Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 21 Kwi 2022 08:29 

Rejestracja: 21 Kwi 2018
Posty: 10
Loty: 35
Kilometry: 53 839
Planuję na krótko odwiedzić Alesund i zastanawiam się, jak się sensownie z niego wydostać. Dalszy lot do Szwecji mam o 6:55 z Vigry. Korci mnie, żeby pojechać autobusem 671 o 23:30 poprzedniego dnia, przespacerować się i spędzić noc na lotnisku. Pierwszy transfer lotniskowy z Alesund jest o 5:25 i wewnętrzny tajmer trochę mnie świerzbi, że to trochę późno. Zresztą spanie na lotnisku to piękna opcja na przycebulenie, tylko czy jest to tam w ogóle możliwe? Po raz pierwszy strona sleeping on airport mnie zawiodła :D

Tak z ciekawości - orientujecie się, ile kosztują taksówki na lotnisko z centrum Alesund?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 07 Wrz 2022 12:04 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1022
niebieski
Czy ktoś wie, czy na lotnisku mozna kupić bilety jednorazowe i 24 h na zwykłą komunikację ? Nie mam na mysli autobusu lotniskowego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 13 Wrz 2022 08:27 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1022
niebieski
Odpowiem sobie sama. Na lotnisku nie można kupić biletów. Sprzedaje kierowca. Ale ceny na autobus do centrum nie znam, to jest ten droższy shuttle bus. Najbliższy przystanek busa 3 ok 1 km. No i miła niespodzianka 🙂od 22 sierpnia do 22.X autobusy za free.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 16 Cze 2023 17:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1134
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
Djorkaeff napisał(a):
Aktualizacja 2021:

Autobusy lotniskowe to FB61, FB62 i FB65. Kosztują 105 NOK w jedną stronę.

Natomiast autobusy 671 i 672 nadal kursują, kosztują 50 NOK OW. Wygląda jednak na to, że zlikwidowali przystanek Sletta przy skrzyżowaniu, teraz najbliższy przystanek, Røysa, jest 1,5 km od lotniska.

No nic, spacer będzie dłuższy. ;)

Aktualizacja 2023: autobusy lotniskowe 115 NOK OW. Aplikacja Vy.

Autobusy lokalne połączyły się w jeden autobus lokalny nr 3, cena 52 NOK OW. Aplikacja Frammr.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group