Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 117 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 18 Lis 2012 01:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
basienka1984 napisał(a):
Jeszcze nie bardzo:) ale co tam mam 2 tyg jeszcze :P

to ja Ci powiem mniej wiecej:
- przystanek jest przy autostradzie
- po wyjściu z terminala trzeba sie kierowac w prawo
- pamietam że się przechodzi przez takie małe rondo i kieruje sie w strone autostrady, która jest tuż obok na takim podwyższeniu
- przechodzisz pod autostradą i zaraz skręcasz w lewo po takich kamiennych schodkach na górę, żeby wyjść na poziom autostrady
- no i jak tam wyjdziesz to tam już będzie przystanek :)
trzeba machać ręką bo inaczej się nie zatrzyma
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#42 PostWysłany: 18 Lis 2012 09:24 

Rejestracja: 13 Cze 2012
Posty: 4
Dzięki wielkie.

Z takim machaniem spotkałam się w Kołobrzegu aby autobus sie zatrzymal.

Dobrze wiedzieć. Dzięki

Obczaiłam, że autobus napewno zatrzymuije się koło wielkich centr handlowych Cito i Yumbo.

Wiec napewno w tych okolicach szukam.

Ech jeszcze dwa tygodnie i witajcie piekne plaze i słoneczko.

P.s mam równiez wstepnie zarezerwowany nocleg na pobyt w Las Palmas, ale potwierdzcie mi prosze, ze zdecydowanie lepsza pogoda bedzie na poludniu i szukac na południu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 18 Lis 2012 18:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
ja byłem na południu, w maspalomas w dzielnicy o wdzięcznej i jakże hiszpańskojęzycznej nazwie: sonnen land :D
no ale to było w kwietniu. wątpię żeby różnice w pogodzie były bardzo duże między południem a północą.
południe jest bardizej turystyczne a na północy mają np uniwersytet :)

na porządne nic-nie-robienie ja bym polecał południe.
ja mieszkałem w bungalowie za 20e/noc. sie to nazywalo ataitana faro ale trzeba sie dowiedziec czy rzeczywiscie sie rezerwuje bungalow czy tez pokój w takim bloku bo oni tak jakby tylko ten blok mają.
a widoki z bungalowu takie, że aż się nie chce z niego wychodzić :)
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 18 Lis 2012 19:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
namteH napisał(a):
wątpię żeby różnice w pogodzie były bardzo duże między południem a północą.

różnica między północą a południem może być bardzo duża. Na północy często jest pochmurnie, gdy na południu bez żadnej chmury na niebie. Ba, w Vecindario potrafi niesamowicie wiać, a w Playa del Ingles być ledwo wyczuwalny wiatr. Miejscowi mówią, iż najlepsza pogoda jest w rejonie Puerto Rico - tam praktycznie nie ma chmur, kiedy w Playa del Ingles może ich troche być, a w Las Palmas w tym czasie może padać.

PS. W zasadzie na wszystkich wyspach góry trzymają chmury i często północ jest pochmurna, a południe ok i kilka stopni cieplej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 18 Lis 2012 19:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
co do chmur to jeszcze dodam, że w kwietniu miałem wszystkie noce pochmurne i potem przed południem się już rozjaśniało.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 05 Sie 2013 17:51 

Rejestracja: 05 Sie 2010
Posty: 48
hej hej
wybieram się 23.09 na kanary. czy ktoś z was był w tym roku żeby uaktualnić informacje??
przede wszystkim czy zmieniły się linie autobusowe, miejsce przystanku, ceny biletów...??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 11 Wrz 2013 20:57 

Rejestracja: 29 Wrz 2012
Posty: 125
Loty: 303
Kilometry: 418 529
niebieski
Odnośnie autobusów na GC - wszystko na stronie przewoźnika http://www.globalsu.net/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 11 Wrz 2013 21:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
DXmaniac napisał(a):
Odnośnie autobusów na GC - wszystko na stronie przewoźnika http://www.globalsu.net/

w drugim poście tego tematu już ten link jest.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 05 Lis 2013 01:55 

Rejestracja: 27 Paź 2013
Posty: 3
Zbanowany
Z lotniska na Gran Canarii najlepiej dojechać linią "60" (jeśli dobrze pamiętam) - kursuje ona pomiędzy lotniskiem a San Telmo - głónym dworcem autobusowym w Las Palmas. Za bilet zapłacisz niecałe 3 euro. Ogólnie Gran Canaria jest bardzo dobrze skomunikowana jeśli chodzi o autobusy.
Gdyby ktoś chciał pojechać z lotniska na południe np. do Playa del Ingles, powinien wsiąść w linię "01", tylko ona ma przystanek nie przy terminalu, ale przy biegnącej koło lotniska autostradzie. Nie pamiętam ceny biletu, ale za przejazd z Las Palmas do Playa del Ingles płaciłem 5,6 euro (będzie tańszy, coś ok 4,5 euro tak na oko). Polecam także ten tekst - Samolotem na Gran Canarięw którym znajdziesz sporo praktycznych informacji, także odnośnie dojazdu na lotnisko.


