Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 442 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Dortmund
#121 PostWysłany: 21 Sty 2013 00:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 771
Loty: 91
Kilometry: 123 256
niebieski
Witam. Jestem teraz w Budapesscie. Jutro o 6 lot do Dortmundu. Moje pytanie- Czy bilet dzienny grupowy kupię u kierowcy za 13 euro?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Dortmund
#122 PostWysłany: 22 Sty 2013 00:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Ja nie wiem ale wrzucam foto rozkładu U47 z dworca na Aplerbeck:
Image Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#123 PostWysłany: 22 Sty 2013 10:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lis 2012
Posty: 569
jajacekk napisał(a):
Witam. Jestem teraz w Budapesscie. Jutro o 6 lot do Dortmundu. Moje pytanie- Czy bilet dzienny grupowy kupię u kierowcy za 13 euro?



Nie wiem, my kupowalismy przez internet i przy okazywaniu kierowcy za kazdym razem byli zaksoczneii, musielsmy tlymaczyc ze to grupowy na 5os.. kosztowal 13euro platnosc paypalem
_________________
Image
.. nasze tanie podróże ze Śląska: http://www.nasze-tripy.pl ..
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#124 PostWysłany: 22 Sty 2013 20:21 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 10
Siemanko.
Przejrzałem cały temat, ale nie znalazłem dokładnej odpowiedzi na moje pytanie, więc jeżeli byście mogli...
Lecimy w ten piątek 25.01.2013 (pierwszy raz) z GD do DTM na mecz z Norymbergą, mamy bilety na mecz (drukowane w domu)
Jako że bilety na mecz pozwalają nam za darmo podróżować po mieście, to podpowiedzcie proszę, jak za darmo dojechać z lotniska do Stadionu i do centrum.

Jeszcze jedno pytanie: Te darmowe przejazdy są ważne do północy, czy do godziny 3:00 następnego dnia?

Z góry serdeczne dzięki za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#125 PostWysłany: 22 Sty 2013 20:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Bilet na mecz obowiązuje na wszystkie środki transportu obsługiwane przez VRR, tzn. że wszystkie opisywane tutaj sposoby dotarcia do miasta/na stadion będą dla Ciebie darmowe. Wszystkie tzn. regioBahn i autobus+U-bahn. Bilet działa mniej więcej jak całodniowy, tzn. ważny jest do godziny 3 w nocy dnia następnego.
Co ważne bilet teoretycznie ważny jest tylko na transport z/na mecz. Także jak będziesz podróżował na nim przed meczem w kierunku np. przeciwnym niż stadion to teoretycznie możesz mieć problemy, w praktyce nie mam pojęcia jak to wygląda.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#126 PostWysłany: 22 Sty 2013 21:01 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 10
Rozumiem, w takim razie serdeczne dzięki ! W sobotę zdam relację z wypadu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#127 PostWysłany: 22 Sty 2013 21:12 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 560
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
Rozkład jazdy autobusu 440 z przystanku APLERBECK na lotnisko.

Załączniki:
20130119_085301.jpg
20130119_085301.jpg [ 252.11 KiB | Obejrzany 650 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#128 PostWysłany: 22 Sty 2013 22:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2012
Posty: 149
A tutaj, wpisując Dortmund i przystanek, możemy sobie pobrać w dobrej jakości pdfa

http://efa.vrr.de/vrr/XSLT_STT_REQUEST? ... mpany=vrr&
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#129 PostWysłany: 22 Sty 2013 23:35 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1
Witam,

Mam pytanko, od której jest otwarty Primark?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#130 PostWysłany: 22 Sty 2013 23:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2012
Posty: 149
Stoi, że od 9-tej.
http://www.thiergalerie.de/shopsuche/primark/detail/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#131 PostWysłany: 23 Sty 2013 17:23 

Rejestracja: 23 Sty 2013
Posty: 2
Cześć wszystkim, mam pytanie: trochę poczytałem, ale nadal się nie łapię w tych stacjach, co dokąd jedzie itd. Lecę z dziewczyną do Dortmundu w najbliższy poniedziałek, w sumie będziemy rano, koło ósmej, mamy tam na miejscu jakieś 8 godzin i po południu wracamy. Jak z lotniska dostać się najprościej i najtaniej do centrum ? Jakim autobusem i na jaką stację się kierować ? Tak samo później wracać ?
Co warto zobaczyć w tak krótkim czasie :) ?

