Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 28 Wrz 2018 11:13 
Awatar użytkownika

Loty: 159
Kilometry: 188 593
niebieski
Powrót na lotnisko z miasta minimalnie się różni od tego co pisali poprzednicy (przynajmniej w środku dnia). Bus 201 nie ma pętli na placu Republiki tylko od razu skręca w ulicę Amiryan. To pewnie przez korki. Zamiast być o 12:30 był 12:45. Wsiadłem na końcu ul. Abovyan, tuż przed przejściem dla pieszych (przy postoju taxi).
 Profil Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 05 Paź 2018 19:50 
Awatar użytkownika

Loty: 159
Kilometry: 188 593
niebieski
Załącznik:
yerevan-bus-201-na-lotnisko.png
yerevan-bus-201-na-lotnisko.png [ 355.04 KiB | Obejrzany 667 razy ]
 Profil Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 24 Maj 2019 00:12 

-- 24 Maj 2019 00:05 --

Wróciłem z Erywania kilka dni temu z najnowszymi doswiadczeniami, wracając w nocy na lotnisko złapałem busika z numerem 201 w dowolnym miejscu przy ul. Aboviana. z daleka było widać nadjeżdzajaca marszrutkę z
z wy

-- 24 Maj 2019 00:12 --

[quote="Kaspijskie"]Wróciłem z Erywania kilka dni temu z najnowszymi doswiadczeniami, wracając w nocy na lotnisko złapałem busika z numerem 201 w dowolnym miejscu przy ul. Aboviana. z daleka było widać nadjeżdżajacą marszrutkę z wyświetlanymi napisami na czerwono na przedniej szybie AEROPORT ZVARTNOS z półgodzinnym opóżnieniem.
 Profil Relacje PM off  

#24 PostWysłany: 09 Cze 2019 11:12 

srebrny
Bus 201 nadal kosztuje 300 dram. Dobrą opcją jest też GG Taxi - z centrum miasta na lotnisko zapłaciłem 1400 dram. Wystarczy ściągnąć apkę, płatność gotówką.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość