Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4668 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 234  Następna
Autor Wiadomość
#1161 PostWysłany: 28 Cze 2019 11:57 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
a... jak to od tej strony działa, to ok. Przyznaję, że nigdy nie leciałem LOTem, jedyny lot który miałem mieć został odwołany. Zakładałem, że mają tam jakiś wybór i pasażer może sobie wybrać, czy chce gazowane, czy nie. Jeżeli rzeczywiście mają tylko jeden typ napojów, to też uważam, że sok byłby lepszy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#1162 PostWysłany: 28 Cze 2019 12:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5647
HON fly4free
Błagam... akurat woda mineralna w ofercie zawsze była, jest i będzie i nikt nie zabrania antyfanom "kolorowych napojów gazowanych" korzystać z tego daru natury.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1163 PostWysłany: 28 Cze 2019 15:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2017
Posty: 153
Loty: 37
Kilometry: 59 474
panprofesor82 napisał(a):
Co do wody to też nie jest optymalnym napojem, gdyż jest bardzo szybko filtrowana i przez to mocno obciąża narządy.
.


Bardzo ciekawe stwierdznie
Góra
 Profil Relacje PM off
grzegorz84 uważa post za pomocny.
 
      
#1164 PostWysłany: 28 Cze 2019 19:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
i dość prawdziwe, chodzi o to, żeby woda miała jakikolwiek smak, mięta, cytryna, cukier, cokolwiek, ponieważ wtedy do akcji włącza się układ trawienny a nie tylko filtracyjny (nerki) i woda jest lepiej przyswajalna oraz lepiej nawilża.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.


Ostatnio edytowany przez eskie, 28 Cze 2019 20:46, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1165 PostWysłany: 28 Cze 2019 20:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 400
niebieski
Jeszcze ciekawsze spostrzeżenie
_________________
Pozdrawiam!
DOOKOLAKULI
facebook.com/dookolakuli/
Góra
 Profil Relacje PM off
kislawa lubi ten post.
 
      
#1166 PostWysłany: 28 Cze 2019 20:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
eskie napisał(a):
i dość prawdziwe, chodzi o to, żeby woda miała jakikolwiek smak, mięta, cytryna, cukier, cokolwiek, ponieważ wtedy do akcji włącza się okład trawienny a nie tylko filtracyjny (nerki) i woda jest lepiej przyswajalna oraz lepiej nawilża.

Dlatego ta pseudo dobra woda w LOT z ostromecko z mineralizacją na poziomie 630 mg/l jest na poziomie kranówek a nie dobrych wód mineralnych. Dokładnie tak jak mówisz, kilka plastrów cytryny, pomarańczy, kilka liści mięty, łycha miodu od przyjaciela z pasieki, szczypta soli i mamy genialny napój.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Sudoku lubi ten post.
 
      
#1167 PostWysłany: 29 Cze 2019 19:10 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2749
złoty
Nie wiem czy w dobrym temacie, bo nie dotyczy tylko LO. Kradzieże zawieszek bagażowych w WAW:
https://podroze.onet.pl/ciekawe/persone ... st/w46k66f
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1168 PostWysłany: 01 Lip 2019 00:48 

Rejestracja: 11 Lip 2017
Posty: 165
Ile ktos czekal na

1) odszkodowanie po odwolanym / opoznionym locie
2) wydanie zaswiadczenia o odwolanym / opoznionym locie?

Dzieki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1169 PostWysłany: 01 Lip 2019 01:00 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
hubson napisał(a):
Powinni. LCA to jeden z ostatnich lotów każdego dnia i ten samolot praktycznie zawsze czeka na pasażerów.

tak jak mowi @hubson w przypadku ostatnich rotacji z WAW na poludnie Europy/Kaukaz itp na przesiadkowycy pasazerow samolot najczesciej czeka, wiem z doswiadczenia, z przypadku rotacji Warszawa Tel Aviv i Warszawa Erewan samolot poprostu poczekal
kilkadziesiat minut na paxow z innych lotow. to samo powinno byc z Larnaka, wiec bez spiny,na pewno zdazycie.
Góra
 Profil Relacje PM off
pawfazi lubi ten post.
pawfazi uważa post za pomocny.
 
      
#1170 PostWysłany: 01 Lip 2019 13:22 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2597
Loty: 243
Kilometry: 297 179
olekskw napisał(a):
Ile ktos czekal na

1) odszkodowanie po odwolanym / opoznionym locie
2) wydanie zaswiadczenia o odwolanym / opoznionym locie?

Dzieki

1) 19.05 odwołany lot, 20.05 złożona reklamacja, 29.05 wypłata odszkodowania;
2) ja to zaświadczenie zawsze biorę na lotnisku i wydawane jest od reki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1171 PostWysłany: 08 Lip 2019 18:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1170
Loty: 375
Kilometry: 405 190
niebieski
Drodzy Admini, jeżeli miejsce niewłaściwe, to nie krzyczcie, ale chyba nie ma innego zasadnego tematu, w którym mogę zadać takowe pytanie.

Czy ktoś z osób z dostępem do jakiegoś "dokumentu" o nowych taryfach LO mógłby wypisać ich kolejność według ceny? Drogą dedukcji doszedłem do wniosku, że jest to O, U, L, W, V, S, T, Q, K, H, E, M, B, Y - jeżeli mówimy o economy. Oczywiście w trybie xSAVxx albo xSTDxx (albo xFLXxx). Czy takowe stosuje się zarówno dla krajówek jak i rejsów międzynarodowych?

Do czego mi taka wiedza. Otóż zwykły "szarak" ma pewne trudność ze znalezieniem dostępnych taryf oraz ilości miejsc. Trzeba mieć albo dostęp do GDSa albo... płatną subskrypcję na ExpertFlyer (wtedy wszystko widać jak w Amadeuszu). Pomyślałem, że dobrą opcją byłoby szukanie po konkretnych "literkach" w Matrixie (f bc=* - gdzie *, to literka taryfy).

Ostatnio pojawiła się opcja fajnego powrotu z SKP do WAW (SKP-WAW-ZRH). W Matrixie cena była fajna, ale żadna wyszukiwarka nie znajdowała połączenia. Po telefonie na infolinię LOTu okazało się, że część konsultantów bookuje jakby przez "stronę internetową" (przemiła pani nie była w stanie mi pomóc i przełączyła do "kogoś", kto bookuje na Amadeuszu). Dopiero wtedy okazało się, że taryfy są, ale rezerwacja przez infolinię będzie dodatkowo płatna, więc... wyjdzie prawie na zero. Fajnie byłoby móc szukać ile jeszcze jest miejsc w konkretnej taryfie zanim będziemy postawieni pod ścianą z rezerwacją - czasami taki czas jest potrzebny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1172 PostWysłany: 08 Lip 2019 18:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 889
niebieski
Cytuj:
W Matrixie cena była fajna, ale żadna wyszukiwarka nie znajdowała połączenia


A masz zainstalowaną nakładkę do Matrixa? Priceline składa to co Matrix wyświetli.
Góra
 Profil Relacje PM off
1955845624 lubi ten post.
1955845624 uważa post za pomocny.
 
      
#1173 PostWysłany: 23 Lip 2019 20:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2019
Posty: 28
Napisalrm w innym temacie, ale nikt nie odpowiedział, więc może tu się uda :P

Chcemy od LOTu za uszkodzony bagaż pieniądze, albo tak i sam bagaż. Odpisuja , że mogą dać zniżkę na inne walizki, ale my chcemy albo kasę, albo taka sama walizkę. Jak będą dalej wciskać ta zniżkę na nowy bagaż, to co zrobić? Gdzieś mogę napisać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1174 PostWysłany: 23 Lip 2019 21:03 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
Cytuj:
ale my chcemy albo kasę, albo taka sama walizkę.

Jak dokładnie opisałeś swoje roszczenia i jaka była odpowiedź? Jakie to uszkodzenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1175 PostWysłany: 24 Lip 2019 18:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2019
Posty: 28
@boots, napisałem, że życzymy sobie za walizkę taką samą walizkę, albo pieniądze. Oni odpisali, że mogą dać zniżkę na jakąś walizkę.
Dostaliśmy zagubiona walizkę. Walizkę przywiózł kurier i była pękniętya u góry(obok uchwytu). Była na tyle pęknieta że można byłoby wsadzić dłoń do niej.

@Sudoku, ale to nie stało się przez rzeczy znajdujące się w walizce, a przez osoby trzecie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1176 PostWysłany: 24 Lip 2019 20:23 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
Z zasady należy Ci się naprawienie wyrządzonej szkody - czyli albo taka sama walizka w analogicznym stanie, jak przekazałeś przewoźnikowi (co raczej nie jest wykonalne), albo wypłata kwoty stanowiącej jej wartość (ale nie wartość nowej, o ile Twoja była już używana).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1177 PostWysłany: 25 Lip 2019 02:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
Kochani, jak czekacie mnóstwo czasu na odpowiedź na reklamację od LOT, wyślijcie oryginalną treść reklamacji wraz z ponagleniem pod ten adres:
może przez pw

odpowiada w kilkanaście godzin, kasa na koncie następnego dnia!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#1178 PostWysłany: 25 Lip 2019 05:39 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Nie wiem czy podawanie bezpośredniego maila do p. Agnieszki na bądź co bądź publicznym forum to dobry pomysł...
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1179 PostWysłany: 25 Lip 2019 06:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 538
Kilometry: 845 671
złoty
A co w tym złego ? To mail służbowy, a nie prywatny.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1180 PostWysłany: 25 Lip 2019 09:12 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
sranda napisał(a):
Nie wiem czy podawanie bezpośredniego maila do p. Agnieszki na bądź co bądź publicznym forum to dobry pomysł...

Już nie świrujcie, to maile służbowe. Czekam, aż ktoś tu zaraz wyjedzie z RODO.
Góra
 Profil Relacje PM off
BusinessClass lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4668 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 234  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group