Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 117 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 26 Lis 2011 19:46 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 379
niebieski
I to kolejny argument do wypożyczenia auta, miałbyś za to 2 dni wynajmu, a nawet 2,5;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Na ferie i nie tylko: loty British Airways do Kuala Lumpur z Warszawy za 2581 PLN Na ferie i nie tylko: loty British Airways do Kuala Lumpur z Warszawy za 2581 PLN
Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN
#22 PostWysłany: 26 Lis 2011 20:55 

Rejestracja: 09 Lis 2011
Posty: 5
bo76 napisał(a):
I to kolejny argument do wypożyczenia auta, miałbyś za to 2 dni wynajmu, a nawet 2,5;)


Najtaniej jak znalazłem to było 20eur/dzień w dodatku w Playa del Ingles.
Nie chciałem wynajmować samochodu na lotnisku bo po pierwsze pewnie bym musiał oddać też na lotnisku w tym samym miejscu, po drugie miałem już załatwiony wynajem taniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 26 Lis 2011 21:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
mxmx napisał(a):
bo76 napisał(a):
I to kolejny argument do wypożyczenia auta, miałbyś za to 2 dni wynajmu, a nawet 2,5;)


Najtaniej jak znalazłem to było 20eur/dzień w dodatku w Playa del Ingles.
Nie chciałem wynajmować samochodu na lotnisku bo po pierwsze pewnie bym musiał oddać też na lotnisku w tym samym miejscu, po drugie miałem już załatwiony wynajem taniej.

my lecac (w 5 osob) w lipcu, zamiast placic bodajze kolo 4€/os na dojazd autobusem do playa del ingles wzielismy auto na jeden dzien - na lotnisku, oddalismy dzien pozniej w playa del ingles. Koszt, o ile sie nie mysle, byl bardzo podobny albo nawet i mniejszy niz 20€ ;-)
http://www.arcarhire.com polecam, juz trzy razy korzystałem z tej wypozyczalni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 27 Lis 2011 00:53 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 379
niebieski
Ja w Cabreramedina.com przy wpisywaniu rezerwacji miałam dwa różne okna adresu na odbiór i na oddanie auta - wnioskuję więc, że to możliwe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 27 Lis 2011 04:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
bo76 napisał(a):
Ja w Cabreramedina.com przy wpisywaniu rezerwacji miałam dwa różne okna adresu na odbiór i na oddanie auta - wnioskuję więc, że to możliwe.

ja, w podanej przeze mnie wypozyczalni, nie doplacalem ani grosza/centa do tego, ze lokalizacje start/stop sie roznia ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 05 Gru 2011 09:59 

Rejestracja: 21 Mar 2010
Posty: 15
Witam,

Ja potrzebuje sie dostac w najblizszy piatek z lotniska. Laduje o 23:45, jestem sam wiec auto odpada, jakies autobusy? Mozna ewentualnie na lotnisku zostac do rana?

Pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 05 Gru 2011 11:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
bialy94 napisał(a):
Witam,

Ja potrzebuje sie dostac w najblizszy piatek z lotniska. Laduje o 23:45, jestem sam wiec auto odpada, jakies autobusy? Mozna ewentualnie na lotnisku zostac do rana?

Pzdr

pewnie, ze mozna, calkiem spore lotnisko ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 06 Gru 2011 22:43 

Rejestracja: 21 Mar 2010
Posty: 15
co do wielkości nie mam obaw ;) raczej co do podejścia obsługi? Nie czepiają się?

Pzdr!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 29 Cze 2012 21:00 

Rejestracja: 04 Kwi 2012
Posty: 14
Witam,
mam pytanie czy ktoś korzystał z tego autobusu (z Puerto Rico na lotnisko)?
http://www.globalsu.net/lineas/linea1.pdf

Czy ktoś wie na ile ten rozkład jest aktualny? Niby wszystko ok, ale jak na stronie globalsu.net wyszukuję połączenia z Puerto Rico na lotnisko to pojawiają mi się linie tylko 90 i 91 a nie wiem dlaczego nie ma linii 01.
Stąd moje pytanie do osób, które być może korzystały z tego transportu o aktualność tego rozkładu. I ewentualnie skąd ten autobus odjeżdza w Puerto Rico.
Wylot mam o 9.45 z tego co wiem z Puerto Rico jedzie się na lotnisko około godziny. Nadaję bagaż więc dla mnie najlepszy z tych autobusów byłby o 6.10.

