Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Cze 2014 20:17 

Rejestracja: 10 Mar 2014
Posty: 8
Cześć,

do CRL przylatuję 26.07.2014 o 12:20 a o godzinie 12:30 wyrusza autobus flibco do Brugii. Istnieje szansa na załapanie się na ten transfer? Czy kierowcy czekają z marginesem gdy przylatuje jakiś samolot i można się wyrobić, czy raczej nie ma na to co liczyć?

Kolejny autobus odchodzi o 14:50 i jest w Brugii dopiero o 17, więc chcę tą opcję wykluczyć i skorzystać z połączenia:

Lotnisko - (TEC bus A) - Charleroi Sud - (pociąg o 13:33 - 16:00 na miejscu) - Brugia.

Mam problem ze znalezieniem informacji, o której TEC bus odjeżdża na dworzec z lotniska. Jak nazywa się przystanek-lotnisko na stronie http://www.infotec.be/ bo nie widzę nigdzie wersji angielskiej? ;) (Czy podróż zajmuje tak jak piszą na stronie, 20 minut?)

I drugie pytanie, czy istnieje tania możliwość zakupienia jednorazowego biletu kolejowego dla dwóch osób > 26 lat (z Brugii chcemy już na lotnisko wrócić bezpośrednio przez flibco)? Na stronie lotniska CRL jest napisane, że przed terminalami są automaty do zakupu biletu łączonego na autobus do stacji (5 euro) i dowolny pociąg - czy przy takim zakupie podróż pociągiem wyjdzie taniej? Gdy robię symulacje samego pociągu na https://www.belgianrail.be najtańsza opcja to "weekend ticket internet" za 22,20 euro od osoby. Da się to jakoś obniżyć? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 23 Sty 2015 23:47 

Rejestracja: 02 Sie 2012
Posty: 179
Loty: 33
Kilometry: 36 038
Cześć,
Szukam jakiejś pomocy przy znalezieniu dojazdu z/do Brugii. Lecimy w 4 osoby, już za 2 tygodnie. Dwie osoby są powyżej 26 lat, dwie poniżej.
Przylatujemy na CRL W6 o 20:30, Flibco odjeżdża o 21:45 - koszt łącznie 68 euro. Lot powrotny mamy o 17:30 z CRL. I teraz pytanie - jak najbardziej opłaca się jechać? Flibco 61Euro, ale może jakiś bilet kolejowy?

A może ktoś trochę taniej mógłby nas zawieźć/odebrać? Macię może takie osoby?:>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 24 Sty 2015 00:35 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Jeśli chodzi o przejazd inny niż Flibco, to proponuję zagadać lotnisko-bruksela-charleroi-oferta-transportu,1313,25810 lub ewentualnie sprawdzać regularnie blablacar, może akurat ktoś będzie jechał ;)

A jeśli chodzi o pociąg, możecie kupić RailPass 10, wpisać się cztery razy (jeden za osobę - w tej ofercie wyżej też macie ewentualne kupno tego, a jeśli chcecie własny, to na forum na pewno ktoś odkupi pozostałe przejazdy), w drodze z Brugii można się przesiąść w Gandawie oraz w Brukseli, ważne żeby tego samego dnia dotrzeć do celu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Sty 2015 16:42 

Rejestracja: 28 Gru 2012
Posty: 230
Loty: 265
Kilometry: 475 844
niebieski
Mam takie pytanie, otóż mam przesiadke w CRL, ląduję rano i chciałem się wybrać do Brugii (częściowo dla zabicia czasu). Problem w tym, że jedyne sensowne w mojej sytuacji połączenie to Flibco, które na lotnisku powinno być o 20:10, natomiast lot mam 21.05. Czy na tej trasie z Brugii Flibco miewa opóźnienia i to za duże ryzyko, czy może da się to zrobić? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Sty 2015 20:24 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
Ja bym zaryzykował (o ile to np powrót do kraju, a nie dopiero przesiadka przed fajną wycieczką). Jechałem na tej trasie tylko raz ale właśnie w tych mniej więcej godzinach, bus był nawet kilkanaście minut wcześniej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Digzy uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 02 Maj 2015 10:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
Digzy napisał(a):
Mam takie pytanie, otóż mam przesiadke w CRL, ląduję rano i chciałem się wybrać do Brugii (częściowo dla zabicia czasu). Problem w tym, że jedyne sensowne w mojej sytuacji połączenie to Flibco, które na lotnisku powinno być o 20:10, natomiast lot mam 21.05. Czy na tej trasie z Brugii Flibco miewa opóźnienia i to za duże ryzyko, czy może da się to zrobić? ;)

niechcacy sobie wczoraj zafundowalem nerwy na tej trasie, byl 5 minut przed czasem
ale na pokladzie bylo 6 osob gdyby wiecej osob wsiadalo i placilo np kartami to byłoby krucho z czasem
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 08 Wrz 2015 20:06 

