Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 185 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#61 PostWysłany: 04 Wrz 2014 10:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Z tego hotelu jest też dobre dojście do wypożyczalni Malagacar polecanej w temacie o wypożyczalni.
Spokojnie można potem wrócić samochodem po bagaże, przejazdem pod wiaduktem, trzeba odbić w prawo przy sklepie z wystawionymi basenami.
Z wypożyczalni należy skręcić w lewo bez wyjeżdżania na główną drogę, dojechać do końca uliczki i przeturlać się przez wertepy pod wiaduktem.

Image
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#62 PostWysłany: 05 Wrz 2014 07:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2014
Posty: 197
Loty: 18
Kilometry: 26 076
Czy ktoś może mi pomóc w oszacowaniu kosztów i możliwości czasowych przejazdu z Malaga lotnisko do Torremolinos gdzie mam zarezerwowany hotel ? Lecimy z żoną 06.10 na miejscu będziemy około 14stej i nie wiem czy brać taxi ? Wolałbym pociągiem podjechać bo taniej i w miarę szybko ale nie wiem kompletnie jak odszukać na rozkładzie jazdy wyżej wymienioną trasę :?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#63 PostWysłany: 05 Wrz 2014 09:14 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
To ok. 10 min podróży, a bilet kosztuje 1,75 EUR.
Rozkład jazdy linii C-1 znajdziesz np. tutaj:
http://www.renfe.com/EN/viajeros/cercan ... index.html
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiek1212 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#64 PostWysłany: 05 Wrz 2014 09:24 

A na 1 stronie w poście "skibek" mapkę połączeń, w tym linii pociągu C1
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#65 PostWysłany: 05 Wrz 2014 09:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2014
Posty: 197
Loty: 18
Kilometry: 26 076
sranda napisał(a):
To ok. 10 min podróży, a bilet kosztuje 1,75 EUR.
Rozkład jazdy linii C-1 znajdziesz np. tutaj:
http://www.renfe.com/EN/viajeros/cercan ... index.html


a jaką stację mam wybrać jako początkową ? bo są trzy w Maladze...a chciałbym najbliżej lotniska ;) wielkie dzięki za pomoc :oops:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#66 PostWysłany: 05 Wrz 2014 09:46 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Aeropuerto - stacja jest przy lotnisku :)
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiek1212 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#67 PostWysłany: 10 Wrz 2014 15:08 

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 330
niebieski
Piszecie, że ostatni pociąg jest 0:24 i ciężko zdążyć z WAW wieczorem przy lądowaniu 23:50, ok.
Ja tam widzę (jako pierwszy na liście, nie na końcu rozkładu), że jest też 0:54.
Ktoś to może potwierdzić, jechał?

Załączniki:
pictt.JPG
pictt.JPG [ 28.72 KiB | Obejrzany 2548 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#68 PostWysłany: 12 Wrz 2014 09:23 

Rejestracja: 03 Wrz 2011
Posty: 238
Loty: 14
Kilometry: 20 013
niebieski
Potwierdzam, droga piesza z lotniska do hotelu Holiday INN przebiega dość sprawnie za wyjątkiem jednego odcinka, gdzie trzeba drogą przejść kilkadziesiąt metrów (jest wydzielony wąski pas, ale niekoniecznie on ma pieszym służyć). Po wyjściu z hali odlotów szukaj na poziomie +1, długiego, oszklonego korytarza (tj. pisał przedmówca). Znajdują się w nim ruchome schody poziome którymi dotrzesz na sam koniec, a dalej kładką do stacji BP z której wyjdziesz "wjazdem" i dalej podążasz w stronę ronda (to ten mniej bezpieczny), a przy rondzie lekko w lewo i dalej pieszo wzdłuż licznych wypożyczalni samochodów.

Ogólnie i mnie google.maps trochę zniechęciło, ale to prosty spacer był. Sam hotel dość przyjemny na jedną noc. 20E/1os. ze śniadaniem (kwiecień '14).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#69 PostWysłany: 12 Wrz 2014 09:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 124
Loty: 149
Kilometry: 338 219
20E tylko? A rezerwowaliście wcześniej ten hotel?
_________________
"Sprawozdania" z moich podróży: http://migot.geoblog.pl/podroze :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#70 PostWysłany: 12 Wrz 2014 09:43 

Rejestracja: 03 Wrz 2011
Posty: 238
Loty: 14
Kilometry: 20 013
niebieski
@Wirecki1, jeśli lot będzie planowo, a lecisz tylko z podręcznym to zdążysz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 12 Wrz 2014 09:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
migot napisał(a):
20E tylko? A rezerwowaliście wcześniej ten hotel?

Ja płaciłem 50 EUR za 2+2 dzieci śniadanie w cenie.
Moim zdaniem najlepsze rozwiązanie dla przylatujących DY przed północą.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#72 PostWysłany: 12 Wrz 2014 10:01 

Rejestracja: 03 Wrz 2011
Posty: 238
Loty: 14
Kilometry: 20 013
niebieski
Rezerwowałem miesiąc przed przylotem, booking.com.

mashacra napisał(a):
Moim zdaniem najlepsze rozwiązanie dla przylatujących DY przed północą.

Moim również.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#73 PostWysłany: 15 Wrz 2014 11:14 

Rejestracja: 21 Wrz 2013
Posty: 66
info z dzisiaj z centrum Malagi na lotnisko o 4:00 - 21,80 euro
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#74 PostWysłany: 19 Wrz 2014 08:43 

Rejestracja: 31 Mar 2014
Posty: 82
Loty: 144
Kilometry: 308 203
Bartolko napisał(a):
bohdan napisał(a):
Chciałem wypożyczyć auto z Malagacar na kilka dni. Przylot mam o 23.50 więc, żeby zaoszczędzić na opłacie za późny odbiór auta chciałbym wypożyczyć je następnego dnia rano. Czy takie coś jest możliwe? Przy rezerwacji firma chce numeru lotu. Czy ten odbiór nie jest gdzieś na lotnisku, gdzie można się dostać tylko po przylocie, a tak z ulicy to tam nie wejdziesz? Pisałem do nich maila, ale odesłali mi tylko warunki wypożyczenia dostępne na stronie i dalej nie wiem. Ktoś ma jakieś doświadczenia?


Hej. Możesz poowiedzieć jak to się wszystko skończyło? Ja lecę w październiku do Malagi i też mam auto wypożyczone od 07.00 (przylatuję 23.50) ale chcą nr lotu żeby odebrać mnie busem. Podawałeś jakiś poranny nr lotu, czy załatwiłeś to inaczej? - bo z tego co znalazłem to o tej porze nie ma przylotów.
pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#75 PostWysłany: 19 Wrz 2014 09:59 

Rejestracja: 10 Kwi 2014
Posty: 392
Loty: 123
Kilometry: 291 994
niebieski
My za tydzień lecimy Norwegian i tradycyjnie na miejscu jesteśmy o 23:50
Teraz mamy pytanie odnośnie wypożyczalni,czy są one umiejscowione bezpośrednio w terminalu?
Wedle tego co nam się wyświetla większość wypożyczalni jest bezpośrednio w terminalu...
ale tutaj czytam o busie :?:
99% wypożyczalni pobiera opłatę 50 euro za odbiór po północy.Z doświadczenia wiemy że jeśli wystartujemy z planem na miejscu będziemy około 23:30 a nawet ciut wcześniej.Zakładamy że jeśli wylecimy o czasie,to taką rezerwacje dokonamy sobie podczas lotu wtedy będziemy pewni że mamy 30 minutowy zapas:)Tylko czy te pół godziny wystarczy?Czekanie do rana straszna lipna opcja tym bardziej że Malaga nie jest naszym punktem docelowym...

-- 19 Wrz 2014 10:10 --

Wedle rozpiski...Nie wiem na ile prawdziwe info ze strony pośrednika....
Wypożyczalnie

Dollar , Thrifly , Goldcar , Atesa , Alamo , Europcar , Budget , Hertz , Avis - Odbiór: Bezpośrednio w terminalu

Firefly - Odbiór: Centrum wynajmu samochodów

Centauro - Odbiór: Bezpłatny minibus
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#76 PostWysłany: 19 Wrz 2014 10:11 

prastarzec napisał(a):
Bartolko napisał(a):
bohdan napisał(a):
Chciałem wypożyczyć auto z Malagacar na kilka dni. Przylot mam o 23.50 więc, żeby zaoszczędzić na opłacie za późny odbiór auta chciałbym wypożyczyć je następnego dnia rano. Czy takie coś jest możliwe? Przy rezerwacji firma chce numeru lotu. Czy ten odbiór nie jest gdzieś na lotnisku, gdzie można się dostać tylko po przylocie, a tak z ulicy to tam nie wejdziesz? Pisałem do nich maila, ale odesłali mi tylko warunki wypożyczenia dostępne na stronie i dalej nie wiem. Ktoś ma jakieś doświadczenia?


Hej. Możesz poowiedzieć jak to się wszystko skończyło? Ja lecę w październiku do Malagi i też mam auto wypożyczone od 07.00 (przylatuję 23.50) ale chcą nr lotu żeby odebrać mnie busem. Podawałeś jakiś poranny nr lotu, czy załatwiłeś to inaczej? - bo z tego co znalazłem to o tej porze nie ma przylotów.
pozdrawiam


Wyszukujesz dzięki np. azair loty do Malagi przylatujące rano i symbol lotu wpisujesz do rezerwacji (ja wpisałem lot vueling Barcelona - Malaga przylot o 8:50 VY2115, odbiór wpisałem o 8:30, po prostu przechodzisz na piętro wychodząc przed halę odlotów i podchodzisz do któregoś z często podjeżdżających kierowców busa twojej wypożyczalni pokazując wydrukowaną rezerwację i on cię zawozi z bagażami do bazy, w niektóre dni masz lot Volotea Bordeaux - Malaga przylot o 08:00 symbol lotu Vol V7 3843)
Generalnie wpisujesz co chcesz, ale godzinę odbioru rzeczywistą, wsiadasz do busa wypożyczalni podjeżdżającego pod halę odlotów i oni już tobą się zajmą, jeśli liczyłeś że ktoś będzie czekał z kartką tylko na ciebie to tak to nie działa za duży ruch w interesie)
Góra
 PM off
prastarzec lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#77 PostWysłany: 29 Wrz 2014 15:13 

Rejestracja: 17 Mar 2014
Posty: 6
Cześć,

część tutaj obecnych osób twierdzi, że nie ma możliwości, aby zdążyć na pociąg o 00:54 do Malagi. Natomiast znam osoby, które twierdzą inaczej.

Czy mógłby ktoś, kto na własnej skórze to sprawdził, podać ostateczną odpowiedź: czy można zdążyć na ten pociąg lądując o 23:50 liniami Norwegian?

Dzięki z góry!

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#78 PostWysłany: 29 Wrz 2014 16:26 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Co prawda nie lądowałem o tej porze, ale wg mnie bez bagażu rejestrowanego spokojnie się zdąży. Norwegian korzysta w Maladze z rękawów, więc z samolotu do terminala można wyjść szybko, zwłaszcza, jeśli siedzisz z przodu.

Z bagażem już nie byłbym taki pewien, ostatnio czekałem przy taśmach dobre 25 min od wyjścia z samolotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#79 PostWysłany: 29 Wrz 2014 16:31 

Rejestracja: 17 Mar 2014
Posty: 6
A ile trzeba liczyć na dojście na pociąg (tak mniej więcej)? Chyba daleko to nie jest, trzeba wyjść z lotniska czy jest to połączone? Bilety można kupić w pociągu, czy są jakieś automaty na peronach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#80 PostWysłany: 29 Wrz 2014 16:36 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Przystanek kolejowy jest pod terminalem, więc to kwestia kilku minut.
Są automaty biletowe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 185 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group