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 10 Sie 2012 11:58 

Rejestracja: 15 Mar 2011
Posty: 159
Czy wypożyczając auto powyżej 3 dni płaci się za cały bak paliwa tak jak na Majorce?

Zastanawiam się ile wyjdzie cenowo czy lepiej 2x wypożyczyc auto czy może jednak na cały wyjazd. Ciekawi mnie ile kosztują autobusy np. Puerto Rico - Playa de Ingles. Znalazłam stronke z godzinami odjazdow autobusów ale nie ma tam cennika.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 10 Sie 2012 20:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
olaaa napisał(a):
Czy wypożyczając auto powyżej 3 dni płaci się za cały bak paliwa tak jak na Majorce?

Zastanawiam się ile wyjdzie cenowo czy lepiej 2x wypożyczyc auto czy może jednak na cały wyjazd. Ciekawi mnie ile kosztują autobusy np. Puerto Rico - Playa de Ingles. Znalazłam stronke z godzinami odjazdow autobusów ale nie ma tam cennika.



to jest bardzo blisko wiec przypuszczam że autobus moze kosztowac z 1 czy 1.50, nie wiecej
miejski w Las Palmas też chyba coś koło tego kosztuje
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 10 Sie 2012 21:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
rw30 napisał(a):
olaaa napisał(a):
Czy wypożyczając auto powyżej 3 dni płaci się za cały bak paliwa tak jak na Majorce?

Zastanawiam się ile wyjdzie cenowo czy lepiej 2x wypożyczyc auto czy może jednak na cały wyjazd. Ciekawi mnie ile kosztują autobusy np. Puerto Rico - Playa de Ingles. Znalazłam stronke z godzinami odjazdow autobusów ale nie ma tam cennika.



to jest bardzo blisko wiec przypuszczam że autobus moze kosztowac z 1 czy 1.50, nie wiecej
miejski w Las Palmas też chyba coś koło tego kosztuje

oj zdziwiłbyś sie ;)

Líneas al aeropuerto
Línea 60
Las Palmas de G.C. (Estación San Telmo) - Aeropuerto ó viceversa - 2.30 €
Las Palmas de G.C. (Intercambiador Santa Catalina) - Aeropuerto ó viceversa - 2.95 €
(opcja 1 to w zasadzie przedmieścia LP)

Pamiętam, że nas w 5 osób w tamtym roku taniej wyszedł samochód (15€ na JEDEN dzien bookowane dzien przed przylotem) niz autobus (akurat w druga strone, do Maspalomas) ;) Kanary są taniutkie, ale z busami (relatywnie) przeginają w niektórych momentach. Tam tylko auto (z paliwem po ~1€..) :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 10 Sie 2012 23:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Blackall napisał(a):
rw30 napisał(a):
olaaa napisał(a):
Czy wypożyczając auto powyżej 3 dni płaci się za cały bak paliwa tak jak na Majorce?

Zastanawiam się ile wyjdzie cenowo czy lepiej 2x wypożyczyc auto czy może jednak na cały wyjazd. Ciekawi mnie ile kosztują autobusy np. Puerto Rico - Playa de Ingles. Znalazłam stronke z godzinami odjazdow autobusów ale nie ma tam cennika.



to jest bardzo blisko wiec przypuszczam że autobus moze kosztowac z 1 czy 1.50, nie wiecej
miejski w Las Palmas też chyba coś koło tego kosztuje

oj zdziwiłbyś sie ;)

