Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 123 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 23 Lis 2017 21:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 824
niebieski
Dzięki, już mam. Przegapiłem ten post :oops:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#82 PostWysłany: 24 Lis 2017 03:34 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 483
niebieski
Misha Preston2 napisał(a):

duży komfortowy bus jadący do centrum Lublina (dworzec PKS) za 20 pln. Czekał aż zamkną terminal i wszyscy potencjalni pasażerowie wyjdą. Po jakichś 10 minutach dojechał do centrum Lublina.



wyglada na przewozy24.pl - chyba nie maja swej strony jedynie profil na fejsie

bede testowac za miesiac to dam znac czy info potwierdzone
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 01 Gru 2017 17:13 

Rejestracja: 13 Mar 2017
Posty: 41
My też właśnie będziemy lądować o 00:50 i jest problem z transportem do Lublina. Jak będzie bus to super, a jak nie to zostanie taxi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 05 Sty 2018 10:16 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8899
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Poranny pociąg z Lublina ma minimalnie zmieniony rozkład - dojeżdża na lotnisko o 5:06. Wczoraj byliśmy z synem jedynymi pasażerami - prywatny pociąg w sumie za 6,31 zł :D

Oczywiście bez problemu można zdążyć na LO do TLV, choć nie było to te 5-7 minut wspominane wcześniej. Nie nadawaliśmy bagażu, a zeszło nam 25 minut na kontrolę bezpieczeństwa i paszportową. Ryzyka spóźnienia na samolot nie było, ale jeśli ktoś planowałby umościć się przed lotem w saloniku, to czasu raczej by zabrakło (co najwyżej na bardzo szybką kawę).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 17 Sty 2018 22:16 

Rejestracja: 03 Lut 2016
Posty: 195
niebieski
Mam pytanie do zorientowanych w temacie lotniska LUZ. Czy na LUZ wychodząc z terminala odlotów przechodzi się pieszo do samolotu, czy podjeżdża autobus czy może jest tam rękaw?
Lecę z LUZ pierwszy raz Wizzem do TLV za kilka dni i zastanawiam się czy uda się dostać do samolotu bez kurtki zimowej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 17 Sty 2018 22:39 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Pieszo.
Nie ma tam rękawów.
Góra
 Profil Relacje PM off
sapos uważa post za pomocny.
 
      
#87 PostWysłany: 18 Sty 2018 19:50 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Pieszo ale krótki kawałek ok. 50 metrów, na upartego dał byś radę w podkoszulku. Samoloty "parkują" przy samym terminalu,
Góra
 Profil Relacje PM off
sapos uważa post za pomocny.
 
      
#88 PostWysłany: 14 Lip 2018 23:57 

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 495
Loty: 49
Kilometry: 49 405
niebieski
ile mniej więcej musze liczyć na dojście z pkp świdnik miasto?
Google pokazuje prawie 3km, to prawda? Nie ma żadnego skrótu, nie da się szybciej?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 15 Lip 2018 01:03, edytowano w sumie 1 raz
https://www.fly4free.pl/forum/viewtopic.php?p=1002413#p1002413
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 09 Lis 2019 00:19 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11332
Loty: 480
Kilometry: 755 414
Właśnie rozkminiam dojazd do miasta, bo przylatuję jutro (sobota) o 14:30 i tak mi wychodzi:
- autobus nr 5 odjeżdza o 14:00, kolejny 17:10 :lol:
- przewozy24.pl (umieszczone na stronie lotniska) - strona nieaktywna
- Galicja Express - kurs 16:25
- pociąg Polregio - najbliżej godziny przylotu, bo o 15:28
Pozostaje chyba jakiś bolt czy uber albo zwykłe taxi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 09 Lis 2019 01:17 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
-- 09 Lis 2019 00:04 --

Przewozy24 rzeczywiscie strona nie aktywna, ogolnie kpina, ale busy ustawione sa pod przyloty i odloty, wiec luzik - sam ostatnio testowalem. Wygoogluj sobie namiar na nich (tel kimorkowy) i przedzwon, zeby sie upewnic. Zaraz jak znajde, to Ci tu wkleje.

-- 09 Lis 2019 00:07 --

+48 660 042 062 probuj raczej rano :)

-- 09 Lis 2019 00:17 --

Nie to zebym byl wscibski, ale sprawdzilem skad lecisz i wyszlo mi, ze z Warszawy - nawet przez mysl mi nigdy nie przeszlo, ze na takim dystansie lataja samoloty - dobrze wiedziec.
Powodzenia
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
#91 PostWysłany: 09 Lis 2019 16:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 527
Loty: 239
Kilometry: 272 276
niebieski
Witamy w Lublinie! :-)
_________________
I have a dream: Poland free people's country!
Andora*Austria*Białoruś*Bułgaria*Chorwacja*Czechy*Dania*Estonia*Francja*Irlandia*Niemcy*Grecja*Gruzja*Hiszpania*Holandia*Mołdawia*Norwegia*Litwa*Łotwa*Portugalia*Rosja*Rumunia*Słowacja*Szwajcaria*Szwecja*Ukraina*Węgry*Wielka Brytania*Włochy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 09 Lis 2019 16:59 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Nie tak szybko - moze dopiero na lotnisku w Swidniku ? Przewozy24 owszem zgrane sa z przylotami/odlotami, ale nie jestem pewien, czy z krajowymi tez ?.
Swoja droga - firma, ktora wygrywa przetarg na przewozy lotniskowe (zakladam, ze tak bylo) powinna miec czynna strone www i to m.in powinno byc zawarte w warunkach przetargu.
Jedna z niewielu informacji na stronie lotniska odnosniePrzewozy24 jest - uwaga - busy z Lublina wypuszczaja pasazerow na Odlotach, a zabieraja z Przylotow - nikt by pewnie na to nie wpadl, zwlaszcza, ze samo lotnisko ogromne jest, ze ho ho ?
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 12 Lis 2019 01:46 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11332
Loty: 480
Kilometry: 755 414
Jak życie pokazało, przewozy24 są zgrane również z krajowymi lotami. Bilecik do miasta 10 zł, busem jechały 4 osoby.
Sprawdzałem Bolta - z lotniska pokazywał w sobotę jakieś 42 zł; z ciekawości sprawdziłem 2 razy ile kosztowałby przejazd z miasta (okolice Krakowskiego Przedmieścia) i najniższa cena była ok. 37 zł.
Podczas pobytu zorientowaliśmy się, że obecnie w grę wchodzi jeszcze Panek car sharing, bo udostępnia pozostawienie samochodu na parkingu lotniskowym. No i przetestowane 11 XI :) Dojazd z ul. Lubomelskiej (Hotel Campanile) trwał 21 minut, zapłaciliśmy 22,70 zł. Podejrzewam, że w dni powszednie czas dojazdu byłby pewnie dłuższy ze względu na większy ruch, czyli może być coś ok. 25 zł.
Jeśli ktoś będzie miał blisko na dworzec PKP, to na LOTowski 15:10 do Warszawy dobrą (nie martwimy się ruchem drogowym, korkami) i tanią (5,30 zł) opcją będzie pociąg o 13:45, który na lotnisku jest 14:01.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Maktravel uważa post za pomocny.
 
      
#94 PostWysłany: 12 Lis 2019 20:00 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Kashpir napisał(a):
Jak życie pokazało, przewozy24 są zgrane również z krajowymi lotami. Bilecik do miasta 10 zł, busem jechały 4 osoby.
Sprawdzałem Bolta - z lotniska pokazywał w sobotę jakieś 42 zł; z ciekawości sprawdziłem 2 razy ile kosztowałby przejazd z miasta (okolice Krakowskiego Przedmieścia) i najniższa cena była ok. 37 zł.
Podczas pobytu zorientowaliśmy się, że obecnie w grę wchodzi jeszcze Panek car sharing, bo udostępnia pozostawienie samochodu na parkingu lotniskowym. No i przetestowane 11 XI :) Dojazd z ul. Lubomelskiej (Hotel Campanile) trwał 21 minut, zapłaciliśmy 22,70 zł. Podejrzewam, że w dni powszednie czas dojazdu byłby pewnie dłuższy ze względu na większy ruch, czyli może być coś ok. 25 zł.
Jeśli ktoś będzie miał blisko na dworzec PKP, to na LOTowski 15:10 do Warszawy dobrą (nie martwimy się ruchem drogowym, korkami) i tanią (5,30 zł) opcją będzie pociąg o 13:45, który na lotnisku jest 14:01.


