Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 01 Wrz 2011 11:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Ma ktoś jakieś doświadczenia w tej materii? Chodzi głównie o cenę i czas jeżeli da się jakoś dotrzeć.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
#2 PostWysłany: 10 Gru 2011 19:20 

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 5
podbijam temat, czy ktoś wie, jak najtaniej dostać się z Charleroi do Paryża?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 10 Gru 2011 21:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
viewtopic.php?p=13408#p13408

TVG da sie upolowac za 19€ OW.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 09 Lis 2012 14:08 

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 10
Megabus.com -wiem, że mają połączenie z Paryżem. Ja ostatnio korzystałam z ich relacji Bruksela-Amsterdam i polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 09 Lis 2012 14:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1983
srebrny
A to ja polecam aktualną promocję TGV:
http://www.thalys.com/be/en/offers-and- ... deal-2012/

Zakupy biletu do 3 grudnia, podróż między 3 stycznia i 2 marca 2013. Ceny z Brukseli:
- Kolonia 19 EUR
- Amsterdam 25 EUR
- Paryż 25 EUR

Na odcinku Paryż-Bruksela szybciej i wygodniej niż TGV podróżować się już nie da :)

ps. ale jeśli ktoś szuka opcji tańszych, można spróbować znaleźć kogoś na stopa (choć zazwyczaj dorzuca się kilka Euro do paliwa): http://www.mitfahrgelegenheit.de
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 20 Gru 2012 20:14 

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 11
Najtaniej myślę jesli użyje się Covoiturage www.covoiturage.fr Ja podróżowałem w ten sposób z Paryża do Brukseli, to jest płatny autostop cos jak nasz carpooling, albo blablacar we francji i belgii mega spopularyzowane. Polecam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 07 Kwi 2013 11:16 

Rejestracja: 17 Paź 2012
Posty: 4
Witam. chciałbym się dostać z lotniska Bruksela (Charleroi) (CRL) do Paryża 30 kwietnia i wrócić na tej samej trasie najlepiej 4 maja w godzinach porannych(lot do Polski mam o 7:50). Zna ktoś jakiś tani sposób na dostanie się do Paryża w tym terminie. Podróżuję ze swoją dziewczyną. Proszę o pomoc. Pozdrawiam:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 09 Kwi 2013 10:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 506
niebieski
Z Charleroi bedzie ciezko cos taniego skombinowac. Pociag to wydatek ponad 100e (TGV). Z Bruskeli masz autobusy Eurolines i Megabus, pewnie cos ok 20e OW sie znajdzie, ale do tego dochodzi jeszcze 22e RTN za shuttlebus do Brukseli. Sprobuj na covoiturage.be, tam oglaszaja sie nie tylko osoby prywatne ale "firmy" kursujace na tej trasie. Moze uda ci sie zgadac z kims zeby odebral was w Charleroi. Zwykle cena za przejazd z Brukseli to ok 20-25e OW, z Charleroi moze uda sie z 5e taniej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 19 Kwi 2013 15:03 

Rejestracja: 07 Kwi 2013
Posty: 4
Jeśli jesteś <26 lat to najtaniej z lotniska do Brukseli wyjdzie autobusem z lotniska na dworzec (5€) a potem na GoPassie pociągiem również za 5€. Wada tego rozwiązania to wykup z góry 10 takich przejazdów za 50 €, bo na tym polega GoPass, ale możesz to potem sprzedać komuś.


Ostatnio edytowany przez peesz, 14 Maj 2013 08:21, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 19 Kwi 2013 15:30 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 285
Loty: 229
Kilometry: 333 099
niebieski
peesz napisał(a):
Jeśli jesteś >26 lat to najtaniej z lotniska do Brukseli wyjdzie autobusem z lotniska na dworzec (5€) a potem na GoPassie pociągiem również za 5€. Wada tego rozwiązania to wykup z góry 10 takich przejazdów za 50 €, bo na tym polega GoPass, ale możesz to potem sprzedać komuś.


Dodam, że w temacie na forum popyt znacznie przewyższa podaż, więc śmiało możesz GoPass kupić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group