Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 332 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 15 Lip 2017 23:56 

Rejestracja: 26 Sty 2013
Posty: 426
Loty: 263
Kilometry: 327 709
niebieski
Do tej pory, miedzy innymi za namową jednego z użytkowników, korzystałem z parkingu Alda. Niestety w sezonie, zwłaszcza gdy człowiek zapomni o dokonaniu rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem, może się okazać, że na sprawdzonym parkingu nie ma miejsca.... Tym razem wypadło mi skorzystać z parkingi Vito. Polecam! Bardzo dobry kontakt, miła atmosfera. Może nie tak blisko, ale nie przesadzajmy te 350 m od lotniska to też nie tragedia. 20 PLN za dzień, bez transportu na lotnisko, 30 PLN z transportem. Jest ok. Samochód bezpieczny na zamkniętym parkingu. Polecam


Ostatnio edytowany przez thurin.cz, 16 Lip 2017 12:26, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#142 PostWysłany: 16 Lip 2017 11:59 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Mam wylot o 3 rano. Szukac parkingu jak najblizej i isc pieszo do terminalu czy liczyc na bezplatny dowoz o 1 w nocy?

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#143 PostWysłany: 16 Lip 2017 12:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 435
srebrny
Korzystałem z parkingu BP i zapewniali transport o każdej porze, sam parking może lekko droższy od średniej w okolicy.
_________________
Image

Naprawdę pisze się razem. Naprawdę!
Zresztą zresztą też.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#144 PostWysłany: 16 Lip 2017 20:49 

Rejestracja: 26 Wrz 2015
Posty: 1084
Loty: 20
Kilometry: 15 182
@brzemia na tym Atmosfera zapewniali transfer o 1 w nocy więc możesz też tam próbować bo sam parking bardzo blisko terminala.
_________________
Pytania o Warszawę? Pisz w wiadomości prywatnej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 19 Sie 2017 17:39 

Rejestracja: 25 Lip 2017
Posty: 1
witam
korzystał ktoś z parkingu START Parking Katowice Pyrzowice ? Jakie opinie ?
pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 23 Sie 2017 11:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2016
Posty: 490
KondzikS napisał(a):
Nie wierzę, że nie znajdzie się ktokolwiek :) Zresztą w tym temacie są posty, ale stare, z 2013 roku.
Myślę właśnie nad tą miejscówką: https://goo.gl/maps/XfrXJnx3MFy
Jest niecały kilometr od lotniska. Będę zostawiał na weekend (pt - nd), więc nie powinien się nikt przyczepić.

Nawiązując do tego to z ciekawości zerknąłem po drodze i stoją tam teraz takie blokady parkingowe na kluczyk więc jeśli ktoś sie zastanawia to odpada.

Przestroga - wczoraj podczas spaceru z terminala do najbliższego parkingu czyli Alda byłem świadkiem wlepiania mandatów przez Policje dla osób które zaparkowały "na chwilę" oczekując na pasażerów na przejeździe kolejowym tak jak oznaczyłem poniżej. Odradzam więc.

Załączniki:
Schowek01.jpg
Schowek01.jpg [ 79.61 KiB | Obejrzany 3778 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#147 PostWysłany: 23 Sie 2017 11:04 

Rejestracja: 22 Mar 2013
Posty: 684
Loty: 203
Kilometry: 369 695
niebieski
Babka z parkingu mówiła mi niedawno, że nawet oni jak podwożą kogoś tylko "pod szlaban" to zatrzymują się już teraz tylko na przystanku bo wszędzie indziej wlepiają mandaty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#148 PostWysłany: 22 Wrz 2017 21:19 

Rejestracja: 09 Cze 2014
Posty: 34
Witam mam parking od rainbow tours jest to P2 przy lotnisku, tylko czy jest on bezpieczny ? Nie zwiną mi tam auta? Sprawdzają coś przy wyjeździe od właściciela?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#149 PostWysłany: 22 Wrz 2017 21:57 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1239
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Jest bezpieczny ;) /wyjazd biletowany - więcej info :
https://www.katowice-airport.com/pl/pas ... -parking-2
w tej chwili dokładają dodatkowe miejsca :shock:
https://www.katowice-airport.com/pl/pas ... -parkingow
Aha jeszcze :
Pasażerów korzystających z parkingu długoterminowego P2 zapraszamy do korzystania z bezpłatnego transferu z/do terminala pasażerskiego. Minibus kursuje na trasie pomiędzy terminalem pasażerskim A, a parkingiem P2 - lun info przy wjeżdzie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#150 PostWysłany: 22 Wrz 2017 23:04 