PS: Daleko jest ten Primark od lotniska :P ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#132 PostWysłany: 23 Sty 2013 17:27 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
kiew napisał(a):
Bilet na mecz obowiązuje na wszystkie środki transportu obsługiwane przez VRR, tzn. że wszystkie opisywane tutaj sposoby dotarcia do miasta/na stadion będą dla Ciebie darmowe. Wszystkie tzn. regioBahn i autobus+U-bahn. Bilet działa mniej więcej jak całodniowy, tzn. ważny jest do godziny 3 w nocy dnia następnego.
Co ważne bilet teoretycznie ważny jest tylko na transport z/na mecz. Także jak będziesz podróżował na nim przed meczem w kierunku np. przeciwnym niż stadion to teoretycznie możesz mieć problemy, w praktyce nie mam pojęcia jak to wygląda.

Nie do końca - gdzieś na forum byłą mowa, że z wydrukami z domu jeździć nie można i dopiero wymiana na bilet na stadionie upoważnia do bezpłatnych przewozów.
Przeszukaj forum bo na pewno było o tym wspominane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#133 PostWysłany: 23 Sty 2013 20:13 

Rejestracja: 23 Sty 2013
Posty: 2
Pozwolę sobie ponowić swoje pytanie, bo tak niefortunnie zaginęło na końcu strony :).

Trochę poczytałem, ale nadal się nie łapię w tych stacjach, co dokąd jedzie itd. Lecę z dziewczyną do Dortmundu w najbliższy poniedziałek, w sumie będziemy rano, koło ósmej, mamy tam na miejscu jakieś 8 godzin i po południu wracamy. Jak z lotniska dostać się najprościej i najtaniej do centrum ? Jakim autobusem i na jaką stację się kierować ? Tak samo później wracać ?
Co warto zobaczyć w tak krótkim czasie :) ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#134 PostWysłany: 23 Sty 2013 20:39 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 10
Maciek78 napisał(a):
Nie do końca - gdzieś na forum byłą mowa, że z wydrukami z domu jeździć nie można i dopiero wymiana na bilet na stadionie upoważnia do bezpłatnych przewozów.
Przeszukaj forum bo na pewno było o tym wspominane.


Kurczę przeleciałem cały ten temat i nie znalazłem takiej informacji. Wręcz przeciwnie, ktoś pisał, że z lotniska można jechać za free jeśli masz bilet na mecz...

Mógłby ktoś to potwierdzić lub obalić, bo dość istotna kwestia, a nie jestem przekonany czy support BVB zdąży odpowiedzieć.
I tak gwoli uściślenia. Ja mam bilet wydrukowany w domu (Print at home) i on mnie upoważnia do wejścia na stadion. Nie jest to tylko kwit do odbioru biletu w kasie, może myślimy o czymś innym Maciek78?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#135 PostWysłany: 23 Sty 2013 20:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 251
Loty: 154
Kilometry: 207 128
niebieski
Dragon2011 napisał(a):
Jak z lotniska dostać się najprościej i najtaniej do centrum ? Jakim autobusem i na jaką stację się kierować ? Tak samo później wracać ?
Co warto zobaczyć w tak krótkim czasie :) ?


Wychodząc z hali przylotów kierujesz się na prawo na schody ruchome, wjeżdżasz na I p. Wychodząc, z budynku lotniska skręcasz w prawo kawałek dalej 2 albo 3 przystanek odjeżdża autobus 440 (dobrze oznakowane nie da się przeoczyć).
Autobusem tym dojeżdżasz do przystanku Aplerbeck (przystanek w "centrum" dzielnicy, przystanki zapowiadają a przy tym dodatkowo mówią S-Bahn przy okazji wysiądzie sporo ludzi)
Po wyjściu z autobusu idziesz za tłumem, albo w kierunku jazdy autobusu po jakiś 50m po prawej stronie zobaczysz przystanek początkowy S-Bahn U47 (nic innego tam nie stoi).
U47 jedziesz do przystanku Kampstraße (ok 30 min, stacje zapowiadają dodatkowo można śledzić przystanki na mapie), po wyjściu idziesz za tłumem i kierujesz się do wyjścia Petergasse, po wyjściu z podziemi jesteś w centrum.
Idąc dalej prosto dochodzisz do krzyżówki jak podziesz w prawo dojdziesz do Primarku., natomiast w lewo min TKMaxx, C&A i milion innych sklepów :)
Wracają na lotnisko na stacji Kampstraße szukasz zejścia/peronu w kierunku Aplerbeck, U47 jedziesz do końca i dalej już rzut beretem do 440 i do ostatniego przystanku czyli Lotniska.
Mam nadzieje że pomogłem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#136 PostWysłany: 23 Sty 2013 21:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lis 2012
Posty: 1365
Loty: 246
Kilometry: 399 411
srebrny
adik78 napisał(a):
Dragon2011 napisał(a):
Jak z lotniska dostać się najprościej i najtaniej do centrum ? Jakim autobusem i na jaką stację się kierować ? Tak samo później wracać ?
Co warto zobaczyć w tak krótkim czasie :) ?


