Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4668 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 234  Następna
Autor Wiadomość
#961 PostWysłany: 12 Kwi 2019 08:05 

Rejestracja: 20 Wrz 2016
Posty: 161
Loty: 202
Kilometry: 281 717
Nie leciałem LOTem do Chicago, ale na innym long-haulu jedzenia było wystarczająco. Głodny nie będziesz.
Piwo i wino masz za darmo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#962 PostWysłany: 12 Kwi 2019 08:12 

Rejestracja: 28 Kwi 2014
Posty: 360
dormozg napisał(a):
Piwo i wino masz za darmo.


SZOK :shock: :o :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#963 PostWysłany: 12 Kwi 2019 08:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
namteH napisał(a):
Zresztą, jaka może być jakość usługi firmy, która zamieszcza takie kwiatki w swojej gazetce:

Hehehe ciekawe co autor miał na myśli wstawiając tę kropkę w tym miejscu, wygląda jak jakiś Erfurt :lol:
Ja się z lotowskich nieudaczników wyleczyłem już kilka lat temu.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image


Ostatnio edytowany przez Abcn, 17 Kwi 2019 23:04, edytowano w sumie 1 raz
Lit cyt
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#964 PostWysłany: 12 Kwi 2019 09:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 843
srebrny
Tak nawiązując do niepochlebnych opinii, to leciałem z LOT tylko raz do Kijowa, bo po prostu w danej dacie to był najtańszy wariat. Oczywiście byłem trochę ciekaw jak to wygląda. Lot odrzutowym ołówkiem, całkiem wygodnie, ale niestety usiadłem na samym końcu, więc mogłem sobie posłuchać obsługi. Przykre to, ale kompletny brak profesjonalizmu, jak przekupy na targu.
Góra
 Profil Relacje PM off
Travel_World lubi ten post.
 
      
#965 PostWysłany: 12 Kwi 2019 10:39 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
wiater napisał(a):
Jakie jedzenie jest na trasie Warszawa Chicago?
Da się zjeść? Dużo, mało?
I jak z cenami za alkohol(bo w LOT nie ma za dsrmo)
Jak dwa lata temu leciałem do YYZ to musiałem płacić za piwo, teraz podobno na lotach za Atlantyk piwo i wino jest za free.

"Napoje w klasie ekonomicznej

Kawa i herbata, sok, woda, piwo czy może wino – czego się napijesz? Szeroka oferta napojów bezalkoholowych i alkoholowych* czeka na Ciebie. Wybierz to, na co masz ochotę. Napoje są dostępne podczas całego lotu.
*Alkoholami dostępnymi w klasie ekonomicznej podczas lotów długodystansowych są wino i piwo. Wybór alkoholi mocnych jest dostępny w menu Sky Bar."

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#966 PostWysłany: 12 Kwi 2019 10:49 

Rejestracja: 28 Kwi 2014
Posty: 360
Dziękuję za odpowiedzi. To w takim razie swoją podróż umile piwkiem , a żona winem. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#967 PostWysłany: 12 Kwi 2019 11:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7366
HON fly4free
cypel napisał(a):
namteH napisał(a):
Zresztą, jaka może być jakość usługi firmy, która zamieszcza takie kwiatki w swojej gazetce:

Hehehe ciekawe co autor miał na myśli wstawiając tę kropkę w tym miejscu, wygląda jak jakiś Erfurt :lol:
Ja się z lotowskich nieudaczników wyleczyłem już kilka lat temu.


To był dobry test na spostrzegawczość... Dopiero na ekranie komputera zorientowałem się, o co chodzi z tym kwiatkiem :D Faktycznie, lipa...


Ostatnio edytowany przez Abcn, 17 Kwi 2019 23:05, edytowano w sumie 1 raz
Lit cyt
Góra
 Profil Relacje PM off
cypel lubi ten post.
 
