Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Agadir
#61 PostWysłany: 27 Sie 2017 13:13 

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 193
krystoferson112 napisał(a):
Wyjazd dopiero przede mną, ale ma być to transport z jakiejś firmy współpracującej z Galahotels, która na codzień się tym zajmuje.


Oni to potwierdzają dodatkowo w mailu? Zamówiłem hotel (piszą, że akceptują jedynie karty kredytowe, ale przeszła jedna z debetowych, dwie pozostałe odrzuciło) i wypełniłem zaraz potem formularz ze szczegółami lotu. Zastanawiam się czy dostanę jeszcze jakąś informację zwrotną odnośnie samego transferu.
_________________
Moją drugą pasją oprócz taniego podróżowania jest analityka internetowa i seo: https://piotrstarzynski.com.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN
Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu
 Temat postu: Re: Agadir
#62 PostWysłany: 27 Sie 2017 13:38 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Na 5 dni przed wylotem kazali sobie przypomnieć szczegóły lotu wraz z numerem, destynacją, ską,d godzinami itp.. Po 1 dniu przyszedł mail ze szczegółami transferu. Faktycznie na parkingu stał gość z kartką z moimi danymi i zawiózł mnie klimatyzowanym busem do mojego hotelu. Super sprawa 200 MAD w kieszeni, a i hotel kupiłem od nich za 280 zł za 5 nocy, fakt trochę lichy ale...tylko tam spałem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Agadir
#63 PostWysłany: 27 Sie 2017 17:44 

Rejestracja: 27 Sie 2017
Posty: 3
Odbiór z lotniska organizuje również AllMaroko czyli przewodnik gadający po polsku. Na fb można znaleźć.
Jak pytałem o koszt odbioru to wycenił mnie nieco więcej niż taxi (20euro czyli ok 220dh) przy 2 osobach, ale dostałem informacje, że jeśli więcej osób by było chętnych to taniej by było.
Więc można też zapytać, może akurat taniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Agadir
#64 PostWysłany: 29 Sie 2017 15:38 

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 193
krystoferson112 napisał(a):
Na 5 dni przed wylotem kazali sobie przypomnieć szczegóły lotu wraz z numerem, destynacją, ską,d godzinami itp.. Po 1 dniu przyszedł mail ze szczegółami transferu. Faktycznie na parkingu stał gość z kartką z moimi danymi i zawiózł mnie klimatyzowanym busem do mojego hotelu. Super sprawa 200 MAD w kieszeni, a i hotel kupiłem od nich za 280 zł za 5 nocy, fakt trochę lichy ale...tylko tam spałem.


Właśnie zaczynam się trochę martwić, bo najpierw wypełniłem formularz od razu po rezerwacji. Nie było potwierdzenia. Wszedłem po 1-2 dniach na konto i można było przy rezerwacji wypełnić, tak też zrobiłem. Nadal jednak bez potwierdzenia (tyle, że przycisk zniknął). Poczekałem 1,5 dnia i napisałem maila. Na razie cisza.
_________________
Moją drugą pasją oprócz taniego podróżowania jest analityka internetowa i seo: https://piotrstarzynski.com.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Agadir
#65 PostWysłany: 29 Sie 2017 18:38 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
zgłoszenie przez customer service na ich stronie, tak zrobiłeś? Taki warunek jest niezbędny przy darmowym transferze...spokojnie będą czekać na Ciebie. Zrób to przed samym wylotem, jak się boisz to w razie czego obczaj inne opcje dojazdu do miasta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Agadir
#66 PostWysłany: 30 Sie 2017 18:32 

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 193
W pierwszej kolejności wypełniłem tylko formularz, w drugiej też po wybraniu już opłaconej wówczas rezerwacji. Wczoraj złożyłem zapytanie przez Customer Service i dziś odpisali z prośba o podanie szczegółów lotu. Trochę to mało zorganizowane, ale czekam na potwierdzenie :)
_________________
Moją drugą pasją oprócz taniego podróżowania jest analityka internetowa i seo: https://piotrstarzynski.com.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Agadir
#67 PostWysłany: 04 Wrz 2017 22:28 

Rejestracja: 04 Wrz 2017
Posty: 1
Mam pytanko o taksówki - czy korzystając z Grand Taxi dojadę tylko do Centrum Agadiru i muszę przesiadać się w Petit?Czy jest szansa, że Grand podjedzie pod hotel? Czy jest jakiś punkt, do którego one zawsze przyjeżdżają/odjeżdżają?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Agadir
#68 PostWysłany: 05 Wrz 2017 09:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2015
Posty: 446
srebrny
Nasze Grand Taxi bez problemu pojechało do hotelu, podjeżdżając jeszcze na dworzec autobusowy byśmy mogli sprawdzić czy są bilety do Essaouiry.
_________________
Αντσύνα
Анцина
2022 dhow-przez-zatoke-chwaka-bay-czyli-zanzibar-z-plecakiem,213,168117
2018 Alesund na trzecią randkę
2017 na-bialorus-z-waszmosciami,1509,119604
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Agadir
#69 PostWysłany: 09 Wrz 2017 12:55 

