Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Sty 2022 09:11 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 24
Loty: 4
Kilometry: 18 136
Mam pytanie odnośnie przesiadki na lot krajowy w Bogocie, może ktoś już to przerabiał i podpowie.
Przylot jest o 14:30, a wylot o 17:50.
Teoretycznie wychodzi ponad trzy godziny, niby sporo czasu. Jednak mam obawy czy to nie za krótko ponieważ przecież będę musiał przejść imigrację, odebrać i nadać ponownie bagaż, a to zajmie pewnie sporo czasu. Nigdy jeszcze nie byłem na tym lotnisku, myślicie, że dam radę się bez problemu wyrobić?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 14 Sty 2022 10:31, edytowano w sumie 1 raz
Przeniesiony
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 14 Sty 2022 10:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2014
Posty: 321
Loty: 229
Kilometry: 561 958
niebieski
Powinieneś dać radę, od wylądowania, kontroli i do odbioru bagażu mi zajęło raz 40 minut a raz niecałą godzinę, więc i tak zostaje Ci ponad 2 godziny zapasu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
binio85 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 14 Sty 2022 10:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7365
HON fly4free
Pytanie tylko, czy przesiadka jest na jednym bilecie, czy na oddzielnych?
W pierwszym przypadku nie ma raczej zmartwienia (np. w razie znacznego opóźnienia przylotu do BOG), bo piłeczka jest wtedy po stronie linii. W drugim może być gorzej. Gdyby doszło do jakiejś poważnej niepunktualności przylotu do BOG, problem z ewentualnym nie dotarciem na czas na dalszy lot będzie tylko Twój. Co prawda częstotliwość lotów krajowych z BOG (o ile o taki Ci chodzi) jest bardzo duża, nie ma gwarancji, że np. Avianca, czy LATAM przebukuje Cię bezpłatnie na inny lot.
Góra
 Profil Relacje PM off
binio85 uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 14 Sty 2022 11:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
-- 14 Sty 2022 11:01 --

Czasu aż za dużo, też miałem podobny czas oczekiwania między lotami, wynudziłem się okropnie, po przylocie cała kontrola poszła szybko i sprawnie, zresztą na innych lotniskach w Peru i Kolumbii też wszystko szło bardzo sprawnie
Góra
 Profil Relacje PM off
igore lubi ten post.
binio85 uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 26 Lis 2022 18:50 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6249
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
Dwie godziny mi zajęło wyjście z lotniska od przylotu. Siedziałem w C i wyszedłem ekspresowo. Niestety spotkałem się ze ścianą ludzi. Mało sobie obsługa robiła z błagań pax,że maja tranzyt. Z kolejki wyciagali ewentualnie infanty.
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 24 Kwi 2023 23:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1983
srebrny
kostek966 napisał(a):
-- 14 Sty 2022 11:01 --
Czasu aż za dużo, też miałem podobny czas oczekiwania między lotami, wynudziłem się okropnie, po przylocie cała kontrola poszła szybko i sprawnie, zresztą na innych lotniskach w Peru i Kolumbii też wszystko szło bardzo sprawnie


Ale przesiadke miales international-international?
Tez zastanawiam sie czy ryzykowac 3h przesiadke na z Iberii na LATAM do MDE (na osobnych biletach, z rejestrowanym) i w razie co walczyc z nimi o przebukowanie na miejscu, czy od razu celowac w dluzsza przesiadke...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 09 Gru 2023 22:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3418
Loty: 422
Kilometry: 733 705
platynowy
Czy przy locie international-international jest transfer czy się stoi do jakichś kontroli paszportowych? Mam 1h 10min na jednym bilecie i z podręcznym, więc się nie martwię, jedynie chciałbym przygotować plan B jeśli do europy dolecę 7 godzin później.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 09 Gru 2023 22:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2018
Loty: 177
Kilometry: 410 606
platynowy
@marcin.krakow Jest transfer przed kontrolą paszportową. Odbija się w prawo przed Imigrations. Jest dodatkowa kontrola bezpieczeństwa. Lotnisko raczej przyjazne przesiadkom i niezbyt wielkie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
marcin.krakow lubi ten post.
marcin.krakow uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 09 Gru 2023 23:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
Potwierdzam, leciałem tam 3 tygodnie temu z Limy na JFK i nawet nie pamiętam jak to wyglądało, więc był luzik, nawet pomyślałem, że jak na to że lecę do Stanów to wszystko poszło szybko bez specjalnych kontroli, jak jest czas to są dwa footcourty gdzie można zjeść w normalnych cenach posilek
Góra
 Profil Relacje PM off
marcin.krakow lubi ten post.
marcin.krakow uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 22 Gru 2023 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3418
Loty: 422
Kilometry: 733 705
platynowy
Dla tych, którzy mają dluzszą przesiadkę i chcą wyskoczyć na miasto:

Przechowalnia bagażu czynna 24h: poziom 1 (ten niższy) na wprost wyjscia 11 (ostatniego).
18000 cop/ 5 usd / 5 eur tylko gotówka

Załączniki:
20231222_181558_copy_600x800.jpg
20231222_181558_copy_600x800.jpg [ 170.74 KiB | Obejrzany 256 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group