      
#968 PostWysłany: 12 Kwi 2019 15:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
Ja akurat nigdy w Stuttgarcie nie byłem. Raz się wybierałem śp. OLT i tyle. Najwyraźniej kontrola jakości w Star Alliance odbywa się w bardzo ograniczonym zakresie...
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)


Ostatnio edytowany przez Japonka76, 12 Kwi 2019 19:05, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#969 PostWysłany: 12 Kwi 2019 16:09 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8900
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Jakość i Star Alliance (a przynajmniej niektóre linie) to zaczyna trochę brzmieć jak oksymoron.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#970 PostWysłany: 17 Kwi 2019 12:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
namteH napisał(a):

[....]


- przy okazji tego lotu również przekonałem się dlaczego LCC jest jedynym rozsądnym wyborem: otóż przed odlotem czekaliśmy 30 minut na spóźnialskich...


[....]


- LOT korzysta z terminala T1 w BCN, który jest sporo większy od T2 więc przed i po locie masz darmowy dłuższy spacer.

[....]

Jakkolwiek, ciesze się, że się wyleczyłem z pożądania do lotów normalnymi liniami.



szkoda że jeszcze nie napisałeś że 'stewardessy były brunetkami zamiast spodziewanego słowiańskiego blondu'

nie chodzi mi o to żeby LOTu wielce bronić (choć ja raczej mam pozytywne z nim doświadczenia, przy czym chyba mam też trochę inne oczekiwania), ale warto by było jakoś sensownie dobierać argumenty
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#971 PostWysłany: 17 Kwi 2019 15:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@rw30
Dla mnie pół godziny siedzenia w ciasnym fotelu i tracenie czasu i siły na darmowe spacery po lotniskach są wystarczająco sensowne.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#972 PostWysłany: 17 Kwi 2019 19:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
1.czekanie to norma w 'normalnych' liniach - tu LOT nie rózni się od innych
2. (dla niezorientowanych, kolega nametH wie o tym dobrze) terminal T1, czyli ten na który kolega narzeka, uchodzi na lotnisku w Barcelonie za 'ten lepszy'. Np jeśli ktoś z LOTu przesiada się na Vueling, który ma przebogato siatkę z BCN, to właśnie lądowanie na T1 bardzo mu odpowiada. Koledze nie, bo 'za duży' i 'traci siły' :P
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#973 PostWysłany: 18 Kwi 2019 08:40 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1240
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Jak wam anulują LOT albo spóznisz się na kolejny / tzw. jeden bilet / to ZOBACZYSZ RÓZNICĘ w stosunku do lotów point to point !!!
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#974 PostWysłany: 18 Kwi 2019 10:02 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1640
niebieski
Widać niektórzy spodziewają się w LO jakiegoś Wersalu. A to tylko nasz narodowy PKS lotniczy. Jak obsługa ma dobry humor to jest fajnie, a jak masz pecha to będziesz długo wspominał swój przelot.
Góra
 Profil Relacje PM off
Sudoku lubi ten post.
 
      
#975 PostWysłany: 18 Kwi 2019 10:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@Biko @michcioj
Ryan nie anuluje lotów od tak; nie stosuj tradycyjnego myślenia dla LCC.

Inteligentny człowiek jak się raz spóźni na samolot to wyciągnie wnioski i więcej się nie spóźni. W gruncie rzeczy, bardziej na tym skorzysta niż straci.
Wychodzi na to, że tradycyjne linie są dla nierozgarniętych ludzi.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#976 PostWysłany: 18 Kwi 2019 11:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 1065
Loty: 469
Kilometry: 475 167
niebieski
Chyba nigdy nie napisałem skargi do przewoźnika, dostawcy usług itd., ale dziś coś we mnie pękło. Podczas wczorajszego lotu z KRK – GDN zostałem pogryziony w kilkunastu miejscach prze różne owady/robale od bardzo malutkich po wielkości większej mrówki. Pod koniec lotu zauważyłem koło mojego okna pięciu latających osobników (oszczędzę Wam zdjęć) i postanowiłem to uwiecznić i pokazać koledze, który ostatnio przekonywał mnie, że LH nie pasuje do LO…  Nie spodziewałem się, że będę musiał ich użyć jako dowodu patrząc na moją pogryzioną nogę, głowę i rękę. Nie chcę kręcić sztucznej afery w prasie itd., ale czy zacnie może jakiś adres mailowy LOT, aby taka informacja nie przeszła bez echa? Niech się trochę zastanowią nad sprzątaniem i obsługa, która stwierdziła po wylądowaniu z uśmiechem, że może jakiś robaczek sobie wleciał podczas postoju i nie ma czym się przejmować…

