Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 114 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 20 Kwi 2020 14:00 
Awatar użytkownika

złoty
Szacun za to że Ci się chciało na to czas poświęcić.
 Relacje PM off  

#102 PostWysłany: 20 Kwi 2020 14:10 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Loty: 145
Kilometry: 154 160
Otwarte na prośbę @jaco027, trzymajmy się proszę tematu dyskusji :)
 Relacje PM off
jaco027 lubi ten post.
jaco027 uważa post za pomocny.

#103 PostWysłany: 22 Kwi 2020 11:06 
Awatar użytkownika

złoty
@Garmond Po prostu...popatrzylem i mi nie pasowaly przedstawiane liczby vs. anonse i zapowiedzi dot. programu.
Teraz jestem pewien, ze nie tylko zostala zapodana zla kroplowka, ale jeszcze do tego zle. :-(

PS. A tyle bylo żądań i halasu ze strony interlokutorow o dane. Gdy dane i analizy sie pojawily...cisza.
 Relacje PM off
j_a lubi ten post.

#104 PostWysłany: 22 Kwi 2020 14:27 

niebieski
Jak zapatrujecie się na pozew zbiorowy który jest szykowany w zw z ta akcja LOTu ?
 Relacje PM off  

#105 PostWysłany: 22 Kwi 2020 17:04 
Awatar użytkownika

niebieski
@Zjadacz jak dla mnie gra niewarta świeczki; wiem, że niektórzy zapłacili spore pieniądze za bilety (wbrew zapewnieniom rządowym), ale wszyscy mamy teraz poważniejsze problemy, więc nie wiem czy chciałoby mi się chodzić po sądach przez kilka lat. Aczkolwiek sama decyzja co do zamknięcia polskich lotnisk była fatalna; należało ograniczenia wprowadzać stopniowo jak np. Izrael. Do tego ceny na wielu kierunkach początkowo faktycznie były dalekie od ustalonych. Tłumaczenie tego błędem ustawień systemu było bardzo niewiarygodne.

#106 PostWysłany: 22 Kwi 2020 17:17 

Zjadacz napisał(a):
Jak zapatrujecie się na pozew zbiorowy który jest szykowany w zw z ta akcja LOTu ?

Sytuacja ogólnie była i jest jaka jest, ale rozumiem tych ludzi.
Nasz rząd, mógł trochę lepiej rozwiązać kwestie zamknięcia granic, zamiast robić całkowity i szybki lock, to powinien pozwolić na wlot do kraju swoim obywatelom, normalnymi, rejsowymi samolotami. Każdy byłby zadowolony ;)

Widzę, że cenzura i poprawność ustawiona na 110%.

Ostatnio edytowany przez adam.pawel 22 Kwi 2020 22:50, edytowano w sumie 2 razy
 Relacje PM off
j_a lubi ten post.

#107 PostWysłany: 22 Kwi 2020 17:39 
Awatar użytkownika

złoty
@Zjadacz Chociaz sam padlem "ofiara" pomocy pt. #LotdoDomu, to na 99,99% nie bede wystepowal z pozwem zbiorowym, ani indywidualnym. Po pierwsze u mnie na szczescie mala kwota - 523PLN. Jak sady w PL powolnie (nie)dzialaja kazdy widzi, sprawa zajmie 1-2 lata w pierwszej instancji, + ew. odwolania, ew. kasacja...3-5 lat...IMHO gra niewarta swieczki. Jak ktos chce (bo np. zaplacil kilka tysiecy za SH w EU), albo musial zaplacic 2000+PLN za LH, to juz do rozwazenia indywidualnego. Tutaj stety/niestety adresatem roszczen nie jest do konca LOT, a rzad, ktory tak a nie inaczej wykreoweal sytuacje i ograniczenia. Wg mnie najgorzej jak tylko mozna bylo i zupelnie inaczej niz wszystkie inne panstwa w EU (chyba poza Wegrami i Litwa). Jak staralem sie dowiesc rzad postawil w super trudnej sytuacji nie tylko obywateli RP ale tez spolke skarbu panstwa, de facto dzialajac na jej szkode.
Jakby ktos byl zainteresowany, to moge jeszcze pare argumentow zapodac, moze sie komus do jakiejs walki w sadzie przyda. Ale dla tych co mieli i tak bilety LOTu, to lepiej chyba wystapic z reklamacja o zwrot/zmiane: https://www.lot.com/pl/pl/procedura-zmi ... ow-biletow
 Relacje PM off
j_a lubi ten post.

