Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 08 Wrz 2015 21:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Nie mogę znależć nigdzie informacji ile czasu jedzie zwykły autobus z Kefalos na lotnisko. W niedziele jest 7.30 i 10 i nie wiem który wybrać. Pomożecie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Bolonii za 953 PLN. Loty z Warszawy + 4 noclegi w hotelu Wycieczka do Bolonii za 953 PLN. Loty z Warszawy + 4 noclegi w hotelu
Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie
#42 PostWysłany: 09 Wrz 2015 09:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2013
Posty: 603
Loty: 302
Kilometry: 377 901
niebieski
Jeśli lecisz z bagażem rejestrowanym (a nawet,jeśli tylko z podręcznym),to dla bezpieczeństwa pojechałabym tym o 07:30. Najwyżej ponudzisz się trochę na lotnisku. Lepsze to,niż spóźnić się na lot. 8-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 09 Wrz 2015 09:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Wylot 12:10, Ryan do KRK tylko z podręcznym.

Autobus jedzie ok 40 min czy wiecej?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 09 Wrz 2015 09:39 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Spoko, jeśli tylko dobrze sprawdziłeś, czy faktycznie na 100 % autobus jest o 10 to nie ma obaw, zdażysz bez problemu. Autobus jedzie ok 40-50 min.

EDIT: wiem, że może sie powtarzam, ale nie lepiej Ci jechać transportem organizowanym np w resorthoppa ? Z tego co widzę bilet kosztuje 19,9 zł w jedną stronę/os. jak znajdziesz kod rabatowy na -18 % to wychodzi ok 17 zł, czyli z 2-3 zł więcej niz autobus a komfort psychiczny nieporównywalny ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 09 Wrz 2015 10:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Do hotelu jadę właśnie Resort Hoppa (po kodzie rabatowym 17pln/osoba) ale powrót chyba wolę tradycyjnie bo shuttle ma to do siebie że zbiera z wielu hoteli i czytam że zamiast wyjechać np o 10 trzeba o 8 i jeździć po wioskach zbierać innych ludzi)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 15 Paź 2015 19:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1331
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
To ile jedzie, to wartość stała, przewidywalna i w miarę niezmienna. Natomiast nie wiadomo ile się spóźni na starcie - jechałem z Kefalos i godzina odjazdu przesunęła się znacząco w stosunku do rozkładu (pół godziny spóźnienia na starcie). To jednak jest Grecja.

Ja brałbym ten 7:30.
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 16 Paź 2015 08:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Już byłem na wakacjach i wybrałem ten o 10, obczaiłem go wcześniej że na przystanku pod moim hotelem jest codziennie 15-20 po, na lotnisku jeszcze się nudziłem. Zdziwiło mnie tylko że płaci się przy wysiadaniu a nie jak u nas na wstępie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 03 Cze 2016 08:37 

Rejestracja: 29 Paź 2013
Posty: 20
Czy orientuje się ktoś jeśli mam wylot z Kos o 12.10 (Ryanair) to jeśli wenę transport na lotnisko z Hoppa to o której orientacyjnie byłby wyjazd? Będę mieszkał w Lambi. Bo czytałem na forum że Hoppa wyjeżdza wcześnie i zabiera po kolei z różnych hoteli
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 15 Kwi 2018 00:51 

Rejestracja: 12 Kwi 2018
Posty: 1
Witajcie,

chciałem zapytać, czy pamiętacie, o której odchodzi ostatni/pierwszy autobus z Kefalos na lotnisko?

Wylot z powrotem do Polski jest 25.08 o godz. 6 rano - czyli 25.08 co najmniej o 4 rano trzeba być już na lotnisku.

Czy rezerwować też nocleg na 24/25.08, gdzie o 4 rano będę musiał być już na lotnisku - czyli wyjazd z Kefalos gdzieś ok 2-3 w nocy - o ile takie kursy autobusów w ogóle istnieją?
Czy też wymeldować się dzień wcześniej i pojechać wtedy ostatnim autobusem z Kefalos na lotnisko i tam koczować aż do tej godziny 4.
Z drugiej strony - na stronie apartamentów napisane jest: wymeldowanie od godz. 07:00 - 12:00. Jak o 12:00 będę musiał opuścić pokój a wylot jest o 6 rano dnia następnego, to nic tylko jak bujać się po Kos Center i lotnisku - ciężka sprawa.

Macie jakieś doświadczenia, opcje, wskazówki?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 15 Kwi 2018 04:48 

Rejestracja: 03 Mar 2014
Posty: 484
niebieski
Mało prawdopodobne, żeby autobusy lokalne jeździły w nocy.
Za to taksówki nie są zbyt drogie, jeśli będziecie tam w kilka osób, to najlepiej zmaksymalizować czas na spanie i brać taksówkę. A jak nie to hoppa, ale przy kilku osobach oszczędności będę raczej niewielkie a czas przejazdu dłuższy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 01 Maj 2018 18:14 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 2
Witam,

W najbliższą sobotę lecę na Kos jednakże mam problem z transportem do hotelu (i z powrotem na lotnisko).
Mój pobyt będzie w Hotelu SENSIMAR Oceanis Beach Resort & Spa a więc aż 35 km od lotniska, taksówka to pewnie 50+ euro wiec zdecydowanie za dużo.
Przylot jest 5.5 o 20:20 a wylot 12.5 o 13:30.
Uprzejmię proszę o jakieś rady w jaki sposób powinienem zoorganizować sobie transport.

Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 01 Maj 2018 23:55 

Nic cię nie ratuje jak dostać się do miasta Kos. Rozkład masz tu http://www.ktel-kos.gr/site_en/ i wynika ze oficialnie już nic nie ma.
Staraj się za wszelką cene dostać do stolicy wyspy i z tamtąd weż taxi za ok 10-15e do hotelu. Niewykluczone ,że jak dotrzesz do 22,30 to może jakiś miejski bedzie tam jechał ,póżniej w maju nic nie będzie i tak już niczym tam nie dojedziesz i dobre 2 km z buta trzeba iść. W skrócie,jak z lotniska nie dasz rady niczym do Kos, to tak jak piszesz tylko taxi.
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group