Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Lip 2015 14:33 
Awatar użytkownika

Loty: 46
Kilometry: 169 080
Pod koniec września i cały październik wyjazdy ze Szczecina do lotnisk w Berlinie od 4,99zł w jedną stronę.
Dobra alternatywa dla Follow Me, taki sam komfort, sprawdzone, pewne, znowu kupione :D
Bilety kupujemy na http://pksszczecin.info

Dla przykładu połączenie na Tegel:

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
7 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.

#2 PostWysłany: 29 Paź 2016 15:45 

Loty: 39
Kilometry: 52 506
srebrny
Dawno nic nie było o tej trasie, więc szybka aktualizacja z mojej strony.
Tydzień temu korzystałem z PKS Szczecin do Berlin SXF. Bilet kupiony miesiąc wcześniej za 19.99zł na http://www.euroticket.pl Rozkład na http://www.pksszczecin.info Podróż była wygodna i szybka - na SXF dotarliśmy wcześniej niż w rozkładzie.

Dla ludzi nie znających Szczecina: bus odjeżdża spod wejścia głównego dworca PKS - niebieski budynek na fotce na tyłach dworca PKP. Nie ma tam innych przystanków, więc nie można się zgubić.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
Abcn uważa post za pomocny.

#3 PostWysłany: 02 Lis 2016 13:14 
Awatar użytkownika

Loty: 1
Kilometry: 1 851
wersus79 napisał(a):
Dawno nic nie było o tej trasie, więc szybka aktualizacja z mojej strony.
Tydzień temu korzystałem z PKS Szczecin do Berlin SXF. Bilet kupiony miesiąc wcześniej za 19.99zł na http://www.euroticket.pl Rozkład na http://www.pksszczecin.info Podróż była wygodna i szybka - na SXF dotarliśmy wcześniej niż w rozkładzie.

Dla ludzi nie znających Szczecina: bus odjeżdża spod wejścia głównego dworca PKS - niebieski budynek na fotce na tyłach dworca PKP. Nie ma tam innych przystanków, więc nie można się zgubić.

A ja z PKS nie pojadę, jechałem z nimi na wiosnę i było ok, ale rozum podpowiada, jak jadę na samolot to muszę być pewny, że dojadę... tymczasem znajoma jechała w październiku z nimi i strzeliła im opona na autostradzie. Stali ponad 3 godziny na autostradzie, bo kierowca nie potrafił się dogadać z dyspozytorami jak rozwiązać problem. Nawet w czasie reakcji było o tej sytuacji.

Ja wiem, że opona to wypadek losowy, ale firma która bierze się za takie połączenia powinna to przewidzieć i błyskawicznie reagować, aby ludzie nie spóźnili się na samolot, a PKS miał to gdzieś. :|
 Relacje PM off  

#4 PostWysłany: 15 Lis 2016 08:47 
Awatar użytkownika

Loty: 1
Kilometry: 1 851
Promocja Follow me, gdyby ktoś szukał taniego transferu

Image
 Relacje PM off  

#5 PostWysłany: 14 Lip 2019 10:20 

Cześć,
czy ktoś z Was korzystał z przewozu PKS ze Szczecina na lotnisko w Berlinie?
Kuszą ceną, bo oprócz normalnych biletów za 49zł/osoba, mają również ceny promocyjne, np. znalazłem za 14,99zł/osoba.
Tylko jak to jest z ich punktualnością, czy "odwoływaniem przejazdów"?
Ma ktoś jakieś doświadczenia?
 Relacje PM off  

#6 PostWysłany: 14 Lip 2019 10:22 
Awatar użytkownika

niebieski
Można polecić, punktualnie i wygodnie, nic nie odwołują . Można się też dogadać telefonicznie w razie ew. opóźnień, w przeciwieństwie to konkurencyjnej firmy na literę F. ;)
 Relacje PM off
martinez07 uważa post za pomocny.

#7 PostWysłany: 14 Lip 2019 10:35 

Bilet kupiony.
Dziękuję :D
 Relacje PM off  

#8 PostWysłany: 14 Lip 2019 10:36 

srebrny
Jeżdziłem wiele razy zarówno Flixem jak i PKS. Uzaleznione wszystko było od godz wyjazdu lub przyjazdu. PKS ma trochę mniejszą ich ilość. Jakość podróżowania na tym samym poziomie. Ceny zazwyczaj niższe w PKS. Kierowcy PKS są na tyle uprzejmi , że nawet dzwonią do pasażerów których nie ma daną godz w busie oczywiście jak pozostawią namiary na siebie. Punktualność b.podobna u obu przewoźników. Your choice :P :P :P
 Relacje PM off

#9 PostWysłany: 14 Lip 2019 10:44 

Kupiłem w PKS dwa bilety za 30zł. Za ten sam dzień i godzinę wyjazdu Flixbus kosztowałby mnie 99zł. Po Waszych odpowiedziach wybór stał się oczywisty :D
Dziękuję.
 Relacje PM off  

#10 PostWysłany: 14 Lip 2019 12:21 
Awatar użytkownika

złoty
PKS jest w porządku, bilety do wyrwania za 9,99 PLN. Bardzo pozytywnie nastawieni do klienta, jak mi się samolot opóźnił, po telefonie na infolinię kierowca na mnie zaczekał coś ok. 20-30 minut. Do 15 minut czekają bez problemu.
 Relacje PM off
patpul lubi ten post.

#11 PostWysłany: 14 Lip 2019 13:20 

niebieski
Korzystałem. Polecam.
 Relacje PM off  

#12 PostWysłany: 30 Sty 2020 11:11 

Loty: 39
Kilometry: 52 506
srebrny
Od początku maja, prze całe wakacje bardzo dużo kursów za 9.99 zł

sierpień Szczecin TXL cały za 9.99 zł
Załącznik:
euroTICKET - Bilety autokarowe on-line - Lista połączeń autokarowych z SZCZECIN do BERLIN-TEGEL (2).png

sierpień Szczecin SXF cały za 9.99 zł
Załącznik:
euroTICKET - Bilety autokarowe on-line - Lista połączeń autokarowych z SZCZECIN do BERLIN-SCHONEFELD.png

Maj, czerwiec i lipiec bez dwóch porannych kursów w tej cenie. To i tak taniej niż większość kursów Flixbusem.

https://api.euroticket.pl/SaleWWW/eurot ... /pl#cities

Relacje PM off  

[ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości