Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 87 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Sie 2010 10:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
potrzebuję samochód tam na ok 53 ;) godziny zostawić

oficjalna strona podaje coś takiego:

http://www.gdansk-rebiechowo.pl/?q=park ... rebiechowo
...czyli nie ma tragedii, 35 za dobę + parenaście złotych za dodatkowe ~ 5 godzin
, ale - jako że nigdy do tej pory fury koło lotniska nie zostawiałem, to może znacie jakieś triki , motywy i motywiki ?
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image


Ostatnio edytowany przez mashacra 14 Gru 2014 19:55, edytowano w sumie 3 razy
aktualizacja tytułu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 17 Sie 2010 11:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
google jeszcze pokazuje coś takiego:
http://www.rebiechowoparking.pl/
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Sie 2010 20:43 

Rejestracja: 13 Lip 2010
Posty: 18
Ostatnio jak leciałem z Gdańska to mieli "promocję" iż jeśli leciało się liniami FR lub W8 to płaciło się mniej za parking. Polecam stronę lotniska zobaczyć.
Z tego co pamiętam to w okolicy lotniska jest jakieś osiedle, to pewnie dojeżdżają busy miejskie, tym samym można auto zostawić gdzieś dalej (ale trzeba to potwierdzić, bo to tylko moje domysły). Ja korzystałem z tej oferty o której pisałem wyżej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 29 Sie 2010 14:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
koniec końców skorzystałem z zupełnie innej opcji

właściciel jednego z domów mieszkalnych w okolicy lotniska [bodajże był to ostatni dom prywatny po lewej stronie przed lotniskiem - po lewej zakładając że jedziemy w stronę lotniska] postanowił otworzyć własny parking

samochody zostawia się normalnie u niego na podwórku, ale ogólnie parking nie zły

raz że normalnie wydają potwierdzenie [koleś twierdzi, że mają normalnie zarejestrowaną działalność], 2 że ponoć pilnują samochodów 24/7 [to ciężko sprawdzić, w każdym razie ja swoją furę odbierałem ok. 24.00 i faktycznie gościu siedział i pilnował
3 że to podwórze jest zapchane samochodami całkowicie, koleś nawet twierdził że ludzie rezerwują telefonicznie miejsca z góry

cena, 13 pln za dobę [zostawiałem samochód w czwartek koło 18 i odbierałem w sobotę o 24 i policzył mi jak za dwie doby], więc zayebiście tanio w porównaniu z innymi - lotniskowymi czy też linkowanym przeze mnie wcześniej - parkingami
odległość od lotniska - jakieś 10 minut z buta od parkingu do terminala odlotów

tel do kolesia: 693 124 055

polecam ; )
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 11 Paź 2011 11:58 

Rejestracja: 11 Paź 2011
Posty: 11
różnie to z tymi parkingami jest, ale racja, że warto szukać czesto na prywatnych posesjach. zreszta zawsze mozna utwargowac cene jak nie potrzeba paragonu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 12 Paź 2011 13:04 

Rejestracja: 14 Mar 2011
Posty: 73
cytuję wypowiedź jednego z mieszkańców z Gdańska

