Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 125 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 04 Lut 2018 21:36 

Cześć, czy ktoś leci do Agadiru z Warszawy 7.02 i wraca 11.02?
Planuję dostać się do Taghazout, ale jeśli nie znajdę transportu bezpośrednio, będę potrzebowała dostać się do Agadiru i stamtąd szukać transportu.
Lecę sama, dlatego zależy mi na znalezieniu kogoś do dzielenia taksówki :)
 Relacje PM off  

#102 PostWysłany: 08 Lut 2018 20:49 

niebieski
Witam , czy ktoś może potwierdzić że na lotnisku w Agadirze kartę pokładową muszę odebrać przy stanowisku Wizzaira , bo nie wiem czy drukować w hotelu bo chyba mobilna karta nie wchodzi w grę ?
 Relacje PM off  

#103 PostWysłany: 08 Lut 2018 20:52 

Loty: 85
Kilometry: 125 454
niebieski
Dostajesz kartę pokładową na lotnisku na podstawie tej wydrukowanej od Wizza.
 Relacje PM off  

#104 PostWysłany: 08 Lut 2018 21:43 
Awatar użytkownika

Osobiście miałam wydrukowaną, ale widziałam, że niektóre osoby miały na telefonie. Wszyscy (nawet osoby posiadające jedynie bagaż podręczny) podchodzą do odprawy i tam otrzymuje się kartę pokładową.
W kantorze na lotnisku nie wymienią dirhamów na euro bez karty pokładowej otrzymanej od Wizzara (ta w telefonie czy wydrukowana nie jest uznawana).
Nie wiem dokąd lecisz, ale ostatnio zrobiła się straszna kolejka, bo przy dwóch stanowiskach odprawiali równocześnie Katowice i Wrocław, więc zanim ostatnie osoby doszły do kontroli paszportowej, było już po czasie odlotu samolotu. Oczywiście nikogo nie zostawili, ale lepiej być wcześniej na lotnisku;)
 Relacje PM off  

#105 PostWysłany: 28 Lut 2018 22:45 

Loty: 107
Kilometry: 135 181
Dwa dni temu wróciłem z Maroka. Bukowałem 1 nocleg w Agadirze przez Gala hotels 5 dni przed przylotem. Voucher na transfer wypełniłem od razu przy rezerwacji. Napisałem jeszcze mail do centrali gala hotels w Turcji i do samego hotelu Almoggar, ale odp nie dostałem. Obawiałem się, że transferu nie będzie i faktycznie nie było. Dojechałem taxi złapaną przed lotniskiem za 150 dirham (ucięte z 220). W hotelu nie potrafili powiedzieć czemu transferu nie było. Być może przyczyną był zaledwie 1 nocleg (3 osoby) i firma uznała, że nie warto inwestować w słabego gościa :) Kolejne noclegi rezerwowałem na miejscu. Proszę, uważajcie na gala hotels.

To publiczna odp na moją krytykę od Galahotels:

Reply from GalaHotels.com
Published 21 hours ago
Thank you for your feedback. We will take all necessary actions in order to improve our work. We hope to be able to offer you more great hotels for any future travel plans you may have.

Have a good day,
Galahotels.com Customer Care Team

Chyba się zbytnio nie zmartwili :(
Paweł Dominik lubi ten post.

#106 PostWysłany: 02 Kwi 2018 15:29 

Fotoentra napisał(a):
Osobiście miałam wydrukowaną, ale widziałam, że niektóre osoby miały na telefonie. Wszyscy (nawet osoby posiadające jedynie bagaż podręczny) podchodzą do odprawy i tam otrzymuje się kartę pokładową.
W kantorze na lotnisku nie wymienią dirhamów na euro bez karty pokładowej otrzymanej od Wizzara (ta w telefonie czy wydrukowana nie jest uznawana).

To, co istotne - po przejściu kontroli bezpieczeństwa nie ma kantoru. Trzeba odebrać kartę pokładową i od razu wymienić pieniądze w kantorze.
 Relacje PM off
Arekkk uważa post za pomocny.

