Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 02 Sie 2013 13:36 

Witam. Pobijam temat. Czy ewentualnie może ktoś polecić coś w okolicy lotniska na wrzesień? Pozdrawiam

#22 PostWysłany: 02 Sie 2013 13:48 

koniec końców
z racji tego że nie doczekałem się żadnej odpowiedzi
to zaparkowałem na Orange Parking
niedaleko, pewnie i rezerwacja on-line
w około jest pełno innych, ale szczerze mówiąc nie porównywałem cen
może na google street view będzie tablice widać ;)
 Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 02 Sie 2013 14:06 
Redaktor F4F

Loty: 39
Kilometry: 33 222
Wokół lotniska w Balicach jest sporo małych prywatnych parkingów, są tańsze co najmniej o 50% w stosunku do "oficjalnego" parkingu lotniska. Zazwyczaj są one na prywatnych posesjach, przy domach. Więc pewnie jest względnie bezpiecznie.
 Relacje PM off  

#24 PostWysłany: 08 Sie 2013 10:27 

ciacho_majonez napisał(a):
Więc pewnie jest względnie bezpiecznie.

Ale też bardzo ciasno. Łatwo o zarysowanie samochodu. Albo kury ci maskę poskrobią... ;) szczerze - nie parkował bym tam oszczędzając 20-40zł..

#25 PostWysłany: 07 Paź 2013 21:23 
Awatar użytkownika

złoty
Podziekowania dla Pawel_T za namiary na parking

http://www.parking-darko.pl/

cena 8 PLN za dobe
stalem grubo ponad 48 godzin bez problemu wlasciciel zaproponowal 16 PLN

jestem milo zaskoczony kultura osobista wlasciciela, parking bez zarzutu
smialo reklamuje i polecam
 Relacje PM off  

#26 PostWysłany: 20 Paź 2013 11:35 

Loty: 62
Kilometry: 145 353
Parking Darko - 29.09-9.10 za 88 złotych. Był prawie komplet, dzień wcześniej zadzwoniłem zapytać o miejsce. Po powrocie wszystko ok, z tym że samochód nadawał się do myjni - jakby stał pod żwirownią jakąś:). Ogólnie polecam.
 Relacje PM off  

#27 PostWysłany: 26 Lis 2013 10:55 

Zostawiłem tam auto od piątku 9.00 do kolejnej niedzieli 20:00 za 63 złote.
Normalnie doba kosztuje 8 zł, ale jeśli zapłaci się wcześniej to 7 zł. Na parking trzeba przyjechać z wydrukiem przelewu, ale nikt niczego nie sprawdza "bo przecież i tak wróci Pan po auto więc wszystko sprawdzimy". W praktyce przelew zlecony w dniu wyjazdu, wydruk i jazda na parking.
Parking olbrzymi, jak się dowiedziałem nigdy jeszcze nie mieli kompletu.
Dowóz na krajowy pod same drzwi, odbiór z międzynarodowego. Przy przylocie nawet nie musiałem czekać, bo "przywiozłem przed chwilą klientów, a zawsze ktoś mi przylatuje z kierunku X, więc już czekałem, że ktoś zadzwoni".

To najtańsza opcja jaką znalazłem. Wrócę na pewno.

#28 PostWysłany: 11 Gru 2013 16:20 
Awatar użytkownika

Loty: 161
Kilometry: 317 120
niebieski
Czy ktoś korzystał może z opcji darmowego parkingu?
http://parkuj-tanio.pl/index.php?id_pro ... &id_lang=2

#29 PostWysłany: 12 Gru 2013 21:40 

aarongeru napisał(a):

Próbowałem to znaleźć ale chyba za niski jestem... W miejscu gdzie miał być parking rosły chwasty ( I poł XI 2013)

#30 PostWysłany: 18 Gru 2013 14:15 

Wirecki1 napisał(a):
aarongeru napisał(a):

Próbowałem to znaleźć ale chyba za niski jestem... W miejscu gdzie miał być parking rosły chwasty ( I poł XI 2013)

Jakie chwasty :) są tam dwa malutkie place wysypane żwirem i na jednym nawet czasem sprzedają kiełbaski ale czy on jest za free - nie wydaje mi się a bywam w tym miejscu często.

#31 PostWysłany: 23 Lut 2014 12:34 

Witam, a ja chciałam polecić fajny, a przede wszystkim naprawdę tani parking w Balicach. Chodzi mi o Parking Tina. Byłam tam na tydzień zapłaciłam 49zł. Sympatyczny Pan zawiózł mnie na lotnisko po powrocie odebrał, chyba mu się spodobałam bo proponował mi kawę, ale nie miałam czasu.
 Relacje PM off  

#32 PostWysłany: 24 Lut 2014 09:09 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Loty: 228
Kilometry: 534 135
Eryk napisał(a):
01zosia napisał(a):
Witam, a ja chciałam polecić fajny, a przede wszystkim naprawdę tani parking w Balicach. Chodzi mi o Parking Tina. Byłam tam na tydzień zapłaciłam 49zł. Sympatyczny Pan zawiózł mnie na lotnisko po powrocie odebrał, chyba mu się spodobałam bo proponował mi kawę, ale nie miałam czasu.

brzmi jak reklama :) i mam nadzieję, że ten pan lubi tylko dziewczyny :mrgreen:
gdzie ten parking jest? mają ubezpieczenie? (w sensie strzeżony?)