Cytuj:
Witam,
Jestem z Gdańska i prowadzę pensjonat na CHełmie, mam gości, którzy nocują u mnie i szukają parkingu, postanowiłem wysłać ich do każdego parkingu oraz sam się przejechałem aby zrobić mały przegląd tego co oferują tutejsze parkingi tak by potem coś polecać:
Parking przy lotnisku, duży profesjonalny no ale drogi, stawki od 30-do 70 zł za dobę. Powstało parę alternatywnych i tak:
banino-parking.pl- dobrze wyposażony parking, ale trochę trudno go znaleźć i jest raczej w miarę daleko od lotniska.
parking-miszewo.pl - również daleko ale miła obsługa i ładny ogródek gdzie zaparkujemy swój samochód.
parking.bismaxs.pl - również daleko od lotniska no i mój klient miał problem z wyjazdem z parkingu, gdyż aut było za dużo. Tutaj chyba właściciel poszedł na ilość nie jakość. No i jeszcze jedna rzecz, nieładnie oszukiwać klientów - na stronie mają, że 3 km od lotniska: no chyba że liczą od płotu i w linii prostej. Drogą do terminalu jest dokładnie 10,5 km.
janusz-parking.pl tutaj bałem się wysłać klienta gdyż reklamuje się jako ogrodzony, a na zdjęciach podwórko bez żadnego płotu. Jak to poprawią to zajadę zobaczyć.
rebiechowoparking.pl - kolejny niewielki parking ale przy głównej trasie i łatwo do niego trafić. Oferują parę bajerów jak np można zobaczyć w internecie podgląd z ich kamer. Jako jeden z dwóch ma budkę gdzie 24h siedzi stróż. Z wad mają trójkątny słabo ustawny plac no ale to już ich problem.
parkingbis.pl - nowy parking, nie znalazłem go i nie mają zdjęć, więc trudno się tu wypowiadać.
parkingmorena.pl - parking osiedlowy tak wynika ze strony ale nie ma zdjęć co jest dziwne. Nie byłem tam ale po mapce widać, że daleko i schowany jest w osiedlu.
taniparkingrebiechowo.pl - jak dla mnie sama strona go dyskwalifikuje, widząc stronę nie postanawiałem się tam nawet wybierać.
parkinggdansk.pl - parking osiedlowy no i z dużym doświadczeniem. Mają dużo miejsc, profesjonalne podejście do klienta. Posiada również budkę gdzie 24h siedzi stróż. Z wad można tylko wymienić najwyższą cenę no i odległość od lotniska, dość spora.
lotnisko-gdansk.com - to najbliższy tani parking, ale znowu małe oszustwo do terminalu jest 900 m, a nie 700. Parking bardzo mały chyba na max 20 aut i z tego co widziałem ciągle pełny.

Co polecam, cztery parkingi:

parkinggdansk.pl bo duży ale daleko
rebiechowoparking.pl bo w miarę blisko i łatwo trafić
parking-miszewo.pl bo jest gdzie posiedzieć jeśli mamy do samolotu dość dużo czasu ale również daleko
banino-parking.pl - też daleko ale miła okolica

Każdy z tej czwórki oferuje profesjonalną obsługę i moi klienci byli zadowoleni. Oferują transport, ubezpieczenie, monitoring itd, więc są w pełni wyposażeni.

Ceny w sumie wszędzie są podobne, trochę droższy jest tylko parkinggdansk.pl. Najtańszy jest parking.bismax.pl ale tylko o 5 zł no i ten stres czy się wyjedzie.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 17 Wrz 2015 10:29, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 25 Lis 2011 14:42 

Rejestracja: 08 Sie 2011
Posty: 1251
niebieski
Ja mogę polecić ten parking
rw30 napisał(a):
http://www.rebiechowoparking.pl/
Blisko lotniska (ok. 5-7 min samochodem ) i wystawiają faktury VAT.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 26 Wrz 2012 02:54 

Rejestracja: 17 Lip 2011
Posty: 172
Zbanowany
Ja na dniach będę zostawiał samochód i wybiorę ten przy samym lotnisku. Dlaczego?
Bo nie jest wcale droższy niż inne...

http://www.airport.gdansk.pl/passenger/ ... e1/parking
postój „DOBA” – 19 zł/1 doba
postój „TYDZIEŃ” – 69 zł (postój 4-8 dni)
postój „DWA TYGODNIE” – 89 zł (postój 9-15 dni)

http://rebiechowoparking.pl/cennik.php
do 2 dni 45 zł
3 dni 55 zł
4 dni 60 zł
5 dni 70 zł
6 dni 80 zł
7 dni 90 zł
8 dni 95 zł

Przy 1 dniu wychodzi taniej, przy dwóch też.
Przy 3 troszkę więcej, przy 4 dniach o 9zł więcej, zaś przy 5 już taniej. itd itd
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 26 Wrz 2012 12:32 

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 4
Hej

W tej chwili z lotniskowym parkingiem niebieskim jest jeden problem.
Promocja o której piszą obowiązuje tylko do 31.09.2012 (pomijając fakt, że taki dzień nie istnieje).
Czy ją przedłużą nie wiadomo. W odpowiedzi od nich na ten temat nie dostałem żadnych konkretów.

Ponieważ wylatuje w najbliższym czasie, też zastanawiam się gdzie zostawić auto.
Najlepiej w miare blisko, żeby w razie czego się do lotniska przejść.
Póki co, najbliżej znalazłem 2 oferty:
http://www.parkinglotniskowy.com/ przy Słowackiego 183
i
http://www.parkinglotniskogdansk.net/ przy Słowackiego 179
Wg opisu na stronie oba parkingi są monitorowane, ubezpieczone i chronione.
Czy ktoś już może korzystał z ich usług i może podzielić się swoją opinią?

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 28 Wrz 2012 13:34 

Rejestracja: 17 Lip 2011
Posty: 172
Zbanowany
gdynia007 napisał(a):
Hej , W tej chwili z lotniskowym parkingiem niebieskim jest jeden problem.
Promocja o której piszą obowiązuje tylko do 31.09.2012 (pomijając fakt, że taki dzień nie istnieje).
Czy ją przedłużą -nie wiadomo.


Wystarczy zadzwonić. Ja zadzwoniłem i w terminie 29.09 - 02.10 promocja obowiązuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 30 Wrz 2012 12:11 

Rejestracja: 17 Wrz 2012
Posty: 35
gdynia007 napisał(a):
... obowiązuje tylko do 31.09.2012 (pomijając fakt, że taki dzień nie istnieje)...

Obowiązuje do 31.10.2012 :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 11 Gru 2012 03:40 

Rejestracja: 26 Gru 2011
Posty: 102
gdynia007 napisał(a):
... najbliżej znalazłem 2 oferty:
http://www.parkinglotniskowy.com/ przy Słowackiego 183 ....
Czy ktoś już może korzystał z ich usług i może podzielić się swoją opinią?

ja w przeciwienstwie do Hyrona wyzej mocno poslodze ;)
http://www.parkinglotniskogdansk.net/ przy Słowackiego 179
skorzystalem w miniony weekend.
za okres piatek 15:30 - niedziela 21:30 zaproponowano oplate za 2 doby - fair enough.
sympatyczny wlasciciel bezproblemowo i bezzwlocznie (po uprzednim zaanonsowaniu godzin) zawozi i odbiera spod terminalu volvo kombi.

mni sie postoj wydluzyl o dobe z powodu cancela. siedzac juz w samolocie i bedac pewnym odlotu dalem tylko cynk smsem o ktorej bede.
po wyladowaniu melduje sie, ze juz jestem i czy moge prosic o odbior.
w odpowiedzi slysze od pani wlascicielki: tak, tak oczywiscie. czekamy na pana.
nie wiem, ale jakos mnie to lekko ujelo :) naprawde sympatycznie, szkoda, ze nie wszedzie mozna sie spotkac z takim podejsciem do klienta, a to przeciez tylko parking.

jeszcze zagadnalem goscia o ten drugi parking pod numerem 183 (maja dosc podobne strony). odparl cos w stylu ze zyja po przyjacielsku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 05 Sty 2013 11:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 1070
Loty: 71
Kilometry: 81 270
niebieski
Wyczytałem właśnie że jest promocja na Parking P4
Parking niebieski
Tanie Linie Lotnicze:

postój „DOBA” – 19 zł/1 doba
postój „TYDZIEŃ” – 69 zł (postój 4-8 dni)
postój „DWA TYGODNIE” – 89 zł (postój 9-15 dni)

Promocja „DOBA, TYDZIEŃ oraz DWA TYGODNIE” na parkingu niebieskim dotyczy wyłącznie klientów wylotów Tanimi Liniami Lotniczymi (Wizzair, Rynair, Norwegian).

Warunki skorzystania z promocji:

promocja ważna od 09.01.2012 do 31.03.2013
zaparkowanie samochodu na parkingu niebieskim,
minimalny czas postoju – 1 doba
zmieszczenie się z postojem w ściśle określonych ramach czasowych – nie krócej niż 4 doby i nie dłużej niż do końca 8 doby dla promocji „TYDZIEŃ” oraz nie krócej niż 9 dób i nie dłużej niż do końca 15 doby dla promocji „DWA TYGODNIE”
przy postojach dłuższych niż 15 dób, każda kolejna doba – 19 zł
opłacenie biletu w Recepcji Parkingu Niebieskiego przy jednoczesnym okazaniu Pracownikowi Parkingu karty pokładowej z samolotu powrotnego (Wizzair, Rynair, Norwegian),
szczegóły promocji w Recepcji Parkingu Niebieskiego i Czerwonego.
_________________
http://banner.flightdiary.net/skibek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 26 Sie 2013 14:35 

Rejestracja: 10 Kwi 2013
Posty: 23
Witajcie,

w sobotę rano zostawiłem auto na tym oto parkingu:
http://www.parkinglotniskowy.com/

Byliśmy już tam po godz.4 i nie było żadnych problemów. Auto odebraliśmy w niedzielę ok. godz.10.00 ale policzono nam 30 zł, czyli jak za 1 dobę:)
Poza tym pracownik parkingu zwiózł nas na lotnisko i odebrał z niego. Jestem zadowolony i szczerze mogę ten parking polecić.
_________________
Pozdrawiam,
Dawid
www.odkrywacswiat.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 22 Cze 2015 09:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Parking niebieski lotniskowy wciąż 19zł za dobę.
Trochę mnie to dziwi bo szukałem na prywatnych parkingach w pobliżu lotniska i nikt nie daje lepszej ceny.
Jakby ktoś potrzebował telefon:
Recepcja parkingów: +48 58 348 12 31
Recepcja parkingu niebieskiego: +48 604 787 969 (długoterminowy)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 22 Cze 2015 09:38 

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 26
Cześć,

2 tygodnie temu zostawiłam samochód na parkingu "u Andrzeja". Cena za 4 dni 50 zł, a zdecydowanym plusem parkingu jest położenie - tak blisko lotniska, że transport busem nie jest potrzebny, można przejść na piechotę. To pozwala na dużą oszczędność czasu, gdyż nie trzeba oczekiwać na busa. Poza tym nasz lot został przekierowany do Warszawy, a samochód odebraliśmy dobę po umówionym terminie. Właściciel okazał się bardzo przyjazny i powiedział, że skoro mieliśmy takie przygody po drodze to on jeszcze nie będzie nas dobijał dodatkową opłatą za parking. Obiecaliśmy, że w takim razie na pewno jeszcze skorzystamy z jego usług :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 22 Cze 2015 10:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 218
niebieski
Proszę o pomoc forumowiczów obeznanych z tematem parkingów w Gdańsku. Lot mam co prawda z Gdańska ale powrót planuję ze Szczecina (trasa Szczecin - Gdańska pociągiem). Dlatego też proszę o podpowiedź o parking strzeżony w okolicach Dworca Głównego PKP). Z góry dziękuję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 23 Cze 2015 11:07 

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 26
Ja niestety nie znam strzeżonych parkingów w okolicach dworca w Gdańsku. Może zostawisz samochód na parkingu przy lotnisku a jak wrócisz ze Szczecina to podjedziesz z dworca na lotnisko autobusem? Linia 210, jedzie około pół godziny.
Góra
 Profil Relacje PM off
ireqch lubi ten post.
ireqch uważa post za pomocny.
 
      
#19 PostWysłany: 23 Cze 2015 12:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 218
niebieski
Chyba nie mam innego wyjścia. Dziękuję i pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 23 Cze 2015 15:06 

Rejestracja: 13 Maj 2015
Posty: 224
Loty: 3
Kilometry: 1 617
Zbanowany
Mógłbyś jeszcze rozważyć parking przy jakimś centrum handlowym . Zdaje się że w okolicy lotniska jest Ikea . Raczej nie sądzę żeby Ci to auto odholowali czy coś w tym stylu ...
Góra
 Profil Relacje PM off
ireqch lubi ten post.
ireqch uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 87 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group