Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 178 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 04 Sie 2015 19:53 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Witamy,
Rozkład pojawi się po sezonie, myślę że miesiąc przed twą podróżą,
ale fakt, nie wiadomo czy będzie autokar tego dnia o tej porze.
Inne możliwości to tzw transfer np resorthoppa, niewiele droższy od biletu na autokar ale zabierający więcej czasu, lub publiczny transport - autokar do miasta Girony, kolejka do Blanes i autobus do LLoret /do sprawdzenia .../ lub może będzie autokar z miasta G. - LL.
Lub szlak pieszy do Riudellots do kolejki ...
Poszperaj po wątkach, były opisy
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#122 PostWysłany: 04 Sie 2015 20:14 

Rejestracja: 04 Sie 2015
Posty: 2
Resorthoppa niestety sprawdzałem już i wcale tak tanio nie wychodzi w porównaniu z autokarem.. :cry: autokar jakieś 10e z tego co kojarze a cena za resorta jest jakies 51e w jedną strone... :shock:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 14 Wrz 2015 13:55 

Rejestracja: 14 Wrz 2015
Posty: 5
Proszę powiedzcie mi, transfer - Resorthoppa - gdzie go szukać po wyjściu z lotniska w Gironie? I czy w wypadku, gdy samolot przylatuje 23:55 - taką godzinę wpisywać? Czy brać z pewnym naddatkiem na ewentualne opóźnienia?

Pozdrawim
Marek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 09 Lut 2016 21:54 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
hey, ma ktoś aktualne zdjęcie cennika taxi taryfy nocnej z lotniska w kierunku tossa de mar? będę wdzięczny, pzdr
edit: znalazłem "€3.40 for night service between 21:00 and 07:00 Monday to Friday" ale czy to prawda tylko 3,4E za trzasniecie drzwiami w taryfie nocnej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 10 Lut 2016 08:13 

Koleś z tabliczka "resorthoppa" czeka w hali przylotów. Podaj planowa godzinę przylotu i nr lotu. W przypadku opoźnienia bedą wiedzieli co i jak.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 PM off  
      
#126 PostWysłany: 10 Lut 2016 09:54 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
@santech i przyszli czytelnicy podróżnicy do TdM
lista przybliżonych cen jest na stronie lotniska
http://www.aena.es/csee/Satellite/Aerop ... /Taxi.html
na dole też tlf w razie potrzeby uściślenia inf.
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off
santech lubi ten post.
santech uważa post za pomocny.
 
      
#127 PostWysłany: 10 Lut 2016 10:00 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
dodam tylko, że w tabelce jest podział na taryfę dzienną i nocną i potwierdza to moje poprzednie znalezisko że różnica między nimi jest niewielka, dlatego wg mnie w przypadku moich wyjazdów 2+2 nie warto nic kombinować tylko brać taxi, pzdr


hey, sprawdzałem trasę na googlemaps z lotniska do Riudellots na stację, nie jest tak wesoło jak myślałem,
wygląda na to, że nie ma chodnika tylko wydzielony ciągłą linią fragment jezdni,
czy ktoś przerabiał tą drogę ostatnio z buta ? waham się bo zwykle wykorzystuję takie podejścia jak latam z żoną (W6 z plecakami) a teraz lecimy całą rodzinką FR z walizkami (2x2) i to chyba nie jest dobry pomysł,
myślę też o taxi z Riudellots na lotnisko, chyba nie powinna kosztować więcej jak 10E - takie info znalałem na jakiś angloforum,
proszę o info kogoś kto przeszedł tą drogę, pzdr

edit: kurcze ślepnę, gdzie jest cena za przejazd RG1 Callela-Riudellots http://rodalies.gencat.cat/en/tarifes/s ... 29cdf219_1
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn uważa post za pomocny.
 
      
#128 PostWysłany: 12 Lut 2016 21:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
Single ticket:
4,9 €
:arrow: http://rodalies.gencat.cat/en/horaris// ... alies=true (sprawdź daty!)

A co do przejścia (ja nie szedłem, jak by co): nie wygląda to źle choć najgorszy kawałek to przejście przez rondo pod N-2, bo tam trzeba by przejść trawka. Jak jedziecie z dziećmi to lepiej wziąć taxi.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
santech lubi ten post.
santech uważa post za pomocny.
 
