Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Lis 2019 22:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Maj 2012
Posty: 74
Skąd
  • Warszawa do Los Angeles, Miami do Warszawy

Dokąd
  • California + Floryda

Data wylotu
  • 20.12.2019

Data powrotu
  • 06.01.2020

Długość pobytu
  • 1-2tyg

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Liczba pasażerów
  • 1

Sam znalazłem
  • PLL LOT WAW-LAX MIA-WAW 4k / Finnair WAW HEL LHR LAX + MIA CDG HEL WAW za 3k (loty po 27h)

Dodatkowe informacje
  • Czesc,

    zapraszam do drobnej lamiglowki na wieczor! Szukam opcji na wyprawe z Polski do LAX z wylotem najwczesniej 20/12

    23/12 wieczorem mam zabookowany lot z LAX do MIA (nie musimy go tutaj uwzgledniac zatem)

    Powrot najpozniej 6/01 z Miami/Fort Laurdedale do Warszawy.

    Na ten chwile chyba najlepsza opcja to bezposredni LOT 20-30 grudnia w cenie 4k. Nie podoba mi sie on o tyle, ze a) jest drogi b) wolalbym zostac na sylwestra w stanach (chyba ze powrot przed bedzie duzo tanszy)

    Jesli wychodzi gdzies taniej i wygodnie to po nowym roku moge sie przetransportowac z Florydy do innego miasta/stani - powrot totalnie elastyczny.

    Mam FF i Miles&More z 40k mil wiec jesli widzicie dobra kombinacje za mile to rowniez wchodzi w gre (bardzo slabo jednak z dostepnoscia economy w tych terminach za mile z tego co patrzylem niestety)

    Place w zlotych dukatach i dlugu wdziecznosci jesli ktos sprobuje mi pomoc ze znalezieniem ciekawego polaczenia!

    Pozdrowienia,
    Krzysiek
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 20 Lis 2019 23:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Maj 2012
Posty: 74
Zauwazylem, ze skladajac bilet z Budapesztu zamiast Warszawy loty wychodza 25% tansze mimo ze oferuje je LOT i wymaga identycznego lotu przez Warszawe. Jak to jest mozliwe? Ten sam bilet z dodatkowym polaczeniem BUD-WAW a wychodzi 1k taniej
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 21 Lis 2019 02:29 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3241
srebrny
To normalne. Z Warszawy doplacasz za komfortowy lot bezpośredni, z Budapesztu musisz tłuc się z przesiadką.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 21 Lis 2019 08:35 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3368
złoty
Zycie byloby za proste gdyby loty bezposrednie byly tansze niz z przesiadka.

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 21 Lis 2019 15:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Maj 2012
Posty: 74
Sugerujecie bookowac ten lot za 4k czy jest szansa znalezc cos w korzystniejszej cenie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 21 Lis 2019 15:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
a kiedy te linie mają zarabiać, jak nie w terminach świątecznych?, sam szukałem i żadnych promocji nie było i raczej nie będzie,
jak ktoś chce tanio, to styczeń-luty znajdzie bez problemu, w NP też pewnie będzie wybór
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 21 Lis 2019 15:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Maj 2012
Posty: 74
W ubieglym roku spedzalem 8 dni w Chicago z biletami upolowanymi na poczatku grudnia za 1900 z LH. Spodziewam sie ze wysokie ceny nigdy nie sa regula i zawsze da sie cos ciekawego upolowac. Zwlaszcza kiedy niestraszne przesiadki a dni wylotu sa w miare elastyczne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group