Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Odprawa online możliwa jest na 24 godziny przed planowanym odlotem.
NIE jest dostępna dla lotnisk: Malaga, Alicante, Burgas, Katania, Dubrownik, Rzym, Hamburg, Malta, Ohrid, Olbia, Palma de Mallorca, Rijeka, Rimini, Skopje, Split, Podgorica, Tirana, Tivat, Warna, Zadar, Zagrzeb, Lublana, Charków, Olsztyn-Szymany, Oslo, Groningen, Pula, Bejrut, Korfu , Kiszyniów.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 378 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Autor Wiadomość
#361 PostWysłany: 30 Sie 2020 21:20 

Rejestracja: 25 Paź 2016
Posty: 176
U mnie na Kretę (Chania) była dopłata do miejsca. Jeżeli dobrze pamiętam 50 lub 55 zł od kierunku/osoba.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#362 PostWysłany: 31 Sie 2020 09:30 

Rejestracja: 05 Sie 2017
Posty: 99
Loty: 88
Kilometry: 97 216
To jest taki myk LOTu. Przed dokonaniem odprawy możesz wykupić,zapewnić sobie miejsce. W momencie odprawy nie ma z tym problemu - sam sobie wybierasz miejsce z dostępnych. Jeśli na jednym PNR leci kilka osób to system nie rozdziela.
_________________
2019 -Ateny, Ałmaty, Astana, Taszkent, Samarkanda, Rzym, Budapeszt, Wiedeń, Lwów, Wilno, Ryga, Stambuł
2020 -Zagreb, Belgrad, Tallinn, Petersburg ... COVID ... Budapeszt, Tirana, Alicante, Malaga, Praga, Hamburg
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
#363 PostWysłany: 31 Sie 2020 09:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 945
Loty: 178
Kilometry: 311 128
srebrny
A na lotach maszyna SP-LWF (B737-800), gdzie jest wspomniana klasa biznes z fotelami w ukladzie 2-2 mozna nawet wybrac te miejsca na lotach wakacyjnych za darmo zaraz po zakupie biletu, nie trzeba czekac do odprawy online. Chyba jakis blad techniczny. Juz dwa razy skorzystalem :)
_________________
Image
Travellista's Diary
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#364 PostWysłany: 03 Wrz 2020 15:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 945
Loty: 178
Kilometry: 311 128
srebrny
Za artykulem z SG https://www.fly4free.pl/lot-przedluza-c ... -poleciec/

Z tego co widze, to czesc lotow we wrzesniu i pazdzierniku na kierunki wakacyjne ma juz standardowe numery rejsow a nie 8XXX. Tak więc tutaj wpadna mile/odcinki ' a za rejsy "specjalne" z osemka z przodu nie. Logiki w tym zadnej. Niestety, teraz na pierwszy rzut oka ceny juz jakby mniej atrakcyjne. :(
_________________
Image
Travellista's Diary
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#365 PostWysłany: 03 Wrz 2020 15:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
Tylko że te które są na "zwykłych" numerach nigdy nie były sprzedawane w tych superatrakcyjnych cenach tylko w standardowych.
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
#366 PostWysłany: 08 Wrz 2020 08:11 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 709
Loty: 251
Kilometry: 641 741
niebieski
mam taką sytuację, że próbowałem 3 razy zawiesić dwie rezerwacje, na co wg. mnie pozwala regulamin; i dostałem 3 razy informacje na pośrednictwem FB, że "Uprzejmie informuję, iż procedura elastycznej zmiany nie dotyczy rejsów zakupionych w ramach oferty Lot na Wakacje."; co ciekawe tydzień wcześniej zawiesiłem inną rezerwację na tej samej tracie (zrobili to przez pomyłkę?); ja się mylę czy oni wprowadzają mnie w błąd?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#367 PostWysłany: 10 Wrz 2020 14:40 

Rejestracja: 25 Paź 2016
Posty: 176
kemot napisał(a):
Zgodnie z informacją zawartą w mailu możesz bezpłatnie wymienić to na cokolwiek innego z oferty wakacyjnej, o ile oczywiście takie coś Cię urządza i wolisz taką opcję od zwrotu kasy.