Rejestracja: 08 Wrz 2015
Posty: 3
Witam niedlugo lece do Brukseli i szukam transportu do Brugge albo najlepiej Torhout. to mój "pierwszy raz" tam wiec za jakiekolwiek informacje byłabym bardzo wdzieczna :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 08 Wrz 2015 20:09 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Trafiłaś już nawet do dobrego działu, czemu nie sporzałaś jakie są tutaj tematy...? :roll:

dojazd-z-na-lotnisko,forum,1313
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 08 Wrz 2015 20:25 

Rejestracja: 08 Wrz 2015
Posty: 3
spojrzałam :) ... Panowie oferujacy transport od poczatku roku nie daja znaku zycia.. blablacar jeszcze zbyt wczesnie o ile w ogole sa jakies szanse na taka trase :P z drugiego watku moglabym miec kilka pytac.. czy zadawac tam czy moge kontynuowac tutaj ? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 08 Wrz 2015 20:42 

Rejestracja: 02 Sty 2012
Posty: 144
Autobusy Flibco jeżdżą do Brugii - najtańsza możliwość bilety od 5 Eur
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 08 Wrz 2015 20:46 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
lotnisko-bruksela-charleroi-brugia,1313,49480
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 08 Wrz 2015 21:09 

Rejestracja: 08 Wrz 2015
Posty: 3
od stawiam na flibco.. niestety cena o porzadanej godzinie to 17euro ale mysle ze najbezpieczniejsza opcja.. słyszalam ze wyjscie z lotniska łatwe wiec czy te autobusy sa w zasiegu wzroku po wyjsciu? i pytanie czy bilety moge kupic na miejscu czy lepiej wczesniej ze strony?


Ostatnio edytowany przez Aneta Smoleń, 08 Wrz 2015 21:11, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 08 Wrz 2015 21:10 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Tak, nie sposób ich nie zauważyć :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 10 Wrz 2015 00:44 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2351
Loty: 239
Kilometry: 330 534
złoty
Autobus do Brugii odjeżdża sprzed 4 wyjścia z terminalu, czyli tego najbardziej po lewej, wychodząc ze strefy zastrzeżonej. Kup lepiej od razu, bo u kierowcy zapłacisz 21 EUR. Podróż szybka, przyjemna i komfortowa, akurat wczoraj byłem w Brugii na jednodniówce. W drodze powrotnej Brugia-Charleroi byliśmy z dziewczyną jedynymi pasażerami w autobusie. Także taxi przez pół kraju za 5 EUR od łba, polecam ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 10 Wrz 2015 21:48 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
A do tego jaka wygoda, można było i poleżeć, i pochodzić...w normalnej taksówce to niewykonalne ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 05 Paź 2015 19:18 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2329
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
Czy mozna kupic bilet i pojechac o innej godzinie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 26 Mar 2016 22:27 

Rejestracja: 26 Mar 2015
Posty: 6
Ryanair z Modlina przylatuje planowo w soboty o 11:20, autobus Flibco do Brugii odjeżdża także o 11:20. czy jest jakakolwiek szansa, żeby zdążyć? np. samolot przylatuje zwykle wcześniej lub autobus odjeżdża później?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 26 Mar 2016 23:48 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Ja tego typu przesiadki rozumiem jako "Niewykonalne z zasady". 100% przylotu 3h przed czasem, u mnie awaria i 1h opóźnienia i jestem w plecy 10e. Nie, dziękuję (i dziwię się, że można w ogóle taki przypadek rozpatrywać)

Jeszcze zedytuję ten post, takiego przypadku nie rozważam nawet przy jeździe miejskim autobusem, tramwajem, metrem, pociągiem, czymkolwiek i szczerze mówiąc nie rozumiem, czemu można się nad takim przypadkiem zastanawiać zwłaszcza pod kątem samolotu :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group