Ostatnio edytowany przez mashacra, 20 Wrz 2014 22:21, edytowano w sumie 1 raz
Reklama, promowanie własnych stron internetowych, podawanie linków do innych, konkurencyjnych stron.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 05 Lis 2013 10:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
Robbocop napisał(a):
...Polecam także ten tekst - Samolotem na Gran Canarię w którym znajdziesz sporo praktycznych informacji, także odnośnie dojazdu na lotnisko.

pierwsze słowa z w/w strony:
Lot samolotem na Gran Canarię

Ile trwa lot samolotem na Majorkę?

:lol:
dalej już wyspy się nie mylą...
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 11 Mar 2015 12:08 

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 1
Loty: 12
Kilometry: 26 799
mxmx napisał(a):
mxmx napisał(a):
JACARAIPE napisał(a):
nocny autobus nr.5 jezdzi z Las Palmas do Maspalomas przez lotnisko ;)

Muchas gracias.


Właśnie wróciłem.
Po wyjściu z lotniska poszedłem na przystanek i okazało się, że w nocy autobus tam się nie zatrzymuje :(
Taxi kosztowało 40 Euro. Ogólnie dziwna sprawa bo na stronie Globalsu.net niby podane są godziny nocne...
W każdym razie ostrzegam.


Cześć.
Planuję z dzieckiem przylot na lotnisko w Gran Canaria o 21:00 tzn., że nie zabiorę się żadnym busem do Maspalomas o tej porze?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 13 Mar 2015 16:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 121
j,rajnhold napisał(a):
Cześć.
Planuję z dzieckiem przylot na lotnisko w Gran Canaria o 21:00 tzn., że nie zabiorę się żadnym busem do Maspalomas o tej porze?


w jaki dzień tygodnia przylatujesz? zadzwonię do Globala zapytać czy rozkłady są aktualne jeśli chcesz.
_________________
siempre Canarias <3
http://mividaencholas.blogspot.com.es/ moje życie na Wyspach Kanaryjskich
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 13 Mar 2015 20:28 

j,rajnhold napisał(a):
mxmx napisał(a):
mxmx napisał(a):
JACARAIPE napisał(a):
nocny autobus nr.5 jezdzi z Las Palmas do Maspalomas przez lotnisko ;)

Muchas gracias.


Właśnie wróciłem.
Po wyjściu z lotniska poszedłem na przystanek i okazało się, że w nocy autobus tam się nie zatrzymuje :(
Taxi kosztowało 40 Euro. Ogólnie dziwna sprawa bo na stronie Globalsu.net niby podane są godziny nocne...
W każdym razie ostrzegam.


Cześć.
Planuję z dzieckiem przylot na lotnisko w Gran Canaria o 21:00 tzn., że nie zabiorę się żadnym busem do Maspalomas o tej porze?


jeździ autobus nr 5
http://www.globalsu.net/lineas/linea5.pdf
Góra
 PM off  
      
#54 PostWysłany: 27 Sie 2015 09:06 

Rejestracja: 29 Paź 2014
Posty: 171
Loty: 55
Kilometry: 83 455
nie wiecie ile trwa dojazd z lotniska do Las Palmas linią 60? Nie znalazłem tej informacji nigdzie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 27 Sie 2015 18:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@maczup internet mówi, że 20 minut. Ma tylko 2 przystanki po drodze, więc jest to możliwe.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
maczup uważa post za pomocny.
 
      
#56 PostWysłany: 27 Sie 2015 18:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
namteH napisał(a):
@maczup internet mówi, że 20 minut. Ma tylko 2 przystanki po drodze, więc jest to możliwe.



wydaje mi sie ze sporo wiecej [35? 40?] do Santa Catalina [dalszy pyrzystanek, tam jezdzilem] --- to lotnisko spory kawalek od miasta jest

do tego blizszego [san telmo] tez chyba z 25-30 conajmniej
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
maczup uważa post za pomocny.
 
      
#57 PostWysłany: 27 Sie 2015 18:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@rw30 a to nie jest jakiś pospieszny? Na stronie globusa w zasadzie tylko 2 przystanki wyszczególnione między początkiem i końcem, a czas przejazdu to chyba na tripavisorze znalazłem.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
maczup uważa post za pomocny.
 
      
#58 PostWysłany: 27 Sie 2015 19:27 

Rejestracja: 29 Paź 2014
Posty: 171
Loty: 55
Kilometry: 83 455
Tak czy siak dłużej, niż godzina jechać nie powinien :-) Planuję się wybrać na mecz i nie wiem czy ryzykować z sobotą z przylotem o 15.10...
dzięki
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 27 Sie 2015 20:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
namteH napisał(a):
@rw30 a to nie jest jakiś pospieszny? Na stronie globusa w zasadzie tylko 2 przystanki wyszczególnione między początkiem i końcem, a czas przejazdu to chyba na tripavisorze znalazłem.



a może i jest - szczegółów nie pamiętam, ostatnio tam byłem 3 lata temu
ale zwyczajnie lotnisko jest bardzo daleko od miasta [tak prawie w połowie wyspy] i pamietam że jechało się długo


nie Girona - długo, ale dużo dłużej niż Prat - długo
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 09 Wrz 2015 02:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
maczup napisał(a):
Tak czy siak dłużej, niż godzina jechać nie powinien :-) Planuję się wybrać na mecz i nie wiem czy ryzykować z sobotą z przylotem o 15.10...
dzięki

Dziś jechałem 20 minut. Kierowca na autostradzie nie schodził poniżej 100km/h.
Góra
 Profil Relacje PM off
maczup uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 117 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group