Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 178 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 24 Lip 2016 14:16 

Rejestracja: 24 Lip 2016
Posty: 1
Mam pytanie do której godziny można kupić bilety Sagales na lotnisku w Gironie. Przylatujemy z Wrocławia o 23.55 i martwię się, że nie będzie możliwości kupienia biletów. Podróżujemy (dwie osoby) do Santa Sussana autobusem 605, znaleźliśmy w rozkładzie połączenie o 0.15, niemniej jednak nie możemy kupić biletów online (brak takowych w ofercie). Wysłałem nawet mail w tej sprawie do Sagales, odpowiedzi brak. Alternatywnie kupimy jakiś transfer do Hotelu, chociaż dużo taniej jest autobusem. Dziękuję za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
#142 PostWysłany: 24 Lip 2016 14:31 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Quisi , witamy na forum,
Zawsze jak jechalem z GRO , także w nocy , budka /kasa biletowa była otwarta i mnóstwo ludzi kupowalo bilety - do Barcelony lub na Costa-
przypuszczam że zamykają gdy odjeżdża ostatni autokar
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#143 PostWysłany: 24 Lip 2016 15:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2011
Posty: 546
niebieski
Nie zapominaj, że bilet można kupić także u kierowcy, co więcej w punkcie na lotnisku sprzedają właściwie tylko bilety do Barcelony, na inne trasy odsyłają do kierowcy autobusu. Ten autobus o 0:15 jedzie przez Lloret, myślę że szybciej i taniej będzie przez hoppa. Poza tym trochę mało czasu (20 min) między rozkładowym lądowaniem samolotu, a odjazdem busu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#144 PostWysłany: 31 Lip 2016 11:55 

Rejestracja: 31 Lip 2016
Posty: 1
Witam 04.08.16 wybieram sie do lloret de mar wyląduje w godzinach nocnych zamierzam na lotnisku przekimać i rano o 9 autokarem do loret de mar.

Mam pytanie ile kosztuje bus sagales ? kupując online 10E a w wyszukiwarce pokazuje 2,75E ?

Może ktoś z was wybiera sie tez w tym terminie ? :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 31 Lip 2016 12:10 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Witamy na forum,

Cena niższa to chyba bus do miasta Girony , może pomyliles się w zaznaczaniu/wybieraniu.
Jeśli szukasz kto jedzie w podobnym terminie , zajrzyj do dzialu Szukam towarzyszą podróży

Powodzenia
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 01 Sie 2016 11:04 

Rejestracja: 01 Sie 2016
Posty: 1
Ląduję w Gironie 23:55 02.10. Pierwszy raz muszę zorganizować sobie transport do hotelu zawsze udawało się miejskimi liniami/pociągami więc potrzebuję pomocy :) Pytanie o hoppa, podróżował ktoś opcją Shared shuttle (autobus) i jest w stanie mi przybliżyć jak wygląda procedura z góry dzięki za pomoc!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#147 PostWysłany: 01 Sie 2016 12:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2011
Posty: 546
niebieski
Wychodzisz ze strefy przylotu i na wprost drzwi stoi osoba z kartką hoppa i innymi nazwami transerów - zgłaszasz się do niej a ona dalej Cię pokieruje z którego stanowiska na dworcu przy lotnisku będzie transport i tam się zgłaszasz. A dalej zawiozą Cię pod same drzwi hotelu. Niestety cena komunkacji autobusowej z tego lotniska w kierunku nadmorskich miejscowości jest słabo rozwinięta i cenowo wygórowana.

-- 01 Sie 2016 13:19 --

domanpl napisał(a):
Witam 04.08.16 wybieram sie do lloret de mar wyląduje w godzinach nocnych zamierzam na lotnisku przekimać i rano o 9 autokarem do loret de mar.
Mam pytanie ile kosztuje bus sagales ? kupując online 10E a w wyszukiwarce pokazuje 2,75E ?
Może ktoś z was wybiera sie tez w tym terminie ?

Autobus z Girona Airport do Lloret de Mar kosztuje 10 euro, nieco taniej jest z przesiadką przez Gironę (miasto) - tym samy zyskasz możliwość zwiedzenia-zobaczenia tego miasta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#148 PostWysłany: 01 Sie 2016 13:40 

Rejestracja: 01 Sie 2016
Posty: 2
Jak ktoś już lądował na tym lotnisku w nocy, to niech da znać ile zajmuje wyjście z samolotu i czy uda się zdążyć na transport do miasta.

Ja mam zaplanowane lądowanie na GRO 10 sierpnia o 23:55 i chciało o 00:30 ruszyć autobusem Sagales do Girony - uda się? :) Mam tylko bagaż podręczny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#149 PostWysłany: 01 Sie 2016 14:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2011
Posty: 546
niebieski
Sporo osób lądowało, jesli samolot wyląduje planowo, uda się - chyba że zostaniesz zatrzymany przez straż na kontrolę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#150 PostWysłany: 01 Sie 2016 15:31 

Rejestracja: 01 Sie 2016
Posty: 2
Dzięki, mam nadzieję, że się uda. Jestem jeszcze świeżakiem w takich wycieczkach, a widziałem ostatnio ktoś pytał o transport 20 minut po lądowaniu i to nie było takie pewne, że zdąży. Napiszę jak dolecę ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#151 PostWysłany: 01 Sie 2016 18:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2011
Posty: 546
niebieski
Nie bierz mojej wypowiedzi za pewniaka, ale jeśli samolot wyląduje przed czasem to jeszcze zdążysz się wynudzić. Odległość od drzwi hali przylotów do autobusu pokonasz pewnie w 2 -3 minuty, kierując się na prawo jak opuścisz terminal.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#152 PostWysłany: 23 Sie 2016 19:48 