      
#129 PostWysłany: 14 Lut 2016 20:44 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
starość nie radość, nie wiem czemu nie moglem tego znaleźć, w międzyczasie, na apkce, w sumie dość przyjemna to znalazłem, ale dzięki, co do drogi chyba masz rację, wysiądziemy w Riudellots, taxi pewnie jakieś 10E a będzie porównywalne tak jak gbybyśmy dojechali do Girony a potem na lotnisko, czyatałem o tym chyba na Tripadvisor, że ktoś jechał pociągiem i widział osobę która wysiadła w Riudellots i była na lotnisku dużo szybciej niż on który dojechał do Girony a z niej na lotnisko, wszystko jasne, pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 22 Mar 2016 17:12 

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 42
Witam,
Sprawdziłem przed chwilą ceny resorthoppa na trasie Calella (de la costa)-> Girona lotnisko i mocno się zdziwiłem. Aktualna cena to ponad 14 funtów. W zeszłym roku na tej samej trasie płaciłem coś około 40 zł.
Przy tak wysokiej cenie i 5 osobach bardziej opłaca się jechać taksówką. Poza tym nie wiem dlaczego podczas rezerwacji na mapce pokazuje lotnisko w Barcelonie?
Transfer na lotnisko w Barcelonie wynosi niecałe 13 funtów pomimo, że trasa jest znacznie dłuższa.
shuttledirect- cena 9,66 funta z Calelli do Girony.
Ktoś wie skąd tak duże różnice w cenie pomiędzy tymi przewoźnikami? Ale nawet shuttledirect jest dużo droższy od resorthoppa w poprzednim roku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 26 Mar 2016 11:46 

Rejestracja: 23 Mar 2016
Posty: 1
Loty: 26
Kilometry: 39 188
Lecę z kumplem do Girony z Wro 24.04.16 i będę na miejscu o 23:55. Muszę dostać się do Lloret de Mar. Czy ktoś tutaj ma podobny "problem" i chciałby przetransferować się z lotniska taksówką? Wyjdzie najtaniej. Ewentualnie jakiś transfer dla większej ilość osób. Myślę że też by się opłaciło. Jeżeli ktoś taki tutaj jest, to dawać znać ! :)
Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#132 PostWysłany: 28 Mar 2016 22:27 

Resorthoppa i nie potrzebujecie szukać towarzyszy na forum


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 PM off  
      
#133 PostWysłany: 31 Mar 2016 11:02 

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 42
A czy ktoś z Was korzystał z usług https://www.holidaytaxis.com/pl ?
Ceny mają atrakcyjne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 30 Maj 2016 12:46 

Rejestracja: 30 Maj 2016
Posty: 2
Będę 09.06 na lotnisku w Girona Barcelona o 22.35.
Nie znalazłam niestety żadnego dojazdu do Lloret de Mar. Lokalne autobusy już nie kursują o tej porze.
Jedynym rozwiązaniem jest Shuttlebus, koszt jednak ok. 50 zł.
Macie może jakieś rozwiązanie?
Góra
 Profil Relacje PM off
hommedenord lubi ten post.
 
      
#135 PostWysłany: 30 Maj 2016 21:57 

Rejestracja: 30 Maj 2016
Posty: 2
marz_ziem napisał(a):
Będę 09.06 na lotnisku w Girona Barcelona o 22.35.
Nie znalazłam niestety żadnego dojazdu do Lloret de Mar. Lokalne autobusy już nie kursują o tej porze.
Jedynym rozwiązaniem jest Shuttlebus, koszt jednak ok. 50 zł.
Macie może jakieś rozwiązanie?


marz_ziem

Czy wracasz przez Gironę-miasto (np. busem na lotnisko) - albo czy zahaczasz?
pilna sprawa ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 07 Cze 2016 13:09 

Rejestracja: 30 Maj 2016
Posty: 2
hommedenord napisał(a):

Czy wracasz przez Gironę-miasto (np. busem na lotnisko) - albo czy zahaczasz?
pilna sprawa ;)


Jeszcze nie wiem, ale raczej nie. Wybiorę chyba Shuttle bus bezpośrednio na lotnisko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 10 Cze 2016 14:21 

Rejestracja: 10 Cze 2016
Posty: 2
Witam , ja mam 3 os ekipe lecimy z KRK na lotnisko do Girony 18.07.2016 wieczorem gdzies kolo 18 wylot , i miejscem dolecowym jest Lloret de mar .. czyli najelpszy wybor to TAXI ?:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#138 PostWysłany: 10 Cze 2016 15:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@umc91
tak 8-)
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 14 Cze 2016 22:33 

Rejestracja: 10 Cze 2016
Posty: 2
spotkalem sie z czyms takim jak taxi wczesniej juz umowiona ze gosciu bedzie stał z transparentem na KOGO czeka ... ma ktoś moze jakis namiar ??
Czy po prostu uderzac do taksówkarza i ogien ??
Cena z lotniska do LLoret de Mar mniej wiecej jaka jest ?


Ostatnio edytowany przez Abcn 18 Cze 2016 12:10, edytowano w sumie 2 razy
Hej, przejrzałeś /przeszukales przez okienko/ ten wątek ? Zobaczysz ceny taxi i tzw transferów np. Resorthoppa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#140 PostWysłany: 03 Lip 2016 12:13 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
hey, info dla przylatujących w nocy do Girony, taxi (duży bus 7-mio osobowy) do Calelli do Mar w nocy 80E,
ponieważ byliśmy w 6 osób powrót też taxi w dzień wyszło 68E,
może komuś się przyda,
pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 178 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group