Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 234 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Maj 2010 20:14 

Rejestracja: 29 Kwi 2010
Posty: 21
Zbanowany
Hej, z Ławicy odbywają się zawsze w przypadku Ryanaira transfery samolot-terminal-samolot dojazdy autobusem, czy zdarza się, że nie? Ile czasu jedzie taxi z lotniska od czasu odjazdu do przyjazdu pod PKP koło godziny 20?

I najważniejsze: Znacie jakiś najtańszy nocleg w POZ? Znalazłem w necie 45zł, ale mało mnie satysfakcjonuje, ponieważ w Wawie mam 100m od Złotych Tarasów za 35zł i właśnie takiej ceny bym oczekiwał.


Ostatnio edytowany przez mashacra 14 Gru 2014 18:36, edytowano w sumie 2 razy
aktualizacja tytułu
Góra
 Profil Relacje PM off
azbywaz lubi ten post.
 
      
Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów
Luksemburg na weekend za 715 PLN. Loty Lufthansą z Wrocławia + 4* hotel Luksemburg na weekend za 715 PLN. Loty Lufthansą z Wrocławia + 4* hotel
#2 PostWysłany: 03 Maj 2010 23:25 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 135
Mlodyy napisał(a):
w Wawie mam 100m od Złotych Tarasów za 35zł i właśnie takiej ceny bym oczekiwał.

A można prosić o kontakt(albo jakiś opis) do tego noclegu w centrum wawy za 35zł :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 03 Maj 2010 23:43 

Rejestracja: 29 Kwi 2010
Posty: 21
Zbanowany
Oki doki :) Hostel mieści się przy Plac Dąbrowskiego 3 i nazywa się "Oki doki", spanie jest w sali ośmioosobowej http://okidoki.pl/wp/ceny/lang/en/#main_content widzę teraz np. 30maj 40zł, ale ja kupiłem miesiąc wcześniej i 36zł dałem


Ostatnio edytowany przez lahcimmm2, 20 Lis 2016 08:00, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Wrz 2010 23:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2010
Posty: 120
Z centrum na Ławicę najlepiej dostać się komunikacją miejską http://www.mpk.poznan.pl/ dość szybko i niezbyt drogo.
Z Dworca Głównego odjeżdża bezpośrednio linia pospieszna L - tutaj jest rozkład jazdy --> http://www.mpk.poznan.pl/component/transport/stop/_/47/1/?stop=DWGL-22#MpkBoard

Linia nocna 242 - rozkład -->http://www.mpk.poznan.pl/component/transport/stop/_/53/1/?stop=DWGL-22#MpkBoard

Nieco dalej z przystanku o nazwie Bałtyk (okolice hotelu Sheraton, w stronę Ronda Kaponiera) odjeżdża linia normalna 59 i 48
- rozkład jazdy 59 -->http://www.mpk.poznan.pl/component/transport/stop/_/49/1/?stop=BALT-21#MpkBoard,
- rozkład jazdy 48 --> http://www.mpk.poznan.pl/component/transport/stop/_/48/1/?stop=BALT-21#MpkBoard

Odnośnie kosztów - bilet normalny na linie zwykłe i nocne do 10 przystanków (bo tu najlepiej taki bilet kupić) kosztuje 2 zł, ulgowy 1 zł. Cena za linie pospieszne do 10 przystanków - odpowiednio 3 zł i 1,50 zł.
Czas dojazdu raczej nie więcej niż 20 minut (jeśli nie ma korków oczywiście).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 29 Wrz 2010 07:41 

Rejestracja: 21 Wrz 2010
Posty: 17
Z tym, że zarówno linią 48,59 jak i 242 jest więcej niż 10 przystanków (z dworca PKP na Ławicę). O godz. 20 nie ma problemów z korkami, więc spokojnie można też kupić bilet na 30 min (normalny 3zł i ulgowy 1,50). Co do reszty to tak jak napisała Anya :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 29 Wrz 2010 11:52 

Rejestracja: 27 Mar 2010
Posty: 261
niebieski
Ja jako mieszkaniec Poznania polecam L'ke pospieszną z Dworca i nie ma 15 przystanków po drodze, tylko 2 :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 28 Paź 2010 00:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2010
Posty: 120
Niby przystanków mniej a czas podróży niewiele krótszy :lol: , więc jak dla mnie to bez różnicy czym się jedzie, ważne, że można dojechac bezproblemowo ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 15 Gru 2010 18:28 

Rejestracja: 12 Gru 2010
Posty: 24
Gdzie można tanio i bezpiecznie zostawić samochód w Poznaniu, najlepiej w pobliżu lotniska? Muszę być na miejscu o 4:00 rano, a wtedy chyba nie jeździ komunikacja miejska? Widziałem w necie płatne parkingi z transferem, ale chcą za to około 70zł za 2-3 dni...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 15 Gru 2010 20:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2010
Posty: 120
pasażer napisał(a):
Muszę być na miejscu o 4:00 rano, a wtedy chyba nie jeździ komunikacja miejska?


Ostatni nocny autobus 242 odjeżdża spod Dworca Głównego o 3:29 więc spokojnie na 4 zdążysz.
Co do parkingów to za bardzo nie mam rozeznania, ale wiem, że niedaleko lotniska jest parking o nazwie Różowy i jak sprawdzałam w necie to ceny wyglądają tak: http://www.parkingbuforowy.pl/cennik-parking.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 11 Sty 2011 07:54 

Rejestracja: 11 Sty 2011
Posty: 3
pasażer napisał(a):
Gdzie można tanio i bezpiecznie zostawić samochód w Poznaniu, najlepiej w pobliżu lotniska? Muszę być na miejscu o 4:00 rano, a wtedy chyba nie jeździ komunikacja miejska? Widziałem w necie płatne parkingi z transferem, ale chcą za to około 70zł za 2-3 dni...

Hej
Zależy jakie masz auto ;)
Jako, że ja mam starego rupcia, to zostawiam na osiedlu domków przed Ławicą na ul. Złotowskiej - wolno tam parkować. A jeśli nie chcesz przy głównej ulicy, to wcześniej jadąc od centrum zostawiam auto na osiedlu przed skrzyżowaniem Bukowskiej z Polską. Stamtąd już tylko 3-4 przystanki MZK ;)
http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s ... 01929&z=16
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 11 Sty 2011 19:18 

Rejestracja: 21 Gru 2010
Posty: 395
niebieski
Jak ktoś mieszka niedaleko Ławicy, to mogę dać flaszkę dobrej wódki za przenocowanie auta 3-4 dni na podwórku :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 29 Lip 2011 12:16 

Rejestracja: 25 Lip 2011
Posty: 93
czy ktos wie ile mniej wiecej jedzie ''L'' z lotniska do dworca głównego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 29 Lip 2011 12:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2011
Posty: 105
ok 20m,ale w szczycie i teraz sa tam remonty wiec moze troszke wiecej
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez lahcimmm2 20 Lis 2016 08:00, edytowano w sumie 2 razy
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 30 Sie 2011 00:11 

Rejestracja: 09 Wrz 2010
Posty: 3
wczoraj jechałem...L jedzie zgodnie z rozkładem poniżej 20 min, koło 17.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 07 Wrz 2011 02:50 

Rejestracja: 07 Wrz 2011
Posty: 2
Witam,
Na wstępie chcialbym się przywitać z szanownymi forumowiczami, i poprosić o informacje dotyczące parkingów strzeżonych znajdujących się w pobliżu lotniska.
Głównie chodzi mi o spostrzeżenia osób które zostawiały samochody na dłuższy okres,czy po powrocie Wasze samochody odbieraliście w takim stanie jak je pozostawiliście,czy byliście zadowoleni z obsługi,et cetera.
Znalazłem 2 parkingi blisko lotniska gdzie ceny są akceptowalne,parking różowy i parking na ulicy Bukowskiej 237.
Wszelkie sugestie mile widziane:).

Pozdrawiam,
Artur.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 07 Wrz 2011 07:58 

Rejestracja: 19 Maj 2011
Posty: 133
hey,
co do parkingów przy Ławicy, korzystałem z obu (z różowego - buforowego kilka razy). Osobiście bardziej polecam Różowy - większa dbałość, kultura i podejście do klienta. Samochód nie ruszony, płatność przy odbiorze na podstawie wydrukowanego paragonu z numerem rejestracyinym, bus dowożący na lotnisku na miejscu. W drodze powrotnej w przypadku braku busa, należy podejść do budki parkingowej na lotnisku i powiedzieć, że się czeka na bus - oni dzwonią na różowy i bus przyjeżdża (osobiście nie czekałem dłużej niż 10 min).

Co do parkingu na Bukowskiej 237, ostatnimi czasy zakpiono tam ze mnie (na google pod danym adresem wystawiłem opinie, można przeczytać)

pozdrawiam
lokpiotr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 07 Wrz 2011 19:37 

Rejestracja: 07 Wrz 2011
Posty: 2
Dziękuję lokpiotr za informacje,w takim razie odstawiam samochód na parking różowy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 11 Paź 2011 11:40 

Rejestracja: 11 Paź 2011
Posty: 11
co do parkingu rozowego tzreba pamietac, o paragonie bo moze byc problem- kiedys chceli mnie 200 zl skasowac mimo ze okazalam dowod rejestracyjny i wszelkie dokumenty, dlatego parkuje teraz na bukowskiej 237 jest drozszy o 10 zl przy tygodniowym pobycie, ale maja sporo dodatkowych promocji- np. do restuaracji, a pozatym teraz przy rezerwacji gdzie wplaca sie calosc kwoty przed przyjazem nie ma zadnej roznicy: http://www.lotnisko-parkingi.pl/bukowsk ... kingu.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 13 Paź 2011 14:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2011
Posty: 431
Loty: 32
Kilometry: 46 097
niebieski
Ja dwa razy zostawiałam samochód na parkingu w Poznaniu. Raz na Bukowskiej 237 i raz na Bukowskiej-Polnej. Nigdzie nie było żadnych problemów z samochodem. Na Bukowskiej 237 wszystko idzie szybko i sprawnie. 5 min po zaparkowaniu samochodu na parkingu, już jesteś na lotnisku. Natomiast na Bukowskiej-Polnej długo musiałam czekać za transportem i w jedną i w drugą stronę. Za to bardzo sympatyczny pan kierowca:)

Jeszcze innym razem byłam bez samochodu i nocowałam w kwaterze na ul. Daliowej. Za osobę w pokoju dwuosobowym 35 zł. Taxi z kwatery na lotnisko ok. 15 zł. Można też jechać autobusem, bo blisko jest przystanek. Nr tel. to 605-122-215.
_________________
Image

Moje podróże: https://podroze-podroze-podroze.blogspot.com


Ostatnio edytowany przez Astrid, 16 Paź 2011 15:30, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 14 Paź 2011 17:24 

Rejestracja: 11 Paź 2011
Posty: 11
fakt parking Bukowska-Poland jest trochę słabo oznaczony i mało oświetlony
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 234 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: iznogud, siedar oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group