Rejestracja: 23 Sie 2016
Posty: 1
Cześć,

12 września o 6.30 mam lot z Girony do Krakowa i jadę z Calelli. Czy rezerwacja na hoppa.com na termin nocny jest bezpieczna? Nie chcę zostać na lodzie o 4 w nocy w dniu wyjazdu. Może bezpieczniej (pod względem tego, że transfer się odbędzie) jechać z Barcelony ostatnim autobusem i przeczekać na lotnisku? Jeżeli ktoś był w podobnej sytuacji lub nie był, ale jest zorientowany to proszę o opinię.

Pozdrawiam,
Krzysiek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#153 PostWysłany: 24 Sie 2016 00:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2011
Posty: 546
niebieski
Hoppa,świadczy usługi transportu także na loty poranne więc z rezerwacją nie powinno być problemu, choć noc będziesz miał zarwaną i transfer z Calleli pewnie na ok. 4 jak nie wcześniej. Czy coś może się wydarzyć i transfer nie odbędzie się, trudno przewidzieć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#154 PostWysłany: 19 Wrz 2016 08:52 

Rejestracja: 02 Mar 2016
Posty: 4
Witam mam pytanie jak jest z tym autobusem 605 do LLoret czeka na ostatni lot Ryanair o 23:55, bo jak pamiętam to do Barcelony bus czekał jeśli lot sie lekko opóźnił, a jak nie to może ma ktoś namiary na taxi dla 5 os. bo z tego co pamiętam to większość jest taksówek jest 4 osobowa

Z góry dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#155 PostWysłany: 21 Wrz 2016 21:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2011
Posty: 546
niebieski
Autobusy do Barcelony to busy specjalne z rozkladem dostosowanym pod loty Ryanaira. A 605 to autobus mający swój rozklad i raczej nie będzie czekał na opóźniony przylot. Przed lotniskiem jest duży wybór taksówek i mini busów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#156 PostWysłany: 29 Wrz 2016 10:00 

Rejestracja: 09 Lut 2014
Posty: 5
Loty: 34
Kilometry: 53 244
21 października lecę z Krakowa do Girony. Lądowanie Ryanair w Gironie jest o 12:15.
Sagales odjeżdża o 12:30 czy uda się na niego zdążyć czy lepiej skorzystać z Shuttle Direct bo Sagales w przypadku ewentualnego opóźnienia samolotu raczej nie będzie czekał a Shuttle Direct chyba zaczeka :)
Czy leci może ktoś w tym samym czasie? Może udałoby się wziąć wspólnie taxi dla 4-5 osób i wyjdzie najtaniej w ten sposób :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#157 PostWysłany: 29 Wrz 2016 13:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2011
Posty: 546
niebieski
Wszak to nie jest przesiadka miedzy kolejnymi samolotami, gdzie trzeba mieć odpowiednio większy zapas czasu, to w tym przypadku widzę małe szanse, choć Ryanair lubi przylatywać na lotnisko docelowe przed czasem. Skorzystaj z Hoppa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#158 PostWysłany: 24 Paź 2016 13:23 

Rejestracja: 09 Lut 2014
Posty: 5
Loty: 34
Kilometry: 53 244
Byłem, przetestowałem więc zostawię info potomnym.
Z lotniska w Gironie do Lloret de Mar, Tossa de Mar i okolic najlepiej i najtaniej jest się dostać autobusem Sagales.
Bilety po 10E w jedną stronę od osoby ale na stronie www można kupić bilety przez Internet w obie strony dzięki czemu zamiast 20E zapłacimy tylko 16E :)
Autobusy jeżdżą punktualnie co do minuty i są dostosowane do lotów.
Autokary czekają tuż przy lotnisku, wystarczy wyjść z hali przylotów i udać się na prawo.
Jeżeli nie ma autokaru na lotnisko o wymarzonej dla nas godzinie polecam udać się autokarem wcześniejszym i zaczekać na lot na lotnisku, jest sporo miejsc siedzących, nie ma podłokietników więc śmiało można się rozłożyć na trzech / czterech krzesełkach i nawet przenocować całą noc - sprawdzone :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#159 PostWysłany: 27 Paź 2016 12:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2016
Posty: 128
Loty: 34
Kilometry: 60 357
Nie mogę nigdzie znaleźć info...
Jak dojechać z Girony lotniska do Badalony? przylatuję do Girony po 23 więc domyślam się, że w Barcelonie będę około 2. Jak wtedy się do Badalony dostać? bo ciągle się zastanawiam gdzie wziąć nocleg czy Barcelona czy Badalona (bardzo tanie noclegi tam są).
Czy jest jakas inna opcja niż taxi ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#160 PostWysłany: 27 Paź 2016 12:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
Albo taxi albo czytasz forum, to samo co 2 dni temu:

lotnisko-girona-miasto-barcelona,1300,1763

lotnisko-girona-costa-brava-i-costa-maresme,1300,11507

http://www.sagales.com/es/resultados-bu ... 16+18%3A00
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 178 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group