#107 PostWysłany: 30 Cze 2018 21:50 

Loty: 85
Kilometry: 139 167
scotti_g napisał(a):
Cześć, niestety nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie dlatego piszę tutaj. Szukam transportu najlepiej taniego :) z lotniska w Agidarze do Marrakeszu, w środku tygodnia koło godziny 20:00 ( ląduje o 19:10). Jest szansa na znalezienie czegoś ? Czy trzeba się dostać najpierw do Agidaru a potem dopiero do Marrakeszu ?
Z góry dziękuje za odpowiedzi :)

hej
Ja też szukam połączenia do Marrakeszu z lotniska w Agadirze, lodujemy 18 sierpnia koło 11:30 jak najlepiej ogarnąć dojazd do Marrakeszu??
 Relacje PM off  

#108 PostWysłany: 01 Lip 2018 21:00 
Awatar użytkownika

Wychodzisz do drogi. Łapiesz autobus 37. Za około 4 dirahmy dojeżdżasz do Inezgane (do Agadiru raczej bez sensu - główny dworzec jest w Inezgane) i tam łapiesz bus do Marakeszu ( jak nie jesteś oblatany to naganiacze i tak cię przechwycą ).
 Relacje PM off
Przemek Andrzejewski lubi ten post.
Przemek Andrzejewski uważa post za pomocny.

#109 PostWysłany: 08 Sie 2018 09:34 

Właśnie wróciłem, aktualny cena taksówki z lotniska do wybranego hotelu to 200 dirhamów + 20 za każdą dużą walizkę. Duża tzn. wielkości bagażu rejestrowanego, bagażu podręcznego nie liczą :) PS. Wybraliśmy taksówkę bo byliśmy z dziećmi.

#110 PostWysłany: 10 Sie 2018 12:01 

LOTNISKO AUTOBUSEM Polecam autobus lotnisko - Inezgane nr 37. Po wyjściu z terenu lotniska zobaczycie rondo i kierujecie się w lewą stronę. Autobus powinien odjeżdżać 35-40 minut po pełnej godzinie. W Inezgane będziecie za około 20 minut. Wysiąść należy gdy po lewej stronie ujrzycie wejście na bazar, po prawej plac zabaw (na zdjęciach). Koszt przejazdu od osoby 4,50 MAD. Z tego miejsca do centrum Agadiru co ok. 10 minut odchodzą autobusy 97, 98, 99. Koszt przejazdu 3,50 MAD. Czas jazdy ok. 30 minut. Bilety w obydwu autobusach kupicie u kierowcy. Walutę wymienicie w terminalu lotniska, cena zbliżona do tej na mieście. Powrót identyczny. Z Inezgane pod bazarem (jedziemy w kierunku tak jak na zdjęciu widać autobus) autobus 37 na lotnisko powinien być minutę przed pełną godziną. Ceny są mega konkurencyjne np. łącznie dla trzech osób ok. 10 PLN na lotnisko zamiast ok. 80 PLN (200 MAD) taksówką Agadir-lotnisko.
Z przystanku, który opisałem w Inezgane macie 2-3 minuty pieszo na autobusy CTM, Supratour lub lokalnych przewoźników np. do Marakeszu, Essaouiry itp. Trzeba przejść ok. 100 metrów w stroną lotniska i skręcić w prawo na światłach. Po lewej będzie Supratour i nieco dalej za budynkami inne lokalne, po prawej zobaczycie CTM.
Zawsze jest opcja taksówki na trasie Inezgane - lotnisko gdyby autobus nr 37 nie podjechał w cenie 50-60 MAD (za wszystkich) - czyli i tak taniej niż taxi Agadir-lotnisko. O autobus Agadir - Inezgane nie ma się co martwić jeżdżą naprawdę co chwilę. Na dalekobieżne autobusy raczej trzeba mieć gotówkę, tylko w Rabacie udało nam się zapłacić kartą. Natomiast pociąg Marakesz-Rabat można bezproblemowo zapłacić kartą.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
Przemek Andrzejewski lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.

#111 PostWysłany: 16 Paź 2018 12:27 

Witam forumowiczów, 3 listopada lecimy grupą znajomych do Agadiru. Potrzebujemy dostać się w 6 osób z lotniska do centrum. Czy nieopodal lotniska złapiemy większą taxówke która pomieści nas z bagażami? Może ktoś ma namiar na tani transfer minibusem z lotniska?

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
 Relacje PM off  

#112 PostWysłany: 16 Paź 2018 15:56 
Awatar użytkownika

Jeśli bardziej cenisz folklor niż komfort to 6 osób to żaden problem dla grand taxi. Jeśli ma bagażnik dachowy jak na powyższym zdjęciu to i bagaży załaduje ho-ho i jeszcze trochę.
Grand taxi po taniości złapiesz po dojściu do głównej drogi po wyjściu z lotniska. Zwykle stawali po drugiej stronie ronda i zaczepiali ludzi na przystankach autobusowych.
Jeśli bardziej cenisz komfort i nie liczysz każdej dirahmy to transport zasadniczo sam cię znajdzie po wyjściu z lotniska i nie pozwoli ci dojść do drogi.
 Relacje PM off  

