Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 332 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: parking pyrzowice
#41 PostWysłany: 04 Gru 2013 09:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4830
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
jajacekk napisał(a):
5 zł pobrał od Ciebie bo musiał zapłacić za wjazd na lotnisko. Mógł Cię wysadzić przed bramkami i doszedłbyś te 150 m, ale nie poinformował o tym.
Nie myśl sobie, że go bronię (sam jestem zły na takie zachowanie i brak kultury).
Ja z moją panią od parkowania zawsze się dogaduję i jeszcze nigdy nie miałem problemu.


Dla mnie sytuacja jest jasna na stronie www widnieje cena za parking na okres 4 dni
oraz informacja ze dojazd na zyczenie klienta jest gratisowy.

Zostawiam wiec auto, zostaje podwieziony na miejsce - amen i kazde z nas trzyma sie regul.

Doliczanie czegokolwiek uwazam, ze jest nie fair - bo rownie dobrze nastepna osoba zostanie poproszona o 10 PLN
za dojazd, za powrot i od łebka :) Jest cennik to sie go trzeba trzymac. To moja skromna opinia. Podniesli stawke za wjazd na lotnisko to umieszczam informacje na stronie www, ile za podwiezienie dodatkowej oplaty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: parking pyrzowice
#42 PostWysłany: 09 Gru 2013 01:21 

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 330
niebieski
Czy przy lotnisku w Pyrzowicach da się gdzieś zostawić auto za free na 12h przy jednodniówkach ?
Opcja ;) : który parking polecacie na jeden dzień?
Wszędzie widzę ceny 20PLN, drogo vs cena przelotuza 3x pln.... Da się taniej?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: parking pyrzowice
#43 PostWysłany: 09 Gru 2013 01:49 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 538
Loty: 189
Kilometry: 213 328
niebieski
ja zostawiałem tutaj ale niedawno postawili znak (tylko dla użytkowników placu zabaw, boiska i pracowników OSP)

http://goo.gl/maps/0HAKC
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: parking pyrzowice
#44 PostWysłany: 09 Gru 2013 14:28 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 8
Zbanowany
Skoro ceny Cię odstraszają, to może komunikacją miejską? Skoro lecisz na jeden dzień to pewnie nie zabierasz 13 walizek i 10 kuferków:) Parkingi prywatne są dobrą opcją, ale można też faktycznie połączyć to z długością pobytu za granicą i kosztu całej podróży.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: parking pyrzowice
#45 PostWysłany: 09 Gru 2013 16:18 

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 330
niebieski
Tak, odstraszają, kiedy porównuje się je z ceną przelotu, stąd szukam i będę wdzięczny za jeszcze inne propozycje poniżej 20 PLN.

Ad komunikacji miejskiej to też nie do końca dobry pomysł:
1. auto z reguły trzeba zostawić w centrum Katowic, do których trzeba dojechać i zapłacić parking
2. cennik też nie jest optymistyczny
a) Matuszek w dwie strony 40zł (KTW centrum - lotnisko - KTW centrum).
b) PKM Linia Lotnisko bilet jednodniowy dwukrotnego przejazdu - 32 zł‚ (ważny 24 godziny).

EDIT:
Pewnym rozwiązaniem mogłoby być wejście niedaleko lotniska do któregoś z autobusów jadących "na pas".
np. 738 http://rozklady.kzkgop.pl/index.php?co= ... _linii=738 z Tarnowskich Gór
lub http://rozklady.kzkgop.pl/index.php?co= ... r_linii=17 z Bytomia

.... ale to już inna para kaloszy nieco odległa od mojego pytania o tani/darmowy parking na jeden dzień.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: parking pyrzowice
#46 PostWysłany: 12 Gru 2013 21:43 

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 330
niebieski
Już po jednodniówce. Dogadałem się na parkingu ALBA na zostawienie auta od 4:30 rano do 20.00 za 10 PLN.
Niepełna doba więc kilka tekstów, że jestem ich częstym gościem (to akurat prawda) pomogło.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: parking pyrzowice
#47 PostWysłany: 16 Gru 2013 16:38 

Rejestracja: 12 Lut 2011
Posty: 29
Wirecki1 napisał(a):
Czy przy lotnisku w Pyrzowicach da się gdzieś zostawić auto za free na 12h przy jednodniówkach ?
Opcja ;) : który parking polecacie na jeden dzień?
Wszędzie widzę ceny 20PLN, drogo vs cena przelotuza 3x pln.... Da się taniej?



