Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Agadir
#81 PostWysłany: 14 Paź 2017 13:16 

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 9
Rozumiem, że dotyczy to Maroka, właśnie chce kupić większą ilość olejku argonowego i dlatego tak dopytuję, bo szkoda byłoby jak kazaliby wyrzucić do kosza. Dzięki.
Te 100 ml to na pewno wynika z Rozporządzenia UE dla lotnisk w UE.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
 Temat postu: Re: Agadir
#82 PostWysłany: 14 Paź 2017 18:12 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Cóż wy opowiadacie o tych kontrolach i przenoszonych płynach, latamy chyba innymi liniami i z innych portów. Mi w Maroko trzepali na kontroli równo i znalazł w bagazu przyprawę 120 ml i tylko, że byla z Maroko to mi ją zostawił. 2 litrowa cola???? Pierwsze słyszę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Agadir
#83 PostWysłany: 14 Paź 2017 23:16 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 47
Nie wiem, może kwestia sprawdzającego. Co do przypraw to mieliśmy jeszcze 3x 200ml/gram harissy w formie pasty i do tego też się nikt nie przyczepił.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Agadir
#84 PostWysłany: 24 Paź 2017 17:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2017
Posty: 29
Loty: 84
Kilometry: 264 266
Witam, szukam transferu z lotniska w Agadirze do centrum Agadiru.
Znalazłem "Gala Hotels" który oferuje bezpłatny transport :-) proszę o info czy ktoś może korzystał juz z takiej opcji ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Agadir
#85 PostWysłany: 24 Paź 2017 17:44 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Poczytaj ten temat wcześniej...leniuszku.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Agadir
#86 PostWysłany: 24 Paź 2017 20:08 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 47
maxy26 napisał(a):
Witam, szukam transferu z lotniska w Agadirze do centrum Agadiru.
Znalazłem "Gala Hotels" który oferuje bezpłatny transport :-) proszę o info czy ktoś może korzystał juz z takiej opcji ?


Tak, do 5 dni przed odlotem należy im wysłać dane lotu(poprzez zakładkę Customer Service na stronie), przesyłają voucher na maila. My wydrukowaliśmy voucher, ale nikt tego nie sprawdzał, po prostu po wyjściu lotniska czekał kierowca z naszym nazwiskiem na kartce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Agadir
#87 PostWysłany: 25 Paź 2017 12:27 

Rejestracja: 19 Lip 2017
Posty: 1
Hej, Lecimy z żoną do Agadiru na początku listopada i poważnie rozpatrujemy wynajem auta, bo w sumie cena niezłą jak z tydzień (ok 100UER), pytanie czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie. Czy damy rade dojechać spokojnie do hotelu i potem po okolicy czy jazda tam jest trudna ze względu na arabskie znaki czy szaleństwo na drodze? Dodam, że jeździłem już samochodem np. na Bali czy czy skuterkiem po Indiach, więc nie spodziewam się Europy na drogach :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Agadir
#88 PostWysłany: 09 Lis 2017 00:14 

Rejestracja: 18 Cze 2017
Posty: 4
Cześć, przylatuję do Agadiru 26.11 o godzinie 19:30, wiecie może do której jeździ autobus 37? A jeśli na niego zdążę to żeby dojechać do centrum, muszę się przesiąść na pl. Inezgane w nr. 98, dobrze myślę?
Z góry dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Agadir
#89 PostWysłany: 09 Lis 2017 00:27 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
@Janek Smulikowski
raczej nie zdążysz ;)
http://www.alsa.ma/pdf/Horaires-Transpo ... agadir.pdf
http://www.alsa.ma/pdf/Horaires-Transpo ... agadir.pdf
http://www.alsa.ma/en/agadir/itineraire-urbain
http://www.alsa.ma/en/agadir/itineraire-per-urbain
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Agadir
#90 PostWysłany: 22 Lis 2017 15:41 

Rejestracja: 17 Lut 2015
Posty: 7
Czy ktoś bedzie jechać z agadiru na lotnisko ns samolot wizzair 23.11.2017 o godz. 20:10 do Katowic i chce sie zabrac taksówka?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Agadir
#91 PostWysłany: 26 Lis 2017 18:23 

Rejestracja: 17 Lut 2015
Posty: 7
Wróciłam z Agadiru. Piszę ten post, aby niestety przestrzec ludzi przed korzystaniem z komunikacji miejskiej w Maroku. I ogólnie przed ludzmi tam mieszkającymi ;/
Pozdróżuję z mężem i 4 letnim synem(blondynkiem). Niestety nie mogę stwierdzić, że jest bezpiecznie.
Jechaliśmy na Souk linią 22. Już na przystanku zaczepiało nas kilka 7-8latków, szarpało torby, chciało pieniądze. Jakoś jeszcze to dało radę przeżyć. Ale najgorsze przeżyliśmy w autobusie. Po wejsciu i kupieniu biletów otoczyła nas grupka tamtejszych. ich dzieci nawet stawały na siedzeniach aby nas calkowicie zaslonic. Wszystkie nasze kieszonki zostały pootwierane, dotykali nas....Calkowicie otoczyli i zaslonili! Cos okropnego! dojrzał nas chlopak z animacyjnego teamu z naszego hotelu i jakos uspokoil ludzi, mi kazal natychmiast usiasc, uspokoic sie, potem wskazal przystanek aby natychmiast wysiasc, bo jak tego nie zrobimy, to "oni" nam zrobia krzywde. kiedy wychodzilsmy z autobusu, szarpali nami, naszymi torbami i i nie chcieli wypuscic naszego dziecka!!!!! moj mąż prawie się pobił , aby uwolnić syna, bo chcieli go porwać!!!!
Po tej sytuacji natychmiast wzielismy petit taxi i jechalismy do hotelu. Balismy sie już w ogole do konca pobytu wychodzić z dzieckiem.
Animator powiedział, abym ja zakładała hidzab wszedzie gdzie wychodze, a moje dziecko mam zakrywac i zakladac mu zawsze jakas chustę lub czapkę.
Tak _ że już pozniej nawet nie myslalam o jezdzie autobusem - 37 i 98 na lotnisko. Baliśmy się o nasze bezpieczeństwo. Dlatego chcę przestrzec wszystkich. Może to co napisałam, kogoś uratuje przed podobnymi przezyciami. Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Agadir
#92 PostWysłany: 26 Lis 2017 22:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2015
Posty: 301
Loty: 99
Kilometry: 171 514
niebieski
hm
były, kilka razy w Maroku w tym dwa razy w Agadirze , jeździłem wiele razy ichniejsza komunikacja z 3 dzieci (14,10,2 lata) i nigdy nie spotkało mnie nic takiego .
Może jakis odosobniony przypadek ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Agadir
#93 PostWysłany: 13 Gru 2017 20:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
Siedzę na lotnisku w Agadirze. Nie wiem czy była już ta informacja ale na lotnisko leci autobus 371. Wizz do Warszawy odlatuje o 20:10 a ten autobus przyjeżdża na lotnisko o 17:25.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Agadir
#94 PostWysłany: 14 Gru 2017 13:47 

