Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 190 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 14 Lip 2017 07:08 

Czy ktoś z was ostatnio korzystał z busów na trasie lotnisko PMI - Port d'Alcúdia?
Zastanawiam się nad wyborem pomiędzy aerotib i hoppa. Nie ukrywam, że mam problem z dookreśleniem ceny przejazdów dla rodziny, ale zakładam, że aerotib kosztował będzie ok. 63 EUR, a hoppa ok. 71 EUR w obie strony. To wg mnie nieznaczna różnica, dlatego zastanawiam się nad wyborem. Poproszę korzystających z obu opcji o jakieś rady z doświadczenia...
 Profil Relacje PM off  

#182 PostWysłany: 14 Lip 2017 11:05 
Awatar użytkownika

platynowy
@sansibear
Ja w PMI korzystałem z ABCTransfers, bo jest taniej niż hoppa czy wielu innych przewożników. Z lotniska do Alcudii 4 osoby widzę, że jest za 60€
BTW W Hoppa shuttle service widzę za ok. 35€ za 4 osoby. Oczywiście jest to transfer współdzielony, ale jest sporo tańszy :)
 Profil Relacje PM off  

#183 PostWysłany: 14 Lip 2017 12:39 

skrzat napisał(a):
@sansibear
BTW W Hoppa shuttle service widzę za ok. 35€ za 4 osoby. Oczywiście jest to transfer współdzielony, ale jest sporo tańszy :)

Dzięki za odpowiedź. Piszesz o podróży za 35 EUR w jedną czy dwie strony?
Sprawdziłem raz jeszcze i Hoppa transfer shuttle z lotniska dla 3 dorosłych i jednego dziecka pokazuje mi za 71,86 EUR w dwie strony (z kodem rabatowym SEARCH30).
 Profil Relacje PM off  

#184 PostWysłany: 14 Lip 2017 12:42 
Awatar użytkownika

platynowy
Pisałem w jedną stronę :) W dwie strony shuttle service na 3 osoby z dzieckiem to 66,18€ z kodem, np. 24-31.07. Może na twoje daty jest drożej :)
Po wejściu na hoppa zmień na Austrię, będziesz miał ciut niższe ceny i kod też zadziała :)
 Profil Relacje PM off  

#185 PostWysłany: 15 Lip 2017 07:00 

Dziękuję za pomoc. Faktycznie przez austriacką wersję językową wychodzi najtaniej, rabat też zadziałał.
Pozdrawiam!
 Profil Relacje PM off  

#186 PostWysłany: 19 Wrz 2017 16:42 

Mam pytanie, czy ktoś wie jaki może być koszt taxi z lotniska Palma de Majorka do hotelu Occidental Playa de Palma (dawny Barcelo) ok.godziny 20 w czwartek ?,wiem ,że kursuje autobus 21 oraz znam stawki Hoppa, ale chciałbym wiedzieć, ile zapłacę za taxi, podobno na postoju wiszą stawki za przejazd. Proszę o info.
 Profil Relacje PM off  

#187 PostWysłany: 19 Wrz 2017 16:53 

Ja do Santa Ponsa zapłaciłem bodajże 40EUR taxi z lotniska a jak zarezerwowałem w drodze powrotnej o 4 rano abc transfer to 30 EUR w zeszłym roku.
 Profil Relacje PM off  

#188 PostWysłany: 10 Cze 2018 08:36 

Cześć,

wracam z tematem z ubiegłego roku. Ponownie rezerwuję transfer z PMI do Alcudii i na hoppa.com widzę zaszły zmiany: różnic w cenach pomiędzy wersjami językowymi już nie ma (IRL wyszła taniej o kilkadziesiąt centów) oraz nie ma już kodów zniżkowych.
Czy ktoś z was ma jakieś nowe doświadczenia z innymi przewoźnikami? Potrzebuję transfer dla 3 dorosłych osób i dziecka. Na hoppa.com ostateczna cena to ok. 47 EUR. Taniej już chyba nie znajdę, co?
 Profil Relacje PM off  

#189 PostWysłany: 10 Sie 2018 16:22 

Korzystał ktoś z was ostatnio z taxi z centrum Palmy na lotnisko? Jaki był koszt? Będziemy w 5 osób i zastanawiam się czy bardziej opłaca nam się zrzucać na taryfę czy jechać autobusem za 5€.
 Profil Relacje PM off  

#190 PostWysłany: 10 Sie 2018 16:41 

niebieski
Taxi około 20€. Stała cena. Sprawdzone 3 tygodnie temu

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 190 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość