Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 442 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Dortmund
#261 PostWysłany: 29 Sie 2014 13:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2014
Posty: 139
Czy zna ktos z was w poblizu lotniska jakis tani parking nie nalezacy do lotniska?
Sprawdzilem wlasnie ceny na oficjalnej stronie lotniska i nie wyglada to rozowo: http://www.dortmund-airport.de/105.html?&L=3
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
 Temat postu: Re: Dortmund
#262 PostWysłany: 29 Sie 2014 15:54 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 995
niebieski
BartoszSz napisał(a):
Czy jeśli kupie ten bilet grupowy dla dwóch osób Tageskarte za 10 euro to możliwe jest na nim przejechanie pociągiem ze stacji Dortmund Hbf Bahnhofsvorplatz pod Stadion i potem z powrotem, aby moc dojechać już na spokojnie do centrum(U46)?

Dortmund Hbf -> Signal Iduna Park 5min jazdy pociągiem RB59/RB53
+ spod stadionu (poza dniem meczu) najbliższy przystanek Westfalenhallen stamtąd U45 (10min jazdy) do Hbf.

Objedziesz to wszystko na tej Tageskarte.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#263 PostWysłany: 20 Wrz 2014 18:53 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Czy możecie podpowiedzieć jak w sylwester i Nowy Rok z komunikacją miejską? Czy wszystko normalnie działa czy są jakieś utrudnienia. Chodzi mi o dojazd po południu z lotniska do Centrum i w Nowy Rok z Centrum na lotnisko w godzinach popołudniowych. Czy w mieście organizowana jest jakaś miejska impreza na otwartym powietrzu? Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#264 PostWysłany: 23 Paź 2014 17:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 776
Loty: 64
Kilometry: 89 673
niebieski
Hej, będziemy (4os) w Dortmundzie na jeden dzień 1 listopada (święto) i mam pytanie:

Czy jak zakupimy bilet na strefę A: http://dortmund.bus-und-bahn.de/31031.html to czy bez problemów dojedziemy z/na lotnisko do/z centrum? :D

Gdzieś czytałem, ze tak, ale wolałbym się upewnić,

Dzięki!
_________________
Zapraszam na bloga - http://www.LikeToFly.wordpress.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#265 PostWysłany: 23 Paź 2014 17:42 

Byłem trzykrotnie, każdorazowo kupowałem tu
https://shop.tsvr.de/vrrshop.aspx

z wydrukiem w domu, wybierasz 4 osoby, datę, strefa A, Dortmund 37/38 i jeździsz cały dzień po Dortmundzie łącznie z/do na lotnisko, bilet ważny do 1 w nocy dnia następnego
Góra
 PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#266 PostWysłany: 23 Paź 2014 18:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Tylko przejazd musi się na tym bilecie kończyć lub zaczynać w strefie. Nie możesz sobie przejechać na nim komunikacją miejską z lotniska na dworzec kolejowy w Holzwickede. Ale kursy autobusem 440 lub pociągiem do dortmundu jak najbardziej tak.

Dokładny zapis jest taki, że bilet jest też ważny w sąsiadujących strefach jeśli podróż zaczyna się lub kończy w strefie na którą masz bilet.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#267 PostWysłany: 26 Paź 2014 23:36 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 34
Loty: 108
Kilometry: 206 272
czyli kupując ten na strefę A online jak podał gorny77 możemy jechać nim do centrum z lotniska autobusem 440 i później metrem/tramwajem i możemy jeździć po całym centrum do końca dnia?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#268 PostWysłany: 26 Paź 2014 23:39 

dokładnie tak to działa, a bilet pokazujemy kierowcom autobusów wchodząc wyłącznie przednimi drzwiami (na zbiorowym jeździmy zawsze razem)
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#269 PostWysłany: 31 Paź 2014 13:10 

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 41
rozumiem ze bilet na strefe A da sie kupic u kierowcy w autobusie, ale czy na strefe C rowniez?

Bede potrzebowal bilet calodniowy dla 4 osob.

A moze da sie a automacie na lotnisku?

dzieki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#270 PostWysłany: 31 Paź 2014 13:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Najprościej w internecie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#271 PostWysłany: 01 Lis 2014 22:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 776
Loty: 64
Kilometry: 89 673
niebieski
Dzisiaj byłem w Dortmundzie na jednodniówce, kupiliśmy bilet na strefę A za 9.5E na 2 osoby u kierowcy i dojechaliśmy tym z Lotniska do centrum RT, po centrum również poruszaliśmy się na tym bilecie :)

pozdrawiam :)

ps. dzieki gorny77 za rady, ale jednak kupiłem u kierowcy :)
_________________
Zapraszam na bloga - http://www.LikeToFly.wordpress.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#272 PostWysłany: 08 Lis 2014 18:44 

Rejestracja: 08 Lis 2014
Posty: 1
Witam serdecznie,
Czy biletem całodniowym można posługiwać się również w komunikacji DB - Bahn?
Chodzi o to ,żeby dostać się z Dortmund Hbf do Tierepark i jest tylko RB.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#273 PostWysłany: 08 Lis 2014 21:26 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 995
niebieski
Tak. Chodzi mi o ten pociąg ze zdj. z załącznika.