Na specjalną prośbę @tropikey. :)

P.S. Fotografem mikrokosmosu nie zostanę, ale coś widać.

Załączniki:
IMG_2319.jpeg
IMG_2319.jpeg [ 135.85 KiB | Obejrzany 2003 razy ]
IMG_2317.jpeg
IMG_2317.jpeg [ 168 KiB | Obejrzany 2003 razy ]
IMG_2318.jpeg
IMG_2318.jpeg [ 133.91 KiB | Obejrzany 2003 razy ]
IMG_2316.jpeg
IMG_2316.jpeg [ 197.76 KiB | Obejrzany 2003 razy ]


Ostatnio edytowany przez cool_aka_romeo, 18 Kwi 2019 11:28, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#977 PostWysłany: 18 Kwi 2019 11:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7366
HON fly4free
to już faktycznie przegięcie... Jeśli o mnie chodzi, chętnie zobaczę zdjęcie owych współpasażerów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#978 PostWysłany: 18 Kwi 2019 11:40 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
namteH napisał(a):
@Biko @michcioj
Ryan nie anuluje lotów od tak , nie stosuj tradycyjnego myślenia dla LCC.

Inteligentny człowiek jak się raz spóźni na samolot to wyciągnie wnioski i więcej się nie spóźni. W gruncie rzeczy, bardziej na tym skorzysta niż straci.
Wychodzi na to, że tradycyjne linie są dla nierozgarniętych ludzi.

tak sobie tlumacz namtehu-"podrozniku" ;-) ;-)
raz wracalismy z Filipin przez Barcelonę,
[imprezka na plazy itd... wieczorem na lotnisko,]
a tu d... lot W6 opozniony bo Francuzom sie zachcialo strajkowac. no i co ? no i jajeczko, oczywiscie franca odwolala wszystkie loty, do stanowiska FR
kolejka byla jak w Polsce za komuny po srajtasme.
co zrobil W6 ? a spinal sie jak porabany zeby tylko ludzi nie zostawic na lodzie, zamiast o polnocy wylecilismy o jakies 3ciej czy cos do Gdanska, lecieli od d... strony wybrzezem afrykanskim, obok Malty i poludnia
Wloch zeby tylko ludzi dowiezc na miejsce.
wiem nie mi prosze ze FR nie anuluje lotow od tak, "podrozniku"


Ostatnio edytowany przez Abcn, 19 Kwi 2019 14:45, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#979 PostWysłany: 18 Kwi 2019 12:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Granica między liniami LCC a "tradycyjnymi"(choć stosowanie tego określenia jest dzisiaj już bez sensu) szczególnie w przypadku short hauli tak się zatarła, że nie ma sensu oczekiwać od linii, które nie krzyczą, że są LCC niczego więcej niż w LCC. Takie nastały czasy- surowej ekonomii.

Świeżo po przelocie na europejskiej trasie LO dostrzegam jeszcze jakieś oznaki "luksusu" w przypadku LO, których nie ma w LCC. Princepolo, woda, kawa/herbata ,ilość miejsca na nogi w E195. Dzisiaj nawet to ciesze :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
#980 PostWysłany: 18 Kwi 2019 12:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2631
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
Gaszpar napisał(a):
Proponuję napisać w odpowiednim temacie o LO na forum Lotnictwa. Czytająca regularnie to forum osoba z LO myślę, że dokładnie zbada temat.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka


Ja myślę, że egon jednak nic z tym nie zrobi no ale zawsze można próbować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4668 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 234  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group