz o stację aerodrom:)
w Podgoricy jest oczywiście dworzec, toaleta i bar, bilety też kupisz jest okienko,około 2,5 euro.
obok dworca pkp jest też dworzec autobusowy bilet Podgorica-Bar 4 euro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 30 Sie 2014 22:29 

Rejestracja: 15 Sie 2014
Posty: 2
Chodziło mi właśnie o stację aerodrom :) super, bardzo Tobie dziękuję za odpowiedź! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 30 Sie 2014 23:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Pamiętam ten przystanek, rzeczywiście nie wygląda oszałamiająco:
http://www.panoramio.com/photo/56476768
Rozkład jazdy i ceny możesz sprawdzić tu: http://www.zcg-prevoz.me/.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 18 Kwi 2016 20:13 

Rejestracja: 14 Sty 2013
Posty: 61
Czesc, wie ktoś czy ten pociag nadal jeździ? Będę jechał za 3dni. Lub wiadomo może czy z Podgorica jeżdżą jakieś busy na lotnisko, czy tylko taxi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 18 Kwi 2016 20:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
Jechałem w styczniu. Godziny odjazdów podane na stronie internetowej zgodne ze stanem faktycznym. Busów żadnych nie widziałem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 05 Maj 2016 09:01 

Rejestracja: 14 Sty 2013
Posty: 61
Byłem pociągi jeżdżą, więc nie dajcie się nabrać na "taksówkarzy" którzy bedą wam wmawiać że pociąg nie jeździ lub nie zatrzymuje się.

Pociąg to nie jest jedyne rozwiązanie!
Odkryłem też, że nie trzeba jechać do Podgoricy aby dostać lub wydostać się z lotniska.
Przećwiczyłem w drodze na lotnisko bardzo prostą opcję.
Jechałem z Kotoru ale opcja myślę, że zadziała dla wszystkich połączeń które jadą przez Virpazar czyli drogę E80.
Po prostu autobusy jeżdżą tą droga z wybrzeża i Kotoru do Podgoricy, więc wystarczy poprosić kierowce aby zatrzymał się na rondzie na zachód od lotniska. Zobaczcie na googlemaps rondo to skrzyżowanie drogi E80 oraz drogi na lotnisko, jest przy nim market Violi oraz stacja benzynowa. Nastepnie 15-20 min piechotą do lotniska.
To samo myślę tyczy się wydostania z lotniska. Możemy pójść na to rondo i łapać przejeżdżające busy i autobusy, tym sposobem możemy bezpośrednio dostać sie np. do Kotoru (busy jeżdzą właściwie co godzinę), na wybrzeże, lub Podgoricy.

Dziwię się że nikt tego sposobu tu nie opisał ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
disco_ibiza lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 20 Lip 2016 15:39 

Rejestracja: 20 Lip 2016
Posty: 2
Chcę się dostać do Podgoricy i zamierzam jutro skorzystać z Twojego pomysłu. Możesz tylko napisać czy w okolicach tego ronda jest jakiś przystanek czy łapałeś autobus tak na dziko?


Ostatnio edytowany przez Roku, 18 Sie 2016 20:37, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 18 Sie 2016 10:31 

Rejestracja: 24 Mar 2016
Posty: 8
I jak, udało się złapać autobus w rejonie ronda ? W którym konkretnie miejscu, pewnie trochę za rondem z jednej lub drugiej strony ? Na samym rondzie raczej nikt się nie zatrzymuje (przynajmniej w Polsce :D ).


Ostatnio edytowany przez Roku, 18 Sie 2016 20:37, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 18 Sie 2016 20:32 

Rejestracja: 20 Lip 2016
Posty: 2
Wiesz ja miałam takie szczęście, że zbliżałam się już do ronda i sam zatrzymał mi się chłopak i zapytał czy mnie podrzucić. Także ostatecznie nie łapałam autobusu. W sumie to polecam Ci stopa bo podróżowałam trochę po Czarnogórze i jest to dobry środek przemieszczania. Kierowcy zatrzymują się chętnie. Co do przystanku to nie zauważyłam tam takowego ale na pewno w pobliżu będzie jakaś mała zatoczka gdzie Ci się autobus zatrzyma. Generalnie autobusy często zatrzymują się w miejscach na których oficjalnie nie ma przystanku. Dodatkowo często na przystankach nie ma żadnego rozkładu jazdy.. Gdybyś potrzebował jeszcze jakieś info śmiało pisz ;) udanej wyprawy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
disco_ibiza lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 19 Wrz 2016 08:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2012
Posty: 32
Loty: 108
Kilometry: 141 240
Potwierdzam słowa poprzedników - aby się dostać do Podgoricy (lub do Baru) można albo podejść do stacji Aerodrom i poczekać na pociąg albo w okolicy ronda złapać busa. Na rondzie widziałem busy jadące w kierunku Ulcinj (i miejscowości po drodze np. Sutomore) nie widziałem natomiast busów jadących do Budvy i Kotoru. Na stację Aerodrom spacer ok 15min drogą bez chodnika, nie wchodzimy na wiadukt tylko mijamy go z lewej strony, przechodzimy przez tory i jesteśmy na stacji. Wygląd stacji tak sam jak w linku w poprzednich postach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 20 Wrz 2016 08:03 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1065
srebrny
No jak to wygląd stacji bez zmian? Przecież ona po kompleksowej rewitalizacji ;-)

Załączniki:
stacja.JPG
stacja.JPG [ 279.14 KiB | Obejrzany 23553 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 29 Sty 2017 14:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
ktoś ogarniał dojazd z Podgoricy w góry. w okolice granicy Czarnogórsko - albańskiej?
np. okolice Plavu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 01 Lut 2017 14:11 

Rejestracja: 01 Lut 2017
Posty: 6
Witam.
Wybieram sie do Budvy i laduje w Podgoricy 27.04.2017 i tu moje pytranie. Czy nadal nie ma na lotnisku normalnego polaczenia typu BUS do miasta Podgorica albo Budva czy jakiegokolwiek innego wiekszego z dostepem do polaczen Bus? Sprawdzam na busticket4.me oraz BalkanViator i niestety nic nie widze. Wpisuje Podgorica Aerodrom i nic :( Jest tylko polaczenie kolejowe http://www.zcg-prevoz.me/ jednak laduje o 9:30 a pociagi sa do BAR i Podgorica sa o 10:18 (BAR) i 9:54 i 11:32. Czy cos sie zmienilo? czy tylko zostaje Taxi do Podgroicy albo wynajecie samochodu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 01 Lut 2017 15:10 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1735
srebrny
Jeżdżą busy, ale nie z lotniska tylko przy głównej drodze E80. Z lotniska jakieś 2,5-3 km pieszo na zachód. Zaraz za rondem jest przystanek autobusowy. Oczywiście bez dokładnych danych odnośnie godzin przejazdów. Autobusy kursują na trasie Budva-Podgorica i z powrotem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
gryfice lubi ten post.
gryfice uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 178 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group