Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Mar 2013 13:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
no to zaczynamy

może nie live, bo z przedwczoraj, ale koleżanka leciała do wawy około 9:30AM [ ryan / T2 ] i czekała ok godziny w kolejce do security check [normalnie czeka się kilka do kilkunastu minut ]
ale chyba coś szczególnego się działo na lotnisku, bo większość lotów czekała na pasażerów, last calle kończyły się ponoć 10 minut po planowanej godzinie odlotu

tak czy inaczej miejcie to na uwadze

a po drugie jakby ktoś w najbliższych dniach stamtąd leciał to proszę niech da znać jak sytuacja wygląda, ja lecę w czwartek 28.03 do Polski , lot o 7.30 i nie uśmiecha mi się zbytnio być na lotnisku o 6, ale i tak uśmiecha mi się to bardziej niż kupować potem kolejny bilet za 200 euro na drugi koniec Polski : )
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image


Ostatnio edytowany przez Abcn 26 Paź 2017 12:36, edytowano w sumie 3 razy
Zmiana tytułu / tematu (i działu)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 27 Mar 2013 17:36 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
rw30 napisał(a):
jakby ktoś w najbliższych dniach stamtąd leciał to proszę niech da znać jak sytuacja wygląda, ja lecę w czwartek 28.03 do Polski na święta, lot o 7.30 i nie uśmiecha mi się zbytnio być na lotnisku o 6, ale i tak uśmiecha mi się to bardziej niż kupować potem kolejny bilet za 200 euro na drugi koniec Polski : )

nie byłem 20-go, nie wiem jak teraz,
ale w Wielki CZwartek / Semana Santa można się spodziewać dużego ruchu/bardzo wielu pasażerów [ + punktualność Rodalies ostatnio znowu stanęła pod znakiem zapytania] także ta 6am byłaby rozsądną godziną (czy też lecisz ryanem? z bagażem?)
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 27 Mar 2013 17:45 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Leciałem z Barcelony wczoraj do Katowic wizzem. Nic się zupełnie nie działo. Wszystko sprawnie i o czasie. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Mar 2013 18:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
dzięki za info chłopaki

miałem zamiar być na lotnisku o 6 ale zwyczajnie nie chciało mi się wcześnie wstawać, więc byłem o 6.30

kolejka na security check --- taka na 3 albo 4 osoby : )

zresztą spodziewałem się po tym, jaki był ruch na mieście w tym tygodniu, że większość osób już chyba wyjechała
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 20 Lut 2014 13:51 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 418
niebieski
A ja mam pytanie o czas odprawy - w poniedziałek o 20.45 mam lot powrotny WIZZ z El Prat do Katowic, jakich kolejek do security się spodziewać? Wystarczy być na miejscu o 19.00 ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 20 Lut 2014 13:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
cichyy
jeszcze zdążysz się wynudzić!
ja nigdy nie stałem więcej jak 10 min.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)


Ostatnio edytowany przez Abcn, 28 Sie 2017 12:51, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 26 Lut 2014 10:09 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 418
niebieski
Potwierdzam Hetmanie :-)

Security super szybkie.
Przez zamieszanie z żoną nie miałem świadomości że wszystkie kosmetyki są w mojej torbie i ich nie wyjąłem - duża kosmetyczka i łącznie ponad 1,0 l płynów w małych opakowaniach przeszło zwyczajnie w głównej torbie przez skaner.

Nie trzeba było zdejmować butów ani bluz.

Bez porównania z czepialstwem w KTW - np o kosmetyki + denna obsługa i dodatkowo uruchamiane pikacze żeby obszukiwać ludzi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 07 Lip 2014 18:40 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
DZis , poniedzialek popoludniu , liczne opóznienia i anulacje po burzy
(nie mam szczególow, sa pewnie na aena-aeropuertos)
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 13 Maj 2015 00:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
newsik jest taki że w T2 otwarli Burger Kinga, czynny niestety dopiero od 7.00
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 20 Mar 2016 22:53 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
Ze wzgledu na strajk kontrolerow we Francji wiele lotow do Uk jest dzisiaj odwolanych. Loty do Gdn i Ktw opoznione 3 godziny na razie nikt nie wie czy w ogole polecimy.
Dostalem od wizza voucher na... 2 euro.. Slabo...
CZekamy z ekipą na więcej info
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 21 Mar 2016 19:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
o żesz dzięki, muszę sprawdzić --- w środę rano lecę teoretycznie do Polski na święta
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 21 Mar 2016 23:31 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
jasne, sprawdz. no w koncu dolecielismy. wizz przylecial opozniony okolo 3 h, wylot o 24 zamiast o 20:55, no to i lecim.
ba, ale jak - na poludnie do Algierii, potem Tunezja, poludnie Wloch i dopiero potem powoli na polnoc do Gdanska.
lot trwal 4h, opoznienie 4.5 godziny.
KTW dolecial z podobnym opoznieniem.
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 uważa post za pomocny.
 
