Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Wrz 2019 14:33 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
Lotnisko znajduje się ok. 55 km od Puno za miastem Juliaca, dojazd zajmuje 1h15 min busem, koszt 15 S / os. Aby zarezerwować autobus wystarczy poprosić o to w recepcji hotelu/hostelu, robią to bez żadnej prowizji i odbiór jest bezpośrednio spod danego hotelu po uzgodnieniu godziny. Taksówki na tej trasie są oferowane za 80-100 S za kurs, pewnie do utargowania jeszcze z 10-15 S.
Góra
 Profil Relacje PM off
przepioor uważa post za pomocny.
 
      
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
#2 PostWysłany: 16 Gru 2021 00:26 

Rejestracja: 11 Maj 2013
Posty: 115
Wyżej wspomniana firma dowożąca z hotelu w Puno bezpośrednio na lotnisko nazywa się Rossy Tours https://www.rossytours.com/ i jest to jedyna firma świadcząca takie usługi. Ceny są różne i nie wiem od czego zależą, ja płaciłem 20 soli, inni 25, a w poście wyżej jest że 15. Płatność oczywiście tylko gotówą, dobry kontakt z nimi przez whatsapp, można się umówić.
UWAGA co do samego lotniska w Juliace: przejście przez security zajęło mi osobiście 5min, ale przed przyjazdem ostrzegli mnie ludzie, którzy lecieli dzień wcześniej, że czekali na przejście przez security 1,5h. Jest to bardzo prawdopodobne zważywszy na to, że lotnisko posiada tylko jedną (!) bramkę security i w ich przypadku lecieli jedynym lotem jaki był tego dnia, czyli wypełnienie maksymalne i wszyscy ludzie skumulowani do jednej bramki bezpieczeństwa.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 21 Lut 2024 18:11 

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 488
niebieski
Po przylocie stoi bus który zabiera pasażerów do Puno. Płaci się 20 Sol od osoby.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group