Líneas al aeropuerto
Línea 60
Las Palmas de G.C. (Estación San Telmo) - Aeropuerto ó viceversa - 2.30 €
Las Palmas de G.C. (Intercambiador Santa Catalina) - Aeropuerto ó viceversa - 2.95 €
(opcja 1 to w zasadzie przedmieścia LP)

Pamiętam, że nas w 5 osób w tamtym roku taniej wyszedł samochód (15€ na JEDEN dzien bookowane dzien przed przylotem) niz autobus (akurat w druga strone, do Maspalomas) ;) Kanary są taniutkie, ale z busami (relatywnie) przeginają w niektórych momentach. Tam tylko auto (z paliwem po ~1€..) :)


nie wiem czemu piszesz o cenie autobusu NA LOTNISKO [oddalone jakies 30 km od Las Palmas, jeśli się nie mylę], gdy ja piszę o cenie autobusu MIEJSKIEGO


http://www.guaguas.com/index.php?option ... 76&lang=en


także nie, nie zdziwiłem się : )
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 12 Sie 2012 22:31 

Rejestracja: 15 Mar 2011
Posty: 159
a jak z tym paliwem wie ktoś może czy jest płacone extra za bak paliwa powyżej 3 dni??
Bo generalnie wypożyczenie auta jest tanie ale dodając do tego extra ubezpieczenie itd. to się robi sporo kasy...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 16 Paź 2012 01:59 

Rejestracja: 29 Lut 2012
Posty: 18
Loty: 66
Kilometry: 140 308
A czy ktoś mógłby polecić jakąś firmę wynajmującą samochody, ale pod kątem wieku kierowców? Mając 21 lat, z tego co czytam w warunkach wypożyczania, albo w ogóle nie mogę dostać samochodu albo muszę zapłacić dodatkową opłatę za tzw. 'młodego kierowcę' (najtaniej znalazłem +15 euro do ceny samochodu)...
Szukał ktoś wypożyczalni pod tym kątem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 17 Lis 2012 22:00 

Rejestracja: 13 Cze 2012
Posty: 4
Witam, Zwracam się z prośba o pomoc. OD 4-10.12.2012 lece na Gran Canarię.

Niestety nie potrafię rozgryzć autobusu lini 66. Czy nazwy przystanków to są również nazwy hoteli. Jak zlokalizować dokładne adresy przystanków tej lini

Ląduje okolo 17:00 i chcialabym udac się odrazu bezpośrednio na południe np Playa del Ingles czy Maspalomas. Hotel/apartament jeszcze nie wybrany ale napewno chce aby przystanek był blisko noclegu


http://www.globalsu.es/lineas/linea66.pdf

Proszę o pomoc, albo inne wskazówki dotyczące lini autobusowej, ktore jada na południe
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 17 Lis 2012 22:18 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
basienka1984 , może ta mapa http://www.globalsu.es/es/concesiones.php
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 17 Lis 2012 22:46 

Rejestracja: 13 Cze 2012
Posty: 4
Hej,
Dzięki serdeczne, ale nie kminie tej mapy.Co oznaczają te cyfry??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 17 Lis 2012 23:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
ja miałem podobny problem podczas pobytu na GC
pomógł mi gps w telefonie. po prostu wiedzialem gdzie mniej wiecej wysiąść (z google) i gdy się do tego punktu zbliżył bus to wysiadłem. udało się perfekcyjnie :)

co Ci polecam? spójrz na googlach(street view) gdzie jest przystanek, jakieś charakterystyczne punkty na trasie przejazdu(ją musisz obczaić sama po tym co znalazłaś na stronie ;] ); innego sposobu nie znam...
masz dobrze bo przylatujesz po południu co jest łatwiejsze. ja musiałem wygladać charakterystycznych punktów o 1 w nocy :D

jedno pytanie: a wiesz gdzie masz przystanek z lotniska? 8-)
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 18 Lis 2012 00:21 

Rejestracja: 13 Cze 2012
Posty: 4
Jeszcze nie bardzo:) ale co tam mam 2 tyg jeszcze :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 117 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group