Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4668 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 234  Następna
Autor Wiadomość
#461 PostWysłany: 21 Mar 2018 12:33 

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 382
niebieski
Mam pytanie do osób, które przy okazji zakupu biletu na przelot w LOT, dodatkowo zapłaciły za rezerwację miejsca, a w międzyczasie LOT zmienił maszynę. Czy w takim przypadku LOT kontaktował się z kimś?
Mnie się przydarzyło tak, że kupiłem bilet na rejs transatlantycki z rezerwacją miejsca przy wyjściu awaryjnym. Maszyna B787-8. Teraz widzę, że zmienili samolot na wersję 9. Oczywiście miejsce awaryjne to inny rząd. Udało mi się zmienić miejsca, ale niesmak pozostał, bo jednak spodziewałem się, że to LOT przy zmianie maszyny zatelefonuje i poinformuje o zmianie, dotyczy sprawa płatnej dodatkowej usługi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
#462 PostWysłany: 21 Mar 2018 12:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4163
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
Uwaga odnośnie www: wprowadzili jakieś turlanie misiów zamiast zrobić apke możliwa do odprawienia.. eh..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#463 PostWysłany: 21 Mar 2018 15:53 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8899
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
krzysztof.ka napisał(a):
Mam pytanie do osób, które przy okazji zakupu biletu na przelot w LOT, dodatkowo zapłaciły za rezerwację miejsca, a w międzyczasie LOT zmienił maszynę. Czy w takim przypadku LOT kontaktował się z kimś?
Mnie się przydarzyło tak, że kupiłem bilet na rejs transatlantycki z rezerwacją miejsca przy wyjściu awaryjnym. Maszyna B787-8. Teraz widzę, że zmienili samolot na wersję 9. Oczywiście miejsce awaryjne to inny rząd. Udało mi się zmienić miejsca, ale niesmak pozostał, bo jednak spodziewałem się, że to LOT przy zmianie maszyny zatelefonuje i poinformuje o zmianie, dotyczy sprawa płatnej dodatkowej usługi.


Mam wiele zastrzeżeń do naszego narodowego, ale szczególnie poziom obsługi i szacunku do klienta jest na poziomie poniżej krytyki. Dlatego nie należy się spodziewać po nich zbyt wiele w takich sytuacjach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#464 PostWysłany: 21 Mar 2018 16:24 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1240
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Jeżeli zapłaciłeś za rezerwację miejsca a zmieniono samolot zawsze możesz złożyć ...uzasadnioną reklamację tytułem zmiany miejsca na tożsame / emergency exit / lub zwrotu opłaty za brak tych miejsc:
http://www.lot.com/pl/pl/reklamacje-pasazerskie
Góra
 Profil Relacje PM off
krzysztof.ka uważa post za pomocny.
 
      
#465 PostWysłany: 21 Mar 2018 17:31 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3240
srebrny
Raz miałem taki przypadek ze 2 lata temu , że przy zmianie maszyny przesadzili mnie też na exit row - ale nie wiem czy to było ręczne działanie sumiennego pracownika , czy z automatu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
krzysztof.ka uważa post za pomocny.
 
      
#466 PostWysłany: 22 Mar 2018 10:56 

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 382
niebieski
Moja rezerwacja była dla trzech osób. Pierwotnie miejsca 20G,H,J. Po zmianie maszyny ten rząd to ostatni przed sławojkami ze słabą regulacją oparć. W wersji 9, wyjścia awaryjne są w rzędzie 21. Podczas kontaktu telefonicznego mapka nie była dostępna. Po 30 minutach oddzwoniła pani z biura w LOTu na lotnisku w Poznaniu i powiedziała, że dostępne są miejsca w rzędzie 21, ale tylko po drugiej stronie samolotu, czyli A,B i C. Pozostałe miejsca były już zajęte w tym rzędzie. Wygląda, że LOT nie ogarnia takich rzeczy. Przy zmianie godziny odlotu o 5 minut potrafią wysłać zmianę na maila. A przy podmianie samolotu już nie. Tym bardziej nie mogę zrozumieć, że zmiana samolotu nie nastąpiła zaraz przed odlotem, a na kilka / kilkanaście dni przed odlotem.
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER uważa post za pomocny.
 
      
#467 PostWysłany: 23 Mar 2018 01:49 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
@krzysztof.ka w moim przypadku mój lot został odwółany (LUZ-TLV) i zostaliśmy przetransportowani do WAW skąd polecieliśmy do TLV. Miałem miejsca jak i Ty w ExitR i zapłąciłem za nie pewną ilość papieru. Dopiero po interwencji poprzez @ (infolinię odpuść - szkoda Twojego czasu) otrzymałem zwrot za miejsca, których zająć nie mogłem. Czas oczekiwania na kontakt to 4 dni, czas zwrotu - 40 minut :)
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off
krzysztof.ka lubi ten post.
krzysztof.ka uważa post za pomocny.
 
      
#468 PostWysłany: 23 Mar 2018 08:25 

Rejestracja: 03 Lis 2017
Posty: 38
Przejrzałem kilka stron tego tematu, ale nie znalazłem interesującej mnie odpowiedzi.
Chcę kupić kilka biletów na loty krajowe, głównie KRK-WAW, czy LOT robi jakieś promocje na te loty, ewentualnie czy tak jak w Ryanair lub Wizzair są dni ze zniżkami 20%?
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#469 PostWysłany: 23 Mar 2018 08:30 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Czasem się zdarza w Szalonej Środzie, cyklicznej promocji tylko w środy. Poszukaj w wyszukiwarce na stronie głównej fly4free.pl (wpisz Szalona Środa) i zobacz jak często się zdarzały (i na jakie terminy! Imo na kwiecień się nie spodziewaj, gdyby było w przyszłym tygodniu, raczej w maju)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#470 PostWysłany: 23 Mar 2018 18:31 

Rejestracja: 07 Lip 2012
Posty: 605
niebieski
KRK-WAW ma dobre obłożenie, a ceny biletów i tak nie są wysokie, więc na tym kierunku raczej promocji bym się nie spodziewał.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#471 PostWysłany: 30 Mar 2018 14:55 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 405
niebieski
Code-share PLL LOT i Air Astana:
http://podroze.onet.pl/aktualnosci/pll- ... ace/4gzkcl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#472 PostWysłany: 02 Kwi 2018 16:38 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1240
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Nowa wizje i plany prezesa LOT :
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... Czolka3Img
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#473 PostWysłany: 08 Kwi 2018 23:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
BusinessClass napisał(a):
19 lutego odwolali mi lot KTW - WAW. [...]

Hotel, który dostałem w Pyrzowicach był beznadziejny, na jakimś postpegeerowskim osiedlu pełnym żuli, a limit na kolację to 40zł :)

Jak w 2003 Lot miał overbooking na trasie FRA-WAW, to dostałem Sheratona, 25 eur na kolację, darmowe śniadanie z winem musującym, 150 eur w gotówce i upgrade do biznesu następnego dnia. Nisko upadli...


Krajowa trasa, krajowe (lotowskie) potraktowanie, niestety.

Sent from my SM-G950FD using Tapatalk
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#474 PostWysłany: 09 Kwi 2018 04:59 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1850
srebrny
Niekoniecznie, ostatnio miałem odwołany Gdn-Waw i przenocowalem w sopockim Sheratonie, wiec nie doszukiwałbym się produktu krajowego i na export
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#475 PostWysłany: 09 Kwi 2018 13:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
@p.wl w końcu 22 marca kasa wpadła na konto :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#476 PostWysłany: 17 Kwi 2018 23:11 

Rejestracja: 04 Maj 2014
Posty: 94
Forumowicze, jak wygląda obecnie kwestia % na lotach transatlantyckich LO? Czy destynacje z WAW do YYZ czy JFK w klasie Economy mają w cenie biletu wino i piwko?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#477 PostWysłany: 17 Kwi 2018 23:13 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22450
http://www.lot.com/pl/pl/posilki-i-napoje
Góra
 Profil Relacje PM off
sansibear lubi ten post.
sansibear uważa post za pomocny.
 
      
#478 PostWysłany: 18 Kwi 2018 10:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 398
Loty: 57
Kilometry: 77 621
niebieski
Są gdzieś spisane tu na forum (szukałem ale nie znalazłem) najniższe dostępne ceny na krajówkach? Przejrzałem kilka raz na 2-3 miesiące do przodu i z tego, co widziałem, najniższe występujące ceny to:

Warszawa - Wrocław 110zł
Warszawa - Poznań 115zł
Warszawa - Gdańsk 115zł
Warszawa - Katowice 117zł
Warszawa - Kraków 120zł
Warszawa - Rzeszów 126zł

Jesienią leciałem do Gdańska za połowę tej kwoty, dlatego się zastanawiam czy ceny poszły w górę czy te ceny, które ja widziałem, to nie są faktycznie najniższe tylko akurat teraz chwilowo nie ma lepszych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#479 PostWysłany: 18 Kwi 2018 11:20 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Jest na ten temat dyskusja w innym dziale.
Podrozaly i tyle :/
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#480 PostWysłany: 26 Kwi 2018 02:40 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
Mam pytanie: od czego w zasadzie zależy klasa rezerwacyjna w LOT? Pytam się, bo kupiłem parę dni temu lot OW GDN-TLV za 250 zł i okazuje się, że to klasa Q - 1737 mil do MMsów...
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4668 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 234  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group