Przy jednodniówkach często - gęsto zostawiałem auto:

1. https://maps.google.pl/maps?q=Pyrzowice ... ,4.04&z=16

LUB

2.https://maps.google.pl/maps?q=Pyrzowice ... 10.62&z=16
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: parking pyrzowice
#48 PostWysłany: 16 Gru 2013 16:54 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 418
niebieski
Ja tutaj auta widuję, choć nie wiem czy jakiegoś znaku nie postawili:

https://maps.google.pl/maps?saddr=J%C3% ... 6,,0,17.52

A sam korzystam z najbliższego chyba prywatnego parkingu: http://parking.auto.pl/?site=cennik i żadne dowożenie za 5 zł mnie nie obchodzi. Można rezerwować miejsce telefonicznie, drugi parking jest vis-a-vis, ceny takie same.

Po co kombinować?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: parking pyrzowice
#49 PostWysłany: 16 Gru 2013 17:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 251
Loty: 154
Kilometry: 207 128
niebieski
cichyy napisał(a):
Ja tutaj auta widuję, choć nie wiem czy jakiegoś znaku nie postawili:

https://maps.google.pl/maps?saddr=J%C3% ... 6,,0,17.52


Chyba jest zakaz zatrzymywania i postoju a na pewno są ustawione plastikowe bariery na poboczu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: parking pyrzowice
#50 PostWysłany: 17 Gru 2013 02:11 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 538
Loty: 189
Kilometry: 213 328
niebieski
cichyy napisał(a):
Ja tutaj auta widuję, choć nie wiem czy jakiegoś znaku nie postawili:

https://maps.google.pl/maps?saddr=J%C3% ... 6,,0,17.52


stanąłem tam kiedyś ale jak zobaczyłem wezwanie na komendę w aucie, które przyjechało wcześniej zmieniłem plany ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: parking pyrzowice
#51 PostWysłany: 07 Mar 2014 18:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 417
Kilometry: 786 538
srebrny
Odradzam zdecydowanie parking "Planeta" w Pyrzowicach. Dzwonię do gościa, umawiam się na konkretną godzinę, informuję że auto zostawiam na dwie doby. Po przyjeździe (godzinie 17:00) gość informuje mnie, że nie ma miejsc (chociaż gołym okiem widać, że są) bo czarter co miał być o 13:00 z Egiptu opóźnia się i mu samochody na placu zalegają. Idę do domu obok, gdzie miła pani z parkingu "Guard" w czasie jazdy na lotnisko informuje mnie, że tamten gość to przyjmuje tylko takich, co na dwa tygodnie auta zostawiają. Bo na dwa dni to mu się nie opłaca. Musi dwa razy po piątce zapłacić zawożąc i przywożąc mnie z parkingu, więc dla niego to słaby interes. Z ciekawości sprawdzam przyloty z Egiptu na wyświetlaczu. Jedyny czarter z Egiptu w tym dniu przyleciał o 10:00 rano i opóźnień nie miał...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: parking pyrzowice
#52 PostWysłany: 07 Mar 2014 19:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
polecam parking lotniskowiec / około 8 pln za dobę, dowożą na lotnisko,
odradzam pierwszy parking od lotniska (nie pamiętam jak się nazywa), zdzierają
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: parking pyrzowice
#53 PostWysłany: 07 Mar 2014 19:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2012
Posty: 145
Loty: 56
Kilometry: 83 232
elwirka napisał(a):
Odradzam zdecydowanie parking "Planeta" w Pyrzowicach. Dzwonię do gościa, umawiam się na konkretną godzinę, informuję że auto zostawiam na dwie doby. Po przyjeździe (godzinie 17:00) gość informuje mnie, że nie ma miejsc (chociaż gołym okiem widać, że są) bo czarter co miał być o 13:00 z Egiptu opóźnia się i mu samochody na placu zalegają. Idę do domu obok, gdzie miła pani z parkingu "Guard" w czasie jazdy na lotnisko informuje mnie, że tamten gość to przyjmuje tylko takich, co na dwa tygodnie auta zostawiają. Bo na dwa dni to mu się nie opłaca. Musi dwa razy po piątce zapłacić zawożąc i przywożąc mnie z parkingu, więc dla niego to słaby interes. Z ciekawości sprawdzam przyloty z Egiptu na wyświetlaczu. Jedyny czarter z Egiptu w tym dniu przyleciał o 10:00 rano i opóźnień nie miał...