Szkoda, ze poki co mimo torow pod samiuski terminal PKP i miasto Lublin nie wpadly na to, zeby uruchomic dodatkowe polaczenia, bo 2-3 na dobe to chyba troche za malo... Odkrylem wlasnie, ze rowniez autobus miejski linii 5 jezdzi na lotnisko (dw pks - lotnisko 40min, odjazd raz na godzine)
Kiedys probowalem napisac maila do kogos z Portu Lotniczego Lublin z delikatna sugestia, zeby sprobowali pomoc firmie Przewozy24 uruchomic strone www, bo wstyd, ale okazalo sie, ze musialbym przebrnac przez sito pytan: kto ja, po co, na co, za co, dlaczego itd... wiec odpuscilem, bo stamtad rzadko latam ? Dodatkowo po przeczytaniu recenzji pasazerow firmy Przewozy24 z innych tras stwierdzilem, ze to i tak nie ma sensu - swoja droga zastanawia mnie to, jakim cudem firma z taka opinia, bez strony www mogla wygrac przetarg na obsluge lotniska, ale mam na to pewna teorie ?
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
#95 PostWysłany: 13 Sty 2020 22:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1987
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
Właśnie się wpier#$%^&*em w przylot do LUZ w niedzielę o 15.10 :D
Pociąg odjeżdża 14.59 :D (pusty pojedzie)
Miejski autobus - nieźle, jest o 17.10, gdyby to była wigilia to by był wcześniej a tak to...
przewozy24.pl --->>> "a na c*%j mi www? :D

Więc pójdę sobie z buta na Świdnik - miasto, 2,7km, tam przynajmniej coś jeździ :D

Gratuluję i życzę szybkiego zrównania się z RDO
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 13 Sty 2020 22:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2711
HON fly4free
Dziękuję za życzenia w imieniu wszystkich lubelaków!
W ramach pocieszenia podrzucę Cię do miasta.
Szczegóły na priv.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#97 PostWysłany: 13 Sty 2020 23:04 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Pociąg pusty nie pojedzie, o 14:30 każdego dnia przylatuje LOT i trochę ludzi nim jeździ.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 13 Sty 2020 23:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1987
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
Ha :)
Ale nie zaprzeczycie że to bezsens że nie poczeka ten pociąg jeszcze te kilkadziesiąt minut, szczególnie przy takcie 4/dobę? Inna sprawa że zdaję sobie sprawę że rozkład "pociągowy" układa się raz na pół roku i potem nie można go zmienić :( to jest jakaś paranoja że nie można być elastycznym....tym bardziej na takim odcinku, gdzie się nie koliduje z prawie nikim...

W kwietniu 2018 przylecieliśmy ze zlotu i było jakoś inaczej...do wyboru bus albo pociąg...wybraliśmy pociąg bo luźniej było...i to zdecydowanie LUZniej :D

Aha, i życzę jak najlepiej Lublinowi :)
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
#99 PostWysłany: 16 Sty 2020 23:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 527
Loty: 239
Kilometry: 272 276
niebieski
Obecny rozkład szynobusów w porównaniu z tym z pierwszych miesięcy po otwarciu lotniska, to mówię Ci bajka jest :-)
Te pierwsze pociągi były "ułożone" pod pracowników lotniska a nie pod pasażerów i przez jakiś czas jeździły nawet zespoły trakcyjne EN57 :-)
_________________
I have a dream: Poland free people's country!
Andora*Austria*Białoruś*Bułgaria*Chorwacja*Czechy*Dania*Estonia*Francja*Irlandia*Niemcy*Grecja*Gruzja*Hiszpania*Holandia*Mołdawia*Norwegia*Litwa*Łotwa*Portugalia*Rosja*Rumunia*Słowacja*Szwajcaria*Szwecja*Ukraina*Węgry*Wielka Brytania*Włochy
Góra
 Profil Relacje PM off
vivere lubi ten post.
 
      
#100 PostWysłany: 16 Lut 2020 22:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1987
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
No więc, na peronie byłem 10 minut po odjeździe pociągu :D Bus stał i czekałna obywateli UA, ale ponieważ i tak nie jechał na dworzec PKP to odpusciłem...

Decyzja - z buta na Świdnik miasto....oczywiście google mnie puściło na przełaj przez tereny PZL gdzie 2 razy się odbiłem od bramy aby w końcu po 2km łażenia wrócić na ścieżkę koło DW822 :D
Na pociąg w Lublinie i tak nie zdążyłem bo są jakieś remonty i trzeba zaiwaniać dookoła dworca jakimiś tunelami - z peronu 4 na 1 jest jakiś kilometr drogi ;) Za godzinę jechał kolejny TLK co prawda spóźniony ze 2 godziny ale do domu dotarłem...
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 123 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group