Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Gru 2023 18:58 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Witam i świątecznie,
Poszukuję info o ewentualnych przewoźnikach, którzy operują na powyższej trasie, ponieważ przylatuje o 21:40 i jak dotąd nie znalazłem żadnych sensownych połączeń - flix lub pociąg z Wrocławia następnego dnia rano jakoś mnie nie przekonuje, zwłaszcza że będę leciał prosto z pracy na całe 3 dni, więc szkoda mi będzie przespać sobotę :(

Z góry dzięki za wszelkie wskazówki.
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie
Majówka w Indiach: Nowe Delhi, Mumbaj i Goa lub Dehradun z Warszawy od 3137 PLN Majówka w Indiach: Nowe Delhi, Mumbaj i Goa lub Dehradun z Warszawy od 3137 PLN
#2 PostWysłany: 25 Gru 2023 21:30 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6227
HON fly4free
Tom Jed napisał(a):
flix lub pociąg z Wrocławia następnego dnia rano jakoś mnie nie przekonuje

jeśli jakiegoś blablacara nie trafisz, to obawiam się, że jednak będziesz musiał się przekonać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Gru 2023 23:48 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Jak na razie wszystko na to wskazuje, chyba że znajdzie się tu ktoś, kto ma tą trasę opracowana i coś podpowie, chociaż nie chce mi się wierzyć, żebym do tej pory nic nie wygooglowal.
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Gru 2023 19:54 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Podbijamy, bo terminy nagła :(
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 28 Gru 2023 01:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1881
Loty: 277
Kilometry: 318 552
srebrny
A kiedy ten termin? Możliwe, że ten hotel we Wrocławiu okaże się dla Ciebie najsensowniejszą opcją. Jeśli nie znajdziesz nikogo na blablacarze to pozostaje Ci szukanie jakiegoś prywatnego kierowcy, który musiałby skasować Cię za kurs w dwie strony tak czy siak. Tak na szybko przeliczyłem, że autem na ropę/benzynę taka usługa musiałaby kosztować co najmniej 300zł, żeby to komuś się opłacało.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group