Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
naprostszy sposób to shuttle bus. Bilety na autobus można kupić tutaj: http://tickets.aeroportbeauvais.com/Information.aspx
cena to 15.90€ w przedprzedaży online, albo 17€ na miejscu w okienku (stan na 27.09.2014)
Dojazd pociągiem - jak ktoś chce zaoszczędzić kilka euro - jest poruszony w wątku
Są też opisane sposoby jak próbować stopem, blablacarem francuskim, wynajętym samochodem itp.
Zapraszamy do czytania i dyskusji.

i ważna UWAGA:
W tym wątku piszemy tylko o ogólnych poradach na temat dojazdu komunikacją .


Oferty przewożników z usuniętego wątku ,
autoparis@wp.pl mobil: +33 753 659 846 https://www.facebook.com/autoparisparis
http://www.dojazddoparyza.pl zwierzak.transport@gmail.com +33 682 585 495
BusParis: +33611225876 busparis@g.pl
http://www.facebook.com/paryzzlookim
http://www.VTC-paris.pl

Wszystkie posty reklamowe oraz pseudoopinie od użytkowników z jednym lub kilkoma postami zostaną usunięte.
Uzytkownicy ze stażem mniejszym niż 3 miesiące również znajdą się pod lupą.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 610 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następna
Autor Wiadomość
#521 PostWysłany: 01 Paź 2016 13:13 

Rejestracja: 22 Mar 2012
Posty: 40
Właśnie wróciliśmy z Paryża i mieliśmy niezbyt dużą przyjemność skorzystać z jednego przewoźnika, oraz dużą z drugiego.

W Polsce zamówiliśmy transport w obie strony pod konkretny adres, aby się nie bujać po Paryżu z ciężkimi walizami.
Firmą, na którą się zdecydowaliśmy był "Bus-Paris".
Rezerwowaliśmy dość długo przed przylotem, więc nie zdziwiło ponad 24-godzinne opóźnienie w odpisywaniu na e-mail oraz brak podpisu (żadnego imienia czy nazwiska) w podpisie.
Po przylocie zadzwonił do nas kierowca i poinformował, gdzie parkuje. Znaleźliśmy, bus (na rejestracjach PL) delikatnie mówiąc sfatygowany, ale cóż, nie wybrzydzamy. Bagaże wsadzamy we własnym zakresie, kierowca ma inne zajęcia, między innymi ogarnianie pasażerów drugiego busa.
Po drodze do Paryża wynikło, że kierowca jest zupełnie niezorientowany i wiezie wszystkich (jechali z nami też inni) na Porte Maillot, zamiast na adres! Tłumaczył się, że ma bałagan, bo ktoś od rezerwacji jest w szpitalu i się mu posypało wszystko. No trochę ciśnienie się podniosło, bo wizja latania po Nieznanym jeszcze Paryżu z walizami nie napawała nas optymizmem.
Ostatecznie zostaliśmy jako ostatni zawiezieni na adres, ale żeby nie było za różowo, kierowcy zepsuł się telefon z nawigacją i ja robiłem za pilota, mój telefon działał :-D
Po dojechaniu (w rezultacie godzina spóźnienia, nerwy podwójne bo właściciel mieszkania czekał na nas a był już umówiony gdzie indziej) pytamy "co z powrotem, bo chcemy mieć pewność, że po nas przyjedzie i zdążymy na samolot". "Zadzwońcie za kilka dni jak wszystko ogarnę". Nie brzmiało to obiecująco, ale OK.
Po 3 dniach dzwonię, niby OK, ale jeszcze potwierdzi, chce, żeby mu adres wysłać smsem. Wysyłam. Zero odzewu. To raz jeszcze.
Na drugi dzień dzwonię, automatyczna sekretarka (lub operator) coś gada po francusku, nie rozumiem. Piszę więc, że rezygnujemy, "Bus-Paris" już się nie odzywa.

