Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4634 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 232  Następna
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 25 Mar 2017 02:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
michcioj napisał(a):
plus za piwo zywiec, a nie heineken.

a to niby jakaś różnica jest? Sprawdź kto jest właścicielem browaru Żywiec. Z tego samego instantu "ważone". ;-)

Poza tym na wielu liniach eco-plus to praktycznie biznes (np sas na krajówkach i krótkich trasach).
Ale to zawsze miło jak można skorzystać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#182 PostWysłany: 25 Mar 2017 02:33 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
tak roznica jest. jak dla mnie w smaku heineken jest slaby, nie lubie, poprostu.
nie musze sprawdzac kto jest wlascicielem browaru zywiec, dzieki za rade :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#183 PostWysłany: 25 Mar 2017 03:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
BrunoJ napisał(a):
Sprawdź kto jest właścicielem browaru Żywiec.

Sorry za OT, ale prawdziwym i prawowitym wlascicielem byla moja b. dobra znajoma sp. Pani Krystyna Habsburg, a dokladniej Arcyksiezna Maria Krystyna Habsburg, ktorej dziadek zalozyl browar w Zywcu.
Pani Krystyna, a nie Maria, poniewaz tak sie podpisywala, niestety nie odzyskla browaru w Zywcu, ktory zostal sprzedany bez jej zgody.
Przyznam, ze Zywiec, po przejeciu poprez znany koncern znacznie sie popsul, ale nadal wyczuwam roznice.
Chcialbym tylko doadac, ze Pani Krystyna, jak i jej ojciec byli prawdziwymi polskimi patriotami. Ojciec Pani Krystyny Karola Olbracht, mimo iz z pochodzenia Austriak, Pulkownik WP, nigdy nie podpisal Volkslisty, nawet wtedy, gdy zagrazono konfiskata calego majatku, oraz byl katowany przez Gestapo w wiezieniu, az do tego stopnia, ze nastapil paraliz i stracil wzrok na jedno oko.
Pani Krystyna, wspaniala kobieta, wychowana w duchu "Bog, Honor, Ojczyzna", mogla miec wiele obywatelstw, nawet przez sam fakt, ze z pochodzenia Austriaczka, mama Szwedka i przez wiele lat mieszkala w Szwecji i w Szwajcarii, to jednak po odebraniu obywatelstwa poprzez komunistyczne wladze polskie, nigdy nie przyjela zadnego innego, czula sie zawsze Polka.
Uwielbialem sluchac opowiesci Pani Krystyny, szczegolnie z okresu Polski Przedwojennej i nigdy nie zapomne, jak pokazala mi ze lzami w oczach "Honorowe Obywatelstwo miasta Zywca" i polski paszport, na ktory musiala czekac prawie 50-lat, bedadc do tego czasu bezpanstwowcem.
Mam nadzieje, ze to co nakreslilem nie poleci w kosmos i prosilbym Admins nie usuwac, za to ze napisalem prawde.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW


Ostatnio edytowany przez cccc, 26 Mar 2017 02:24, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#184 PostWysłany: 25 Mar 2017 09:28 

Rejestracja: 02 Wrz 2012
Posty: 233
Loty: 41
Kilometry: 73 062
Zbanowany
niebieski
Apropo alkoholu w LOCie jeszcze to ostatnio spotkała mnie ciekawa sytuacja. Nie żebym nie mógł wytrzymać bez piwa, ale ciekawiło mnie czy na trasie do Seulu w Economy podają bezpłatne no limit alkohole. Gdzieś wyczytałem, że owszem, ale trzeba za nie zapłacić co mnie trochę zdziwiło bo sądziłem, że na wszystkich long haulach jest podawany nawet w ekonomicznej za free. O tym, że nie jest dowiedziałem się w 3 źródłach- fp Lotu i w dwóch miejscach na lotnisku- biura LOTu. Jakież było moje zdziwienie gdy w samolocie okazało się, że to jednak jest tak jak ja sądziłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#185 PostWysłany: 25 Mar 2017 11:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Żeś zamotał ;-)

@cccc @michcioj
Wiem że jakaś różnica w smaku jest ale oba piwa są z gatunku syntetycznych cienkuszy. W skali uproszczonej - parafrazując męskie postrzeganie kolorów (dobry, niedobry i ... ten trzeci) u mnie maja miejsce najwyżej na półce "niedobry". Nie mniej dobrze że rodzimy przewoźnik reklamuje rodzime piwo.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#186 PostWysłany: 25 Mar 2017 13:49 

Rejestracja: 31 Lip 2016
Posty: 536
Loty: 55
Kilometry: 120 474
JaPiszęAWyCzytacie! napisał(a):
Apropo alkoholu w LOCie jeszcze to ostatnio spotkała mnie ciekawa sytuacja. Nie żebym nie mógł wytrzymać bez piwa, ale ciekawiło mnie czy na trasie do Seulu w Economy podają bezpłatne no limit alkohole. Gdzieś wyczytałem, że owszem, ale trzeba za nie zapłacić co mnie trochę zdziwiło bo sądziłem, że na wszystkich long haulach jest podawany nawet w ekonomicznej za free. O tym, że nie jest dowiedziałem się w 3 źródłach- fp Lotu i w dwóch miejscach na lotnisku- biura LOTu. Jakież było moje zdziwienie gdy w samolocie okazało się, że to jednak jest tak jak ja sądziłem.
Super że jest alko w economy do Seulu! Lecę 1. kwietnia; ktoś będzie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#187 PostWysłany: 04 Kwi 2017 08:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
michcioj napisał(a):
[...]
bilet nie byl drogi, raptem 1069 PLN za OW HAM-WAW-GDN
[...]