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 4
Będę lądował niedługo w Agadir o 16:50 we wtorek.
Może ktoś mi wysłać współrzędne przystanka autobusowego i numer autobusu do Inzegane?
Jest gdzieś rozkład? Coś się zmieniło?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Agadir
#70 PostWysłany: 09 Wrz 2017 14:18 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
@nienic
Gdzieś w okolicach tego ronda: 30.334688,-9.410357
nr 37, nie ma rozkładu, jest tylko od której do której kursuje, no i, że kursuje co godzinę ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Agadir
#71 PostWysłany: 09 Wrz 2017 15:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 706
Loty: 168
Kilometry: 322 179
złoty
nienic napisał(a):
Będę lądował niedługo w Agadir o 16:50 we wtorek.
Może ktoś mi wysłać współrzędne przystanka autobusowego i numer autobusu do Inzegane?
Jest gdzieś rozkład? Coś się zmieniło?


NIe wstydz się i normalnie na pokładzie samolotu zapytaj kto chętny na wspolne grand taxi. Kosztuje 200mad, co przy czterech osobach daje ci 19zł na głowę. To na serio nie są duże pieniądze za ten odcinek, ale to tak imho.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Agadir
#72 PostWysłany: 01 Paź 2017 22:31 

Rejestracja: 17 Lut 2015
Posty: 7
a czy transfer z galahotels może być tylko z lotniska do hotelu? czy przy kilku rezerwacjach można tez wpisać jakoś transfer z hotelu na lotnisko w dniu wylotu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Agadir
#73 PostWysłany: 02 Paź 2017 20:14 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Nie w warunkach jest jedynie transfer z lotniska do hotelu....ale jak pobędziesz w Agadirze kilka dni to już będziesz sama wiedziała jak budżetowo dotrzeć na lotnisko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Agadir
#74 PostWysłany: 03 Paź 2017 09:32 

Rejestracja: 17 Lut 2015
Posty: 7
myślę, że masz rację. Ale może jakieś wskazówki? jakie autobusy i skąd jezdza na lotnisko? Wolę być przygotowana już przed wyjazdem i miec wszystko zaplanowane. Czy moze lepiej pojechac wtedy taksą? ale wtedy czy te petit tez mnie zawiozą na lotnisko?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Agadir
#75 PostWysłany: 03 Paź 2017 10:26 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4055
Wszystkie informacje już zostały tu podane w tym wątku
autobusy na lotnisko agadir,401,5501?start=40#p951567
petit taxi jeżdżą tylko w obrębie miasta, nie dojedziesz nimi na lotnisko
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Agadir
#76 PostWysłany: 03 Paź 2017 22:51 

Rejestracja: 17 Lut 2015
Posty: 7
dzięki za odpowiedz w związku z taksówkami
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Agadir
#77 PostWysłany: 13 Paź 2017 16:54 

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 9
Mam pytanie w kwestii tych nieszczęsnych 100 ml w bagażu podręcznym, czy w Maroku to obowiązuje, bo to prawo EU a Maroko nie jest w UE, w Egipcie i Izraelu spokojnie przez kontrole bezpieczeństwa przenosiłam wina litrowe i nikt mi nie zakwestionował, a jak jest w Maroku ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Agadir
#78 PostWysłany: 13 Paź 2017 19:00 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
@ulka1965 obowiązuje; zresztą w Egipcie i Izraelu też obowiązuje ;)

https://www.eurowings.com/en/informatio ... ggage.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Agadir
#79 PostWysłany: 14 Paź 2017 11:53 

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 9
Rozumiem, z każdego lotniska w UE , gdziekolwiek lecisz obowiązuje, ale w drodze powrotnej np. na lotnisku w Tel Awiwie na kontroli bezpieczeństwa te 100 ml nie obowiązuje, no bo jak bym oficjalnie- trzymając w ręku butelkę 1,5 litową przeszłam ( zresztą nie tylko ja) i kontroler nie kazał mi jej wyrzucić, tak samo było w Egipcie gdzie na kontroli bezpieczeństwa w bagażu podręcznym miałam butelkę z woda 1 litr, która wystawała z torebki i arabka, która kontrolowała moją torebkę nic nie powiedziała, z Egiptu wracałam czarterem small planet a z Izraela Wizzarem.
W tamtą stronę oczywiście, że 100 ml obowiązywało, z powrotem z mojego doświadczenie nie.
Linie lotnicze cię nie kontrolują przy boarding, wszystko zależy od lotniskowej kontroli bezpieczeństwa.
Czy ktoś będąc w Maroku ma jakieś doświadczenia w tym temacie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Agadir
#80 PostWysłany: 14 Paź 2017 12:36 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 47
W poniedziałek wracaliśmy wizzem do Warszawy - w podręcznym 2l cola, olejki arganowe 150ml lub 200ml, dezodorant 150ml i nikt się do niczego nie przyczepił. Byliśmy odprawieni przez internet - karty pokładowe w aplikacji, ale okazało się, że i tak trzeba podejść do stanowisk z odprawą bo obowiązują tylko drukowane karty. Pracownik naklejał oznaczenia na bagaż (small/large) spojrzał tylko na nasz duży plecak (wysokość powyżej 60cm) zapytał czy to na pewno mały podręczny - odpowiedzieliśmy, że tak i nas puścił.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group