Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4634 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 232  Następna
Autor Wiadomość
#161 PostWysłany: 06 Lut 2017 21:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2012
Posty: 1183
niebieski
@‌Zeus‌
W sezonie letnim 2017 LOT prawdopodobnie nie bedzie latal na trasie WAW-ATH.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#162 PostWysłany: 06 Lut 2017 21:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5617
HON fly4free
Zeus napisał(a):
To połączenie sezonowe, więc od lata znowu będzie.

Nie będzie. Połączenie do ATH zostało całkowicie zlikwidowane, lub jak kto woli zawieszone bo pewnie za 2 albo za 5 lat ujrzymy kolejną próbę reaktywacji ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#163 PostWysłany: 06 Lut 2017 22:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2013
Posty: 170
Loty: 66
Kilometry: 87 331
Jest gdzieś oficjalna informacja na ten temat?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#164 PostWysłany: 07 Lut 2017 14:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
LaVarsovienne napisał(a):
sko1czek napisał(a):
Ja myślę, że będzie to 737 ale nie wersja 800, bo LOT jeszcze nie będzie jej miał. Starsza wersja 737-400, oby po liftingu.

Ponoć ten lotowski 737-400 ma 20 lat, niebawem nim polecę, czy mam się bać?
michzak napisał(a):
@‌LaVarsovienne‌ tak
LaVarsovienne napisał(a):
Dzięki :lol:
Chyba zaniemógł ten boeing, bo zmienili mi na embraera, uff :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#165 PostWysłany: 07 Lut 2017 15:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2013
Posty: 348
Loty: 625
Kilometry: 828 085
niebieski
ja lecialem w weekend 737-400 na trasie Bruksela - Warszawa. Siedzenia wydaja sie byc calkiem nowe :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#166 PostWysłany: 07 Lut 2017 15:25 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
@‌FranekXVI‌ przed retrofitem siedzenia były miejscami porozrywane, więc jeśli nie widać gołym okiem, że się rozpadają na kawałki, tzn., że są zupełnie nowe (wymieniane w zeszłym roku w lipcu najprawdopodobniej) ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#167 PostWysłany: 07 Lut 2017 16:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5617
HON fly4free
Wszystkie 3 sztuki Boeing 737-400 przeszły w ostatnich miesiącach retrofit kabiny i wyglądają w środku jak nówki sztuki, jak ktoś nie wie że są to samoloty 20-letnie to w życiu by się nie domyślił... i żeby była jasność na mnie hasło "20-letni samolot" nie robi najmniejszego wrażenie, to rzecz najzupełniej normalna w lotnictwie pasażerskim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#168 PostWysłany: 25 Lut 2017 11:12 

Rejestracja: 30 Maj 2016
Posty: 31
FRA - WAW wczoraj 10:35, Embraer 175, overbooking i zamieszanie we FRA a tak ponurego personelu nie widziałem dawno, dobrze, że z kokpitu jakiś komunikat ze dwa razy dali. Locie, nie leć w tę stronę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#169 PostWysłany: 28 Lut 2017 20:38 

Rejestracja: 20 Wrz 2016
Posty: 161
Loty: 202
Kilometry: 281 717
Widzieliście już zmiany na stronie LOTu przy kupnie biletów?
Teraz najpierw wybiera się klasę podróży, a później jej wariant.
Wie ktoś jak w takim układzie sprawdzić klasę rezerwacyjną?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#170 PostWysłany: 28 Lut 2017 20:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1225
srebrny
Po wybraniu wariantu podróży sprawdzasz taryfę klikając na 'Warunki taryfy' na dole strony albo nad przyciskiem 'kontunuuj'.
Pierwsza litera ciągu alfanumerycznego określa wybraną taryfę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#171 PostWysłany: 28 Lut 2017 20:55 

Rejestracja: 20 Wrz 2016
Posty: 161
Loty: 202
Kilometry: 281 717
Dzięki, zdążyłem już sam na to wpaść :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#172 PostWysłany: 22 Mar 2017 22:33 

Rejestracja: 06 Paź 2014
Posty: 11
Czesc, mieszkam w USA. Zakupilam bilet na trase LAX-WAW dla siebie i meza. Niestety do imienia meza wkradla sie literowka: zamiast TAYLOR jest TAYLO (middle name i nazwisko sie zgadzaja). Napisalam maila do LOT-u i dostalam odpowiedz, ze oczwyscie moge zmienic rezerwacje (do 3 znakow) za 250pln - musze tylko zadzwonic na infolinie. Zadzwonilam na amerykanska z racji tez iz tu mieszkam, a tam mi babka mowi, ze oficjalnie nie robia zmian i ze musze im wyslac skan paszportu zeby mogli zweryfikowac zmiane plus zaplacic inna (wyzsza) kwote niz podana w pierwszym mailu.
Moje pytanie brzmi: czy ryzykowac i nic nie zminiac? czy jednak walkowac z nimi temat? Troche obawiam sie ze TSA moze sie przyczepic. Lecimy na slub (maz jest swiadkiem) wiec wolalabym miec sprawe wyprostowana. Dzieki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#173 PostWysłany: 22 Mar 2017 23:25 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Nic nie zmieniaj.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
milikika182 uważa post za pomocny.
 
