Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 332 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 08 Mar 2016 12:04 

Rejestracja: 20 Sty 2016
Posty: 219
Zbanowany
Ja osobiście polecam Parking Darex. http://www.parkingdarex.pl/

Blisko lotniska (bezpłatny transfer z/na lotnisko - ok. 1,5 minuty), parking strzeżony, monitorowany. Możliwość skorzystania z dodatkowych usług (np. miejsca garażowe, noclegi). Ceny OK, przy drugim skorzystaniu z usługi otrzymałem zniżkę w stosunku do ceny standardowej. Bardzo miła obsługa, zwłaszcza z strony żony właściciela.

Wracając w nocy z niedzieli na poniedziałek, samochód nie chciał odpalić przez ponad 10 minut - w tym czasie narzeczona z niemowlakiem mogła liczyć na odpowiednią pomoc z strony żony właściciela.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#102 PostWysłany: 25 Maj 2016 15:15 

Czy ktoś ostatnio parkował może na którymś z parkingów na 12-13h? Jakiej stawki powinnam się spodziewać?
Znalazłam najtaniej 15zł (Guard Parking) i nie wiem czy szukać dalej, czy już taniej nie będzie?
Jakie macie doświadczenia z tym parkingiem?
Góra
 PM off  
      
#103 PostWysłany: 27 Maj 2016 08:40 

UP, nikt nic? :(
Góra
 PM off  
      
#104 PostWysłany: 27 Maj 2016 09:04 

Lecąc na jednodniówkę bez rezerwacji parkuję na parkingu najbliżej lotniska tj. Pod Skrzydłem (bez rezerwacji, kilka razy usłyszałem, że nie ma miejsc, ale jak na kilkanaście godzin do wieczora to zgadzali się za 20 zł, gdy mają dobry humor być może utargujesz na 15 zł). Przy tym ruchu generalnie teraz mają max. obłożenie i ciężko bez rezerwacji na w/w parkingu i wis-a-vis czyli Aldi Pyrzowice (tu na dłużej rezerwując wcześniej są zadaszone wiaty i garaże niewiele drożej)
Podsumowując spróbuj jak najbliżej, czyli j/w, ostatecznie tam, gdzie znalazłaś, cena obecnie dobra, nie ma co wydziwiać, jak parking bliźniaczy do innych, jedyna różnica to odległość od lotniska
Góra
 PM off  
      
#105 PostWysłany: 27 Maj 2016 09:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
Parking Guard. Bardzo miła, bezproblemowa właścicielka. Kilkakrotnie zostawiałam auto. Do tego polecam ten parking wszystkim swoim znajomym. Nikt nie narzekał;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 31 Maj 2016 22:10 

Zachęcona Waszymi poleceniami chciałam, naprawdę chciałam skorzystać z Parkingu Guard ale podczas rezerwacji telefonicznej okazało się, że na stronie mają stary cennik i doba nie kosztuje 15 ale 20zł.
Nic nie poradzę, że nie lubię jak się mnie robi w konia, od czegoś strona i zakładka cennik są nawet jeśli "informacja nie stanowi oferty w rozumieniu K.C. itd.".

Zatem zrobiłam rezerwację mailową i skorzystałam z Parkingu RAFAX -cena 20zł, bardzo sprawnie wszystko zorganizowane, dlatego polecam.Nie robili problemu, że przyjechałam innym autem, niż to, które wcześniej zgłaszałam.
Góra
 PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
#107 PostWysłany: 01 Cze 2016 10:28 

U sołtysa Pyrzowic :D , czyli "Alda" płacę dychę za jednodniówkę. Dojście na nogach, 3 minuty do terminala. Pierwszy dom od lotniska.
Ale teraz w sezonie ma pełne obłożenie i tylko znajomi oraz znajomi znajomych tak parkują. ;)
Mogę Ci dać rekomendację , @singielka 1976. :mrgreen:
Góra
 PM off  
      
#108 PostWysłany: 01 Cze 2016 13:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 1054
niebieski
singielka_1976 napisał(a):
chciałam skorzystać z Parkingu Guard [..] doba nie kosztuje 15 ale 20zł [..] zrobiłam rezerwację mailową i skorzystałam z Parkingu RAFAX - cena 20zł, bardzo sprawnie wszystko zorganizowane, dlatego polecam

W RAFAXie, jak zechcesz się przejść na lotnisko (250 metrów), zamiast korzystać z ich transferu - w przypadku jednodniówek/jednodobówek cena spada do 15PLN. Reszta jak wyżej: nigdy jakichkolwiek problemów, a w razie (odpukać!) awarii, odpalenia samochodu, pomocy - zawsze chętni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 03 Cze 2016 07:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
polecany juz na forum http://parking-lastminute.com
mam w sobote jednodniowke w Maastricht

- dzien dobry chcialbym zostawic u Panstwa auto na 12 godzin: 7 rano-7 wieczor +/- w zaleznosci od korkow, opoznien
- nie mamy cennika parkingu na godziny... ile by Pan zaoferowal?
- 10 PLN i spaceruje samodzielnie do terminala
- bardzo dobrze zapraszam

no i git :)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
rysiekkk uważa post za pomocny.
 
      
#110 PostWysłany: 03 Cze 2016 08:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1516
srebrny
correos napisał(a):
mam w sobote jednodniowke w Maastricht

to sobie pomachamy ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
 
      
#111 PostWysłany: 06 Cze 2016 09:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
@Akna
OT - miło bylo poznac
Twoja babcia normalnie MEGA :) fiu fiu taki wiek i taka forma
duzo zdrowka i kolejnych lotow

parking bez zarzutu banknot w dłon i w droge
bedzie Pan parkowal kiedys prosze dzwonic to sie znow dogadamy
polecam
Góra
 Profil Relacje PM off
Akna lubi ten post.
 
      
#112 PostWysłany: 19 Cze 2016 18:46 

Rejestracja: 07 Sie 2014
Posty: 13
ostatnio przez przypadek trafilismy na parking "panorama"
ze swojej strony moge szczerze polecic... taniej niz pod samym lotniskiem a dowoza pod sam terminal.
Przy dluzszym 3 tyg postoju policzyli nas niewiele wiecej jak za 2 tyg.
Obstawiam, ze przy krotkich postojach tez mozna sie dogadac :))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 19 Cze 2016 18:57 

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 870
Loty: 453
Kilometry: 671 503
srebrny
a ja szczerze polecam PARADISE:
www.parking-paradise.pl

zostawiałem tam auto już po raz trzeci i tym razem za 9 pelnych dni (PT 9:00 - SO 22:00) zapłaciłem 40 PLN. oczywiście dowóz i odbiór z terminala w cenie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 19 Wrz 2016 08:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 442
Loty: 64
Kilometry: 148 809
niebieski
Golden Parking

ODRADZAM!
Właściciel burak, nieprzyjemny, nie zawozi, za pytanie czy może nas podrzuci choćby pod bramki bo czas goni kazał szukać innego parkingu. Choćby za 1 zł tam nie parkujcie!
Cena 30 zł za 3 dni, całe 5 zł mniej ale o transferze zapomnijcie!
Nie ma kamer, parking ciemny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 03 Paź 2016 21:29 

Mogę polecić parking ATMOSFERA -w gratisie od pośrednika u którego kupowałam wakacje, za tydzień chcieli 55zł nie wiem czy to drogo czy nie.
http://www.atmosfera.eu/

coś im chyba chwilowo stronka nie działa, w każdym razie bezproblemowi są, pan podjeżdża trafikiem 9os., pomaga ładować bagaże itd.

Obecnie wykopki na drodze dojazdowej do lotniska znowu zmieniły układ i dojazd do tego parkingu jest nieco utrudniony podobnie jak do stacji paliw a do tego jest tam ciemno jak wiemy gdzie :oops: .
Góra
 PM off  
      
#116 PostWysłany: 16 Paź 2016 18:16 

Rejestracja: 26 Sty 2013
Posty: 426
Loty: 263
Kilometry: 327 709
niebieski
Zachęcony m.in przez @‌jacakatowice‌ skorzystałem z parkingu Alda. Nie ma się do czego przyczepić, a że jest tak blisko, że nawet w niewielki deszcz nie zdąży się zmoknąć idąc do lotniska :lol: Same zalety.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 16 Paź 2016 22:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1316
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
Lotniskowy parking P2 ma teraz promocję: przy postojach od 1 do 21 dni w okresie 01.11.2016-31.03.2017 przy rezerwacji online cena wynosi 39 zł.

Korzystaliście z z nich kiedyś? Cena niezła, ale nieco mnie niepokoi zapis w regulaminie, §4 konkretnie:
Kod:
GTL SA nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie znajdujących się na terenie parkingu pojazdów mechanicznych jak również nie odpowiada za rzeczy pozostawione w tych pojazdach.

:o
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 16 Paź 2016 22:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2015
Posty: 69
Również polecam parking Alda, z którego korzystałam wielokrotnie. Warto jednak mieć wcześniej zrobioną rezerwację, bo zazwyczaj mają pełne obłożenie http://test.parking-pyrzowice.pl/.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 16 Paź 2016 23:14 

@‌Raphael‌ a czy inne parkingi mają w ogóle regulamin? Jakoś na stronach Aldy, Rafaxa czy Atmosfery czegoś takiego nie widzę.
P2 to nic innego jak płatne miejsce postojowe.
Góra
 PM off  
      
#120 PostWysłany: 17 Paź 2016 11:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1316
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
@‌singielka_1976‌
Może i faktycznie większość nie ma, ale zwykle gdzieś na stronie większość parkingów ma informację w stylu "parking jest ogrodzony, oświetlony, dozorowany i ubezpieczony" - zawsze brzmi to lepiej niż informacja typu "zostaw u nas auto, ale nic nas nie interesuje gdy po tygodniu ktoś rozmontuje go na części".
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 332 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group