Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 232 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 22 Paź 2016 23:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
Bo tam się chyba bus nie zatrzymuje :-)

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off
Pabloo lubi ten post.
 
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#62 PostWysłany: 22 Paź 2016 23:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1403
niebieski
invasion napisał(a):
Bo tam się chyba bus nie zatrzymuje :-)

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka


Nawet na pewno.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Pabloo lubi ten post.
 
      
#63 PostWysłany: 30 Paź 2016 14:54 

Rejestracja: 16 Sie 2016
Posty: 7
Na to lotnisko odbyłem mój pierwszy lot w życiu - w piątek 13 :)

Jutro będę tam ponownie. Wtedy nie wychodziliśmy z lotniska, teraz jednak mamy więcej czasu na przesiadkę ale chyba nie będziemy uderzać do Kijowa. Myślimy raczej o tym, żeby skoczyć na małe zakupy + jedzenie do Boryspola. Ktoś obierał ten kierunek, czy wszyscy zawsze udają się do Kijowa :)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 15 Sty 2017 10:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Busiki odjeżdząjące z dworca kolejowego na lotnisko już po 80 hrywien.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 25 Lut 2017 11:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 340
Loty: 113
Kilometry: 203 751
niebieski
Z Charkovskiej natomiast 50.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 15 Kwi 2017 17:59 

Rejestracja: 19 Gru 2015
Posty: 107
Info z dzisiaj. Bus do Charkowskiej za 50 UAH, jechal 15 min.
Do centrum nim nie jechalem, ale koszt to 80 UAH
Taxi powrot z Charkowskiej za 150 UAH.
Metro - 1 zeton za 4 UAH. Z Charkowskiej do palacu sportu 21 min.

Mielismy 5 h na przesiadke. Zdarzylismy zjesc obiad w centrum i zrobic sobie 1h spacer. Wszystko na luzie i z zapasem.
Góra
 Profil Relacje PM off
worminfested uważa post za pomocny.
 
      
#67 PostWysłany: 19 Cze 2017 07:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4548
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
@NBE322
Przypadkiem ćwiczyłem nocleg w Boryspolu (Hotel Aeroport).
1. Przy odrobinie samozaparcia można dojść do Boryspola (pewnie w 30 - 40 min), jest tam więcej opcji noclegowych w tym motele przy drodze
2. Jeśli pasuje ci Hotel Aeroport to spod hotelu na lotnisku (na lewo od terminalu piechotą lub shuttle) jest bezpłaty transport do tego hotelu - dzwonisz z hotelu na lotnisku na numer wewnętrzny. Pani w recepcji załatwia transport i po krótkiej chwili jesteś. Standard hotelu taki sobie, materac malo wygodny, czysto. Cena za jedynkę 520 UAH w porównaniu do ponad 800 na lotnisku. W Boryspolu sklepy, knajpy - od pizzy przez karczmę po sushi. Nawet jakiś pub mają. Wszystko rzut beretem od hotelu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 06 Lip 2017 11:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2014
Posty: 457
Loty: 240
Kilometry: 423 012
niebieski
W czerwcu za pseudo-taxi z Charkowskiej na lotnisko (2 osoby) płaciliśmy 100 UAH, czyli w cenie busa. Z tym, że kierowca sam nas zaczepił na przystanku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 24 Lip 2017 22:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Taxi po negocjacjach z Majdanu na KBP 200 UAH za kurs, pierwszy kierowca nie chciał zejść poniżej 500 UAH :cool:
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 14 Sie 2017 07:00 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 427
niebieski
A bardzo trudne to były negocjacje? Bo to raczej bardzo dobra cena...?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 24 Sie 2017 11:11 

Rejestracja: 20 Cze 2015
Posty: 185
Loty: 147
Kilometry: 238 976
pabien napisał(a):
@NBE322
Przypadkiem ćwiczyłem nocleg w Boryspolu (Hotel Aeroport).

2. Jeśli pasuje ci Hotel Aeroport to spod hotelu na lotnisku (na lewo od terminalu piechotą lub shuttle) jest bezpłaty transport do tego hotelu - dzwonisz z hotelu na lotnisku na numer wewnętrzny. Pani w recepcji załatwia transport i po krótkiej chwili jesteś. Standard hotelu taki sobie, materac malo wygodny, czysto. Cena za jedynkę 520 UAH w porównaniu do ponad 800 na lotnisku. W Boryspolu sklepy, knajpy - od pizzy przez karczmę po sushi. Nawet jakiś pub mają. Wszystko rzut beretem od hotelu.