Szukam w necie i znajduję firmę dojazddoparyza.pl
Szybki e-mail czy w takiej a takiej dacie jest możliwy transfer. Odpowiedź prawie od razu, jak najbardziej nas zawiozą, w e-mailu od razu wszystkie informacje, numer do kierowcy itd. I podpis z imienia i nazwiska :-)
Później jeszcze zadzwoniła do nas Pani Martyna (jak się później okazało druga połówka kierowcy...) aby potwierdzić rezerwację.
Dokładnie o umówionej godzinie zadzwonił kierowca, że już podjeżdża. Wyszliśmy a tu podjeżdża nowiutki czysty i pachnący busik (też na rejestracjach PL), kierowca pomaga ładować walizy i otwiera nam drzwi. Nie pamiętam imienia, ale bardzo sympatyczny gość, dużo nam opowiedział ciekawostek, o Paryżu, swojej pracy itd. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że poza transferem na lotnisko oferuje dojazd do Disneylandu lub parku Asterixa jak i objazdowe zwiedzanie Paryża (ale nie wiem jak to działa).
Było tak fajnie, że zapomniałem na miejscu, że trzeba mu zapłacić, oczywiście uprzejmie się upomniał :-P


Reasumując - zdecydowanie odradzam Bus-Paris (busparis.pl) a polecam dojazddoparyza.pl
I żeby nie było że strasznie słodzę - nie mam żadnych powiązań z drugą firmą, po prostu myślę, że należy nagradzać tych którym się należy.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#522 PostWysłany: 08 Paź 2016 12:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Maj 2014
Posty: 731
srebrny
Przetestowałem firmę Paris-Beauvais Transfert (parisbeauvaistransfert.com). Beauvais-Porte de Clichy-Beauvais cena 20Euro. Bilet kupiony online. Kilkanaście godzin przed odjazdem z lotniska dostałem smsa od kierowcy z informacją gdzie będzie na mnie czekał. Na kilka minut przed umówionym czasem dostałem kolejnego smsa że kierowca spóźni się 2 minuty :D Dojazd do miasta 1h. Byłem sam w 8-osobowym trafficu. Przy powrocie dostałem z wyprzedzeniem smsa potwierdzającego odjazd. Dojazd na lotnisko trwał również 1h. Oprócz mnie jeszcze parka rodaków w busie.
Wcześniej kontaktowałem się z firmą drogą mailową w sprawie zmiany godziny odjazdu. Szybki kontakt, bezproblemowe załatwienie sprawy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
LaVarsovienne uważa post za pomocny.
 
      
#523 PostWysłany: 08 Paź 2016 13:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
@hubski a na ile przed przylotem do BVA kupowałeś u nich bilety? Ja lecę za 2 tyg., ląduję o 15.20, a wyświetla mi się, że mogą mnie zabrać dopiero o 16.30, jak było u Ciebie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#524 PostWysłany: 08 Paź 2016 17:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Maj 2014
Posty: 731
srebrny
@LaVarsovienne
Ja kupowałem jakieś 2 miesiące przed wylotem. Pierwotnie miałem przylecieć Wizzem o 12:05 a z nimi byłem umówiony na 12:30. Ale Wizz odwołał środowy lot i przyleciałem Ryanem o 15:20. W międzyczasie mailowo przebookowałem u nich odjazd na 15:30.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#525 PostWysłany: 12 Paź 2016 15:37 

Rejestracja: 21 Lut 2015
Posty: 153
Paris-Beauvais Transfert http://parisbeauvaistransfert.com - baaaardzo polecam!
Zabukowałem u nich bilety dla dwóch osób w obie strony ( opłata u kierowcy ). Na dzień przed odlotem do Paryża napisali mi maila, że niestety stracili właśnie kierowcę i kursu nie będzie. Źle to wyglądało..
..ale druga część maila była już w porządku. Przeprosili za tą sytuację, a w załączniku przesłali mi dwa bilety po 17 E na przejazd oficjalnym przewoźnikiem.
Wszystko było w porządku, zaraz po przylocie wsiedliśmy do autobusu i przyjechaliśmy na Porte Maillot, za darmo :). Co prawda interesowało nas Porte de Clichy, ale w takiej sytuacji nie wybrzydzaliśmy.