Rozkład na efa.vrr.de.

Pozdrawiam.

Załączniki:
asfgdh.jpg
asfgdh.jpg [ 19.44 KiB | Obejrzany 1836 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#274 PostWysłany: 24 Lis 2014 23:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
Anonymous napisał(a):
Byłem trzykrotnie, każdorazowo kupowałem tu
https://shop.tsvr.de/vrrshop.aspx

z wydrukiem w domu, wybierasz 4 osoby, datę, strefa A, Dortmund 37/38 i jeździsz cały dzień po Dortmundzie łącznie z/do na lotnisko, bilet ważny do 1 w nocy dnia następnego

Kurcze, nie ogarniam tych stref :oops:
W ciągu 1 dnia chcielibyśmy zobaczyć (2 osoby) i przejechać autobusem 440, a potem ubanami U47 i U41 z lotniska przez Alperbeck do dzielnicy Hörde (płd-wsch. miasta) nad jezioro Phoenix, potem na zupełnie drugi kraniec miasta, na płn-zach. linią U41 i U47 do Westerfilde (dzielnica Mengede) aby zobaczyć zamek Bodelschwingh i potem wrócić się i zwiedzić centrum. Na koniec powrót na lotnisko. Czy powinienem kupić TagesTicket 2 Personen Preisstufe A za 9,5 EUR, czy też TagesTicket 2 Personen Preisstufe B za 16,5 EUR :?:

I jeszcze jedno pytanko: można na lotnisku dostać plan przebiegu linii niby-metra i autobusów ?
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#275 PostWysłany: 25 Lis 2014 12:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Raphael napisał(a):
Anonymous napisał(a):
Byłem trzykrotnie, każdorazowo kupowałem tu
https://shop.tsvr.de/vrrshop.aspx

z wydrukiem w domu, wybierasz 4 osoby, datę, strefa A, Dortmund 37/38 i jeździsz cały dzień po Dortmundzie łącznie z/do na lotnisko, bilet ważny do 1 w nocy dnia następnego

Kurcze, nie ogarniam tych stref :oops:
W ciągu 1 dnia chcielibyśmy zobaczyć (2 osoby) i przejechać autobusem 440, a potem ubanami U47 i U41 z lotniska przez Alperbeck do dzielnicy Hörde (płd-wsch. miasta) nad jezioro Phoenix, potem na zupełnie drugi kraniec miasta, na płn-zach. linią U41 i U47 do Westerfilde (dzielnica Mengede) aby zobaczyć zamek Bodelschwingh i potem wrócić się i zwiedzić centrum. Na koniec powrót na lotnisko. Czy powinienem kupić TagesTicket 2 Personen Preisstufe A za 9,5 EUR, czy też TagesTicket 2 Personen Preisstufe B za 16,5 EUR :?:

I jeszcze jedno pytanko: można na lotnisku dostać plan przebiegu linii niby-metra i autobusów ?


Nie mam możliwości sprawdzić teraz, gdzie leżą dokładnie te przystanki, ale generalnie jak coś jest w zasięgu U-bahna to jest w granicach Dortmundu, więc i stref zaliczających się do Preisstufe A, także ten bilet Ci w zupełności wystarczy. Tutaj nie ma wiele ogarniania ze strefami.

A mapek nie widziałem nigdy, ale też nigdy nie szukałem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#276 PostWysłany: 25 Lis 2014 14:11 

Rejestracja: 25 Lis 2014
Posty: 1
Wie ktoś ile by wyniosła Mnie podróż z Poznania do Dortmundu z przesiadką w Berlinie? Najlepiej pociągiem lub samolotem, gdyż nie mam własnego środku transportu.
_________________
profesjonalny fotograf ślubny w Szczecinie dla Ciebie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#277 PostWysłany: 25 Lis 2014 20:44 

Rejestracja: 04 Maj 2013
Posty: 79
Muszę dostać się w maju przyszłego roku z lotnidka w Drotmundzie do miasta Mulheim an der Ruhr. Ktoś wie jak to najtaniej zrobić? Niemieckiego nie znam, ale wiem że tam dużo Polaków bywa więc może ktoś ma jakieś informacje? Jest jakiś bilet na całe zagłebie Ruhry?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#278 PostWysłany: 25 Lis 2014 21:16 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 995
niebieski
Mozesz np. Dortmund Lotnisko -> Hbf metodami opisanymi tu na wczesniejszych stronach (2,50E albo 2,60 nie pamietam) i potem Dortmund Hbf -> Mülheim a.d. Ruhr Hbf ok.30min jazdy Taryfa VRR, bilet na strefę C koszt 11E.

----> efa.vrr.de
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#279 PostWysłany: 25 Lis 2014 21:46 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 80
czy bilet kupiony u kierowcy w autobusie na lotnisku należy skasowac?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#280 PostWysłany: 25 Lis 2014 22:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 776
Loty: 64
Kilometry: 89 673
niebieski
frukt8 napisał(a):
czy bilet kupiony u kierowcy w autobusie na lotnisku należy skasowac?


tak (tylko raz za pierwszym razem - jeśli to jest całodzienny)
_________________
Zapraszam na bloga - http://www.LikeToFly.wordpress.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 442 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 23  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group