Jako że mam 4.25h na przesiadkę chciałbym wyskoczyć na obiad do Boryspolu. Orientujesz się czy poza taxi są tam jakieś busy? I gdzie ta karczma?
_________________
Moje relacje: Sycylia, Kijów + Czarnobyl, Islandia, Tajlandia + Kambodża, Norwegia, Meksyk, Iran, Malta, Kenia, Szkocja, Izrael, Peru, Gruzja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 24 Sie 2017 11:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Podczas przesiadki chciałem wyskoczyć na obiad do pobliskiego centrum handlowego. Jeżdżą tam autobusy (tak pisali w internecie i tak mówiła kobieta z informacji na lotnisku), pomimo jednak oczekiwania taki autobus nie przyjechał.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 24 Sie 2017 18:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4548
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
@b79 Ja do hotelu i z hotelu dojechałem darmowym busem, który wozi gości spod hotelu na lotnisku do tego w Boryspolu.
Prawdę mówiąc nigdy nie udało mi się ogarnąć do końca kwestii transportu publicznego w kierunku innym niż Kijów. Spod lotniska a także z drugiej strony drogi dojazdowej jeździ tłum różnych autobusów, ale większość z nich wydaje się być autobusami pracowniczymi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 04 Wrz 2017 10:29 

Rejestracja: 20 Cze 2015
Posty: 185
Loty: 147
Kilometry: 238 976
worminfested napisał(a):
W czerwcu za pseudo-taxi z Charkowskiej na lotnisko (2 osoby) płaciliśmy 100 UAH, czyli w cenie busa. Z tym, że kierowca sam nas zaczepił na przystanku.


To chyba powszechna praktyka - nie chcą robić pustego kursu w stronę lotniska, to polują na min. 2 osoby czekające na busa. Też zapłaciłem w cenie busa (2 lata temu).
_________________
Moje relacje: Sycylia, Kijów + Czarnobyl, Islandia, Tajlandia + Kambodża, Norwegia, Meksyk, Iran, Malta, Kenia, Szkocja, Izrael, Peru, Gruzja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 11 Paź 2017 09:54 

Rejestracja: 28 Lip 2017
Posty: 330
Koszt marszrutki bez zmian, 50 UAH do Charkowskiej, 80 UAH do centrum. Powrót rzeczywiście milszy, bo taksówkarze zabierają za tą samą cenę. Pan w marszrutce nie chciał przyjąć od kilku osób euro, wysłał do kantora na lotnisku (podejrzewam, że dla taksówkarz problemem by to nie było). Żetony na metro teraz z 5 UAH, na bagaż trzeba też żeton kupić.

Jeśli ktoś planuje wizytę w Kojowie podczas przesiadki, trzeba mieć sporo czasu, już przy wejściu na terminal jest kolejka do pierwszej kontroli bezpieczeństwa. Nie wszyscy celnicy mówią po angielsku, co powoduje dodatkowe opóźnienia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 11 Paź 2017 11:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 657
niebieski
Potwierdzam, tak samo było w moim przypadku. Autobus jadący na lotnisko nawet nie zatrzymał się na Charkowskiej. Za to taksówkarze dobierali po 4 osoby i wieźli komplet za 200 UAH czyli po 50 UAH od osoby. Nawet bilety autobusowe pokazywali na dowód, że taka sama cena:)
_________________
Flightoholic.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 31 Gru 2017 01:22 

Rejestracja: 20 Paź 2017
Posty: 2
Witam. Czy zna ktoś może jakieś biuro podróży, agencje turystyczną itp. ? Przylatujemy rano na lotnisko, wieczorem wylatujemy chcielibyśmy zobaczyć Kijów, ale z kimś kto pokaże nam kilka fajnych miejsc. Może ktoś coś polecić ? Help !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 31 Gru 2017 01:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Paź 2015
Posty: 514
Loty: 57
Kilometry: 106 100
niebieski
Witam, a może jakieś rekreacyjne zwiedzanie na własną rękę? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 31 Gru 2017 17:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 657
niebieski
Rafał Żyleń napisał(a):
Witam. Czy zna ktoś może jakieś biuro podróży, agencje turystyczną itp. ? Przylatujemy rano na lotnisko, wieczorem wylatujemy chcielibyśmy zobaczyć Kijów, ale z kimś kto pokaże nam kilka fajnych miejsc. Może ktoś coś polecić ? Help !

Jeśli to musi być koniecznie zwiedzanie z przewodnikiem to może zerknij tutaj: https://www.tripadvisor.com/Attractions ... -Kiev.html lub sprawdź Free Tour: http://freetours.kiev.ua/free_tours.html

Albo zaznacz sobie na mapie kilka najważniejszych punktów i ułóż trasę między nimi:) Te najważniejsze według mnie, które możesz zwiedzić mniej więcej w tej (lub odwrotnej) kolejności to: Złota Brama, Sobór Mądrości Bożej, Monaster św. Michała Archanioła o Złotych Kopułach, Cerkiew św. Andrzeja, Andriyivsky Uzviz, Majdan Nezałeżnosti, Chreszczatyk, stacja metra Arsenalna i Ławra Peczerska. Jeśli uda Ci się to zobaczyć w te zapewne około 8-10h, które będziesz miał na miejscu, to możesz zaznaczyć Kijów na liście miast, które zwiedziłeś:))
_________________
Flightoholic.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 16 Lut 2018 12:53 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
1 czerwca 2018 mają rozpocząć roboty, połączenia kolejowego lotniska Boryspila z Dworcem Kolejowym w Kijowie.

Prace mają potrwać do grudnia 18 roku, a ceny kolejki będą między 80 a 120 UAH

https://www.facebook.com/Kravtsov.Evg/p ... 2949959806
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 232 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group