Odwazny wpis. Ludzie kombinuja i spia na podlodze w terminalach, zeby przeleciec podobna trase za 20% tej ceny, a ty tu, ze bilet +1k ow byl niedrogi ;)
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#188 PostWysłany: 04 Kwi 2017 09:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
LaVarsovienne napisał(a):
michcioj napisał(a):
zamiast prince polo byla malutka czekoladka lidla :)

Ja bym wolała Prince Polo. :evil:

Nie wiem czy to słownik w telefonie u @michcioj ale na pokładzie podają czekoladkę Lindor, a nie Lidl :mrgreen:
Do trzech znaków, a całkiem co innego.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#189 PostWysłany: 04 Kwi 2017 11:01 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
@‌mashacra‌ racja, prosze popraw moj post jesli mozesz.
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
#190 PostWysłany: 04 Kwi 2017 11:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
p.wl napisał(a):
michcioj napisał(a):
[...]
bilet nie byl drogi, raptem 1069 PLN za OW HAM-WAW-GDN
[...]

Odwazny wpis. Ludzie kombinuja i spia na podlodze w terminalach, zeby przeleciec podobna trase za 20% tej ceny, a ty tu, ze bilet +1k ow byl niedrogi ;)

Takie uroki korpo latania. Korpo zaoszczedzi na srajtasmie 100zl rocznie a Amex czy Carlton i tak zerżną krocie. . Lo tu nie jest winne tylko bandycka stawka posredniaka
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez tom971, 04 Kwi 2017 11:25, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#191 PostWysłany: 04 Kwi 2017 11:14 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
tak to dokladnie jest jak mowi tom971 :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
tom971 lubi ten post.
 
      
#192 PostWysłany: 04 Kwi 2017 11:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Co racja, to racja. Znam z autopsji. Moja firma od 2008 oszczedza na papierowych recznikach (a raczej ich braku) w toaletach, podczas gdy placi krocie za uslugi zewnetrznej zajmujacej sie...dogladaniem roslin doniczkowych dwa razy w tygodniu.
No, ale gospodarke trzeba jakos napedzac :D
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Lot
#193 PostWysłany: 10 Kwi 2017 17:21 

Rejestracja: 10 Kwi 2017
Posty: 6
Loty: 4
Kilometry: 16 365
Niedługo będę leciał LOTem na trasie do Nowego Jorku.
Ostatni raz LOTem leciałem w 2010 na trasie WAW-EWR. I średnio wspominam tą podróż.
Głównie przez spore opóźnienie, naprawę samolotu, wypraszanie pasażerów z pokładu.
Jedynymi plusami tamtej podróży były tylko samolot - B767 który bardzo lubię, oraz catering, który był nawet smaczny. Czy od tamtego czasu coś zmieniło się w locie na trasach transatlantyckich? (Oprócz B787 i systemu rozrywki pokładowej)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lot
#194 PostWysłany: 10 Kwi 2017 17:25 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4051
Nie wypraszają pasażerów z pokładu podczas lotu. ;)
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
ikaweng lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Lot
#195 PostWysłany: 10 Kwi 2017 20:02 

Rejestracja: 10 Kwi 2017
Posty: 6
Loty: 4
Kilometry: 16 365
Nie podczas lotu, tylko po zakończeniu boardingu. Oczywiście nie mam do nikogo pretensji bo awaria zawsze się przytrafić, ale ich działanie było bardzo wolne, siedzieliśmy w samolocie lekko ponad godzinę, a potem kolejne dwie godziny w terminalu. ;)


Ostatnio edytowany przez michzak, 10 Kwi 2017 21:42, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#196 PostWysłany: 08 Maj 2017 22:33 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
Jakie są w LOT zasady przy zmianie godzin lotu gdy dostaję maila z prośbą o akceptację? Mogę zrezygnować z lotu i dostać zwrot? W jakim terminie? Nie mogę tego znaleźć na ich stronie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#197 PostWysłany: 08 Maj 2017 23:00 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
Możesz zrezygnować z lotu i dostać 100% zwrot kosztu biletu, możesz zgodzić się na ich propozycję nowych godzin, możesz też się uprzeć na infolinii, że chcesz lecieć tego samego dnia inną linią, oczywiście o ile nie jest to zmiana rzędu 15 minut.

O ile się nie mylę, czas na podjęcie decyzji jest nieograniczony, tzn. do dnia lotu (ale nie jestem pewien). Gdy sam tak miałem, nie pisali nigdzie, do kiedy muszę się zdecydować.
Góra
 Profil Relacje PM off
Misiatek uważa post za pomocny.
 
      
#198 PostWysłany: 10 Maj 2017 21:44 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
Możesz jeszcze spróbować zmienić podróż na zupełnie inny nowy termin.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#199 PostWysłany: 24 Maj 2017 05:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2035
srebrny
Wczoraj lecialem Nordica/Lot na trasie do Sztokholmu i powiem, że uczucia mam mieszane. Na tej trasie lata malutki CRJ900, według mnie robił wrażenie ciasniejszego niż Dash. W ekonomiku wszystko odpłatne, przeszedł serwis jak np we francy. Dziwne to bo nawet na krajowkach lot rozdaje wodę i np prince polo ;)
Finalnie na koniec lotu na osłodę podróży rozdali jednak słynne prince polo ;)
Za chwile będę testował katarskiego drimka, więc też dam znać jakie wrażenia ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#200 PostWysłany: 24 Maj 2017 08:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 184
Kilometry: 334 002
platynowy
Czy w Locie pracuja tylko polskie stewardessy, czy sa tez zagraniczne?
Chodzi mi zwlaszcza o to, czy sa osoby ktore nie znaja jezyka polskiego, ale wladajacy kilkoma innymi, zwlaszcza rzadkimi jak gruzinski czy ormianski, rumunski
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4634 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 232  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group