Jeśli chodzi o powrót, to wszystko bez problemów. Na dzień przed odlotem odezwał się kierowca, umówiliśmy się i następnego punktualnie o umówionej godzinie odebrał nas z Porte de Clichy, sprawnie i szybko zawiózł nas na lotnisko - tym razem już po 10 E od osoby :)
Oprócz nas rzecz jasna jeden rodak w busie, może nawet @‌hubski‌ ;)


Ostatnio edytowany przez Luis Figo, 12 Paź 2016 18:46, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#526 PostWysłany: 25 Paź 2016 09:39 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3030
srebrny
Vip busik? Dobry oksymoron.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#527 PostWysłany: 26 Paź 2016 22:06 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Co jak co, ale @‌obibok‌ do tych nie należy. Ciężko policzyć jego ogromny wkład w tym forum...
Góra
 Profil Relacje PM off
obibok lubi ten post.
 
      
#528 PostWysłany: 26 Paź 2016 22:11 

Rejestracja: 26 Paź 2016
Posty: 1
Zbanowany
Zeus napisał(a):
Co jak co, ale @‌obibok‌ do tych nie należy. Ciężko policzyć jego ogromny wkład w tym forum...

Widzi Pan ,ciężko zauważyć w tym poście znamiona POMOCY komukolwiek, narusza nie tylko zasady dobrego smaku ale także stawia w złym świetle oferowana usługę przez firmę Transferparis która reprezentuję ,mieliśmy kilka skarg dotyczących usuwania listów polecających nasze usługi ,wystosowaliśmy zatem pismo do państwa w tej sprawie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#529 PostWysłany: 26 Paź 2016 22:13 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Taaaak

Tak jak @olgakwasniak która pisała z "Polski" ale IP miała z Paryża, i jaki oksymoron, ze taki sam jak Transferparis ^^
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#530 PostWysłany: 27 Paź 2016 21:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Temat zamykam do odwołania. :twisted:

edit: opinia z PW

luck1991 napisał(a):
Pod koniec października podróżowałem z przewoźnikiem http://www.aeroportbeauvais.com/
Jechaliśmy na trasie BVA-Porte de Clichy Bilety za 10 euro od osoby. Jechałem ze swoją dziewczyną. Byliśmy tylko we dwójkę. Taryfa za 20 euro :D
Dzień wcześniej kierowca Zak napisał do mnie wiadomość sms. Powiedział,że będzie czekał przy kawiarni Sturbucks. Wszystko było zgodnie z planem. Podczas drogi udostępnił nam internet na pokładzie busa :) Polecam!


edit krasnal: otwieram, ale będziemy obserwować
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage


Ostatnio edytowany przez krasnal 07 Lut 2017 23:22, edytowano w sumie 2 razy
dodanie opinii
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#531 PostWysłany: 07 Lut 2017 22:29 

Rejestracja: 07 Lut 2017
Posty: 0
Witam, czy może mi ktoś powiedzieć czym dostać się do Linas z lotniska w Paryżu Beauvais-Tille. Będę bardzo wdzięczna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#532 PostWysłany: 08 Lut 2017 00:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2015
Posty: 175
Loty: 226
Kilometry: 356 765
Załącznik:
Z porte Maillot doLinas.JPG
Z porte Maillot doLinas.JPG [ 153.8 KiB | Obejrzany 6589 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#533 PostWysłany: 23 Lut 2017 12:21 

Rejestracja: 14 Cze 2014
Posty: 46
[quote="paweł"]Witam, nie ma jeszcze tego tematu, a zapewne wiele osób korzystało już z transportu z tego lotniska do miasta i mogą się podzielić swoimi doświadczeniami. Jak najtaniej dostać się do stolicy Francji ?

