Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 207 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 09 Mar 2018 19:46 

Rejestracja: 09 Mar 2018
Posty: 1
A może ktoś mi powiedzieć jak kursują autobusy poza sezonem ? dokładnie chodzi mi o linie numer 10
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu
Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze
#102 PostWysłany: 10 Mar 2018 14:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1791
srebrny
http://diesbus.com/index.php/en/bus-line
Wynikałoby z tych rozkładów, że nie są sezonowe, tylko całoroczne. Ale głowy za to nie dam...
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 11 Mar 2018 01:47 

Rejestracja: 17 Lut 2018
Posty: 18
Dziesiątka jest całoroczna, zmieniają się tylko rozkłady na liniach typowo wakacyjnych, pomiędzy kurortami jak np. 1, 5, w sezonie wskakuje też 8 i 9.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 12 Mar 2018 14:08 

Rejestracja: 12 Mar 2018
Posty: 3
Pytanie mam takie. gdyż nasz tani lot ląduje w Burgas po północy a o 6 chcemy już jechać do słonecznego brzegu. myślicie, że bezpiecznie i w porządku będzie zostać na noc na lotnisku? jest gdzieś cichy kącik? W Bergen na lotnisku jest miejsce wypoczynku gdzie spokojnie można się przespać. zastanaiam się czy taki sam myk można zrobić w Burgas ??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 12 Mar 2018 16:02 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Lotnisko w Burgas znajduje się w mieście Sarafowo, piechotą 1 km tylko i masz całą różność hotelików za noc w godnych piniądzach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 12 Mar 2018 16:41 

katamaradze napisał(a):
Pytanie mam takie. gdyż nasz tani lot ląduje w Burgas po północy a o 6 chcemy już jechać do słonecznego brzegu. myślicie, że bezpiecznie i w porządku będzie zostać na noc na lotnisku? jest gdzieś cichy kącik? W Bergen na lotnisku jest miejsce wypoczynku gdzie spokojnie można się przespać. zastanaiam się czy taki sam myk można zrobić w Burgas ??


Przypuszczam, że lecicie w kwietniu (wtedy są tanie loty do Burgas). Kilka razy miałem okazję być na tym lotnisku i głównie kierowałem się później w stronę Słonecznego Brzegu. Kilka rad.

1) Lotnisko w Burgas jest dość "kameralne" - zbyt wiele miejsca tam nie ma. Trudno o dobre miejsce do spania, zwłaszcza ulokowane daleko od drzwi. Ponieważ w nocy trwają różne prace porządkowe, to często drzwi się otwierają. Potrafi być zimno w nocy, przez co przeciągi nie są niczym przyjemnym - w kwietniu regularnie mają miejsce przymrozki w Burgas i okolicach (ostatnio tego doświadczyłem nawet na początku maja).

2) Potwierdzam, to co zostało już przekazane wcześniej - pobliskie Sarafowo oferuje dość ciekawą i niedrogą bazę noclegową. W ok. 100 zł za dobę da się coś znaleźć - jak dobrze się poszuka, może być nawet taniej.

3) Być może warto załatwić sobie transfer z hotelu/apartamentu do Słonecznego Brzegu. Czasamo zdarzała mi się potrzeba przybycia na lotnisku w Burgas na loty wczesnoporanne, transfer można załatwić bez kłopotu za 20-25 Euro na lotnisko lub z lotniska (poza sezonem właściciele obiektów bardzo chętnie schodzą z cenami mocno w dół). Ewentualny koszt dodatkowej doby w hotelu/apartamencie w Słonecznym Brzegu poza sezonem to są niewielkie koszty. Najlepiej zadzwonić w tej sprawie do interesujące Was hotelu/apartamentu (zwłaszcza, że niektórzy oferują obsługę w języku polskim, co można dość łatwo znaleźć w internecie).
Góra
 PM off  
      
#107 PostWysłany: 01 Kwi 2018 16:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Kwi 2017
Posty: 36
ląduje w Burgas 10 IV ok 21:50 czy ma ktoś zdjęcie tablicy z przystanku przy lotnisku w stronę BURGAS ??? Nie wiem czy się załapię na BUS nr 10 do BURGAS ? ? ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 02 Kwi 2018 21:56 

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 434
Loty: 244
Kilometry: 477 931
niebieski
Spałem ostatniej nocy w Burgas i uważam, że było naprawdę ciepło. Drzwi wcale tak często się nie otwierały, a lotnisko jest dosyć porządnie ogrzewane, do tego cała prawa jego strona ma pogaszone światła, więc do spania idealne, gdyby nie te twarde metalowe ławki. Przynajmniej podłokietników nie ma. Ostatni autobus nr 15 z dworca na lotnisko odjeżdża o 23:00, nie o północy, pierwszy dopiero o 5:30.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 03 Kwi 2018 10:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 340
Loty: 113
Kilometry: 203 751
niebieski
Wygląda zatem, że spaliśmy tam jednej nocy :) Z resztą, osób na jednodniówkę przyjechało dośc sporo i pewnie w kwietniu będzie to popularna kombinacja (KRK - BOJ - WMI).