Wychodząc z hali przylotów kierujesz się na prawo na schody ruchome, wjeżdżasz na I p. Wychodząc, z budynku lotniska skręcasz w prawo kawałek dalej 2 albo 3 przystanek odjeżdża autobus 440 (dobrze oznakowane nie da się przeoczyć).
Autobusem tym dojeżdżasz do przystanku Aplerbeck (przystanek w "centrum" dzielnicy, przystanki zapowiadają a przy tym dodatkowo mówią S-Bahn przy okazji wysiądzie sporo ludzi)
Po wyjściu z autobusu idziesz za tłumem, albo w kierunku jazdy autobusu po jakiś 50m po prawej stronie zobaczysz przystanek początkowy S-Bahn U47 (nic innego tam nie stoi).
U47 jedziesz do przystanku Kampstraße (ok 30 min, stacje zapowiadają dodatkowo można śledzić przystanki na mapie), po wyjściu idziesz za tłumem i kierujesz się do wyjścia Petergasse, po wyjściu z podziemi jesteś w centrum.
Idąc dalej prosto dochodzisz do krzyżówki jak podziesz w prawo dojdziesz do Primarku., natomiast w lewo min TKMaxx, C&A i milion innych sklepów :)
Wracają na lotnisko na stacji Kampstraße szukasz zejścia/peronu w kierunku Aplerbeck, U47 jedziesz do końca i dalej już rzut beretem do 440 i do ostatniego przystanku czyli Lotniska.
Mam nadzieje że pomogłem :)


Już chciałem napisać, że cały ten wątek jest o dojeździe, więc nikt się nie będzie powtarzał, ale znalazła się litościwa dusza ;)
Jeszcze zobacz ten artykuł: http://www.fly4free.pl/dortmund-na-mecz-na-zakupy-na-jednodniowke/.
Ze swojej strony mogę zachęcić do zwiedzenia stadionu Borussii - ale to już zależy od zainteresowań, niektórzy tam wolą sklepy, ja nie przepadam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#137 PostWysłany: 23 Sty 2013 21:25 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Jeśli chodzi o mecz , bilet niezależnie czy drukowany z kompa czy kupiony w kasie upoważnia do bezpłatnego podróżowania na mecz środkami VRR na 3 godziny przed meczem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#138 PostWysłany: 23 Sty 2013 21:36 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 10
Co chwila inne informacje...
3 godziny przed meczem tylko? Ja do tej pory byłem przekonany, że cały dzień meczu i do 3:00 w nocy następnego dnia...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#139 PostWysłany: 23 Sty 2013 21:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 771
Loty: 91
Kilometry: 123 256
niebieski
p14c3k napisał(a):
jajacekk napisał(a):
Witam. Jestem teraz w Budapesscie. Jutro o 6 lot do Dortmundu. Moje pytanie- Czy bilet dzienny grupowy kupię u kierowcy za 13 euro?



Nie wiem, my kupowalismy przez internet i przy okazywaniu kierowcy za kazdym razem byli zaksoczneii, musielsmy tlymaczyc ze to grupowy na 5os.. kosztowal 13euro platnosc paypalem



Wróciłem z Dortmundu i chcę potwierdzić, że bilet grupowy dla 5 osób można kupić u kierowcy autobusu 440 i kosztuje 13€
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#140 PostWysłany: 23 Sty 2013 21:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 771
Loty: 91
Kilometry: 123 256
niebieski
tak wygląda bilet :)

Załączniki:
bilet grupowy Dortmund.JPG
bilet grupowy Dortmund.JPG [ 150.26 KiB | Obejrzany 602 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 442 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 23  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group