Ostatnio korzystałem z tego parkingu w terminie 31.01-4.02 (32 PLN)
Parking znajduje się jakieś 1-2km od terminala, jednak obsługa zapewnia transport w dwie strony za darmo.
Oczywiście polecam.

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
 Relacje PM off  

#33 PostWysłany: 07 Mar 2014 15:37 

Ogólnie z parkingami na Krakowskim lotnisku Balice jest słabo. Cały czas trwają tam jakieś remonty, buduje się hotel, powiększają terminal itp Wielopoziomowy parking bardzo drogi i alternatywą są prywatne parkingi przy lotniskach które też nie są tanie w porównaniu np do Pyrzowic gdzie jest ich duża ilość są duże, większość właścicieli dowozi itd
Dziś byłem na Pyrzowicach i jakież było moje zdziwienie jak zapłaciłem za parking 5zł a nie 8zł jak do tej pory nawet za 5minut postoju. Widocznie się da i życzył bym władzą Krakow Airport aby pomyśleli nad obniżeniem cen np 15 minutowy postój za 8zł to trochę przesada, nie wspominając już o parkingach dla autokarów itp No ale może kiedyś się doczekamy lepszych rozwiązań.

#34 PostWysłany: 07 Mar 2014 18:03 

kaz2014 napisał(a):
Dziś byłem na Pyrzowicach i jakież było moje zdziwienie jak zapłaciłem za parking 5zł a nie 8zł jak do tej pory nawet za 5minut postoju
W Pyrzowicach "od zawsze" było za darmo 15, potem 5 minut, od niedawna płaci się piątkę....
Wg mnie parkowanie w KRK i KTW jest na podobnym poziomie, ale obaj nieco odbiegamy od tematu :oops:

#35 PostWysłany: 07 Mar 2014 18:13 
Awatar użytkownika

Loty: 189
Kilometry: 399 636
srebrny
Parking "Tina" w Balicach polecam jak najbardziej. Wszystko szybko, sprawnie, profesjonalnie i do tego niedrogo. Zawsze tam zostawiam auto.

#36 PostWysłany: 08 Mar 2014 13:19 
Awatar użytkownika

złoty
Polecam parking Krystyna Adamus - Usługi Parkingowe.
Adres to Medweckiego 13 . Drugi dom po lewej zaraz za wjazdem /wyjazdem z parkingu wielopoziomowego.
Sprawdzone kilkukrotnie. Tel 504355978
Nie potrzeba transferu na lotnisko bo na piechotę jest 3 minuty do terminalu.

Cena 10 pln za dobę - liczą za dzień np pt 7 - sob 15 to jedna doba.

https://www.google.pl/maps/place/kapitana+Mieczys%C5%82awa+Medweckiego+13/@50.069817,19.8005257,17z

#37 PostWysłany: 19 Maj 2014 14:20 

correos napisał(a):
Podziekowania dla Pawel_T za namiary na parking

http://www.parking-darko.pl/

cena 8 PLN za dobe
stalem grubo ponad 48 godzin bez problemu wlasciciel zaproponowal 16 PLN

jestem milo zaskoczony kultura osobista wlasciciela, parking bez zarzutu
smialo reklamuje i polecam

Skorzystałem z "Darko" normalna cena 10 zł. Przy rez tel 8 za dobę. Niestety jak to przy wylocie na tydzień. Zaparkowałem ok 11, odebrałem ok 17 i policzyli za cały 8 dzień.
Nie chodzi o te parę złotówek, ale mogli sobie darować, żeby utrzymać klienta.
Przenoszę się do "Tiny" na przyszłość
 PM off  

#38 PostWysłany: 08 Cze 2014 09:51 

kaz2014 napisał(a):
Ogólnie z parkingami na Krakowskim lotnisku Balice jest słabo. Cały czas trwają tam jakieś remonty, buduje się hotel, powiększają terminal itp Wielopoziomowy parking bardzo drogi i alternatywą są prywatne parkingi przy lotniskach które też nie są tanie w porównaniu np do Pyrzowic gdzie jest ich duża ilość są duże, większość właścicieli dowozi itd
Dziś byłem na Pyrzowicach i jakież było moje zdziwienie jak zapłaciłem za parking 5zł a nie 8zł jak do tej pory nawet za 5minut postoju. Widocznie się da i życzył bym władzą Krakow Airport aby pomyśleli nad obniżeniem cen np 15 minutowy postój za 8zł to trochę przesada, nie wspominając już o parkingach dla autokarów itp No ale może kiedyś się doczekamy lepszych rozwiązań.
 Relacje PM off  

#39 PostWysłany: 22 Lip 2014 21:22 

złoty
Polecam parking Tina. Dobry kontakt, niezła cena 49 zł za tydzień. Ważne, że liczą sobota- sobota jako 7 dni, nawet jeżeli wrócisz później niż zostawiłeś auto, a nie jako 8.
 Relacje PM off  

#40 PostWysłany: 07 Sie 2014 13:55 

Również polecam "Tinę", spoko parking, a po naszym przylocie pracownik podjechał pod lotnisko w kilka minut!
 Relacje PM off  

[ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot], dmirstek oraz 5 gości