Rejestracja: 05 Maj 2014
Posty: 165
Jak za dużo czasu można na kawę za 20dh albo dosklepu z pamiątkami po magnes za 40 dh lub do kantora wymienić resztę dh.sty
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Agadir
#95 PostWysłany: 15 Gru 2017 00:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
joael napisał(a):
Nie wiem czy była już ta informacja ale na lotnisko leci autobus 371. Wizz do Warszawy odlatuje o 20:10 a ten autobus przyjeżdża na lotnisko o 17:25.


Informacja była z tym, że o nr 37. O autobusie nr 371 nigdy nie słyszałem i obawiam się, że i sami Marokańczycy nie słyszeli ale 37 jeździ. Bilet z Inezgane na lotnisko 4,5 dirahmy. Tylko z tą godziną przyjazdu byłbym ostrożny bo autobus rozkładu nie ma i jeździ w teorii co 1h a praktycznie zapewne "jak obróci" albo "jak przyjedzie to będzie". Mnie trafił się dwukrotnie pod sukiem parę minut po pełnej godzinie ale nie przywiązywałbym się do takiej regularności zbytnio.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 15 Gru 2017 14:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
Tak, tylko że 37 przelatuje koło lotniska, a 371 miał kurs tylko do lotniska.
Góra
 Profil Relacje PM off
arturro lubi ten post.
 
      
#97 PostWysłany: 03 Sty 2018 11:53 

Rejestracja: 24 Gru 2015
Posty: 10
Cześc
Napisze tutaj bo nie widze osobnego wątku dla poszukiwaczy shared taxi.

Czy ktoś wybiera sie z Wawy do Agadiru w dniu 10.01.2018 (przylot na miejsce 19:30) ?
Lub moze ktoś wraca z Agadiru na lotnisko w dniu 14.01.2018 (wylot o 20:00) ?
Mozna sie zgadac wcześniej i wynajac wspólnie jakiś transfer z i na lotnisko.

Znalazłem 2 transfery polskojezyczne, które maja busy:
http://allmaroko.pl/ 25 euro za kurs
http://marokozabdulem.pl/ także 25 euro z kurs
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 03 Sty 2018 12:10 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Jak użyjesz dobrej argumentacji to zjadą na 20 ojro. Znam ich wiec spokojnie mogę polecić. Wszystko załatwią dobrze, dwa linki ale jeden właściciel. Dokoptuj sobie do 4-6 osób i rozpocznij...negocjacje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 15 Sty 2018 14:15 

Rejestracja: 24 Gru 2015
Posty: 10
-- 15 Sty 2018 12:50 --

Właśnie wróciłem z Maroka
jeżeli chodzi o transfer do Agadir to skorzystałem z darmowego przejazdu przy rezerwacji hotelu przez GalaHotels.
Troche miałem obaw bo rózne opinie sa na necie o GalaHotels, ale nie było żadnych problemów.
Po wyjściu z lotniska stał facet z moim imieniem nazwiskiem i zabral nas do hotelu.

Przy lotnisku stoi dużo taxówek które krzyczą 20/25 euro za przejazd.

Mozna tez zagadac z rezydentami różnych wycieczek, którzy akurat beda czekać na swoja grupe i z nimi sie zabrac (o ile beda mieć miejsce).
Mi sie udalo tak wrócić, kierowcy daje się zwyczajowo 50 dh (ok 5 euro).

Jak sie pogada z rezydentami którzy oferuja rózne wycieczki na miejscu to moga załatwić taxi za ok 15 euro na lotnisko.

-- 15 Sty 2018 13:15 --

Dodam jeszcze jedną rzecz odnosnie GalaHotels -> na miejscu w hotelu musieliśmy zapłacić podatek miejski który nie byl wliczony w cene hotelu na stronie i nie było o nim informacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 30 Sty 2018 11:21 

Rejestracja: 30 Sty 2018
Posty: 1
Cześć, niestety nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie dlatego piszę tutaj. Szukam transportu najlepiej taniego :) z lotniska w Agidarze do Marrakeszu, w środku tygodnia koło godziny 20:00 ( ląduje o 19:10). Jest szansa na znalezienie czegoś ? Czy trzeba się dostać najpierw do Agidaru a potem dopiero do Marrakeszu ?
Z góry dziękuje za odpowiedzi :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group