Przede wszystkim obecnie poza sezonem w poniedziałek są tylko 4 loty - 3x RYR (6:30, 12:30, 20:30) i 1x S7 (17:10), przez co lotnisko obecnie ma śmieszny tryb i de facto działa tylko 3 godziny przed odlotami.

Po przylocie z KRK ok. północy na lotnisku prócz handligu przyjmującego samolot i straży granicznej nikogo nie ma. Stoją tylko zamówieni taryfiarze, więc jeżeli ktoś chciałby wynająć samochód to polecam wcześniejszą rezerwację.

W związku z tym co napisałem powyżej aktualnei uwagi 3 posty wyżej sa lekko nieaktualne, choć pewnie na długi weekend majowy to się zmieni - w nocy nie ma żadnych prac porządkowych, drzwi są zablokowane (działają tylko głowne - z przedsionkiem, więc zimno nie wpada. Światła są wygaszone, a nawet 3 godziny przed odlotem obsługa zaświeca tylko światła bezpośrednio nad gatem który przyjmuje bagaże. Siedzenia mieszane - niektóre z podłokietnikami, niektóre długie - miejsca jest sporo i da się spać. Polecam iść na sam koniec lotniska - koło ostatnich gate gdzie nic na pewno nie będzie się działo. Nie leci też żadna muzyka z głośników.

Jedyny minus braku obsługi na lotnisku jest taki, że o 3:30 na lot do Weeze przyszło porobione polskie karyńsko które stwierdziło, że to idealny moment na zrobienie sceny z "Pamiętników z Wakacji" i tańczenie do Disco Polo.

Rozkłady aktualne na 2.04.2018 poniżej, rozkładu w stronę północną nigdzie nie stwierdziłem:
Image

Image

Ważna uwaga - autobusy linii 15 nie wszystkimi kursami wjeżdżają na lotnisko. Nie wiem dokładnie od czego to zależy.


Ostatnio edytowany przez Burdzio, 04 Kwi 2018 09:36, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
krystoferson112 uważa post za pomocny.
 
      
#110 PostWysłany: 03 Kwi 2018 12:25 

Rejestracja: 07 Sie 2017
Posty: 29
Ile kosztuje obecnie przejazd autobusem z lotniska do centrum Burgas? Bo mam jakieś drobne lewy, ale nie wiem czy starczy na 3 bilety :/ można płacić u kanara w € w razie czego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 03 Kwi 2018 13:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 340
Loty: 113
Kilometry: 203 751
niebieski
1,3 Lv płatne u konduktorki.
Góra
 Profil Relacje PM off
mediolan lubi ten post.
 
      
#112 PostWysłany: 03 Kwi 2018 21:54 

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 434
Loty: 244
Kilometry: 477 931
niebieski
Burdzio napisał(a):
Wygląda zatem, że spaliśmy tam jednej nocy :) Z resztą osób na jednodniówkę przyjechało dośc sporo i pewnie w kwietniu będzie to popularna kombinacja (KRK - BOJ - WMI).

O, popatrz, jaki ten świat jest mały. Z jaką resztą, resztą czego?
Ja akurat nie byłem tam na jeden dzień, a leciałem do Weeze, ale faktycznie jeden dzień w Burgas jest wystarczający, więc kombinacja idealna dla ludzi z okolic Warszawy lub Krakowa. A swoją drogą to nie zdziwi mnie nawet jak po przeciwnych stronach tej samej ławki spaliśmy, bo jakoś przez sen słyszałem, że kolesia obok mnie jakaś dziewczyna w pewnym momencie budziła po polsku.

Burdzio napisał(a):
Jedyny minus braku obsługi na lotnisku jest taki, że o 3:30 na lot do Weeze przyszło porobione polskie karyńsko które stwierdziło, że to idealny moment na zrobienie sceny z "Pamiętników z Wakacji" i tańczenie do Disco Polo.

No właśnie od tego momentu już nie zasnąłem, choć przeniosłem się w najcichsze miejsce całego lotniska. Nawet nie wiem, skąd te wieśniary się wzięły, powinny jakiś mandat dostać, nie tylko za zakłócanie ciszy nocnej, ale przede wszystkim za promocję takiego muzycznego łajna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 04 Kwi 2018 21:38 

Rejestracja: 04 Kwi 2018
Posty: 2
Cześć, w najbliższym czasie planujemy wspólnie z dziewczyną krótki (4dniowy) wypad właśnie do Burgas, jednak mamy pewien problem a dokładniej godzina naszego lądowania w Bułgarii wypada na 15 minut po północy. W tym miejscu pojawia się moje pytanie do was- ile +/- może kosztować transport taksówką z lotniska do Milano Hotel (29-30 Dimitar Dimov Blvd, 30 Zornitsa Area, Burgas 8000)? Z tego co się orientuję w hotelu jest możliwość zamówienia transportu z lotniska oraz na lotnisko po wcześniejszym kontakcie z nimi, jednak nie wiem czy bardziej opłacalne nie będzie po prostu złapanie taksówki. No i pojawia się jeszcze kwestia bezpieczeństwa... jak z bezpieczeństwem w tym okresie (okolice połowy kwietnia) w Burgas? chodzi mi ogólnie o bezpieczeństwo na ulicach oraz w taksówkach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 04 Kwi 2018 22:26 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Większość informacji gdybyś przeczytał kilka postów byś wiedział....no nie ma tam ceny taksówki akurat do Twojego hotelu, ale choć orientacyjnie, Ludzie jak chcą oszczędzić i lądują w nocy to jedną noc śpią na lotnisku lub w Sarafowie ok 1 km od lotniska z buta- psy tylko szczekają, a rano za 1,7 leva komunikacją publiczną jadą do Burgas do swojego hotelu. Na youtube jest kilka flmów o Bułgarii zrealizowanych przez naszego rodaka mieszkającego w tym kraju i jest tam masa informacji w tym o nurtującym cię bezpieczeństwie i taksówkach, jedzeniu itp. Poziom bezpieczeństwa jest porównywalny do większości krajów europejskich. Jak wszędzie rozwaga i unikanie dziwnych miejsc, a taksówkarze wszędzie na świecie próbują oskubać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 04 Kwi 2018 22:52 

Rejestracja: 04 Kwi 2018
Posty: 2
Wielkie dzięki za odpowiedź, jednak w moim przypadku oszczędzam jedynie 50 zł więc różnica niewielka a komfort nocowania dużo lepszy + śniadanie i prysznic :D No nic, zostaje mi jeszcze napisać do obsługi hotelu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 16 Kwi 2018 17:08 

Rejestracja: 16 Kwi 2018
Posty: 2
Też ląduje w Burgas o godz. 00-15 , miejskie autobusy już nie kursują, trolling na lotnisku odpada , na stronie lotniska znalazłem stronę ekotaxiburgas i tam pokazuje przy wstępnej rezerwacji koszt podróży z lotniska do centrum miasta 10 Euro , ktoś z Was rezerwował i podróżował tą korporacja i co Tobie Mily1996 powiedzieli jak dzwoniłeś do hotelu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 29 Kwi 2018 23:07 

Rejestracja: 15 Sty 2018
Posty: 13
witam. Lecimy do Burgas lotem, który będzie 1 maja o godz. 0:45, czy wtedy będzie RS transport i za ile na Słoneczny Brzeg? czy można gdzieś nabyć bilety?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 02 Maj 2018 12:45 

Rejestracja: 16 Lis 2017
Posty: 6
janek23 ,jesteś już w Bułgarii? Jak dotarłeś z lotniska do hotelu? Domyślam się,że leciałeś Ryanair z Krakowa? No i najważnieszje, jaka pogoda? :D Lecę 20 maja w niedzielę...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 19 Maj 2018 14:35 

Rejestracja: 16 Maj 2012
Posty: 19
My też lecimy jutro do Burgas, oby pogoda dopisała!

Podsumowując dla kogoś, kto nie chce przechodzić przez wszystkie posty:

1) Późne lądowanie w Burgas
2) nocleg w Sarafovie (pieszo 1 km od lotniska, koszt około 80 zł dla pary)
3) raniutko kilkaset metrów do Banku (Commerce bank) w Sarafovie wymieniamy euro na levy, kursy obecne około 1,95, tylko nie rozkminiłem, czy gotówkowe na pewno wchodzą w grę, bo na stronie piszą, że bezgotówkowe. Ale jeśli ktoś ma opcję karty, to polecam Mastercard w USD, jeśli transakcja ma być w walucie innej niż euro i zł. Czyli wszystkie levy, kuny, liry, forinty itd itp zawsze Karta MAstercard dolar :)
4) Jak już mamy 'levki' to powrót na lotnisko po wymeldowaniu na autobus nr 10 i jedziemy do Sunny Beach albo gdzieś w tamtą stronę (my nocujemy w Słonecznym Brzegu)
5) Powrót, no to 10tką ze Słoneczego na dworzec w Burgas.

Koszt autobusu nr 10 około 6 leva, ale z tego co niektórzy pisali, to jakieś prowizje mogą być konduktorskie, więc ja bym liczył trochę więcej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 20 Maj 2018 02:52 

Rejestracja: 15 Sty 2018
Posty: 13
hej Pampasowiecc. Nie wiem, czy jeszcze zdazysz to przeczytać. Jak ja byłem 1 maja nie było żadnego autobusu. Zamówiłem taxi za 25 euro. Wszystko było OK. Podobno lepiej zamówić on line, bo jest taniej tzn. 25 euro. Ludzie którzy brali na miejscu płacili 35 euro. Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 207 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group