---------------------------------------
edit zbyhu:
Wiem że sporo osób odpuszcza czytanie całego wątku jak widzi ile to stron więc najważniejsze informacje:

Przede wszystkim naprostszy sposób to shuttle bus. Bilety na autobus można kupić tutaj: http://tickets.aeroportbeauvais.com/Information.aspx
cena to 15.90€ w przedprzedaży online, albo 17€ na miejscu w okienku (stan na 27.09.2014)

Hej,
Przymierzam sie do zakupu biletu na oficjalny Shuttle bus ( w obie strony ) ale zastanawia mnie że nie proszą o konkretna datę lotu i wylotu tylko jest informacja że bilety ważną są 12 miesięcy od zakupu.
W sekcji FAQ jest informacja że nie trzeba rezerwować miejsca bo ilość autokarów dopasowana jest do ilosci lotów oraz że po wylądowaniu, autokar odjeżdża po 20 miuntach a na powrót muszę być na 3,15 h przed godziną wylotu na Porte Maillot w Paryżu.

Czyli co, kupować bilet bez wskazywania daty przylotu i wylotu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#534 PostWysłany: 03 Mar 2017 11:10 

Rejestracja: 03 Mar 2017
Posty: 1
Witam,

wybieramy się z narzeczoną do Paryża i szukamy tranportu z lotniska BVA do hotelu. Kilka opcji w wątku jest już przedstawionych (niestety wszystkie mają zajęte terminy). Czy wiecie coś może na temat firmy M-Transport Michał Marciniak?

Z góry dzięki za wszelkie opinie.
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#535 PostWysłany: 20 Kwi 2017 20:41 

Rejestracja: 19 Wrz 2014
Posty: 45
PiasQ napisał(a):
W
Czy wiecie coś może na temat firmy M-Transport Michał Marciniak?


Witam
Korzystałem z ich usług przed i po sylwestrze.
Wybrałem transfer na adres w Paryżu. Nie mam zastrzeżeń.
Następnym razem też skorzystam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#536 PostWysłany: 23 Maj 2017 14:10 

Rejestracja: 12 Mar 2017
Posty: 8
Mam kupione bilety przez www.aeroportparisbeauvais.com w cenie 29eu dorosły i 19.80 dziecko z perzekonaniem że są one w dwie strony.Na wydrukowanym bilecie jest dopisek ze każdy dotyczy jednej osoby i jednej podróży!!W tej cenie to chyba niemożliwe.Jak wyglądały Wasze bilety?Miał ktoś podobną sytuację?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#537 PostWysłany: 23 Maj 2017 23:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
No zapewne jednej osoby i jednej podróży ale w dwóch kierunkach.

"Shuttle Paris-Beauvais Return
Paris-Beauvais / Beauvais-Paris shuttle round-trip. Ticket can be used in both directions."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#538 PostWysłany: 24 Maj 2017 10:04 

Rejestracja: 12 Mar 2017
Posty: 8
Widząc to zdanie też mi sie tak wydawało.Tyle że na wydrukowanym bilecie widnieje : " Valid for one person and one journey regardless of direction" i to juz nasuwa pewne wątpliwości .Moim zdaniem nie jest to oczywiste że dotyczy dwóch przejazdów na tym samym bilecie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#539 PostWysłany: 24 Maj 2017 10:12 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Zawsze pozostaje kontakt z firmą
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#540 PostWysłany: 24 Maj 2017 17:25 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1601
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
@Gicki

Co prawda nie jechałem tym autobusem, ale system rezerwacyjny nie pozwala kupić biletów OW. Trzeba wybrać date powrotną żeby dodać zakup do koszyka. Uwzględnili koszt podróży w obie strony nawet jeżeli ktoś nie skorzysta z biletu powrotnego. Możesz jeszcze pójść za radą Zeusa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 610 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group