No właśnie chciałem coś takiego zrobić i zmienić na inną wyspę.
Dzisiaj na infolinii poinformowali mnie o takiej możliwości, ale z dopłatą do obecnej ceny biletu.. (nie muszę mówić, że cena obecnie jest 3x wyższa)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#368 PostWysłany: 08 Paź 2020 15:43 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 709
Loty: 251
Kilometry: 641 741
niebieski
zawiesiłem kilka biletów z akcji Lot na wakacje; w międzyczasie 2 lotów poprzez FB nie udało mi się zawiesić, bo konsultant upierał się, że Lotu na wakacje ta możliwość nie obejmuje;
napisałem oficjalną reklamację i dostałem odpowiedź; co o tym sądzicie? gdzie w jakimś regulaminie jest zapis odnośnie tego, które loty można zawiesić, a których nie?

"Szanowny Panie,

dziękuję za wiadomość.

Przepraszam za wszelkie zaistniałe niedogodności. Uprzejmie informuję, że prawdą jest brak możliwości zawieszenia rezerwacji na loty z oferty wakacyjnej. Konsultant, który zrobił to wcześniej popenił błąd. Informacja udzielona przez agenta, który odmówił zawieszenia była poprawna.

W przypadku kontynuowania korespondencji proszę nie usuwać poprzednich wiadomości. Zachowanie ich pełnej treści przyspieszy udzielenie odpowiedzi.

Z wyrazami szacunku"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#369 PostWysłany: 08 Paź 2020 17:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
No ale zawieszasz i co dalej? Przecież lotów na większości z tych tras już nie ma i nie będzie więc nie ma teraz jak tego zmaterializować.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#370 PostWysłany: 08 Paź 2020 17:16 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 709
Loty: 251
Kilometry: 641 741
niebieski
przecież mogę zmienić na inną trasę dopłacają różnicę w cenie;
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#371 PostWysłany: 08 Paź 2020 17:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
Zawieszenie biletu z zasady jest rozwiązaniem umożliwiającym jego późniejszą realizację na tej samej trasie (tak wiem że tutaj wyjątkowo możliwa jest też zmiana trasy), jak z góry wiesz że chcesz wykorzystać tą kasę na inną trasę (i nie chcesz po prostu zwrotu) to wymieniasz bilet na voucher.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#372 PostWysłany: 08 Paź 2020 17:49 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 709
Loty: 251
Kilometry: 641 741
niebieski
niestety nie rozumiem Twojej wypowiedzi; to wg. Ciebie nie mogę zawieszonego biletu zmienić na inną trasę jednak czy mogę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#373 PostWysłany: 08 Paź 2020 17:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
W tym wyjątkowym przypadku możesz bo LOT otworzył taką furtkę ale sama instytucja "zawieszenia biletu" nie w tym celu została stworzona.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#374 PostWysłany: 08 Paź 2020 18:30 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 709
Loty: 251
Kilometry: 641 741
niebieski
ok; a potwierdzasz, że Lot na wakacje nie można zawiesić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#375 PostWysłany: 08 Paź 2020 18:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
Nie wiem jak jest, wiem tylko że dla mnie brak możliwości zawieszenia "lotów na wakacje" byłaby ze wszech miar logiczna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#376 PostWysłany: 08 Paź 2020 19:42 

Rejestracja: 10 Lip 2018
Posty: 295
https://m.lot.com/il/pl/procedura-zmian-zwrotow-biletow
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#377 PostWysłany: 08 Paź 2020 21:51 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1006
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Miałem w sierpniu kupiony bilet POZ-BCN z #Lotnawakacje.
Z przyczyn niezależnych ode mnie nie mogłem polecieć i bez problemu zmieniłem trasę biletu na 2021 (na WRO-LHR z dopłatą).

Czyli można robić zmiany w bilecie.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#378 PostWysłany: 08 Paź 2020 22:35 

Rejestracja: 25 Paź 2016
Posty: 176
szmer napisał(a):
kemot napisał(a):
Zgodnie z informacją zawartą w mailu możesz bezpłatnie wymienić to na cokolwiek innego z oferty wakacyjnej, o ile oczywiście takie coś Cię urządza i wolisz taką opcję od zwrotu kasy.


No właśnie chciałem coś takiego zrobić i zmienić na inną wyspę.
Dzisiaj na infolinii poinformowali mnie o takiej możliwości, ale z dopłatą do obecnej ceny biletu.. (nie muszę mówić, że cena obecnie jest 3x wyższa)
Uzupełniam informacje, kolejny kontakt na infolinię prawie godzina w zawieszeniu na "sprawdzenie" sprawy i udało się przełożyć lot na inny kierunek z oferty Lot na wakacje. Niewielka dopłata podatków chyba 3zl na bilecie. Lot bez przeszkód.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 378 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group