      
#13 PostWysłany: 23 Mar 2016 11:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Dzisioj wszystko już pod kontrolo i bez opóźnien. Nawet kolejko na security tako jak zwykle, żodnych szczegółowych kontroli ni mo.

Właśnie pakuję się na wizza do Poznania.

Zdrowych wesołych!
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 05 Sty 2017 00:22 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 7
Troszkę nietypowa prośba dot. zakupów na lotnisku El Prat - może ktoś pomoże :?: Czy jest ktoś tutaj z forumowiczów kto będzie w ciągu najbliższego miesiąca na lotnisku i mógłby kuknąć na asortyment perfum? Nie jest to może sprawa wysokiej rangi :lol: ale planuję w lutym odwiedzić Barcelonę i chciałam się zorientować jakie są możliwości zakupu perfum Shakiry. To co na polskich stronach można zamówić to bida z nędzą w porównaniu do ilości wydanych zapachów, w Hiszpanii pewnie jest tego na pęczki i po dużo niższych cenach. Nie chciałabym kombinować w drogeriach w mieście bo będę mieć podręczny dlatego wiedząc, że są konkretne zapachy na lotnisku mogłabym śmiało zakupić je właśnie tam, gdyby ktoś mógłby zrobić zdj. telefonem lub spisać nazwy i ceny.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 06 Sty 2017 21:16, edytowano w sumie 1 raz
Przenoszę z 'Dojazdu' . Niezależnie od tego że danego dnia będziesz miała do wyboru to co będzie tego dnia, radziłbym podać o który terminal chodzi. (wydaje mi się że Ryanair też sprzedaje coś na pokładzie)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 30 Mar 2017 21:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2013
Posty: 292
Loty: 217
Kilometry: 450 288
niebieski
Orientuje się jak wygląda opcja transferu na terminalu 2?
Przylatuje o godz. 20.45 z Teneryfy a kolejny lot do Dublina o 22.55.
przerabiał już to ktos?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 31 Mar 2017 00:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
zdążysz spokojnie
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
bora4 uważa post za pomocny.
 
      
#17 PostWysłany: 31 Mar 2017 02:18 

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 306
niebieski
rw30 napisał(a):
zdążysz spokojnie


bądż ostrożny w takich radach / ostatni mój lot przylot do BCN planowo , samolot WIZZ z GDN w Barcelonie T2 między god. 21-22 - wylądowały też inne 4 samoloty przy taśmach byliśmy 21.10 , pierwszy bagaż wyjechał na taśmę 21.55 ... co było szokiem bo w hali przylotów było mega pusto ...
Góra
 Profil Relacje PM off
bora4 uważa post za pomocny.
 
      
#18 PostWysłany: 31 Mar 2017 13:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2013
Posty: 292
Loty: 217
Kilometry: 450 288
niebieski
Nie mam głównego. Także czekanie na bagaż odpada. Podobno jak wyląduje to wchodzę do hali odlotów to prawda ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 31 Mar 2017 13:49 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1707
Loty: 637
Kilometry: 1 066 169
srebrny
Tak
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 31 Mar 2017 13:53 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
@‌bora4‌ , tylko lot do Dublina chyba nie będzie z tego samego obszaru co ten z Tenerife / Schengen/
Nie jestem pewien czy to t2C jak easyJet czy t2A jak loty do np Maroka , ale może odezwie się ktoś kto leciał i pamięta lepiej

Przy tym wszystkim , ogólnie masz dość dużo czasu by ew. wyjść i przejść przez k.bezpieczeństwa
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group