#108 PostWysłany: 22 Kwi 2020 19:06 

Loty: 536
Kilometry: 829 418
niebieski
adam.pawel napisał(a):
Nasz rząd, mógł trochę lepiej rozwiązać kwestie zamknięcia granic, zamiast robić całkowity i szybki lock, to powinien pozwolić na wlot do kraju swoim obywatelom, normalnymi, rejsowymi samolotami. Każdy byłby zadowolony ;)

czyli po to aby kilka tysięcy pasażerów mogło wrócić rejsowymi, nie zamykać granic i w tym czasie wpuścić kilkadziesiąt tysięcy drogą lądową...

Ostatnio edytowany przez klapio, 22 Kwi 2020 20:09, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
 Relacje PM off  

#109 PostWysłany: 22 Kwi 2020 21:34 

niebieski
Przecież ci ludzie i tak wjechali...
Tylko stali w gigantycznych kolejkach na granicy bądź tłoczyli się niepotrzebnie w środkach komunikacji masowej...ryzykując wielokrotnie bardziej ewentualne zarażenie...
7 ludzi lubi ten post.
becek uważa post za pomocny.

#110 PostWysłany: 24 Kwi 2020 10:05 
Awatar użytkownika

Loty: 69
Kilometry: 196 395
Ostrzeżenia: 1
Zbanowany
niebieski
https://twitter.com/ZwiazekZZPPiL

"Wczoraj bohaterowie akcji #lotdodomu, podziękowania od premiera @MorawieckiM prezydenta @AndrzejDuda.
Dużo członków załóg zarażonych COVID. Dzisiaj obniżka wynagrodzenia o 70% na 3 lata, do 2600 .
Ludzie się na to nie zgadzają, czują się traktowani jak śmiecie. LOT to MY"

"W tym samym czasie pracownikom etatowym proponuje się ofertę nie do odrzucenia: 2600 brutto na 3 lata i dopieszcza się strumieniem pieniędzy spółki-córki. Zarząd, jak pączek w maśle, 0 zł mniej. A stewardesy i pilotów na samozatrudnienie w spółeczkach. Narodowy przewoźnik LOT.."
3 ludzi lubi ten post.

#111 PostWysłany: 24 Kwi 2020 10:57 
Awatar użytkownika

Ostrzeżenia: 2
srebrny
nihil novi

#112 PostWysłany: 24 Kwi 2020 18:26 

niebieski
Bo to jest po prostu zarząd a nie menedżerowie :(

#113 PostWysłany: 24 Kwi 2020 18:49 

Ostrzeżenia: 1
niebieski
Ciekaw jestem czy i jak LOT planował zaimplementować swoją kulturę organizacyjną w Condorze :roll:
 Relacje PM off  

#114 PostWysłany: 04 Maj 2020 02:34 

srebrny
@kumkwat_kwiat
Nie zgodze sie do konca. A w zasadzie zupelnie. Moja przyjaciolka wracala z USA LotemDoDomu - KLM sie na nia "wypielo" i udalo sie wrocic za 1915zl (plus minus 15zl) z ORD do WAW. Uwazam, ze cena jest swietna patrzac, ze to OW. Nie wolno porownywac ce RT do OW w przypadku lotow do/z Ameryki. Lot OW WAW-PIT KLMu to 1443$. Lot RT WAW-PIT-WAW to 883$. Powaznie. Wiem, ze brak logiki. Lotu RT za bardzo nkt nie chcial wtedy sprzedawac. A normalny lot OW LOT ORD-WAW to minimum 1000, ale dolarow - niestety kiedys musialem na cito leciec. Ponadto, akurat polski rzad w kwestii granic robi bardzo dobra robote - i mowie to jako przeciwnik tej partii.

Ostatnio edytowany przez Abcn, 04 Maj 2020 11:31, edytowano w sumie 1 raz
Przenoszę
 Relacje PM off  

[ 114 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot], Yandex [Bot] oraz 13 gości