      
#174 PostWysłany: 22 Mar 2017 23:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3980
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
Literówki do 3 znaków o ile znacząco nie zmieniają treści są tolerowane
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
milikika182 uważa post za pomocny.
 
      
#175 PostWysłany: 22 Mar 2017 23:48 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
@milikika182 drobne literówki, czyli takie, które nie zmieniają kompletnie imienia lub nazwiska, są w porządku. Nie będzie problemu na lotnisku ;)

Tzn. np. jeśli zamiast Tymon wpiszesz Szymon, to będzie problem, ale jeśli zamiast Tymon będzie Rymon, to będzie jasne, że to tylko drobna literówka.

Na forum ten problem przewijał się wielokrotnie. Wielu użytkowników leciało bez problemu z takimi pomyłkami, bez obaw ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
milikika182 uważa post za pomocny.
 
      
#176 PostWysłany: 23 Mar 2017 23:47 

Rejestracja: 06 Paź 2014
Posty: 11
Dzieki za info.
Mezowi udalo sie dodzwonic na amrykanska infolinie i powiedziano mu, ze zrobia note przy rezerwacji i nie powinno byc zadnych problemow. Mam nadzieje, ze tak bedzie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#177 PostWysłany: 25 Mar 2017 00:52 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
wracalem wczoraj tj. 23.03 ostatnim lotem na trasie HAM-WAW.
mialem wykupiana klase economy premium, w dashu okazalo sie to biznesem.
widac ze stewardzi bardzo sie starali. na poczatku troche tak swojsko sie zrobilo, bo
stewardowi wypadla jakas filizanka i.. sie oczywiscie stlukla na co steward zareagowal
staropolskim zwrotem - o k !!! i za chwile podszedl i powiedzial ze bardzo przeprasza,
a ja na to, ze przeciez nic sie nie stalo :)
no ale ok do rzeczy, steward poinformowal, ze beda serwowac po starcie posilek, na poczatku
zaproponowal cos do picia, tj. woda, soki, pepsi, piwo, wino, whisky, wodka.
potem stewardzi podawali buleczki do posilku i potem sam posilek czyli galantyna z kaczki i pieczone lososia
zamiast prince polo byla malutka czekoladka lindor :)
miejsce obok mnie bylo puste, specjalnie zarezerwowane zeby nikt nie siedzial.
po zaserwowaniu posilku z biznesie stewardzi udali sie do klasy ekononicznej ale wczesniej kazdemu
wczesniej mowiac, ze bardzo chetnie podadza cos do picia i prosza w takim wypadku o nacisniecie przycisku
wezwania obslugi. chcialem kilka minut pozniej napoj, nacisnalem na przycisk i wlaczylem stoper - steward byl
po 40 sekundach. w sumie czas bardzo dobry :-)
poprosilem o piwo, ale rowniez rowniez zapytalem jaka whisky jest dostepna. byl ballantines... no coz...
do piwa dostalem orzeszki i chipsy marchewkowe. plus za piwo zywiec, a nie heineken.
potym jak stewardzi wrocili z serwisu z klasy ekonomicznej, pytali kilka razy czy moga cos podac, sami z siebie.
po przylocie do Warszawy czekal busik ktory mnie zawiozl na terminal, nie musialem czekac na autobus.

ogolnie wraznie bardzo dobre, bilet nie byl drogi, raptem 1069 PLN za OW HAM-WAW-GDN, fajnie z tym upgradem do
biznesu.
jedyne do czego mozna by sie przyczepic to brak opcji cieplego posilku, nie powiem przystawki ktore podali byly calkiem duze,
i dobre, ale nie zaoferowane cieplego posilku, mimo ze byl w menu.
podobnie wyglada sprawa z whisky, w sprzedazy oferowany jest jameson, ktory moim zdaniem jest 3 klasy lepszy
niz ballatanies... no coz, moze im sie akurat skonczyl.

podsumowujac - jezeli roznica w cenie jest niewielka to moim zdaniem warto doplacic do economy plus.
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#178 PostWysłany: 25 Mar 2017 01:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
michcioj napisał(a):
do piwa dostalem orzeszki i chipsy marchewkowe. plus za piwo zywiec, a nie heineken.
podobnie wyglada sprawa z whisky, w sprzedazy oferowany jest jameson, ktory moim zdaniem jest 3 klasy lepszy
niz ballatanies... no coz, moze im sie akurat skonczyl.

Widze, ze masz podobny gust jak ja, bo wyjatkowo nie cierpie Heinekena, ale czy wiesz, ze Jameson to whiskey, a nie whisky? ;)

Pozdrawiam.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
#179 PostWysłany: 25 Mar 2017 01:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
michcioj napisał(a):
zamiast prince polo byla malutka czekoladka lidla :)

Ja bym wolała Prince Polo. :evil:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
p.wl lubi ten post.
 
      
#180 PostWysłany: 25 Mar 2017 01:38 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
wydaje mi sie, ze o prince polo wystarczyloby w takim wypadku poprosic :-)

cccc napisał(a):
Widze, ze masz podobny gust jak ja, bo wyjatkowo nie cierpie Heinekena, ale czy wiesz, ze Jameson to whiskey, a nie whisky? ;)

tak wiem, po 7 latach w Irlandii wiem ze jameson to whiskey, bo whisky to jak juz moze byc w jakiejs Szkocji :-)
ale za jednym i drugim nie przepadam :)
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4634 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 232  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group