Ja akurat zawsze korzystam z parkingu Planeta i jeszcze nigdy problemów nie miałem.
Miałaś chyba pecha.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: parking pyrzowice
#54 PostWysłany: 08 Mar 2014 12:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 417
Kilometry: 786 538
srebrny
wojtozor napisał(a):
Miałaś chyba pecha.


Nie. Ja mam zawsze szczęście. Po prostu trafiłam na cwaniaka;-)

cichyy napisał(a):
A sam korzystam z najbliższego chyba prywatnego parkingu: http://parking.auto.pl/?site=cennik i żadne dowożenie za 5 zł mnie nie obchodzi.


No i to jest jakieś rozwiązanie. Ale tylko dla młodych z bagażem podręcznym. Jak jedziesz z dziećmi i trzema walizkami bagażu rejestrowanego, to wymagasz podwiezienia pod drzwi;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 09 Maj 2014 13:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 153
ktoś może miał okazję korzystać z parkingu AGAMI?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 09 Maj 2014 14:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lut 2014
Posty: 327
niebieski
Na najbliższe loty znalazłem na forum taką ofertę z groupona :)

http://www.groupon.pl/oferty/torun/lide ... 2/38216521


nie korzystałem jeszcze z tego parkingu ale niebawem przetestuję :)
parking jest na liście parkingów WizzParking.com więc powinno być ok :)
_________________
Potrzebujesz plastikowe śledzie do namiotu? zapraszam na PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 10 Maj 2014 14:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 153
super oferta, akurat się przyda dzięki!!


Ostatnio edytowany przez lahcimmm2, 16 Paź 2016 22:17, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off
Reporter lubi ten post.
 
      
#58 PostWysłany: 18 Maj 2014 03:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lut 2014
Posty: 327
niebieski
Sprawdziłem ten parking (korzystałem z katowickiego).

Właśnie wróciłem z podróży i wszystko ok :) Nie pobierają opłaty za dojazd na lotnisko jak u niektórych przewoźników.
Koszt groupona i to wszystko. Szczerze polecam.

Dodam jeszcze że miałem problem z akumulatorem. Chłopaki bez problemu chętnie pomogli.
_________________
Potrzebujesz plastikowe śledzie do namiotu? zapraszam na PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 18 Maj 2014 20:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2014
Posty: 288
Loty: 118
Kilometry: 247 986
niebieski
też korzystałem z lider parking/grupon i wszystko ok,tylko problem z wjazdem miałem za pierwszym rzem bo podają ulice którą ciężko wyszukać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 19 Maj 2014 14:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lut 2014
Posty: 327
niebieski
To prawda :)

Najprościej jadąc w kierunku lotniska BP mamy po prawej stronie. Od tego momentu szukamy pierwszego skrętu w lewo z masą strzałek i tabliczek do różnych parkingów (nie widziałem tabliczki do lider parking). Potem kolejny raz w lewo (tam już widoczny znak do lider parking. Ogólnie rzecz biorąc 3 razy w lewo za stacją BP :)
_________________
Potrzebujesz plastikowe śledzie do namiotu? zapraszam na PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 332 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group