Rejestracja: 26 Paź 2016
Posty: 114
Loty: 52
Kilometry: 76 773
Ja bym się drugi raz zastanowił bo własnie parkowałem na P2, jest ogromny a i tak był zapchany po brzegi. Dalsze miejsca w nocy nieoświetlone i nawierzchnia po deszczu też na pewno nie będzie przyjemna. Dodatkowo samochody zaparkowane poza miejscami, widziałem jeden z przerysowanym bokiem bo stał na wyjeździe z alejki. Na busa czekałem 15 min bo tylko jeden jeździł a i tak niektórzy decydowali się na samodzielne dojscie, w tym czasie z mniejszych parkingów obracali po dwa razy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#151 PostWysłany: 23 Paź 2017 15:12 

Rejestracja: 23 Paź 2017
Posty: 2
Ja ostatnio zostawiałem auto na tydzień na parkingu Atmosfera. Dużo aut było zostawionych, generalnie blisko, parking strzeżony, ceny bardzo przyzwoite i wszystko było ok.


Ostatnio edytowany przez Japonka76, 07 Lis 2017 17:33, edytowano w sumie 1 raz
Reklama, promowanie własnych stron internetowych, podawanie linków do innych, konkurencyjnych stron.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#152 PostWysłany: 23 Paź 2017 15:19 

_ralf napisał(a):
Ja bym się drugi raz zastanowił bo własnie parkowałem na P2, jest ogromny a i tak był zapchany po brzegi. Dalsze miejsca w nocy nieoświetlone i nawierzchnia po deszczu też na pewno nie będzie przyjemna. Dodatkowo samochody zaparkowane poza miejscami, widziałem jeden z przerysowanym bokiem bo stał na wyjeździe z alejki. Na busa czekałem 15 min bo tylko jeden jeździł a i tak niektórzy decydowali się na samodzielne dojscie, w tym czasie z mniejszych parkingów obracali po dwa razy.



Chyba lepiej sobie darować, prywatnych sprawdzonych do tego tanich jest tam sporo

Kod:
Klepisko, które po deszczach zamienia się w bagno, na dodatek tonące w ciemnościach. Tak o długoterminowym parkingu na lotnisku w Pyrzowicach mówią ze zdenerwowaniem pasażerowie.
Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu prenumeraty cyfrowej

Lotnisko w Pyrzowicach od dawna nie ma dobrej opinii, jeśli chodzi o parkowanie. Zwykle lotniska dają kierowcom choć darmowe pięć minut na wjechanie za bramki i wysadzenie lub odebranie znajomych albo rodziny, którzy korzystają z lotu w Pyrzowicach. Katowickie lotnisko z takiego systemu zrezygnowało, a za wjechanie trzeba zapłacić 5 zł (daje to możliwość zaparkowania przez godzinę), co budzi niezadowolenie wielu pasażerów. Władze lotniska argumentują, że 5 zł to i tak niewiele. Przypominają, że muszą konkurować z prywatnymi parkingami, których nie brakuje w okolicach portu lotniczego.

Pasażerowie świecą telefonami

Konkurencją dla prywatnych parkingów, z których zwykle korzystają pasażerowie wybierający dłuższe wczasy lub pobyt za granicą, ma być lotniskowy parking długoterminowy (w lotniskowej terminologii parking P2). Powstawał w miarę rozbudowy lotniska, obecnie mieści 4 tys. miejsc postojowych. Te najdalej położone oddalone są nawet kilkaset metrów od budynków terminali, więc pasażerowie mogą wybrać pomiędzy dojazdem bezpłatnym busem albo solidnym spacerem.

Z parkingu na początku października korzystał jeden z naszych czytelników, który na tydzień wraz z rodziną poleciał do Londynu.

– Rodzinę wysadziłem przed terminalem, a sam pojechałem na parking, skąd w miarę sprawnie dotarłem do hali odlotów. Odlatywaliśmy w dzień podczas pięknej słonecznej pogody, więc nie było problemu. Jednak to, co przeżyłem podczas powrotu, to prawdziwy skandal. Kiedy wylądowaliśmy, było już ciemno, a wcześniej spadł solidny deszcz. Na początku parkingu są miejsca dla pracowników, tutaj jest oświetlenie, teren jest utwardzony i są jakieś płyty. W miarę jak człowiek posuwa się dalej, robi się ciemno, a parking zamienia się w klepisko. Przez blisko dziesięć minut krążyłem po ciemku i świeciłem telefonem, żeby znaleźć auto, a błoto było takie, że prawie by mi buty wessało. Spotkałem innych podróżnych, którzy tak ja krążyli w błocie po ciemku i przeklinali na czym świat stoi. To nie był żaden parking, za który powinno się brać opłaty, tylko rozjeżdżone klepisko. Po tej przygodzie dochodzę do wniosku, że jedyną zaletą lotniska w Pyrzowicach jest to, że jest blisko – denerwuje się nasz czytelnik z Katowic (imię i nazwisko zastrzegł do wiadomości redakcji).

Lotnisko przeprasza

Przedstawiciele lotniska przyznają, że problem się pojawia, kiedy solidnie popada. – W trakcie długotrwałych i intensywnych opadów deszczu rzeczywiście pojawiał się problem z odwodnieniem parkingu długoterminowego P2, co mogło powodować dla pasażerów dyskomfort przy korzystaniu z tej infrastruktury. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. W toku są działania, których celem jest niedopuszczenie do jej powtórzenia się w przyszłości. Chcemy je zakończyć przed rozpoczęciem przyszłorocznego sezonu czarterowego, czyli najpóźniej w maju. Jeśli chodzi o całkowite oświetlenie parkingu P2, tę inwestycję planujemy sfinalizować do końca bieżącego roku – podkreśla Piotr Adamczyk z biura prasowego lotniska w Pyrzowicach.

Jak dodaje Adamczyk, obecnie katowickie lotnisko dysponuje 5,5 tys. miejsc parkingowych, a wraz z rozwojem portu planuje budowę kolejnych.

– W zakresie rozwoju infrastruktury parkingowej w przyszłym roku rozpocznie się rozbudowa parkingu P1, który znajduje się przed terminalami pasażerskimi. W ramach tego przedsięwzięcia docelowo ma powstać około 600 nowych miejsc postojowych wraz z nowymi drogami wewnętrznymi i strefą bramek wyjazdowych. Analizujemy także kwestię zagospodarowania pod parkingi długoterminowe gruntów, które należą do portu i znajdują się po zachodniej stronie budowanej autostrady A1. W tym zakresie nie podjęliśmy jeszcze ostatecznej decyzji – zastrzega Adamczyk.


http://katowice.wyborcza.pl/katowice/7, ... sci-w.html
Góra
 PM off
dziabulek uważa post za pomocny.
 
      
#153 PostWysłany: 27 Paź 2017 11:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2016
Posty: 490
MarcelTerek napisał(a):
Ja ostatnio zostawiałem auto na tydzień na parkingu Atmosfera, do wglądu na atmosfera.eu. Dużo aut było zostawionych, generalnie blisko, parking strzeżony, ceny bardzo przyzwoite i wszystko było ok.

Również polecam, na dodatek 12% rabatu w restauracji. No i przy 2,5 dnia nie policzyli mi za 3 dni tylko za 2 :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#154 PostWysłany: 13 Lis 2017 10:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
cena calkiem przyjemna gdy ktos potrzebuje zostawic samochod na dluzszy okres
Załącznik:
xxxx.JPG
xxxx.JPG [ 34.85 KiB | Obejrzany 3233 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#155 PostWysłany: 13 Lis 2017 10:50 

Z powodu faktów prasowych z mojego postu wyżej póki nie utwardzą całego P 2 jednak nawet takie promocje bym sobie odpuscił

A i promocja zapewne z tego powodu...
Góra
 PM off  
      
#156 PostWysłany: 13 Lis 2017 11:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2016
Posty: 490
Przy obecnej pogodzie trzeba doliczyć najtańsze gumiaki w decathlonie :P
Góra
 Profil Relacje PM off
Biko lubi ten post.
 
      
#157 PostWysłany: 14 Lis 2017 11:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 151
Loty: 138
Kilometry: 319 915
Nasze auto stało na P2 dwa tygodnie, wyjeżdżaliśmy z niego 9listopada o 1 w nocy,
nie mam zastrzeżeń do nawierzchni, bus przyjeżdża do max 5min po telefonie,
nie było to pierwszy raz na tym parkingu i jesteśmy zadowoleni za każdym razem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#158 PostWysłany: 24 Gru 2017 01:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 350
niebieski
Znacie może jakiś sensowny parking krótkoterminowy (1-2 dni) koło KTW? Z tego co widzę, to każdy kasuje za min. 3 dni co najmniej 30 zł, co jak na wypad bez noclegu od rana do wieczora się zupełnie nie opłaca. Niestety wiele wcześniejszych postów o 10 zł za dzień jest już dawno nieaktualnych. Ktoś coś?
_________________
Image
Relacja z Maroka (2018)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#159 PostWysłany: 24 Gru 2017 11:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 251
Loty: 154
Kilometry: 207 128
niebieski
Aktualnie korzystam z parkingu Rafax https://www.pyrzowice-parking.com/index.html zostawiałam nawet na kilka godzin, Pani za takie wypady kasowała mniej niż w cenniku.
Wcześniej korzystałem z parkingu Kinga, krótkie wypady kosztowały 10 zł (cennik mówił co innego) ale chyba zmienili numer telefonu albo coś że nie mogłem się dodzwonić i teraz Rafax.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#160 PostWysłany: 24 Gru 2017 13:36 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 317
Rafax, dobre ceny, podwożą, szybko reagują na telefon, ew. na nogach 3 min z terminala...W okresie wakacyjnym konieczna rezerwacja telefoniczna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 332 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group