#113 PostWysłany: 16 Paź 2018 16:57 

billy napisał(a):
Jeśli bardziej cenisz folklor niż komfort to 6 osób to żaden problem dla grand taxi. Jeśli ma bagażnik dachowy jak na powyższym zdjęciu to i bagaży załaduje ho-ho i jeszcze trochę.
Grand taxi po taniości złapiesz po dojściu do głównej drogi po wyjściu z lotniska. Zwykle stawali po drugiej stronie ronda i zaczepiali ludzi na przystankach autobusowych.
Jeśli bardziej cenisz komfort i nie liczysz każdej dirahmy to transport zasadniczo sam cię znajdzie po wyjściu z lotniska i nie pozwoli ci dojść do drogi.
Folklor nam nie straszny jaka jest realna stawka którą można wynegocjować?

Relacje PM off  

#114 PostWysłany: 16 Paź 2018 17:21 
Awatar użytkownika

Jeśli dobrze pamiętam to chyba po 10 dirahm od łebka płaciliśmy ale jechaliśmy tylko do Inezgane i trochę targowania było. Poniżej 100 dirahm za taxi ciężko zbić.
 Relacje PM off
Ogorasowy uważa post za pomocny.

#115 PostWysłany: 16 Paź 2018 17:59 

Zbanowany
niebieski
Ogorosowy...mogę zdecydowanie polecić Ci świetnego gościa z Agadiru. Wskocz na facebook i poszukaj...,,Grzegorz Wycieczki". Arab zna nawet dobrze j.polski. Ma Jeepa i korzystałem z jego usług zarówno przy transferze z lotniska jak i na lotnisko, door to door. Korzystałem również z wycieczek które sobie wymyśliłem a on wykonał. Legzira czy mała Sahara lub Beduini z obiadem. Ceny można negocjować. Nigdy nie zawiódł :P :P :P Sorry ..jedna transakcja nie doszła do skutku. Negocjowalismy zamianę mojej żony na 1 wielbłąda i 3 młode arabki (jedna czarnoskóra) . Było to nie powiem bardzo powabne dla mnie ale zona się troszku wkoo...wiła więc dla zmyły dodałem , ze jak dołoży jeszcze jednego wielbłąda to zrobimy deal. Do tej pory rozmyślam jakby się potoczyło moje zycie gdybyśmy znaleźli ...consensus :lol: :lol: :lol:
 Relacje PM off  

#116 PostWysłany: 16 Paź 2018 20:52 
Awatar użytkownika

Loty: 350
Kilometry: 487 660
niebieski
Joozek25 napisał(a):
... Proszę, uważajcie na gala hotels.

Ja mam zupełnie inne doświadczenia. Byłem 2x w Maroku, w hotelu Al Moggar, rezerwacja przez Gala Hotels ze względu na darmowy transfer. Czekał na nas bus na parkingu z naszym nazwiskiem (za każdym razem inna firma). W tym roku lecą moi rodzice z siostrą, również ten sam hotel, rezerwacja przez GH, voucher dostałem ok. 4 dniach po rezerwacji, tak samo jak poprzednim razem.
 Relacje PM off  

#117 PostWysłany: 17 Paź 2018 07:37 

@HandSome

Dzięki za namiar, napisałem wiadomość zobaczymy co odpisze.
A co do zamiany, to zawsze można wrócić i spróbować wrócić do negocjacji

Relacje PM off  

#118 PostWysłany: 21 Gru 2018 15:13 

Loty: 71
Kilometry: 151 626
Stawki Grudniowe: Taxi od razu po wyjściu z lotniska 200 dirhamów, ale odszedłem może 100 metrów, zaczepił mnie lokalny akwizytor z krótkofalówką i cena dosłownie po 1 próbie - 150 dirhamów. Można pewnie urwać jeszcze coś z tego, bo aż za łatwo poszło ;)
 Relacje PM off  

#119 PostWysłany: 21 Gru 2018 15:58 

HON fly4free
Adam Molecki napisał(a):
zaczepił mnie lokalny akwizytor z krótkofalówką i cena dosłownie po 1 próbie - 150 dirhamów. Można pewnie urwać jeszcze coś z tego, bo aż za łatwo poszło ;)
zgadza się, do urwania jeszcze spokojnie 50 MAD-ów
 Relacje PM off  

#120 PostWysłany: 28 Gru 2018 21:28 

Wita.
Niestety nie znalazłem informacji czy w Agadirze muszę mieć wydrukowaną kartę pokładową Wizzair. Będziemy mieszkać w wynajętym domu i boję się, że nie będziemy mieli możliwości jej wydrukowania a odprawę mogę zrobić dopiero 48 godzin przed powrotem.
 Relacje PM off  

[ 125 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości