Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 08 Sie 2022 17:16 

Rejestracja: 08 Sie 2022
Posty: 1
klijufka napisał(a):
Czy przemieszczał się ktoś z lotniska Mahe na prom Cat Cocos w inny sposób niż taxi- konkretniej zastanawiam się, czy da się dojechać bezpośrednio autobusem z lotniska np. do Victorii i wyrobić się po wylądowaniu w Mahe o 8:30 tak, aby zdążyć na prom, który odpływa o 10:30? Czy wg Was lepiej nie rozpatrywać innej opcji dojazdu jak dojazd oferowany przez Cat Cocos za 10EUR za osobę?


I jak udało się rozwiązać tę kwestię? Zdecydowaliście się na tranport oferowany przez Cat Cocos czy jednak pojawiła się jakaś alternatywa? Zastanawiam się także, czy bezpiecznie rezerwować prom na 10 30 lądując o 8 30, ma ktoś jakieś doświadczenia? Następny prom jest dopiero o 16 30
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 11 Gru 2022 21:24 

Rejestracja: 23 Paź 2015
Posty: 45
Mam pytanie odnośnie wyboru opcji Cat Cocos - jaka jest róźnica między Lower Deck a uper Upper Deck - w praktyce , podejrzewam że kwestie widokowe , ale może są jakieś inne rzeczy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 11 Gru 2022 21:48 

Rejestracja: 09 Cze 2020
Posty: 16
Loty: 85
Kilometry: 390 401
-- 11 Gru 2022 21:43 --

Sądzę, że nie ma co kombinować. Latem jechałem w odwrotną stronę i myślałem, że jest całkiem blisko, ale nie. Trzeba wziąć jakiś transport. Nie wiem, czy można dojechać jakoś inaczej niż taxi ale przy 2 godzinach różnicy nie ryzykowałbym jakiejś długiej podróży z przesiadkami tam. Przed odpłynięciem, trzeba nadać bagaż a kolejka jest do tego, trzeba też być wcześniej aby ze spokojem wejść.

-- 11 Gru 2022 21:48 --

tax napisał(a):
Mam pytanie odnośnie wyboru opcji Cat Cocos - jaka jest róźnica między Lower Deck a uper Upper Deck - w praktyce , podejrzewam że kwestie widokowe , ale może są jakieś inne rzeczy?


Na dole jesteś w zamkniętej przestrzeni, na górze jest otwarta przestrzeń. Na dole jest pewien zapach stęchlizny, na górze pod tym kątem lepiej.
Płynąłem w sierpniu a zatem trochę przechylało, na górze może siedzieć około 80 osób, gdzieś około 30-40 osób podczas podróży na Praslin nie wytrzymało i musiało skorzystać z torebek, na szczęście mnie to nie spotkało ale muszę przyznać, że mogło być różnie.
Obsługa bez zarzutu, przygotowana na to, od razu interweniowała i wyrzucała. Między innymi również dlatego, jeżeli ktoś ma chorobę morską, zalecałbym siedzieć u góry, bo tam jest przynajmniej powietrze świeże, nie wyobrażam siedzieć na dole.
Obsługa sprawdza bilety przy wejściu a potem również chodzi i jeszcze raz sprawdza, gdyż zazwyczaj wszystkie bilety są wykupione i po prostu jest tyle miejsc ile biletów, zatem nie ma możliwości nawet kombinowania. Sam byłem świadkiem, jak para Włochów miała bilety na dole promu ale dziewczyna uparła się, że chce siedzieć na górze i siedziała do czasu aż prom nie zapełnił się cały i obsługa po sprawdzeniu jeszcze raz biletów, zmusiła ją do pójścia na dół.
Góra
 Profil Relacje PM off
tax lubi ten post.
tax uważa post za pomocny.
 
      
#24 PostWysłany: 31 Sty 2023 19:40 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 735
niebieski
B1916 napisał(a):
B1916 napisał(a):
Czy ktoś próbował ostatnio wsiadać z walizkami na lotnisku? Czy strasznie tego przestrzegają, czy "na ładne oczy" czy tam "biednego misia" da radę się wbić? :roll:

Odpowiem sam sobie 😁 Ze średniej wielkości walizką, drugą kabinówką, dużą torbą sportową i trzema zwykłymi plecakami, dziś we troje, bez problemu wsiedliśmy i pod lotniskiem i na pętli w Victorii. Niestety, teraz cena biletu to 12 SCR 🤷‍♂️

Rozumiem, że busik musiał być raczej pustawy, skoro taki ekwipunek?:) Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki, jak wbić się z bagażem rejestrowanym do transportu publicznego, bo właściciel naszej kwatery krzyknął sobie 60 euro za transport z lotniska :o
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 04 Lut 2023 14:22 

Rejestracja: 06 Maj 2016
Posty: 37
Loty: 150
Kilometry: 341 155
dajkamienia napisał(a):
B1916 napisał(a):
B1916 napisał(a):
Czy ktoś próbował ostatnio wsiadać z walizkami na lotnisku? Czy strasznie tego przestrzegają, czy "na ładne oczy" czy tam "biednego misia" da radę się wbić? :roll:

Odpowiem sam sobie 😁 Ze średniej wielkości walizką, drugą kabinówką, dużą torbą sportową i trzema zwykłymi plecakami, dziś we troje, bez problemu wsiedliśmy i pod lotniskiem i na pętli w Victorii. Niestety, teraz cena biletu to 12 SCR 🤷‍♂️

Rozumiem, że busik musiał być raczej pustawy, skoro taki ekwipunek?:) Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki, jak wbić się z bagażem rejestrowanym do transportu publicznego, bo właściciel naszej kwatery krzyknął sobie 60 euro za transport z lotniska :o


Pustawy nie był, były chyba akurat 4 miejsca :) Trzy zajęliśmy my, czwarte bagaże ;p
A ceny transportu za paręnaście minut jazdy autem są porażające :(
Góra
 Profil Relacje PM off
dajkamienia lubi ten post.
dajkamienia uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group