Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Lotnisko na Lombok
#21 PostWysłany: 16 Wrz 2016 11:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 1536
Loty: 126
Kilometry: 294 821
niebieski
Magaa napisał(a):
A nie lepiej spytac taksowkarza co by polecil na nocleg? W Ameryce Srodkowej zawsze tak szukalam noclegu, mowilam jaki standard, zeby cena nie przekroczyla tyle i tyle i taksowkarz chetnie obwozil po noclegach. Dodam, ze zwykle juz pierwsza opcja nam pasowala, miejscowy wie najlepiej gdzie jest ok (a pewnie i tipa jakiegos dostanie od wlasciciela). Zadziala to w Indonezji?


Moja generalna zasada praktycznie w całej południowo-wschodniej Azji jest taka by nie brać noclegów od naganiaczy ani taksówkarzy. Tipa dostanie, ale ty za tego tipa zapłacisz, bo prowizja dla naganiacza/taksiarza pochodzi z zawyżonej ceny noclegu. Obwozi chętnie, bo na tym zarabia z twojego portfela. Jeśli to akceptujesz, to ok.
_________________
http://openworld.net.pl/
https://www.facebook.com/OpenWorldTrip
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Warto! Loty (z bagażem) do Paragwaju z Krakowa i Warszawy od 2413 PLN. Podróże first minute Warto! Loty (z bagażem) do Paragwaju z Krakowa i Warszawy od 2413 PLN. Podróże first minute
Wyjazd na Maderę za 1626 PLN. Loty (dla wszystkich) z Warszawy i 4 noce w 4* hotelu Wyjazd na Maderę za 1626 PLN. Loty (dla wszystkich) z Warszawy i 4 noce w 4* hotelu
 Temat postu: Re: Lotnisko na Lombok
#22 PostWysłany: 13 Paź 2016 14:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 370
Loty: 194
Kilometry: 459 857
niebieski
Z informacji 'na bieżąco': dzisiaj jechałem z lotniska do Bangsal. Udało mi się wytargować za przejazd cenę 260 tys IDR. Na lotnisku jak zwykle mnóstwo chętnych oferujących transport. Za mniej nikt już nie chciał zabrać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
barmanek uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Lotnisko na Lombok
#23 PostWysłany: 31 Paź 2016 15:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 506
niebieski
Ok to ja juz powakacyjnie zdam raport:
- LOP do Kuty lapalismy tak jak pisalam ok 20h i tak jak mi tu podpowiadaliscie czekal na nas tlum naganiaczy. Zaczeli od 200k, ktos rzucil 150k, po moim: "wiem ze ceny sa nizsze" zeszli do 100k co nam juz pasowalo (ale na bank moznaby dyskutowac o mniej). Taxi tylko dla nas dwojki, gosciu jechal jak szalony, 20min pozniej juz bylismy w Homestayu.
- Kuta na Gilis 125k od osoby (wywieszone ceny 150-130), ale w "shuttle" gdzie poza kierowca bylo nas 6, z masakryczna iloscia bagazu i bagaznikiem wielkosci Seicento, wiec podroz do Bangsal taka sobie. Dalej lodz publiczna tez wliczona w cene.
- Bangsal-Kuta cena wyjsciowa 400k za taxi, spieszylo nam sie zeby byc przed 10 rano w Kucie, wiec stargowane na szybko na 300k za taxi, tyle ze tym razem juz tylko dla nas, wiec komfort x5 niz w "shuttle".
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lotnisko na Lombok
#24 PostWysłany: 01 Sty 2018 20:20 

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 1
aarongeru napisał(a):
Z informacji 'na bieżąco': dzisiaj jechałem z lotniska do Bangsal. Udało mi się wytargować za przejazd cenę 260 tys IDR. Na lotnisku jak zwykle mnóstwo chętnych oferujących transport. Za mniej nikt już nie chciał zabrać.


Czy jest inna opcja dostania się z lotniska do Bangsal niż taksówka? Na Lomboku lądujemy o 10.00 i chcielibyśmy w miarę szybko i nie za drogo dotrzeć na Gili Meno. Wiem, że na Meno publiczna łódź kosztuje 14000, pozostaje tylko dotrzeć do Bangsal.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lotnisko na Lombok
#25 PostWysłany: 02 Gru 2018 10:32 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 338
Kilometry: 500 411
Wylądowaliśmy na Lombok ok południa. Bez długiego szukania zdecydowaliśmy się na taxi za 300k. Była nas szóstka a taxi pomieściło, więc daliśmy radę. Kierowca czekał na nas jeszcze 1h w jadłodajni, gdzie zjedliśmy obiad. Dojazd na Gili niestety łodzią prywatną po 50k za osobę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lotnisko na Lombok
#26 PostWysłany: 13 Lip 2019 11:58 

Rejestracja: 10 Kwi 2016
Posty: 49
Dokąd przypływają łódki z Gili T na Lombok?
Chce zostać 2 noce w Singiggi i potem lot z Lombok do Jakarty.
Polecacie zostać 3 noce na Gili T?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lotnisko na Lombok
#27 PostWysłany: 14 Sie 2019 10:49 

Rejestracja: 12 Lut 2019
Posty: 950
niebieski
Port jest na północ od Sengiggi, jakieś 30-40 minut jazdy samochodem. Droga jest jedna, więc trudno się zgubić :lol: .
Gili to małe wyspy, więc zależy co robisz. Generalnie 3 dni na plażowanie, kąpiele, na plus widoki, restauracje i sympatyczna atmosfera, dlaczego nie 8-) . Można też łatwo i dość tanio zanurkować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group